RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران

تعداد افراد آنلاین در سایت : 41
بلفاروپلاستی درمانی بلفاروپلاستی زیبایی مقالات کلی

متخصص جراحی پلک باتجربه در غرب تهران | 3 روش یافتن جراح مطمئن

زمانی که پای سلامتی و زیبایی ما در میان است، اهمیت انتخاب یک جراح باتجربه و ماهر بر کسی پوشیده نیست. به همین دلیل در این مقاله پیش از معرفی متخصصان جراحی پلکِ با تجربه در غرب تهران، به توضیح نکاتی پرداخته ایم که به شما در تشخیص متخصص بلفاروپلاستی خوب و قابل اعتماد کمک بسیاری خواهند کرد.

چگونه مطمئن شویم یک متخصص بلفاروپلاستی قابل اعتماد است

مشاوره رایگان(جهت جراحی پلک)

چگونه مطمئن شوم یک متخصص بلفاروپلاستی قابل اعتماد است؟

به طور کلی از سه طریق میتوانید برای پیدا کردن و ارزیابی جراحان پلک اقدام نمایید:

 • استفاده از منابع اینترنتی و جستجو در سطح وب
 • پرس و جو از دوستان و آشنایان
 • و در نهایت گرفتن وقت مشاوره با جراح پلک مورد نظر و ارزیابی حضوری.

این سه روش میتوانند شما را به جراح پلک باتجربه ای که در جستجویش هستید برسانند، اما در عین حال، اگر شیوه درست استفاده از این منابع را ندانید، میتوانند گول زننده باشند و به انتخاب اشتباه منجر شوند. در ادامه با هم به بررسی راه های کسب اطلاعات دقیق و صحیح به وسیله ی این روش ها میپردازیم.

جستجو درباره متخصصین بلفاروپلاستی در اینترنت

امروزه همه ما به محض اینکه سوالی ذهنمان را مشغول میکند، سریع دست به کار میشویم: با فشردن یا لمس کردن حروف، کلمات جادویی را روی صفحه ظاهر میکنیم و بلافاصله سایت های مختلف برای خدمت به ما و پاسخگویی به سوال ما در صحنه حاضر میشوند!

برای مثال خود شما احتمالاً با سرچ کردن عباراتی مانند: “متخصص بلفاروپلاستی خوب در غرب تهران” یا “بهترین جراحان پلک در غرب تهران” سایت ما را پیدا کرده اید. دسترسی به این اطلاعات گسترده در سطح اینترنت میتواند خیلی کمک کننده باشد، اما کاربران تیزبین و هشیار اینترنت میدانند که امروزه فضای وب پر شده از تبلیغات و لزوماً تمام تعریف و تمجیدهایی که در آن میخوانیم صحیح نیست، به همین علت در ادامه نکاتی را آورده ایم که با توجه به آنها بتوانید از منابع اینترنتی، استفاده بهتری برای یافتن متخصص بلفاروپلاستی مطمئن داشته باشید:

1. در مورد جراحان پلک از سایت های معتبر اطلاعات کسب کنید

بهترین جراحان بلفاروپلاستی در غرب تهران

برای مثال جهت بررسی پروانه طبابت و مدرک جراح پلک مورد نظرتان میتوانید از سایت سازمان نظام پزشکی کمک بگیرید. در این سایت در بخش سامانه جستجوی اعضای نظام پزشکی با وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگیِ جراح پلک و شهر تهران، به اطلاعات حرفه  ای آن جراح دسترسی پیدا میکنید.

2.مقاله های کلینیک ارائه دهنده خدمات بلفاروپلاستی را با چشمان باز بخوانید!

وارد هر سایتی که میشوید، با حواس جمع مطالب ارائه شده را بخوانید، برای مثال برای پیدا کردن جراح خوب بلفاروپلاستی، ببینید مطالبی که در سایت مورد نظر آمده چقدر مفید است؟ آیا واقعاً با هدف کمک کردن به مخاطب نوشته شده؟ سطح علمی اطلاعات ارائه شده چقدر است؟ چقدر برای نوشتن آن مقاله زمان گذاشته شده؟

3. به عکس های قبل و بعد از عمل بلفاروپلاستی که قرار داده شده دقت کنید!

در عکس‌ هایی که به مقایسه ی قبل از عمل و بعد از عمل پرداخته اند به دنبال نشانه های این باشید که عکس چقدر واقعی یا چقدر اغراق آمیز است. آیا تفاوت هایی که در عکس قبل و بعد از عمل وجود دارد میتواند صرفاً حاصل جراحی پلک باشد؟ برای مثال در بعضی عکس های اغراق آمیز، در عکس بعد از عملِ بلفاروپلاستی، نه تنها چشم های فرد کشیده تر شده، بلکه ابروهایش نیز پُر تر، پوست صورت او صاف تر و مژه هایش بلندتر شده!

باور نمیکنید؟ به عکس زیر که نمونه ی یک عکس اغراق آمیز  از قبل و بعد عمل بلفاروپلاستی ست نگاه کنید:

متخصص بلفاروپلاستی خوب | غرب تهران

حالا عکس بالا را با نمونه کارهای بلفاروپلاستی مجموعه RMC مقایسه کنید.

پرس و جو از دوستان و آشنایان درباره جراحی پلک

شاید به نظر برسد هیچ منبعی بهتر از دوستان و آشنایانمان برای کسب اطلاعات موثق وجود ندارد. این دیدگاه تا حدی هم درست است، پرس و جو از نزدیکان میتواند به نسبت منبع قابل اطمینان تری باشد. در زمینه بلفاروپلاستی دو دسته از افراد میتوانند اطلاعات خوبی به شما بدهند:

1. کسانی که قبلاً عمل بلفاروپلاستی را انجام داده اند.

اگر از میان اطرافیانتان کسی هست که قبلاً جراحی پلک انجام داده، این فرد میتواند گزینه مناسبی برای پرس و جو باشد، حتی اگر از عمل خود ناراضی ست! چراکه حداقل شما میتوانید از تجربه ی بد او اطلاعات کسب کنید. همچنین ممکن است آن فرد راجع به متخصصان بلفاروپلاستی دیگر، به غیر از جراح پلک خودش نیز اطلاعات ارزشمندی داشته باشد. زیرا احتمالاً دوست شما نیز قبل از انجام عملش تحقیقات بسیاری در این زمینه داشته است.

اما اگر کسی از نزدیکانتان تجربه عمل بلفاروپلاستی را نداشته، نگران نباشید در بعضی از سایت ها مانند نی نی سایت، افراد تجربه های گوناگونشان را با هم به اشتراک می‌گذارند. بلفاروپلاستی نیز یکی از موضوعاتی است که در مورد آن بحث های زیادی بوده… ما در یکی از مقالاتمان برای راحت تر شدن کار شما، تمام نظرات نوشته شده درباره جراحی پلک در نی نی سایت را جمع آوری کرده و به صورت طبقه بندی شده آورده ایم.

2. افرادی که عضو جامعه پزشکی هستند.

اگر فردی از نزدیکانتان عضو جامعه ی پزشکی ست، از او سوال کنید که آیا جراح پلک با تجربه و قابل اعتمادی را در تهران سراغ دارد یا خیر؛ زیرا پزشکان حتی اگر در شاخه های متفاوتی فعالیت داشته باشند، معمولاً افراد سرآمد در شاخه های دیگر را نیز تا حدودی میشناسند.

گرفتن وقت مشاوره با جراح پلک مورد نظر و ارزیابی حضوری

پس از جستجو در سطح وب و پرس و جو از دوستان، احتمالاً یک یا چند جراح پلک در غرب تهران بین گزینه هایتان قرار گرفته اند. گام آخر برای محک زدن متخصصان بلفاروپلاستی مورد نظرتان، گرفتن نوبت برای مشاوره و ارزیابی حضوری جراح است.

اما برای اینکه بتوانید در جلسه ویزیت، ارزیابی صحیحی داشته باشید، باید ابتدا اطلاعات اولیه خود را در مورد  موارد کاربرد بلفاروپلاستی و خطرات و عوارض آن بالا ببرید. هرچقدر اطلاعات شما بیشتر باشد، با پرسیدن سوالات خوب و بررسی پاسخ متخصص، میتوانید ارزیابی دقیق تری از کار درست بودنِ وی داشته باشید.

نکات قابل توجه ارزیابی حضوری بلفاروپلاستی

2 نکته که در هنگام ارزیابی حضوری جراح پلک، خوب است به آنها توجه کنید:

 • آیا با دقت و حوصله به نگرانی ها و سوالات شما پاسخ میدهد؟

مطمئن باشید یک جراح پلک همانقدر در فرایند جراحی با دقت و حوصله عمل میکند، که در پاسخگویی به دغدغه های شما صبور و با حوصله است.

 • آیا به شما از عوارض و خطرات عمل بلفاروپلاستی آگاهی میدهد؟

یک جراح پلک خوب و باتجربه، قبل از انجام عمل مطمئن میشود که مراجعش نسبت به تمام جوانب آن عمل آگاه است.

در پی یافتن جراح پلک خوب و مطمئن در غرب تهران هستید؟

اگر تا الآن چندتا از صفحات سایت ما رو دیده باشید یا یه تعداد از مقاله هامون رو مطالعه کرده باشید، حتماً متوجه شدین که ما در مجموعه RMC به صورت تخصصی در زمینه جراحی پلک و بلفاروپلاستی فعالیت میکنیم و همه تلاشمون اینه که بتونیم به تمام سوالات ذهن شما پاسخ بدیم و با توجه به شرایطتون بهترین متخصص جراحی پلک رو به شما معرفی کنیم.

ماهرترین متخصصین بلفاروپلاستی در مناطق مختلف تهران عضو مجموعه ما هستند. بنابراین اگر ساکن غرب تهران هستی و قصد داری بلفاروپلاستی انجام بدی، پیشنهاد میکنم با پزشکان مورد تایید ما وقت مشاوره بگیری و سوالاتت رو  ازشون بپرسی.

سوالات متداول

ریسک بلفاروپلاستی چقدره؟

بلفاروپلاستی یک جراحی سرپایی و کم خطره و در صورتی که جراح پلکتون رو به دقت انتخاب کنید، ریسک چندانی نداره

جراح های شما کار ترمیم بلفاروپلاستی رو هم انجام میدن؟

بله جراح های ما با مسئولیت پذیری کامل بعد از بلفاروپلاستی هم در کنار شما هستن

تخصص جراح پلک باید چی باشه؟

جراح پلک باید دارای تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، تخصص مرتبط با چشم و یا تخصص گوش و حلق و بینی باشه

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 18

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


٪ نظرات

 1. من دوست دارم حالت چشمام عوض بشه، خیلیم افتادگی ندارم. با بلفارو میشه دستکاری کرد فرم چشمارو؟

  • سلام شمیم عزیز
   برای اینکه بتونیم دقیق‌تر راهنمایی‌تون کنیم لطفاً فرم مشاوره در صفحه تماس با ما رو تکمیل کنید تا از خدمات مشاوره رایگانمون بهره‌مند بشید.

 2. من دوره چشمام ژنتیکی خیلی سیاهه
  مادرم بلفاروپلاستی کرده احساس میکنم سیاهی دور چشماش کمتر شده
  خواستم بدونم اگر تاثیر داره منم انجام بدم چون افتادگی پلکم دارم یکم

  • سلام کاربر عادی 🙂
   متاسفانه باید بگم بلفاروپلاستی روی سیاهی دور چشم تاثیری نداره و ممکنه برای بعضی از افراد به مقدار خیلی کم سیاهی رو کاهش بده. این که فکر می‌کنید سیاهی چشم مادرتون کمتر شده احتمالا به علت اینه که چین و چروک‌ها رفع شدن و چشمشون شاداب‌تر به نظر می‌رسه.

پیام بگذارید

بزرگترین کلینیک بلفاروپلاستی

تحت استانداردهای روز دنیا

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

به نام خدای رنگین کمان

جهت گرفتن وقت مشاوره برای 

جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

شماره تماس خودتان را وارد کنید

به نام خدای رنگین کمان

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک