RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 61
دسته بندی کلی

هزینه جراحی پلک در بیمارستان خاتم الانبیا مشهد 1402

امروزه میتوانیم مشهد را به دلیل وجود دکترهای خوب و همین طور بیمارستان ها و مراکز پیشرفته به عنوان یکی از قطب های پزشکی شرق کشور نام ببریم. افراد زیادی از نقاط مختلف ایران و همچنین خود مشهد به این شهر برای انجام کارهای پزشکی خود رجوع می کنند.

بیمارستان خاتم الانبیا نیز یکی از بیمارستان های دولتی در حوزه چشم است. سالانه افراد زیادی برای انجام کارهای چشم پزشکی خود به آنجا سر می زنند و از خدمات این بیمارستان استفاده می کنند.

ما هم قرار است تا در این مقاله به معرفی بیمارستان خاتم الانبیا بپردازیم و هزینه جراحی پلک بیمارستان خاتم الانبیا را بررسی کنیم.

اگر میخواهید در مورد جراحی پلک در مشهد اطلاعاتی بدست آورید میتوانید مقاله ما در این مورد را بخوانید. 

معرفی بیمارستان خاتم الانبیا

بیمارستان تخصصی خاتم الانبیا(ص) در سال 1382 و در زمینی با زیر بنای 5000 متر ساخته و مجهز شد. پس از تکمیل کادر تخصصی درمانی، این بیمارستان به مدیریت جناب آقای هاتفی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار گرفت. فاز دوم این مجموعه در سال 1386 و در زمینی با زیر بنای 8500 متر مربع ساخته شد و همچنان در حال توسعه و تکمیل است.

بیمارستان خاتم الانبیا در حال حاضر یک مرکز آموزشی و درمانی است. در این مرکز دانشجویان پزشکی در سطوح استاژر، انترن ، آسیستان ، فلوشیپ آموزش میبینند. بعلاوه این بیمارستان خدمات درمانی خود را در کلینیکهای تخصصی در نوبت صبح و عصر و اورژانس به صورت 24 ساعته ارائه می کند.

بیمارستان خاتم الانبیا مشهد شامل 64 تخت و کلینیک ها و پاراکلینیک های متعدد است. شما میتوانید علاوه بر جراحی پلک برای انجام کارهای مختلف حوزه چشم پزشکی نیز به این بیمارستان رجوع کنید.

هزینه جراحی پلک بیمارستان خاتم الانبیا در سال 1402 چقدر است؟

هزینه عمل بلفاروپلاستی در بیمارستان خاتم

همواره کسانی که به جراحی پلک های خود فکر می کنند یکی از دغدغه هایشان این است که این جراحی چقدر برایشان خرج به همراه دارد. بعلاوه اینکه آیا این مقدار خرجی که قرار است بکنند، پلک ها و چشم های زیبایی برای آن ها به ارمغان می آورد یا خیر نیز دغدغه آنها است.

خب باید بدانیم که جراحی پلک در مشهد عملی است که جنبه درمانی و زیبایی دارد.  مهم است تا ما قبل از اینکه به پول این جراحی فکر کنیم به این قضیه فکر کنیم که در یک بهترین مرکز جراحی پلک و همین طور توسط یک جراح باتجربه پلک در مشهد این عمل را انجام دهیم.

بهترین جراح پلک بواسطه مهارت بالای خود نارضایتی از عمل را به حداقل می رساند. بعد از اینکه از مکان عمل و جراحمان مطمئن شدیم حالا می توانیم به هزینه عمل بلفاروپلاستی فکر کنیم. 

بیمارستان خاتم نیز یکی از بیمارستان هایی است که میتوانید عمل پلک را در آن انجام دهید. شما می توانید با در نظر گرفتن شرایط این بیمارستان دست به انجام جراحی خود در آنجا بزنید. به طور معمول جراحی پلک بیمارستان خاتم الانبیا قیمتی بین 12 الی 18 میلیون با توجه به شرایط پلک شما می تواند داشته باشد.

البته این مقدار برای سال 1401 است و میدانید که هر سال در همه زمینه ها از جمله خدمات پزشکی افزایش قیمت داریم.

شاید بپرسید مگه بیمارستان خاتم دولتی نیست؟ باید بگوییم بله دولتی است ولی این موضوع ربطی به جراحی پلک در مشهد ندارد. چرا؟ برای پاسخ در ادامه با ما همراه باشید:

شرایط پرداخت بیمه جراحی پلک بیمارستان خاتم الانبیا به چه صورت است؟

با اینکه بیمارستان خاتم الانبیا همانطور که گفتیم یک بیمارستان دولتی به حساب می آید ولی شما نباید روی این قضیه برای جراحی پلک هایتان حساب باز کنید. زیرا در اکثر مواقع جراحی پلک بیمارستان خاتم الانبیا یک عمل زیبایی به حساب می آید. در این صورت بیمه مسئولیتی در قبال پرداخت پول شما پیدا نمی کند و هزینه ای به شما نمی پردازد.

 البته در معدود مواردی اگر بتوانید ثابت کنید که این عمل صرفا جنبه درمانی داشته نه زیبایی، شاید بتوانید بخشی از هزینه را از بیمه مورد نظرتان دریافت کنید.

به علاوه بیمارستان خاتم الانبیا به دلیل دولتی بودن با اکثر بیمه های کشور قرارداد دارد و با آن ها همکاری می کند.

معرفی جراحان پلک بیمارستان خاتم الانبیا مشهد

پزشکان بیمارستان خاتم الانبیا

دکتر محمد یاسر کیارودی جراح پلک

دکتر محمد یاسر کیارودی دارای شماره نظام پزشکی 106168 یکی از جراحان پلک بیمارستان خاتم است. تخصص اصلی ایشان جراحی بیماری های چشمی(افتالمولوژی) می باشد و در این زمینه سابقه چند سال فعالیت را دارند .

از دیگر فعالیت های این جراح می توان به عمل آب مروارید، ترمیم ناخنک چشم، درمان تنبلی چشم، درمان پیر چشمی، بهبود حساسیت چشم، کنترل فشار چشم، درمان عفونت چشم، رفع عیوب انکساری (نزدیک بینی، دور بینی، آستیگماتیسم)، لازک، فمتو لیزیک، تجویز عینک و انواع لنز، تعیین نمره چشم، و… اشاره کرد.

نظر یکی از مراجعه کنندگان جراحی پلک دکتر کیارودی را که از سایت نوبت گرفته شده را با هم می خوانیم:

عمل افتادگی پلک انجام دادم و بسیار راضیم هم خوش برخورد هم متواضع هستند

دکتر علی اکبر صابر مقدم رنجبر جراح پلک

جراح پلک بعدی که میخواهیم از بیمارستان خاتم به شما معرفی کنیم دکتر علی اکبر صابر مقدم رنجبر است. ایشان متخصص افتالمولوژی (جراحی بیماری های چشمی) و فوق تخصص استرابیسم (انحراف چشم) می باشد. شماره نظام پزشکی او ۲۹۲۶۰ است. 

اگر بخواهیم مهم ترین فعالیت های دکتر صابر مقدم را علاوه بر جراحی پلک شرح دهیم می توانیم به مواردی از جمله: جراحی و اصلاح انحراف چشم (استرابیسم)، درمان تنبلی چشم، عمل آب مروارید (کاتاراکت)، اصلاح عیوب انکساری، لازک، لیزیک، PRK، جراحی مجاری اشکی، درمان حساسیت چشم، درمان عفونت چشم، تعیین شماره چشم، تجویز عینک و انواع لنز، و غیره اشاره کنیم. همچنین ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز می باشند.

نظر یکی از مراجعه کنندگان جراحی پلک دکتر کیارودی را که از سایت نوبت گرفته شده را با هم می خوانیم:

من عمل بلفاروپلاستی انجام دادم و واقعا از نتیجه اون راضی بودم

دکتر محمد شریفی جراح پلک

اما آخرین جراح پلکی که می خواهیم از بیمارستان خاتم به شما معرفی کنیم جناب دکتر محمد شریفی می باشد. ایشان با شماره نظام پزشکی 76436 ،متخصص و جراح چشم (افتالمولوژی) و فوق تخصص جراحی زیبایی، ترمیمی و انحراف چشم (اکولوپلاستی) تا به امروز جراحی های بسیاری را انجام داده است. 

شما می توانید برای دریافت خدماتی از جمله عمل زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، عمل افتادگی پلک (پتوز)، جراحی و اصلاح انحراف چشم (استرابیسم)، جراحی انسداد مجاری اشکی، فیکو، رفع عیوب انکساری با لیزر (لازک، لیزیک، پی آر کی)، کارگذاری لنزهای تماسی، درمان عفونت چشم، بهبود حساسیت چشم، بررسی و درمان خشکی چشم، تعیین شماره چشم، تجویز عینک، تجویز انواع لنز، و غیره از خدمات ایشان بهره مند شوید.

نظر یکی از مراجعه کنندگان جراحی پلک دکتر کیارودی را که از سایت نوبت گرفته شده را با هم می خوانیم:

عمل بلفارو انجام دادن…من راضی بودم

بیمارستان خاتم الانبیا در کدام منطقه مشهد واقع شده است؟

بیمارستان چشم پزشکی خاتم الانبیا در محله خاتم الانبیا مشهد و بلوار سپهبد شهید قرنی، خیابان قرنی 41 واقع شده است. از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری برجیس و میدان فردوسی مشهد قرار دارد. فاصله این بیمارستان با خودرو از میدان فردوسی تا آنجا چیزی حدود یک و نیم کیلومتر است که شما با ماشین یا حتی پیاده در مدت زمان کوتاهی به آنجا می رسید. همچنین این بیمارستان از حرم حضرت امام رضا(ع) نیز فاصله 5 کیلومتری دارد که شما می توانید با وسیله نقلیه خیلی سریع به بیمارستان خاتم برسید.

با شعبه مشهد کلینیک RMC آشنا شوید!

کلینیک RMC در مشهد

کلینیک تخصصی جراحی پلک RMC یکی از برترین و تخصصی ترین کلینیک های بلفاروپلاستی در تهران است و توانسته در مدت زمانی که در تهران فعالیت میکند رضایت حداکثری مراجعه کنندگان خود را جلب کند. با توجه به درخواست زیاد عزیزان مشهدی کلینیک RMC  تصمیم گرفته است تا شعبه جدید خود را در سناباد مشهد افتتاح کند. 

کلینیک RMC با برترین متخصصان جراحی پلک فعال در مشهد همکاری می کند. بعلاوه اینجا نیز همانند تهران مجهز به بهترین امکانات پزشکی و بهره مندی از کادری مجرب است. 

شما می توانید قبل از مراجعه به صورت حضوری از طریق تماس با مشاوران ما از مشاوره رایگان در زمینه بلفاروپلاستی بهره مند شوید. در مشاوره تلفنی رایگان مشاوران ما به بهترین شکل ممکن شما را اهنمایی میکنند.

 همچنین شما میتوانید با ارسال عکس پلک خود در صفحه تماس با ما و ثبت مشاوره جراحی پلک مستقیما نظر جراح را راجع به پلک خود جویا شوید. پس از آن در صورت نیاز به کلینیک برای انجام سایر موارد رجوع کنید. 

مزیت های کلینیک تخصصی RMC برای جراحی پلک

در این بخش می خواهیم تا درباره مزیت های کلینیک بلفاروپلاستی RMC نسبت به سایر بیمارستان ها و کلینیک هایی که این عمل را انجام میدهند صحبت کنیم. 

ابتدا با هم یک ویدئو از یکی از مراجعه کنندگان کلینیک ببینیم. در این ویدئو مراجعه کننده عزیز نظرش را درباره انتخاب مجموعه RMC برای جراحی پلکش گفته است: 

با هم صحبت های این خانم که برای جراحی پلک مجموعه RMC را انتخاب کرده شنیدیم. 

حال با ما همراه باشید تا تعدادی از مزیت های کلینیک RMC را نسبت به سایر مکان هایی که جراحی پلک می کنند بازگو کنیم:

1.در سریع ترین حالت ممکن جراحی پلک خود را انجام دهید.

به طور معمول بیمارستان ها و علی الخصوص بیمارستان های دولتی شلوغ هستند. در نتیجه نمیتوانند گزینه مناسبی برای افرادی که می خواهند در سریع ترین زمان ممکن و دور از شلوغی های زیاد اقدام به جراحی پلک خود کنند باشند. 

 از این رو بهتر است تا برای انجام این مدل عمل ها به کلینیک های تخصصی از جمله کلینیک RMC مراجعه کنید. در این صورت در اسرع وقت عملتان انجام شود. یک مزیت دیگری که مراجعه به کلینیک ها دارد این است که برای مراجعه و ویزیت های بعد از عمل نیز دچار مشکلاتی از قبیل دیر گرفتن نوبت نخواهید شد. بواسطه این موضوع میتوانید به راحتی با جراح خود مشورت های لازم را انجام دهید و از خدماتش بهره مند گردید.

2.مقایسه هزینه جراحی پلک در بیمارستان ها و کلینیک RMC:

معمولا همه ما می دانیم که جراحی پلک در بیمارستان ها از شرایط به خصوصی برخوردار است و باید مسیری طولانی را برای انجام جراحی های خود طی کنیم و علاوه بر آن هر کاری که در بیمارستان انجام می دهیم از هزینه های متفاوتی برخوردار است.

یکی از دلایلی که افراد در بیمارستان عمل جراحی پلک انجام میدهند این است که بلفاروپلاستی به بیهوشی نیاز ندارد. هزینه اتاق عمل و هزینه مجزای بیمارستان از جمله هزینه هایی است که مازاد بر هزینه جراحی در کلینیک باید در نظر داشته باشید. 

اما اگر شما همین فرآیند را بخواهید در کلینیک RMC انجام بدید طبیعی است که هزینه های جانبی بیمارستان ها مانند هزینه بیمارستان، هزینه بستری و … کم خواهد شد. بعلاوه شما دیگر درگیر این پروسه های زمان بر نشوید و در مدت زمان کوتاهی عمل خود را انجام می دهید.

اما شاید شما در مورد تجهیزات و امکانات کلینیک ها نسبت به بیمارستان دچار تردید شوید؟! این تردید طبیعی است ولی خوشبختانه ما در کلینیک RMC از برترین و مدرن ترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنیم و همینطور کادری حرفه ای در کنار متخصصان ما هستند تا برای شما رضایت را به ارمغان بیاورند.

3.کم تر بودن عوارض بعد از عمل و دقت در انجام جراحی پلک

چرا مدعی هستیم که در صورت عمل در کلینیک RMC دچار عوارضی نخواهید شد یا این عوارض اندک هستند؟

با توجه به سابقه ما در عمل های جراحی و پیگیری های بعدی و رضایت بالای 99 درصد مراجعه کنندگان میتوانیم ادعا کنیم که کلینیک RMC بهترین مکان برای جراحی پلک است. 

بعلاوه شما عمل پلک خود را در مجموعه ای انجام می دهید که فقط به صورت تخصصی در حوزه بلفاروپلاستی فعالیت می کند. در نتیجه کادری مجرب و حرفه ای برای انجام این عمل در کلینیک وجود دارند پس باید این انتظار یک عمل بسیار دقیق و حرفه ای را داشته باشید که نتیجه آن یک عمل بسیار خوب با عوارض جراحی پلک بسیار کم است. 

در نتیجه شما می توانید این اطمینان خاطر را از مجموعه RMC داشته باشید که زیبایی پلک های شما را تضمین کند و لبخند رضایت را بعد از عمل بر لب های شما بنشاند.

4.ایجاد حس اطمینان و اعتماد نسبت به تخصص و مهارت جراح پلک

و اما یکی دیگر از مواردی که شاید بسیار برای هرکس مهم باشد و دوست داشته باشد تا در مورد آن مطمئن شود مهارت و تخصص جراح پلکی است که میخواهد نزد او پلک هایش را عمل کند.

راهکار های زیادی برای شناخت متخصص جراحی پلک وجود دارد که می توان به مواردی از جمله سرچ کردن در گوگل و یا مراجعه حضوری به مطب شخص و پرس و جو از افرادی که زیر نظر آن دکتر مورد جراحی قرار گرفته اند اشاره کنیم.

از این رو اگر شما می خواهید با متخصصان کلینیک RMC آشنا شوید کافیست تا با مراجعه به سایت ما یا برقراری تماس تلفنی با مشاورین ما رزومه متخصص را بپرسید.  با سرچ کردن نام آن ها در گوگل نیز میتوانید خودتان تحقیقات لازم را انجام دهید.

علاوه بر این ما در مقالاتی مجزا به بررسی پزشکان حاضر در مجموعه خودمون پرداختیم. برای این منظور میتوانید مقاله دکتر مهدی کمانی جراح بلفاروپلاستی یا دکتر مرادی متخصص بلفاروپلاستی را بخوانید تا بیشتر با متخصصین ما آشنا شوید.

و در پایان اگر قصد انجام عمل بلفاروپلاستی در مجموعه RMC را دارید کافیست با وارد کردن شماره خود در کادر زیر با ما همراه باشید.

مشاوره رایگان(جهت جراحی پلک)

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 61

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


پیام بگذارید

RMC کلینیک تخصصی جراحی پلاستیک , پوست و زیبایی
تحت استانداردهای روز دنیا
© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک