RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 58
بلفاروپلاستی درمانی بلفاروپلاستی زیبایی دسته بندی کلی

متخصص جراحی پلک باتجربه در غرب تهران | 3 روش یافتن جراح مطمئن

امروزه فرم چشم تاثیر زیادی در زیبایی و مخصوصا زیبایی صورت دارد و مردم به دنبال بلفاروپلاستی هستند تا چشمان خود را جوان و زیبا کرده و این عمل در میان قشر بالای جامعه بیشتر از بقیه اقشار انجام می‌پذیرد. منطقه غرب تهران یکی از مناطق ثروتمند تهران است که جراحی پلک در آن رونق زیادی پیدا کرده است و ساکنان این ناحیه به دنبال بهترین کلینیک و جراح بلفاروپلاستی هستند تا زیبایی و جوانی را به چشمان خود هدیه کنند. باهم در این مقاله بلفاروپلاستی را به صورت مختصر بررسی کرده و به معرفی بهترین کلینیک و پزشکان جراحی پلک در غرب تهران می‌پردازیم.

همانطور که گفته شد، بلفاروپلاستی یا همان جراحی پلک، از مهم‌ترین عمل‌های زیبایی است که می‌تواند جوانی را به صورت شما برگرداند. این عمل می‌تواند به صورت بلفاروپلاستی پلک بالا یا پایین و یا هر دو پلک انجام شود. درست مانند صدفی که باید پوستش باز شود تا نگین درونش پدیدار شود. چشمان شما نیز زمانی که پلک‌ها دچار افتادگی می‌شوند باید پلک‌ها را بلفاروپلاستی کرد تا مروارید درون صدف زیبایی خود را به نمایش بگذارد. همانطور که حدس زده‌اید، در جراحی پلک، با برداشتن چربی‌های زیر پلک، آن‌ها را به سمت بالا یا پایین هدایت می‌کنند تا چشمان دید بهتری داشته و باعث زیبایی چشم و صورت شود.

چگونه یک جراح قابل اعتماد پیدا کنم؟
مشاوره رایگان(جهت جراحی پلک)

بهترین جراحی پلک در غرب تهران را چگونه پیدا کنم؟

هر کاری سختی مخصوص به خود را دارد و برای یافتن بهترین از هر چیزی باید به منطقه مخصوص آن مراجعه کرد و آنجا به دنبال آن گشت. همانطور که نمی‌توان در دریاچه به دنبال صدف و مروارید گشت و باید به دریایی رفته که قبلا در آنجا مروارید پیدا شده، نمی‌توان برای پدیدار کردن مروارید چشم‌ها و انجام بلفاروپلاستی به هرجایی و هر کلینیکی و نزد هر پزشکی مراجعه کرد. باید به صورت حرفه‌‌ای به دنبال بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران و مخصوصا غرب تهران گشت. زمانی که شخصی به دنبال بهترین مرواریدها می‌گردد، از دیگر شکارچیان صدف پرس‌وجو می‌کند، تجربه دیگران را برای خود می‌خرد، تا بتواند بهترین صده‌ها و مرواریدها را شکار کند. یافتن جراح بلفاروپلاستی نیز راه و کار مخصوص به خود را دارد و با انجام مواردی می‌توان بهترین جراح پلک غرب تهران را یافت. این موارد شامل:

جست‌وجو در اینترنت به دنبال بهترین جراح پلک در غرب تهران

اولین کاری که افراد برای یافتن بهترین جراح پلک در غرب تهران انجام می‌دهند جست‌وجو در اینترنت است. بررسی وبسایت‌های مختلف، دیدن سایت پزشکان بلفاروپلاستی و چک کردن سابقه و نمونه‌کارهای او، خواندن نظرات افراد در وبلاگ‌های مختلف از جمله راه‌هایی است که می‌توان از پزشکان مختلف اطلاعات به دست آورد. تمام این موارد اطلاعات خوبی را در اختیار شما می‌گذارد ولی نمی‌توان به طور کامل به آنها اطمینان کرد. ممکن است در جستجوهایتان به کلینیک یا پزشکی بربخورید که در شهرک غرب نباشد ولی انتخاب خوبی باشد و بیشتر با معیارهایتان سازگار باشد. پس اولویتتان غرب تهران باشد ولی فکرتان را فقط برروی غرب متمرکز نکنید و گزینه‌های بهتر دیگر را نیز بررسی کنید.

1. در مورد جراحان پلک از سایت های معتبر اطلاعات کسب کنید

بهترین جراحان بلفاروپلاستی در غرب تهران

برای مثال جهت بررسی پروانه طبابت و مدرک جراح پلک مورد نظرتان میتوانید از سایت سازمان نظام پزشکی کمک بگیرید. در این سایت در بخش سامانه جستجوی اعضای نظام پزشکی با وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگیِ جراح پلک و شهر تهران، به اطلاعات حرفه  ای آن جراح دسترسی پیدا میکنید.

2.مقاله های کلینیک ارائه دهنده خدمات بلفاروپلاستی را با چشمان باز بخوانید!

وارد هر سایتی که میشوید، با حواس جمع مطالب ارائه شده را بخوانید، برای مثال برای پیدا کردن جراح خوب بلفاروپلاستی، ببینید مطالبی که در سایت مورد نظر آمده چقدر مفید است؟ آیا واقعاً با هدف کمک کردن به مخاطب نوشته شده؟ سطح علمی اطلاعات ارائه شده چقدر است؟ چقدر برای نوشتن آن مقاله زمان گذاشته شده؟

3. به عکس های قبل و بعد از عمل بلفاروپلاستی که قرار داده شده دقت کنید!

در عکس‌ هایی که به مقایسه ی قبل از عمل و بعد از عمل پرداخته اند به دنبال نشانه های این باشید که عکس چقدر واقعی یا چقدر اغراق آمیز است. آیا تفاوت هایی که در عکس قبل و بعد از عمل وجود دارد میتواند صرفاً حاصل جراحی پلک باشد؟ برای مثال در بعضی عکس های اغراق آمیز، در عکس بعد از عملِ بلفاروپلاستی، نه تنها چشم های فرد کشیده تر شده، بلکه ابروهایش نیز پُر تر، پوست صورت او صاف تر و مژه هایش بلندتر شده!

باور نمیکنید؟ به عکس زیر که نمونه ی یک عکس اغراق آمیز  از قبل و بعد عمل بلفاروپلاستی ست نگاه کنید:

متخصص بلفاروپلاستی خوب | غرب تهران

حالا عکس بالا را با نمونه کارهای بلفاروپلاستی مقایسه کنید.

پرسیدن نظر از افرادی که در غرب تهران بلفاروپلاستی انجام داده اند

شاید کمی سخت باشد اما شاید با کمی پرس و جو در اطرافیان و افراد آن منطقه بتوان اشخاصی را پیدا کرد که قبلا عمل بلفاروپلاستی را انجام داده باشد. بهترین منبع برای جمع‌آوری اطلاعات، نظرات دهان به دهان دیگران است و این نظرات چون مبالغه‌ای نیستند و قصد هیچ تبلیغی را برای آن پزشک یا کلینیک ندارند، می‌توانند بهترین نتایجه را برای شما به همراه داشته باشند. وقتی می‌خواهید به جایی سفر کنید، در اینترنت به تبلیغاتی که برای آن مکان شده‌است برخواهید خورد ولی زمانی که از دیگران در مورد آن شهر یا کشور می‌پرسید به نظرات متفاوتی برمیخورید و ممکن است در بین نظرات، جای بهتری به شما پیشنهاد شود و زحمت این را به جان بخرید که برای سفر بهتر، به آنجا سفر کنید. پس اگر در میان نظراتِ افراد به کلینیک بهتری برخوردید، آنجا را نیز در نظر داشته باشید.

1. کسانی که قبلاً عمل بلفاروپلاستی را انجام داده اند.

اگر از میان اطرافیانتان کسی هست که قبلاً جراحی پلک انجام داده، این فرد میتواند گزینه مناسبی برای پرس و جو باشد، حتی اگر از عمل خود ناراضی ست! چراکه حداقل شما میتوانید از تجربه ی بد او اطلاعات کسب کنید. همچنین ممکن است آن فرد راجع به متخصصان بلفاروپلاستی دیگر، به غیر از جراح پلک خودش نیز اطلاعات ارزشمندی داشته باشد. زیرا احتمالاً دوست شما نیز قبل از انجام عملش تحقیقات بسیاری در این زمینه داشته است.

اما اگر کسی از نزدیکانتان تجربه عمل بلفاروپلاستی را نداشته، نگران نباشید در بعضی از سایت ها مانند نی نی سایت، افراد تجربه های گوناگونشان را با هم به اشتراک می‌گذارند. بلفاروپلاستی نیز یکی از موضوعاتی است که در مورد آن بحث های زیادی بوده… ما در یکی از مقالاتمان برای راحت تر شدن کار شما، تمام نظرات نوشته شده درباره جراحی پلک در نی نی سایت را جمع آوری کرده و به صورت طبقه بندی شده آورده ایم.

2. افرادی که عضو جامعه پزشکی هستند.

اگر فردی از نزدیکانتان عضو جامعه ی پزشکی ست، از او سوال کنید که آیا جراح پلک با تجربه و قابل اعتمادی را در تهران سراغ دارد یا خیر؛ زیرا پزشکان حتی اگر در شاخه های متفاوتی فعالیت داشته باشند، معمولاً افراد سرآمد در شاخه های دیگر را نیز تا حدودی میشناسند.

گرفتن وقت مشاوره با جراح پلک مورد نظر و ارزیابی حضوری

پس از جستجو در سطح وب و پرس و جو از دوستان، احتمالاً یک یا چند جراح پلک در غرب تهران بین گزینه هایتان قرار گرفته اند. گام آخر برای محک زدن متخصصان بلفاروپلاستی مورد نظرتان، گرفتن نوبت برای مشاوره و ارزیابی حضوری جراح است.

اما برای اینکه بتوانید در جلسه ویزیت، ارزیابی صحیحی داشته باشید، باید ابتدا اطلاعات اولیه خود را در مورد  موارد کاربرد بلفاروپلاستی و خطرات و عوارض آن بالا ببرید. هرچقدر اطلاعات شما بیشتر باشد، با پرسیدن سوالات خوب و بررسی پاسخ متخصص، میتوانید ارزیابی دقیق تری از کار درست بودنِ وی داشته باشید.

نکات قابل توجه ارزیابی حضوری بلفاروپلاستی

2 نکته که در هنگام ارزیابی حضوری جراح پلک، خوب است به آنها توجه کنید:

 • آیا با دقت و حوصله به نگرانی ها و سوالات شما پاسخ میدهد؟

مطمئن باشید یک جراح پلک همانقدر در فرایند جراحی با دقت و حوصله عمل میکند، که در پاسخگویی به دغدغه های شما صبور و با حوصله است.

 • آیا به شما از عوارض و خطرات عمل بلفاروپلاستی آگاهی میدهد؟

یک جراح پلک خوب و باتجربه، قبل از انجام عمل مطمئن میشود که مراجعش نسبت به تمام جوانب آن عمل آگاه است.

بلفاروپلاستی در غرب تهران چه مزیتی دارد؟

مزیت های بلفاروپلاستی

زمانی که بحث مزیت به میان می‌آید، معیارهایی را باید در نظر گرفت. در مورد اینکه بلفاروپلاستی در غرب تهران چه مزیت‌هایی دارد، باید به مقایسه غرب تهران با بقیه مناطق پرداخت تا بفهمیم چرا باید در غرب تهران جراحی پلک را انجام داد. غرب تهران به دلیل داشتن پزشک‌های باتجربه و کلینیک‌های تخصصی زیادی که دارد، یکی از بهترین مناطقی است که می‌توان پلک را جراحی کرد. اما برای یافتن مروارید، دریاهای بهتری هم هستند که مرواریدهای باکیفیت‌تری را داشته باشند. کلینیک RMC در نیاوران با گرد هم آوردن بهترین جراحان بلفاروپلاستی تهران در یک کلینیک بهترین خدمات را با بهترین کیفیت به شما ارائه می‌دهد. این همان دریایی است که باید برای یافتن صدف و مروارید های بهتری به آن سفر کرد و از غرب تهران به نیاوران رفت تا مروارید چشمانتان را به بهترین شکل ممکن بیابید.

برای جراحی پلک در غرب تهران به کجا مراجعه کنم؟

بهترین جراح پلک در غرب تهران

بعد از جستجو در اینترنت و پرس و جو از افرادی که قبلا بلفاروپلاستی در غرب تهران را انجام داده‌اند و مقایسه کلینیک‌ها و پزشکان بلفاروپلاستی به گزینه‌هایی دست پیدا می‌کنید و بلکه برروی یک گزینه به جمع‌بندی رسیده باشید. پزشکانی مثل دکتر مینا عبدالهی و یا دکتر خسرو مقتدر از جمله پزشکان معروفی هستند که در غرب تهران مشغول به انجام جراحی پلک هستند. اما شما اگر با پزشکان بهتری نظیر دکتر محسن بهمنی کشکولی و یا دکتر مسعود راستکاری آشنا شوید مانند یافتن منطقه‌ای برای مرواریدها و صدف‌های بهتر است و مطمئنا این سفر و تغییر پزشک ارزش یافتن مرواریدهای بهتر را دارد. بهترین پزشکان بلفاروپلاستی تهران در کلینیک RMC یکجا جمع شده‌اند تا بهترین خدمات بلفاروپلاستی را در اختیار شما گذاشته و شما را از کلینیک و پزشکان دیگر بی نیاز کند.

اگر تا الآن چندتا از صفحات سایت ما رو دیده باشید یا یه تعداد از مقاله هامون رو مطالعه کرده باشید، حتماً متوجه شدین که ما در مجموعه RMC به صورت تخصصی در زمینه جراحی پلک و بلفاروپلاستی فعالیت میکنیم و همه تلاشمون اینه که بتونیم به تمام سوالات ذهن شما پاسخ بدیم و با توجه به شرایطتون بهترین متخصص جراحی پلک رو به شما معرفی کنیم.

ماهرترین متخصصین بلفاروپلاستی در مناطق مختلف تهران عضو مجموعه ما هستند. بنابراین اگر ساکن غرب تهران هستی و قصد داری بلفاروپلاستی انجام بدی، پیشنهاد میکنم با پزشکان مورد تایید ما وقت مشاوره بگیری و سوالاتت رو  ازشون بپرسی.

سوالات متداول

ریسک بلفاروپلاستی چقدره؟

بلفاروپلاستی یک جراحی سرپایی و کم خطره و در صورتی که جراح پلکتون رو به دقت انتخاب کنید، ریسک چندانی نداره

جراح های شما کار ترمیم بلفاروپلاستی رو هم انجام میدن؟

بله جراح های ما با مسئولیت پذیری کامل بعد از بلفاروپلاستی هم در کنار شما هستن

تخصص جراح پلک باید چی باشه؟

جراح پلک باید دارای تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، تخصص مرتبط با چشم و یا تخصص گوش و حلق و بینی باشه

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 18

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


٪ نظرات

 1. من دوست دارم حالت چشمام عوض بشه، خیلیم افتادگی ندارم. با بلفارو میشه دستکاری کرد فرم چشمارو؟

  • سلام شمیم عزیز
   برای اینکه بتونیم دقیق‌تر راهنمایی‌تون کنیم لطفاً فرم مشاوره در صفحه تماس با ما رو تکمیل کنید تا از خدمات مشاوره رایگانمون بهره‌مند بشید.

 2. من دوره چشمام ژنتیکی خیلی سیاهه
  مادرم بلفاروپلاستی کرده احساس میکنم سیاهی دور چشماش کمتر شده
  خواستم بدونم اگر تاثیر داره منم انجام بدم چون افتادگی پلکم دارم یکم

  • سلام کاربر عادی 🙂
   متاسفانه باید بگم بلفاروپلاستی روی سیاهی دور چشم تاثیری نداره و ممکنه برای بعضی از افراد به مقدار خیلی کم سیاهی رو کاهش بده. این که فکر می‌کنید سیاهی چشم مادرتون کمتر شده احتمالا به علت اینه که چین و چروک‌ها رفع شدن و چشمشون شاداب‌تر به نظر می‌رسه.

پیام بگذارید

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک