RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 64
دسته بندی کلی

جراحی پلک در مشهد و انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در سال 1403

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی در مشهد عملی برای از بین بردن پف زیر چشم یا افتادگی پلک است. بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد با برداشتن پوست و چربی اضافه پلک های بالا و پایین بر حسب تشخیص خود میتواند زیبایی و شادابی چهره فرد را به وی بازگرداند. بلفاروپلاستی انواع مختلفی دارد که پزشک برحسب تشخیص خود بهترین نوع را برای فرد انتخاب میکند.
از آنجاییکه چشم ها یکی از مهم ترین اجزای بدن است و در زیبایی و شادابی بسیار تاثیر دارند انجام هر گونه عملی بر روی آن بسیار حساس است. عمل بلفاروپلاستی در مشهد هم از این قاعده مستثنی نیست. برای داشتن یک تجربه خوب در بلفاروپلاستی در مشهد باید بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد را پیدا کنید. در این مقاله پس از توضیح کوتاهی در مورد خود عمل جراحی پلک در مشهد راه های انتخاب بهترین جراح پلک را نیز باهم بررسی میکنیم.

صفر تا صد بلفاروپلاستی در مشهد

روند پیری در ناحیه اطراف چشم می تواند تا حد زیادی بر ظاهر خطوط و حالات صورت تأثیر بگذارد. این تاثیر به طوری است که ممکن است چهره فرد را خسته، بی حوصله و یا حتی مضطرب نشان دهد. خسته به نظر رسیدن جلوی آینه می تواند بسیار آزاردهنده باشد و بر عزت نفس هم تأثیر منفی بگذارد.

 برای حل این مشکل رایج، پزشکان بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک) را توصیه می کنند، زیرا انجام درست عمل بلفاروپلاستی انسدادها را کاهش داده و میدان دید را بزرگتر می کند. دلایل افتادگی پلک ها میتواند عوامل مختلفی نظیر بالا رفتن سن، ژنتیک، ضعف بافتی، بیماری های عضلانی یا مشکلات عصبی باشد. 

پیش از پرداختن به هر چیز بهتر است با خود بلفاروپلاستی یا جراحی پلک در مشهد آشنا شوید. بلفاروپلاستی یکی از عمل های پرطرفدار زیبایی است که بر روی پلک ها انجام می شود. در این عمل دکتر پس از مشخص کردن میزان افتادگی پلک یا پف زیر چشم با نقاشی کردن و سپس تزریق داروی بی حسی عمل را شروع میکند.

پزشک در عمل بلفاروپلاستی در مشهد برش های ظریفی روی پلک ها ایجاد میکند و چربی و پوست اضافه را خارج میکند. سپس به مرحله ی حساس آخر میرسیم که زدن بخیه هاست. بخیه ها در این عمل باید به قدری ظریف باشند که جایی از آن باقی نماند. از آنجاییکه پوست پلک ها بسیار حساس است طبیعی است که هم در روند بالا رفتن سن سریعتر دچار افتادگی و چروک شود و هم هر گونه عملی روی آن حساس باشد.

 بعد از اتمام عمل لازم است تا طبق توضیحات بهترین جراح بلفاروپلاستی از کمپرس سرد برای کنترل تورم و التهاب استفاده کنید. بعلاوه دستورات دیگری نیز وجود دارد که با رعایت کردن آنها میتوانید دوران نقاهت راحت تری را بگذرانید.

مراحل عمل بلفاروپلاستی در مشهد چیست؟

مراحل عمل بلفاروپلاستی در مشهد

به طور کل مراحل انجام عمل بلفاروپلاستی در مشهد اصلا پیچیده نیست. اولین قدم انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد است. در مرحله بعد باید یک سری از مراقبت های قبل از عمل بلفاروپلاستی را انجام دهید. برای اطلاع از این موارد میتوانید مقاله ما در مورد مراقبت های پیش از عمل جراحی پلک را بخوانید.

 سپس خود عمل انجام می شود که حدودا بین یک تا یک و نیم ساعت بیشتر زمان نمیبرد و در اکثر مواقع با بی حسی موضعی انجام می شود. البته ممکن است به دلایلی از جمله صلاحدید پزشک جراح و یا درخواست بیمار در بیمارستان هم انجام شود. مثلا در مقاله هزینه عمل بلفاروپلاستی در بیمارستان خاتم الانبیا مشهد میتوانید بررسی یکی از بیمارستان های معروف در مشهد را ببینید. بعلاوه عمل جراحی پلک در بیمارستان چشم پزشکی بینا مشهد هم قابل انجام است که اتفاقا این بیمارستان را هم بررسی کردیم.

پس از انجام عمل هم باید مراقبت های بعد از عمل بلفاروپلاستی را به درستی و دقت انجام دهید تا دوران نقاهت را به راحتی بگذرانید. پس از گذشت ده تا دوازده روز هم یک روز برای کشیدن بخیه ها نزد پزشک خود رفته و بخیه ها را میکشید.

مهم ترین مرحله جراحی بلفاروپلاستی در مشهد: انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی

انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد

یکی از مهم ترین قدم ها در انجام هر گونه عمل جراحی، اعم از زیبایی یا درمانی انتخاب بهترین جراح است. در مورد عملی مانند بلفاروپلاستی هم این موضوع بسیار حساس است. شاید با جستجوهایی که در اینترنت انجام دادید یا پرس و جو از اطرافیان خود به این نتیجه رسیده باشید که عمل بلفاروپلاستی در مشهد عمل ساده ای است پس شاید جراح پلک نیاز به تخصص و مهارت بالایی نداشته باشد ولی آیا از عوارض بعد از عمل جراحی پلک آگاهی دارید؟

 آیا میدانستید در صورت بد عمل شدن میتوانید دچار عوارضی شوید که نیاز به عمل ترمیمی هم ممکن است پیدا کنید؟ عمل ترمیمی جراحی پلک جزو عمل هایی است که هر پزشکی راضی به انجام آن نمیشود بعلاوه اینکه باید هزینه بیشتری هم برای آن بپردازید.

انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد

حالا با این مقدمه کوتاه شاید بپرسید چه پزشکی میتواند عمل جراحی پلک را انجام دهد؟ بهترین جراح پلک در مشهد باید چه تخصصی داشته باشد؟ جراح پلک بهتر است یا دارای تخصص زیبایی باشد یا چشم پزشک باشد. ویژگی مشترک بهترین جراح پلک در مشهد آشنایی وی با ساختار چشم است. چرا که آشنایی با این ساختار به وی کمک میکند تصمیمات بهتری را اتخاذ کند. یک نکته دیگر که باید بدانید عضویت پزشک در سازمان نظام پزشکی و داشتن شماره نظام پزشکی معتبر است.

قدم بعدی برای اینکه بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد را پیدا کنید در نظر گرفتن نمونه کارهای بلفاروپلاستی او است. بسیاری از پزشکان شاغل در حوزه های زیبایی دارای پیج در اینستاگرام یا سایت هستند. در پیج ها اینستا یا در سایت هایشان میتوانید نمونه کارهای آنها را ببینید. قرینگی چشم ها، خوب بسته شدن چشم ها بعد از عمل، نماندن جای بخیه بعد از عمل جراحی پلک از جمله مواردی هستند که نیاز است تا آنها را چک کنید.

 برای اطلاعات دقیق تر میتوانید مقاله ما در مورد نکات لازم در مورد عمل بلفاروپلاستی را بخوانید. در قدم آخر ویزیت حضوری با پزشک با شما در گرفتن تصمیم آخر کمک میکند. پزشک در این عمل باید مثل یک دوست در کنار شما باشد و مرحله به مرحله به همه سوالات و دغدغه های شما پاسخ دهد.

برخی باورهای غلط در مورد بلفاروپلاستی در مشهد

باورهای غلط در مورد بلفاروپلاستی در مشهد

در مورد هر عملی ممکن است برخی باورهای غلط وجود داشته باشد که انتظارات بیماران از نتایج عمل را دچار اشتباه کند. عمل بلفاروپلاستی هم از این قاعده مستثنی نیست. در این بخش میخواهیم به برخی از این باورهای غلط اشاره کنیم تا شما دچار اشتباه نشوید.

جراحی پلک راهی برای درمان تیرگی چشم ها

تیرگی زیر چشم میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. این دلایل عبارتند از گودی زیر چشم، سایه هایی که بر اثر پف زیر چشم ایجاد شده اند، نازکی پوست و عروق مشخص زیر چشم. بلفاروپلاستی میتواند با برطرف کردن پف زیر چشم از ایجاد سایه ها جلوگیری کرده و در نتیجه تیرگی چشم را برطرف کند ولی برای سایر عوامل فایده ای ندارد.

بلفاروپلاستی در مشهد روش درمان چین و چروک های دور چشم

هدف بلفاروپلاستی در مشهد درمان چین و چروک نیست اما میتواند اثرگذار باشد. ولی برای درمان تخصصی چین و چروک بهتر است از روش های دیگر استفاده کنید.

بلفاروپلاستی در مشهد بدون عمل جراحی ممکن است؟

روش هایی نظیر پلکسر، پلاسما جت برای افتادگی و پف پلک ها وجود دارند و میتوان از آنها استفاده کرد ولی باید بدانید عمدتا این روش ها کارایی جراحی بلفاروپلاستی را ندارند و میزان تاثیری که میگذارند نیز اندک است. به علاوه همین تاثیر اندک هم بعد از مدتی از بین خواهد رفت.

بوتاکس یا بلفاروپلاستی در مشهد؟

اساسا این دو روش کاربردهای متفاوتی دارند. بوتاکس برای رفع چین و چروک های چشمی کابرد دارد در حالی که بلفاروپلاستی درمان قطعی برای افتادگی پلک است.

تفاوت بلفاروپلاستی در مشهد و لیفت شقیقه؟

تاثیر لیفت شقیقه بر روی قسمت بالایی ابروها و کناره چشم ها است و کاری با افتادگی پلک ها ندارد. بسیاری از بیماران انتظاری که از نتیجه بلفاروپلاستی دارند در واقع باید از عمل لیفت شقیقه داشته باشند. به همین دلیل انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی میتواند بسیار کمک کننده باشد.

جراحی پلک در مشهد چهره ام را زیر و رو میکند؟

اصلا اینطور نیست. در جراحی بلفاروپلاستی در مشهد حالت چشمان شما عادی می شود و هیچ گونه تغییر حالتی در چشمان یا سایر اعضای صورتتان ایجاد نمی شود. اینجا هم نقش بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد بسیار حیاتی است تا توضیحات درستی در مورد نتیجه عمل به شما بدهد.

به جای بلفاروپلاستی در مشهد از کرم دور چشم استفاده کنم؟

خاصیت بیشتر کرم های دور چشم یا حتی برخی از درمان های خانگی بیشتر جلوگیری از ایجاد یک سری از مشکلات پوستی است نه درمان آنها. ضمن اینکه کرم های دور چشم ممکن است به کند شدن چین و چروک یا سیاهی کمک کنند ولی افتادگی یا پف پلک را برطرف نمیکنند. بلفاروپلاستی در مشهد بهترین و ماندگارترین درمان برای پف زیر چشم یا افتادگی پلک ها است.

بینایی بعد از جراحی پلک در مشهد دچار مشکل می شود؟

در صورتی که عمل را تحت نظر بهترین جراح پلک در مشهد انجام دهید دچار عوارض ماندگاری بعد از بلفاروپلاستی نخواهید شد ولی تاری دید یک عارضه موقت بعد از عمل بلفاروپلاستی است که خود به مرور برطرف خواهد شد.

جراحی پلک در مشهد! بیمارستان یا کلینیک

کلینیک یا بیمارستان؟

تا اینجا در مورد جراحی پلک در مشهد، انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد و برخی باورهای غلط در مورد جراحی پلک صحبت کردیم. در این بخش میخواهیم به یگی از سوالات مهم شما پاسخ دهیم. سوال پرتکرار بسیاری از شما عزیزان این است که در بیمارستان عمل کنم یا کلینیک؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بدانید چه فاکتورهایی برای یک عمل موفق و یک تجربه درخشان اهمیت دارد؟

انتخاب بهترین جراح پلک در مشهد اولین و یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار در داشتن یک تجربه خوب از عمل بلفاروپلاستی در مشهد است. در این مورد نمیتوان تفاوتی بین کلینیک ها و بیمارستان ها پیدا کرد چرا که اکثر پزشکان شاغل در کلینیک ها در بیمارستان ها هم مشغول به کار هستند. ولی عمل جراحی پلک در مشهد در بیمارستان و کلینیک تفاوت هایی دارد.

 تا به حال گذرتان به بیمارستان ها افتاده است؟ شلوغی زیاد، روند نوبت گیری دشوار و مراحل سخت پیش از عمل از جمله عواملی هستند که بسیاری از بیماران را راهی کلینیک ها میکنند. چرا که کلینیک ها نوبت گیری راحت تری دارند و زمان معطلی هم کم است.

 به علاوه از آنجاییکه عمل بلفاروپلاستی در مشهد نیاز به بیهوشی ندارد پس انجام این عمل سرپایی در کلینیک بلامانع است. نکته ای که در مورد عمل بلفاروپلاستی در مشهد و انجام آن در کلینیک ها اهمیت دارد امکانات کلینیک است. داشتن امکانات خوب میتواند روی تجربه خوب شما از عمل تاثیر بگذارد.

بعلاوه چون این عمل سرپایی است و مشکلات بیهوشی عمومی را ندارد واقعا الزامی به عمل در بیمارستان مگر در شرایط خاص وجود ندارد

کلینیک RMC بهترین انتخاب برای جراحی پلک در مشهد

کلینیک rmc

بعد از تمام توضیحانی که گفتیم میخواهیم بهترین و تنها کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی در مشهد را به شما معرفی کنیم. کلینیک RMC

اما چرا کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی RMC انتخاب درستی برای شماست؟

اول اینکه ما در این کلینیک به طور تخصصی بلفاروپلاستی را انجام میدهیم و همانطور که در بالا گفتیم تنها کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی در مشهد هستیم. ما با سابقه چندین سال فعالیت در تهران حالا شعبه خود را در مشهد باز کردیم. بهترین پزشکان را گرد هم آورده ایم تا بیمارانمان بهترین ها را تجربه کنند.

کلینیک RMC روی انتخاب بهترین پزشکان حساس است چرا که متوجه میزان حساسیت این عمل هست. مشاوران و پزشکان ما در تمامی مراحل قبل و بعد از عمل در کنار شما هستند. نوبت گیری در کلینیک RMC آسان است و روند عمل هم اصلا دشوار نیست. برای نوبت گیری فقط کافی است شماره تماس خود را در فرم زیر بگذارید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

اما بهترین ویژگی کلینیک تخصصی RMC را برای آخر گذاشتیم.

میدانستید یکی از مشکلاتی که ممکن است پس ازعمل در یک مجموعه غیر تخصصی و تحت تظر پزشک نه چندان ماهر برایتان پیش بیاید چیست؟ بازگشت نتیجه عمل! این موضوع وقتی پیش میاید که پزشک فقط پوست اضافه را خارج کند و چربی را خارج نکند. در کلینیک RMC پزشکان با تجربه ما علاوه بر خارج کردن پوست اضافه چربی اضافه را هم خارج میکنند. البته پزشکان فعال در کلینیک RMC انقدر مسئولیت پذیر هستند که میزان کافی از این چربی را تخلیه کنند تا بیمار دچار مشکلاتی نظیر باز ماندن چشم ها نشود.

ما در کلینیک RMC به شما تضمین میدهیم تا 10 سال نتیجه عمل بلفاروپلاستی شما باز نگردد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.1 / 5. تعداد آرا: 15

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


پیام بگذارید

RMC کلینیک تخصصی جراحی پلاستیک , پوست و زیبایی
تحت استانداردهای روز دنیا
© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک