RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 47
دسته بندی کلی معرفی پزشکان

معرفی جامع پروفسور دکتر بهمنی کشکولی و نظرات در نی نی سایت

معرفی دکتر بهمنی کشکولی جامع

فرض کنید میخواید در مورد یه موضوعی تحقیق کنید اولین کاری که به ذهنتون میرسه چیه؟ احتمالا شما هم مثل خیلیا ذهنتون میره سمت سرچ کردن تو اینترنت.

پس اگر چشماتون به عمل بلفاروپلاستی احتیاج داشته باشه احتمالا یک راست سراغ اینترنت میرید و در مورد دکتر مورد نظرتون یا هر اطلاعاتی مثل مراقبت های بعد از عمل بلفاروپلاستی یا خطراتی که ممکن است بعد از عمل جراحی پلک باهاش مواجه بشید سرچ میکنید. درسته که سرچ کردن در اینترنت کسب اطلاعات رو راحت کرده ولی باید بدونید اطلاعات زیاد بدون رسیدن به جمع بندی میتونه شما رو گیج تر کنه.

نمونه جراحی پلک دکتر بهمنی کشکولی

یکی از وظایف مهم ما در RMC این هست که به شما در انتخاب اصولی تر پزشکتون کمک کنیم. این بار در ادامه سلسله مقالاتی که به معرفی پزشکان پرداختیم میخواهیم پروفسور محسن بهمنی کشکولی رو بررسی کنیم.

برای کمک به شما در تصمیم گیری بهتر در کنار توضیح مختصری که در مورد بیوگرافی پروفسور کشکولی میدیم، پیج اینستا و سایت ایشون رو هم بررسی میکنیم و در نهایت نظرات افراد در نی نی سایت رو هم مقایسه میکنیم تا بتونیم به شما در رسیدن به یک نتیجه مطلوب کمک میکنیم.

با اینکه بلفاروپلاستی عمل نسبتا ساده ای هست ولی به دلیل اینکه این عمل روی یکی از حساس ترین ارگان های بدن چه به لحاظ زیبایی و چه به لحاظ سلامتی تاثیر میذاره باید با تحقیق و بررسی کامل برای عمل کردن یا حتی عمل نکردن تصمیم بگیرید.

وقتی میخوایم دکتری رو برای عمل جراحی به طور مثال جراحی افتادگی پلک بررسی کنیم چند نکته رو باید مد نظر قرار بدیم. تحصیلات و سابقه حرفه ای پزشک، نمونه کارها، تجربه سایر بیماران و البته ملاقات حضوری خود پزشک و دیدن کلینیک و رفتار پزشک هم خیلی تاثیر گذاره. حالا اینجا موارد رو یک به یک بررسی میکنیم.

نمونه کارهای جراحی پلک (بلفاروپلاستی) دکتر کشکولی

با تحصیلات و سابقه حرفه ای دکتر کشکولی بیشتر آشنا بشیم

پروفسور کشکولی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم از انگلستان هستند. اولین نکته ای که باید در مورد پروفسور کشکولی بدونید اینه که ایشون نه فقط در بلفاروپلاستی بلکه لیفت شقیقه هم فعالیت میکنند بعلاوه مثل بسیاری از پزشکان در سفر هستند و اینطور نیست که هر وقت اراده کنید بتونید توسط ایشون ویزیت بشید.

 وقتی رزومه ایشون رو بررسی میکنیم موارد بسیار زیاد و قابل تاملی رو در رزومه شون میبینیم که میتونه ما رو یه قدم به انتخاب نزدیک تر کنه. ایشون برای اولین بار در ایران رشته مستقل دوره فوق تخصص پلاستیک و ترمیمی چشم را راه اندازی کردند، همچنین جانشین دبیر کل انجمن چشم پزشکی خاورمیانه و آفریقا در منطقه خاورمیانه MEACO هستند. ضمن اینکه دکتر کشکولی عضو هیئت تحریریه چندین ژورنال معتبر و داور بیش از 30 ژورنال معتبر نیز هستند. البته باید بگم این فقط بخش کوتاهی از تحصیلات و جایگاه ایشون در رشته پزشکی بود.

بعلاوه لیست جوایز دریافتی ایشون هم پرباره و مسئولیت های علمی قابل توجهی هم دارند. جوایزی مثل انتخاب پروفسور            کشکولی به لقب چشم پزشک پارسی در سال 1393، انتخاب به درجه استاد پروفسور در سال 88 و مسئولیت های علمی مانند استاد چشم پزشکی علوم پزشکی تهران، مسئول سرویس جراحی پلاستیک چشم، دپارتمان چشم پزشکی، بیمارستان حضرت رسول اکرم، از جمله مواردی هستند که میتوان به آنها اشاره کرد. همه این موارد نشون دهنده بار علمی بالای ایشون هست که نکته مثبتی در انتخاب پروفسور کشکولی به عنوان جراح معتمد محسوب می شود.

البته ما اینجا خیلی کوتاه این رزومه رو بررسی کردیم ولی شما برای اینکه به طور دقیق تر در مورد ایشون اطلاعات بگیرید میتونید از سایت خودشون استفاده کنید.

سایت و اینستاگرام دکتر کشکولی

سایت دکتر کشکولی و پیج اینستاگرام ایشان چه اطلاعاتی در خصوص عمل جراحی پلک به ما می دهد؟

در دنیای امروز بسیاری از پزشکان برای راحتی ارتباط با بیمار و حرفه ای تر بودن، سایت یا پیج شخصی دارند. در نتیجه میتونیم بسیاری از اطلاعات رو چه پیش از تصمیم گیری در مورد عمل و چه پس از عمل از طریق سایت یا پیج آنها بگیریم. جناب آقای دکتر پروفسور کشکولی هم از این قاعده مستثنی نیست و هم در اینستا فعال هستند هم سایت دارند.

هزینه عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک)  دکتر بهمنی کشکولی 

دکتر محسن بهمنی کشکولی یکی از افراد به نام در حوزه ی جراحی پلک و چشم شناخته می شود به همین سبب و فعالیت ایشان در مجامع علمی زیاد باعث شده بین همکاران خود بسیار شناخته شده باشد و همچنین کیس های پیچیده ی ایشان تبحر ایشان را نشان می دهد به همین سبب در بحث هزینه ی جراحی پلک یا بلفاروپلاستی دکتر محسن بهمنی کشکولی نرخ بالاتری بین ۵۰ الی ۱۰۰ میلیون تومان دارد . 

بررسی سایت دکتر بهمن کشکولی 

 سایت ایشان اطلاعات کاملی از رزومه ایشون و همینطور طریقه نوبت گیری به شما میدهد. ضمن اینکه لازمه بدونید پروفسور کشکولی علاوه بر حضور در مطب، در بیمارستان رسول اکرم هم بیماران را ویزیت میکنند و این هم نکته مثبتی برای مراجعه کنندگان محسوب می شود. در سایت ایشان به صورت دقیق روزهایی که در مطب و بیمارستان هستند مشخص است. بعلاوه بخشی از نمونه کارهای ایشان هم در سایت موجود است.

بررسی اینستاگرام دکتر کشکولی

اینستاگرام اپ محبوب ما ایرانی هاست و بسیاری از افراد و کسب و کارها به صورت حرفه ای بواسطه حضور پررنگ مردم در این اپلیکیشن، در اینستاگرام حضور فعال دارند. پروفسور کشکولی هم در اینستا پیج دارند. پیج ایشون ترکیبی از پست های مربوط به نمونه کارها و اطلاعاتی در مورد مقاله های چاپ شده ایشون هست که طبیعتا برای شمایی که دارید این مقاله رو میخونید نمونه کارها اهمیت بیشتری دارند.

نمونه کارهای جراحی پلک (بلفاروپلاستی) دکتر کشکولی

 در پست هایی که مربوط به نمونه کارها هست علی رغم پرسش عده ی زیادی در کامنت ها مبنی بر دونستن قیمت عمل افتادگی پلک، ایشون توضیح دادن که چون مورد ها با هم متفاوت هست نمیشه یه قیمت معین داد که به نظر ما هم این توضیح معقوله و پزشک طبیعتا براساس هر بیمار خاص هزینه متفاوتی رو دریافت میکنه ولی میتونید رنج هزینه های عمل بلفاروپلاستی توسط هر پزشک رو پیش از تصمیم گیری بدونید.

یکی دیگه از راه های ارزیابی یه پزشک تو فضای اینستاگرام بررسی کامنت هاست. البته همونطور که میدونید میشه ادمین هر پیجی هر تعداد کامنتی که بخواد رو پاک کنه ولی با در نظر گرفتن این نکته و البته بررسی جوانب دیگه، خوندن کامنت ها رو از دست ندید. وقتی کامنت های دکتر کشکولی رو چک میکنیم به هزینه بالای عمل جراحی توسط ایشون اشاره شده که میتونه عامل تعیین کننده ای برای انتخاب جراح باشه.

توصیه ما اینه که قیمت تنها عامل تعیین کننده برای انتخاب جراح افتادگی پلکتون نباشه؛ یعنی نه قیمت بالای جراح برای شما به معنی حرفه ای بودن پزشک باشه و نه قیمت پایین رو به معنی کم تجربه بودن جراح در نظر بگیرید و البته حتما در نظر داشته باشید که با دیدن هزینه پایین عمل بلفاروپلاستی سریع خودتون رو دست تیغ جراح نسپرید!

یادتون باشه برای انتخاب جراح یا کلینیک مناسب برای جراحی پلک شما باید یه سری موارد رو بررسی کنید که ما تو این مقاله بهش اشاره کردیم.

نظرات نی نی سایت در خصوص دکتر بهمن کشکولی

نی نی سایت و نظرات مردم در خصوص دکتر بهمن کشکولی

اولین نکته ای که باید در مورد سایت هایی نظیر نی نی سایت بدونید اینه که این قبیل سایت ها منابع معتبری برای اینکه شما نتیجه نهایی رو بگیرید نیستن ولی میتونید در کنار سایر مواردی که بررسی میکنید این سایت رو هم بخاطر قابلیت بحث و اظهار نظر مردم عادی مد نظرتون قرار بدید.

وقتی توی نی نی سایت در مورد دکتر کشکولی سرچ میکنیم احتمالا مثل کامنت های اینستاگرام اولین چیزی که به چشممون میاد صحبت در مورد هزینه نسبتا بالای عمل جراحی ایشون به نسبت سایر پزشکان هست که خب طبیعتا مسئله مالی یکی از مسائل مهم در رابطه با تصمیم گیری در مورد عمل کردن پیش یه پزشک هست و در بالا هم مفصل در موردش حرف زدیم. البته هزینه دقیق پیش از معاینه یا ویزیت مشخص نیست چرا که پزشک حتما باید به صورت حضوری فرد را دیده تا مشکلات احتمالی بعد از عمل را پیش بینی کند.

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان کلینیک RMC

ویزیت حضوری با دکتر متخصص ۱۰۰ هزارتومان می باشد

 به طور کل نظرات در مورد ایشون زیاد نبود و در تعدادی از آنها هم ایشون رو با پزشکان دیگه مثل دکتر ابوالفضل رحیمی مقایسه کرده بودند که ما هم در RMC ایشون رو بررسی کردیم و توصیه میکنیم اگر میخواید در مورد ایشون بدونید اینجا کلیک کنید. اصولا مقایسه یکی از راه های تشخیصی خوب محسوب میشه چرا که به شما کمک میکنه نقاط ضعف و قوت رو تشخیص بدید و بتونید تصمیم بهتری بگیرید.

 اینجا تعدادی از کامنت ها رو خدمتتون میزاریم تا شما هم بتونید بهتر تصمیم گیری کنید. در نی نی سایت در مورد پروفسور کشکولی یه کامنت طولاتی منفی هم بود که ظاهرا از عملشون راضی نبودند چون هنوز بعد از گذشت مدت ها از عمل پلک یک چشمشون موقع خواب باز میمونه و باید بدونید اگر واقعا اینطور باشه این یکی از عارضه های بد عمل شدنه. البته کامنت هایی هم بود که از عملشون راضی بودند.

نظرات نی نی سایت در خصوص جراحی پلک دکتر کشکولی

نظرات نی نی سایت در خصوص جراحی پلک دکتر کشکولی

نظرات نی نی سایت در خصوص جراحی پلک دکتر کشکولی

 با همه این تفاسیر ما توصیه نمیکنیم فقط از روی یک کامنت بد یا حتی خوب تصمیم نهایی رو بگیرید. بلکه باید همه جوانب رو بررسی کنید.

نمونه کارهای جراحی پلک (بلفاروپلاستی) دکتر کشکولی

چه چیزی میتونه از دیدن مریضی که پیش از ما اون عمل رو انجام داده بهتر باشه؟ به نظر ما که هیچ چیز! ولی حتی اگر نظر شما مثل ما نظر قطعی نباشه بازهم به احتمال زیاد در مورد اهمیت این موضوع آگاه هستید.

نمونه کارهای جراحی پلک (بلفاروپلاستی) دکتر کشکولی

 

 خب درسته هیچ چیز بهتر از دیدن مریض به صورت حضوری نیست ولی این یا در صورت حضور شما در کلینیک یا بیمارستان مقدوره یا باید یکی از آشنایتان اون عمل رو انجام داده باشند که خب طبیعیه قرار گرفتن شما در این موقعیت ها به آسونی اتفاق نمیفته پس اینجا اینترنت باز هم به کمک ما میاد. دیدن نمونه کارها به ویژه در عمل زیبایی بسیار با اهمیته و میتونیم با بررسی نمونه کارها یه قدم به انتخاب نهایی نزدیک بشیم. در ادامه یه تعداد از نمونه کارهای دکتر کشکولی رو مبینیم.

نمونه کارهای جراحی پلک (بلفاروپلاستی) دکتر کشکولی

آیا در پایان دکتر کشکولی را برای جراحی پلک پیشنهاد می کنید؟

ما سعی کردیم تو این مقاله قدم به قدم دکتر محسن بهمنی کشکولی رو بهتر بشناسیم. اول با شرح مختصری از رزومه ایشون شروع کردیم بعد سایت و اینستا رو بررسی کردیم و در نهایت بعد از بررسی نظرات نی نی سایت نمونه کارهای ایشون هم مورد بررسی قرار دادیم. البته باید تاکید کنیم در نهایت تصمیم گیرنده خود شما هستید ولی سعی کردیم تو این مسیر سخت کمکتون کنیم. اگر شما هم از دکتر محسن بهمنی کشکولی اطلاعاتی دارید یا خودتان و نزدیکانتون پیش ایشون عمل کردید همین جا به ما بگید تا ما بیشتر با تجربیات شما آشنا بشید.

در ضمن اگر نیاز به مشاوره بلفاروپلاستی داری باید بدونی هیچ جا بهتر از RMC نمیتونه بهت کمک کنه پس باهامون تماس بگیر تا مشاورانمون کمکت کنند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.9 / 5. تعداد آرا: 53

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

Summary
Photo ofدکتر محسن بهمنی کشکولی
Name
دکتر محسن بهمنی کشکولی
Nickname
(kashkouli)
Job Title
فوق تخصص جراحیهای زیبایی چشم ، مجاری اشکی و حدقه از انگلستان
Company
کلینیک RMC

٪ نظرات

  1. دکتر کشکولی در مجموعه ی شما فعالیت دارند؟

    • سلام خیر فقط کیس های خاص به ایشون ارجاع می شوند

  2. دکتر کشکولی در مجموعه ی شما حضور دارند؟

    • خیر ایشون در صورت نیاز کیس های خاص بهشون ارجاع می گردد.

  3. ایشون خیلی گرون قیمت نمی دن؟؟ متاسفانه هزینه های عجیبی برای عمل پلک می گن

    • دوست عزیز تعرفه ی هرکس براساس قیمت و مهارت خودشان می باشد

پیام بگذارید

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک