RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 22
دسته بندی کلی

بررسی صفر تا صد دکتر مهدی کمانی | جراح بلفاروپلاستی و چشم پزشکی

وقتی صحبت از عمل های زیبایی می شود و ما تصمیم میگیریم تا یک جراحی زیبایی انجام دهیم انتخاب بهترین جراح اهمیت دارد. ما سعی خود را می کنیم تا با دقت هرچه تمام تر بهترین جراح را برای خود انتخاب کنیم. حال فرض کنید که این جراحی به چشم های ما مربوط باشد، از این رو شرایط انتخاب دکتر برای ما مهم تر از قبل هم میشود. اهمیت این موضوع به این خاطر است که چشمان ما نقش بسزایی در زیبایی ما ایفا خواهند کرد.

هرچند از نظر خیلی ها عمل بلفاروپلاستی یک نوع جراحی ساده به حساب می آید ولی باز هم در انتخاب جراح دقت کرد. درواقع نباید این جراحی را آنچنان ساده در نظر بگیریم و باید در انتخاب بهترین متخصص بلفاروپلاستی دقت عمل داشته باشیم.

از این رو ما در کلینیک تخصصی RMC سعی داشته ایم تا شما را با برترین پزشکانی که در حوزه جراحی پلک فعالیت دارند آشنا کنیم. در سلسله مقالات معرفی پزشکان به معرفی آنها میپردازیم تا شما نیز با این عزیزان آشنا شوید.

در این مقاله هم ما می خواهیم تا شما را با یکی از برترین جراحان پلک که سابقه درخشانی در این حوزه دارند آشنا کنیم. دکتر محمد مهدی کمانی یکی از برترین متخصصان بلفاروپلاستی مجموعه RMC نیز می باشند و در این مقاله به بررسی رزومه ایشان میپردازیم.

بررسی صفر تا صد دکتر مهدی کمانی

با بررسی رزومه دکتر کمانی به این موضوع پی میبریم که ایشان یکی از افراد با تجربه در زمینه جراحی پلک است. ایشان در حوزه هایی مثل آبمروارید، لیزیک،لازک، افتادگی پلک ها و زیبایی و مجاری اشکی و ناخنک تخصص دارند.

همچنین ایشان نزدیک به 20 سال است که در زمینه های بالا به فعالیت می پردازند. همین موضوع و این سابقه کاری فراوان از دکتر کمانی یک شخص بسیار حرفه ای و با تجربه در این کار می سازد. همین قضیه باعث می شود تا بتوان راحت تر به این شخص برای سپردن چشم ها و پلک هایتان اعتماد کنید و با ترس کمتری دست به این نوع جراحی ها بزنید.

یکی دیگر از نکاتی که لازم است تا شما برای اطمینان از صلاحیت یک جراح آن را بررسی کنید پروانه طبابت او است. پروانه طبابت هر پزشکی از سازمان نظام پزشکی می باشد که نشان می دهد این شخص توسط این سازمان مورد تایید است. شما می توانید به این سایت برای انجام جراحی یا مواردی مشابه رجوع کنید و پروانه طبابت پزشک را چک کنید. شماره نظام پزشکی دکتر کمانی 108609 می باشد که شما می توانید با مراجعه به سایت نظام پزشکی آن را بررسی کنید.

ما در کلینیک RMC سعیمان این است که با گرد هم آوردن برترین متخصصین جراحی پلک به شما عزیزان بهترین خدمات را ارائه کنیم. تمام تلاش ما این است که شما تجربه خوبی در مجموعه داشته باشید. شما عزیزان می توانید به متخصصانی که در مجموعه ما فعالیت می کنند اطمینان کامل داشته باشید.

مشاهده نمونه کار ها و نظرات درباره دکتر مهدی کمانی جراح پلک کلینیک RMC

یکی از مسائل مهم برای انتخاب جراح پلک که می تواند در تصمیم نهایی ما تاثیر بسیاری بگذارد، مشاهده نمونه کار های دکتر است. بعلاوه بررسی نظراتی که درباره پزشک در سایت های مختلف وجود دارند هم کمک کننده است.

ما نمیتوانیم صرفا به این دلیل که یک متخصص از سابقه کاری زیادی برخوردار است، اطمینان حاصل کنیم و خودمان را به دست او بسپاریم. دیدن نمونه کارها و بررسی نظرات مراجعین یکی از راه های خوب بررسی یک پزشک است.

تازه علاوه بر بررسی نمونه کار ها و نظرات مراجعه کنندگان، باید از روحیات اخلاقی و صبر و شکیبایی یک متخصص نیز مطمئن شویم. شاید بپرسید چرا این موضوع اهمیت دارد؟

باید بگوییم که اگر یک متخصص با حوصله به حرف های مراجعه کنندگانش گوش ندهد ممکن است تا بیمارانش عملی بد را پشت سر بگذارند. خوشبختانه دکتر کمانی جزو دکتران خوش برخورد با بیماران خود می باشد.

شما می توانید در مورد جراحی خود قبل از عمل یا بعد از عمل هر سوال یا ابهامی که داشتید را با ایشان مطرح کنید. مطمئن باشید که ایشان در کمال صبر و احترام شما را راهنمایی می کنند. به طور مثال می توانید نظر یکی از مراجعه کنندگان دکتر کمانی را راجع به اخلاق ایشان مشاهده کنید:

نظر مراجعه کننده دکتر کمانی

حالا با هم نمونه کار های دکتر کمانی را بررسی می کنیم و نظرات افرادی که پیش ایشان جراحی انجام داده اند را میبینیم.

در ابتدا یک ویدئو از نتیجه قبل و بعد عمل بلفاروپلاستی از دکتر کمانی ببینیم:

حالا که این ویدئو از نمونه کار دکتر کمانی را دیدیم چند نمونه از نظرات مراجعه کنندگان ایشان را هم در ادامه میبینیم:

مشاهده نظرات بیماران دکتر کمانی

البته حتما میدانید که نمونه کار های دکتر زیاد هستند و ما نمیتوانیم همه آن ها را برای شما در این مقاله بیاوریم.

اگر مایل به دیدن نمونه کار های متفاوت تر و بیشتری از دکتر کمانی هستید بهتره بدونید اشون پیج در اینستاگرام دارند. آدرس پیج ایشون@drmehdikamani  است و در این پیج میتونید سایر نمونه کار های ایشون رو ببینید.

هزینه انجام جراحی پلک توسط دکتر مهدی کمانی در کلینیک RMC

یکی دیگر از نکاتی که برای انجام عمل بلفاروپلاستی برای ما مهم است بررسی هزینه ای است که جراحی پلک برای ما خواهد داشت. اما باید این نکته را بدانیم که هزینه جراحی پلک به شرایط خاصی وابسته است. مثلا اینکه بخواهیم فقط پلک های بالایمان را عمل کنیم یا پلک های پایینمان یا هر4 پلک بالایی و پایینی،هزینه بسیار متفاوت است. در نتیجه برای برآورد هزینه عمل جراحی پلک  بهتر است این موارد را هم در نظر بگیرید.

ما در کلینیک RMC شرایطی را برای شما عزیزان مهیا کرده ایم تا به وسیله راه های مختلف با ما در ارتباط باشید. با تماس با ما کارشناسان کلینیک شما را از خدمات ما مطلع میکنند.

شما عزیزان می توانید با تماس با کارشناسان ما یک مشاوره رایگان در زمینه بلفاروپلاستی داشته باشید. در صورت نیاز به مشاوره حضوری با دکتر کمانی، مشاورین ما یک وقت ملاقات برای شما تعیین میکنند تا دکتر را به صورت حضوری ببینید. در این ویزیت میتوانید به طور دقیق خواسته ها و انتظارات خود از جراحی پلک مد نظرتون را به دکتر بگویید.

اما اگر برای شما ملاقات و ویزیت حضوری سخت است ایرادی ندارد. ما شرایطی را در  RMC برای شما فراهم کرده ایم که شما می توانید عکس از پلک های خود را برای ما بفرستید. این عکس باید به صورت مستقیم گرفته شود تا بهتر بتواند بررسی شود. دکتر کمانی با مشاهده عکس به شما بازخوردی راجع به جراحی پلکتان می دهد و در صورت نیاز زمانی برای انجام عملتان تنظیم می شود.

نتیجه گیری کلی درباره جراحی دکتر مهدی کمانی متخصص بلفاروپلاستی کلینیک RMC

جراحی پلک توسط دکتر کمانی

در ضمن اگر شما همچنان مایل هستید تا اطلاعات بیشتری نسبت به هزینه های بلفاروپلاستی داشته باشید می توانید مقاله ما در مورد هزینه جراحی پلک در سال 1402 را مطالعه کنید.

تا اینجا به همراه هم دکتر مهدی کمانی را بررسی کردیم و با نمونه کار ها و نظرات مراجعه کنندگان ایشان هم آشنا شدیم. بعد از این بررسی میتوانیم به این نتیجه برسیم که دکتر کمانی یکی از برترین متخصصان جراحی پلک در تهران هستند. این ادعا به چند دلیل درست است. مهم ترین آن رضایت افرادی است که نزد این دکتر جراحی پلک داشته اند. بعلاوه میتوان با بررسی نظرات آن ها به این نتیجه رسید که اکثر این افراد یک تجربه موفق را بعد از عمل بلفاروپلاستی نزد ایشان داشته اند.

از دیگر موارد هم که در بالا به آن اشاره داشتیم سابقه کار فراوان و کوله بار تجربه ای است که ایشان دارند. ایشان نزدیک به 20 سال در این زمینه فعالیت کرده است. این کوله بار تجربه از دکتر کمانی یک متخصص حرفه ای و ماهر در زمینه جراحی پلک ساخته است.

از این رو ما دکتر کمانی را می توانیم جزو آن دسته از پزشکانی قرار دهیم که هر شخصی می تواند با خیالی آسوده پلک های خود را به او بسپارد. در بعد از جراحی مطمئن باشد تا بعد از عمل از رضایت کافی برخوردار است.

در آخر هم این امید را داریم تا توانسته باشیم به تمامی سوالات شما در زمینه شناخت و معرفی دکتر مهدی کمانی جواب داده باشیم. اگر شما می خواهید تا پلک های خود را نزد دکتر کمانی جراحی کنید و یا نیاز به مشاوره در این زمینه دارید با مشاوران ما در کلینیک تخصصی جراحی پلک RMC در ارتباط باشید تا به شما راهنمایی های لازم را انجام دهند.

مشاوره رایگان(جهت جراحی پلک)

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.9 / 5. تعداد آرا: 18

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

Summary
بررسی صفر تا صد دکتر مهدی کمانی | جراح بلفاروپلاستی و چشم پزشکی
Article Name
بررسی صفر تا صد دکتر مهدی کمانی | جراح بلفاروپلاستی و چشم پزشکی
Description
این مقاله به توضیح جامع و بررسی صفر تا صد دکتر مهدی کمانی جراح بلفاروپلاستی و چشم پزشکی اختصاص داده شده است.
Author
کلینیک RMC
Publisher Name
کلینیک RMC
Publisher Logo

پیام بگذارید

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک