RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 42
دسته بندی کلی

هزینه جراحی پلک یا بلفاروپلاستی در بیمارستان بینا مشهد ۱۴۰۲

حتما شما هم می دانید که مشهد به دلیل وچود تعداد مسافرین زیادی که دارد و همینطور به دلیل اینکه یکی از کلان شهر های ایران و شرق کشور به حساب می آید از بیمارستان ها و امکانات پزشکی خوبی برخوردار است و خدمات خوبی را در زمینه پزشکی به مردم این منطقه ارائه می دهد.

بنابراین در این مقاله می خواهیم به بررسی بیمارستان چشم پزشکی بینا بپردازیم و هزینه های جراحی پلک در این بیمارستان را با هم نگاه بیاندازیم . ضمن اینکه اگر مایل هستید همه چیز را در مورد بلفاروپلاستی در مشهد بدانید میتوانید مقاله ما در این مورد را مطالعه کنید.

معرفی بیمارستان بینا

بیمارستان بینا را می توان به عنوان یکی از مجهز ترین و برترین بیمارستان های تخصصی حوزه چشم در مشهد و شرق کشور معرفی کرد که در سال 1397 و در زمینی به مساح 2000 متر و با زیر بنای حدودا 10000 متری و در 7 طبقه افتتاح شد.

همچنین این مجموعه سعی کرده تا با استفاده از برترین جراحان در مشهد و استفاده از تجهیزات خوب و کادر پزشکی با تجربه خدمات شایانی را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد.

بیمارستان بینا خدمات زیادی را ارائه می دهد و در اکثر زمینه های مربوط به حوزه چشم از جمله قرنیه، شبکیه، گلوکوم، استرابیسم و انحرافات چشم، بیماریهای سطح چشم ، انواع حساسیت‌های چشمی و مجاری اشکی، جراحی های زیبایی چشم، نوروافتالمولوژی و به بیان دیگر کلیه بیماریهای مربوط به چشم فعالیت دارد و شما می توانید از این خدمات استفاده کنید و علاوه بر این خدمات امکاناتی نظیر داروخانه و فروشگاه عینک نیز دارد که شما را از مراجعه به جای دیگر برای انجام این قبیل کارها باز می دارد.

هزینه جراحی پلک در بیمارستان بینا مشهد چقدر است؟

هزینه بلفاروپلاستیی در بیمارستان بینا

اگر به فکر جراحی پلک های خودتان هستید و برایتان مهم است تا جراحی پلک چقدر هزینه برای شما دارد و می خواهید این موضوع را بررسی کنید باید به شما بگوییم که جراحی پلک یک عمل زیبایی-درمانی به حساب می آید و به زیبایی بیشتر چشمان شما کمک می کند و همین طور باعث بهتر شدن وضع دید شما می شود ولی باید این نکته را در نظر بگیرید که چشم ها یکی از ارکان مهم در صورت ما هستند و باید برایشان اهمیت زیادی قائل شویم، از این رو باید قبل از اینکه به هزینه جراحی پلک فکر کنیم بیشتر به دنبال این باشیم که کجا و پیش چه متخصص می خواهیم جراحی بلفاروپلاستی انجام بدیم و سر آخر هزینه اش را بررسی کنیم.

اما هزینه جراحی پلک در بیمارستان بینا از هشت میلیون برای انجام بلفاروپلاستی پلک بالا یا پایین به صورت جداگانه شروع می شود و اگر شما بخواهید هر دو پلک بالا و پائین را با هم عمل کنید باید چیزی حدود 16 میلیون تومان برای این کار در نظر بگیرید.

آیا جراحی پلک در بیمارستان بینا تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد؟

خوب اما نکته ای که شاید برای خیلی از مراجعه کنندگان برای عمل بلفاروپلاستی در بیمارستان بینا سوال ایجاد کند این است که عمل پلک در این بیمارستان تحت پوشش بیمه قرار می گیرد یا خیر؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که همانطور که در بالا اشاره کردیم در کل عمل بلفاروپلاستی دو نوع درمانی و زیبایی دارد که با توجه به مدل عملی که شما قرار است انجام دهید شرایط متفاوت است. اگر شما صرفا فقط به قصد زیبایی این عمل را انجام دهید و جنبه درمانی نداشته باشد باید به شما بگوییم که بیمه هزینه ای در قبال جراحی شما تقبل نمی کند ولی اگر عمل شما جنبه درمانی پیدا کند و شما بتوانید این موضوع را به بیمه ثابت کنید می توانید انتظار این را داشته باشید تا بیمه شما مقداری یا در برخی مواقع کل هزینه جراحی پلک شما را به شما پرداخت کند.

و در مجموع بیمارستان بینا نیز با بسیاری از بیمه های درمانی قرارداد دارد و شما می توانید با مراجعه به سایت این بیمارستان از بیمه های تحت قراردادشان دیدن فرمایید.

معرفی جراحان پلک بیمارستان بینا مشهد

پزشکان بیمارستان بینا

در این بخش با هم با 3 تا از جراحان بلفاروپلاستی فعال در بیمارستان بینا مشهد آشنا می شویم و به معرفی آن ها می پردازیم و همین طور نظرات مراجعه کنندگانی که نزد این جراحان عمل پلک خود را انجام داده اند نیز می بینیم:

دکتر ستاره ثاقب جراح پلک:

اولین جراح پلکی که قرار است به آن بپردازیم دکتر ستاره ثاقب است که جراح و متخصص چشم و فوق تخصص زیبایی پلک و انحراف می باشد. خانم دکتر ثاقب دانش آموخته رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشند و تخصص چشم پزشکی را هم در همین دانشگاه اخذ کردند.

از دیگر فعالیت های دکتر ثاقب علاوه بر عمل بلفاروپلاستی می توان به معاینات تخصصی چشم پزشکی،بازسازی پلک و جراحی انتروپیون و اکتروپیون ، عمل زیبایی و درمانی افتادگی پلک (پتوز) ، عمل جراحی آب مروارید (کاتاراکت) ، عمل حذف عینک با روش پی آرکی (PRK) ، عمل حذف عینک با روش فمتولیزیک ، بازکردن مجرای اشکی (عمل DCR) ، عمل جراحی انحراف چشم (استرابیسم) ، عمل ناخنک چشم ، تومورهای پلک و تخلیه چشم اشاره کرد.

حالا نظر یکی از مراجعه کنندگان خانم دکتر ثاقب را در مورد عمل بلفاروپلاستی در سایت نوبت می خوانیم:

بسیار خوش اخلاق هستند ودر زمینه درمان حرفه ای .بخصوص درمورد عمل بلفارو

دکتر مرتضی مرتضوی فرد جراح پلک

دکتر بعدی که به معرفی آن خواهیم پرداخت دکتر مرتضی مرتضوی فر می باشد که جراح و متخصص چشم می باشد. ایشان که دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد یکی از جراحان با تجربه در زمینه چشم می باشد و از سوابق درخشانی در این حوزه برخوردار است که می توان به مواردی همچون 29 سال سابقه طبابت در بیمارستان های مختلف مشهد از جمله بیمارستان قائم و رضوی اشاره کرد، همچنین ایشان عضو هیئت مدیره بیمارستان بینا نیز می باشد.

از دیگر خدماتی که دکتر مرتضوی فرد ارائه می دهد می توان به مواردی نظیر معاینات تخصصی چشم پزشکی ، جراحی های حذف عینک ( عیوب انکساری) مانند لیزیک، PRK، ترنس PRK ، انجام درمان های طبی روزآمد چشم پزشکی بزرگسالان و کودکان ، انجام معاینات جامع چشم پزشکی بزرگسالان و کودکان ، کاشت دائمی انواع مختلف لنزهای داخل چشمی ، آب مروارید (کاتاراکت) و انواع لنزهای دائمی ، جراحی های ملتحمه، صلبیه ، قرنیه و عنبیه ، آب سیاه(لیزر و جراحی های مختلف) ، انجام لیزرهای مختلف چشم پزشکی و … اشاره کرد.

علاوه بر این ها ایشان عضو مجامع بین المللی مختلفی است و عناوین مختلف زیادی نیز دارد که از او یک جراح کامل ماهر و با تجربه زیاد ساخته است.

و در آخر هم رضایت یکی از مراجعه کنندگان ایشان را می بینیم:

عالی بودن ایشون. هم تو کار با دقت و هم بسیار با اخلاق

دکتر خاطره تقی زاده جراح پلک

و سرانجام آخرین دکتری که قرار است به شما معرفی کنیم خانم دکتر خاطره تقی زاده می باشد که جراح و متخصص چشم می باشد و ایشان نیز فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی مشهد هم در دوره عمومی و هم در دوره تخصص چشم می باشد. از دیگر فعالیت های دکتر تقی زاده می توان به مواردی چون معاینات تخصصی چشم پزشکی ، عمل جراحی کاتاراکت (آب مروارید) ، جراحی مجرای اشکی و پروبینگ ، عمل های رفع عیوب انکساری ، جراحی انحراف چشم ، جراحی شالازیون و جراحی ناخنک   اشاره کرد که شما عزیزان علاوه بر بلفاروپلاستی می توانید برای این موارد بالا هم به ایشان مراجعه کنید.

همچنین خانم دکنر تقی زاده از سال 1390 تا به امروز سابقه فعالیت در حوزه جراح و تخصص چشم را دارد که او را به یک دکتر ماهر در این زمینه تبدیل کرده است.

نظر یکی از افرادی که برای ویزیت به دکتر تقی زاده مراجعه کرده اند را می خوانیم:

همه چیز عالی. برخورد دکتر تقی زاده هم عالی ادم اصلا راحته باهاشون.

بیمارستان بینا در کجای مشهد واقع شده است؟

بیمارستان بینا در بلوار وکیل آباد ، سید رضی 45 و در نبش چهارراه اول واقع شده است و از نظر جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزش عالی فنی و حرفه ای الزهرا قرار دارد.

اگر شما قصد رفتن به این بیمارستان را دارید به طور کل فاصله اش از حرم امام رضا (ع) چیزی حدود 13 کیلومتر می باشد و فاصله نسبتا زیادی تا حرم دارد و همچنین شما می توانید با وسیله نقلیه شخصی خود و سرچ کردن آدرس بیمارستان بینا در نقشه به آنجا برسید.

خوب تا اینجا ما به طور کامل شما را با بیمارستان بینا، پزشکانش و هرچیزی که لازم بود تا از این بیمارستان بدانید آشنا کردیم اما در بخش بعدی مقاله می خواهیم تا شما را با شعبه جدید کلینیک تخصصی جراحی پلک RMC در مشهد آشنا کنیم پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

آیا می دانید کلینیک RMC در مشهد نیز شعبه دارد؟

کلینیک RMC در مشهد

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی RMC که یکی از برترین و تخصصی ترین کلینیک ها در حوزه جراحی پلک در تهران است، اکنون با راه اندازی شعبه تخصصی جراحی پلک خود در سناباد مشهد نیز به ارائه خدمات مربوط به حوزه چشم و پلک شما می پردازد و با توجه به تجهیزات و امکانات و استفاده از با تجربه ترین و برترین جراحان پلک در مشهد در خدمت افرادی است که به دنبال جراحی پلک خود در کلینیک هایی با امکانات و جراحان عالی هستند .

همچنین شما می توانید با مشاوران ما در این مجموعه ارتباط داشته باشید و از مشاوره رایگان ما در زمینه عمل بلفاروپلاستی بهره مند گردید.پس اگر میخواهید با مشاوران ما در ارتباط باشید شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا در سریع ترین حالت ممکن مشاوران ما با شما تماس حاصل فرمایند و مشاوره های لازم را به شما ارائه فرمایند.

مشاوره رایگان(جهت جراحی پلک)

کلینیک RMC چه مزیت هایی برای انجام جراحی پلک دارد؟

مزیت کلینیک RMC

 شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا باید در کلینیک RMC جراحی پلک خود را انجام بدم و یا چرا برای اینکار به بیمارستان مراجعه نکنم؟ پس با هم از چند مورد از مزیت های جراحی پلک در کلینیک RMC نسبت به بیمارستان های مختلف که این جراحی را انجام می دهند آشنا می شویم:

1.مقایسه هزینه جراحی پلک در کلینیک RMC با بیمارستان ها:

همانطور که همه ما می دانیم معمولا جراحی پلک در بیمارستان ها از پیچیدگی های خاصی برخوردار است و باید مسیری طولانی را برای انجام جراحی های خود برویم و علاوه بر آن هر مسیر ممکن است برای ما هزینه های متفاوتی را داشته باشد.

به طور کل عوامل زیاد و مختلفی می تواند بر هزینه عمل در بیمارستان تاثیر بگذارد که چند مورد را با هم بررسی می کنیم:

  • هزینه مجزای بیمارستان
  • دستمزد پزشک متخصص
  • دستمزد کارمندان و پرسنل بیمارستان
  • دستمزد تکنسین اتاق عمل
  • دستگاه‌های مختلف استفاده شده در طی بلفاروپلاستی
  • هزینه بستری (درصورت لزوم)
  • و…

اما اگر شما همین فرآیند را بخواهید در کلینیک RMC انجام بدید طبیعی است که هزینه های جانبی بیمارستان ها مانند هزینه بیمارستان، هزینه بستری و … کم بشه و همچنین شما دیگر درگیر این پروسه های زمان بر نشوید و در مدت زمان کوتاهی عمل خود را انجام دهید.

علاوه بر این ها شما نباید فکر کنید که تجهیزاتی که در بیمارستان ها است مدرن تر و بهتر از کلینیک هاست یا امکانات کلینیک ها کم است، خوشبختانه ما در کلینیک RMC از برترین و مدرن ترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنیم و همینطور کادری حرفه ای در کنار متخصصان ما هستند تا برای شما رضایت را به ارمغان بیاورند.

2.در کوتاه ترین زمان ممکن جراحی پلک خود را انجام دهید.

اما یکی از نکاتی که بسیار برای شما می تواند حائز اهمیت باشد این است که در سریع ترین زمان ممکن عمل بلفاروپلاستی شما انجام شود و از هدر رفتن وقتتان جلوگیری کنید. معمولا بیمارستان ها به دلیل اینکه تعداد مراجعه کنندگان زیادی دارند و در همه بخش های حوزه چشم فعالیت می کنند دیر تر و سخت تر به شما نوبت می دهند و زمان زیادی را از شما می گیرند ولی ما در کلینیک RMC به دلیل تخصصی بودن حوزه فعالیتمان که فقط جراحی پلک است می توانیم تا عمل شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهیم و همچنین خدمات بهتری را چه در هنگام عمل و همچنین بعد از عمل به شما ارائه دهیم.

3.کاهش عوارض جراحی پلک و دقت در انجام عمل پلک.

 قطعا وقتی شما برای انجام عمل بلفاروپلاستی به یک مجموعه که به صورت تخصصی فقط به انجام این عمل می پردازد و وظایف پرسنل و کادر پزشکی اش مشخص است مراجعه کنید باید مطمئن باشید که آن جراحی بسیار دقت عمل بیشتری نسبت به مکان هایی دارد که انواع عمل های مختلف را انجام میدهند دارد.

به همین دلیل شما می توانید این اطمینان و آرامش خاطر را داشته باشید که علاوه براین که دقت در عمل بسیار زیاد است ، عوارض بعد از جراحی پلک شما نیز کمتر است و دوران نقاهت کمتری را تجربه خواهید کرد.

4.کسب اطمینان از تخصص و مهارت جراح پلک

شما اگر بخواهید تا رزومه و نظر افرادی که در بیمارستان ها دست به عمل بلفاروپلاستی زده اند را بدونید شاید بسیار سخت تر بتوانید این کار را نسبت به کلینیک ها انجام دهید.

زیرا بیمارستان ها معمولا شلوغ اند و علاوه بر آن با توجه به انجام عمل های متفاوتی که در آنجا انجام می شوند دسترسی و پیدا کردن افرادی که شما دنبالشان می گردید ممکن است سخت باشد ولی در کلینیک ها مخصوصا کلینیک RMC شما با اندکی صبر در کلینیک می توانید افرادی را پیدا کنید که در آنجا یا جراحی پلک انجام داده اند و یا می خواهند انجام دهند و با پرسش از آن ها می توانید مطمئن شوید تا آن جراح همانی است که دنبالش هستید یا خیر و از تخصص و مهارت آن مطمئن شوید.

پس اگر می خواهید تا پلک هایتان را زیباتر کنید با مشاوران ما جهت دریافت مشاوره رایگان در ارتباط باشید و همچنین می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و فرستادن عکس پلک های خود در سایت نظر جراحان ما را درباره پلک های خود بدانید و در صورت نیاز وقتی را برای جراحی خود رزرو کنید.

مشاوره رایگان(جهت جراحی پلک)

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.1 / 5. تعداد آرا: 19

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


پیام بگذارید

RMC کلینیک تخصصی جراحی پلاستیک , پوست و زیبایی
تحت استانداردهای روز دنیا
© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک