RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران

تعداد افراد آنلاین در سایت : 96
انواع عمل بلفاروپلاستی مراقبت‌های قبل از عمل مقالات کلی

برای جراحی پلک به چه کسی مراجعه کنم؟ | نظرات کاربران نی نی سایت

اگر شما هم قصد انجام بلفاروپلاستی را داشته باشید، حتما در انتخاب جراح مناسبتون دچار مشکل شدید و نمی‌دونید که در واقع باید چه مواردی را برای انتخاب بهترین جراح لحاظ کنید.

نی ‌نی سایت همواره سایتی‌ بوده است که افراد برای اشتراک گذاری تجربیات خودشون به اون رجوع می‌کنند. در این حالت تجربیات افراد مختلف با جراح‌های بلفاروپلاستی در نی‌ نی سایت، می‌تونه در انتخاب جراح مناسب به شما کمک کنه و منجر به این بشه که سطح رضایت شما از عملی که دست به انجامش زدید، بسیار بیشتر بشه.

از آنجایی که این نظرات توسط افراد با تجربیات واقعی نوشته شدن و هیچ سوگیری نسبت به یک جراح خاص ندارن، مطمئناً خواندن اونها می‌تونه بسیار مفید واقع بشه. دعوتتون می‌کنم تا در ادامه این مقاله همراه ما باشید و مسیر انتخاب پزشک مطمئن را برای خودتون هموار کنید.

بهترین جراح پلک نی نی سایت

چه مواردی مشخص کننده یک جراح بلفاروپلاستی خوب هستند؟

پارامترهای مشخص کننده یک جراح بلفاروپلاستی خوب، به طور معمول در چهار مورد خلاصه میشه. از جمله این موارد، میشه به تخصص جراح، نمونه کارهای موفق‌اش، رفتار و شیوه بخیه زدن او به طوری که شانس موندن جای بخیه روی چشم افراد را بسیار کاهش بده، نام برد.
هرکدام از این پارامترها بسیار متغیرن؛ اما برای هر مورد چند اصل وجود دارد که همیشه ثابت‌ هستند و یک جراح بلفاروپلاستی خوب را از همکاران غیر حرفه‌ای خودش متمایز می‌کنند.

جراح‌های پلک خوب دارای چه ویژگی‌هایی نیستند؟

توضیح دقیق اینکه یک جراح خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد، بسیار سخت‌تر از مشخص کردن ویژگی‌هایی‌ست که نباید آنها را داشته باشد. به همین دلیل در ابتدا راجع به مواردی صحبت خواهم کرد که به طور قطع از مشخصه‌های بارز افراد سودجو و غیر حرفه‌ای هستند. سپس در ادامه به یک تصویر کلی از یک متخصص بلفاروپلاستی مناسب خواهیم رسید.

نمونه‌ کارهای تقلبی بلفاروپلاستی

با کمی گشت و گذار در بین تاپیک‌های مربوط به بلفاروپلاستی در نی نی سایت، یک چیز است که به طور مداوم تکرار شده و آن هم چیزی نیست به جزء دستکاری عکس‌هایی که به عنوان نمونه‌کار جراح معرفی می‌شوند. در این بین افرادی وجود دارند که معتقدند پزشک انها عکس‌ها را فتوشاپ کرده و یا نمونه کاری که به عنوان بعد از جراحی به مراجعینش ارائه می‌کند مربوط به چندین روز بعد از عمل هستند.ما در بخش نمونه کارهای بلفاروپلاستی عکس قبل و بعد جراحی تعدادی از مراجعین عزیز مجموعه RMC را قرار داده‌ایم تا خیالتان از انجام جراحی زیبایی در کلینیک ما راحت باشد.

از جمله این نظرات میشه به موارد پایین اشاره داشت:

در ضمن عكسش را فتوشاپ كرده بود چون بالاى چشاش اينقدر پف نداشت موقع عكس انداختن هى میگه (جراح) ابروهات رو بيار پايين ميگه اخر سر حالت اخم گرفتم كه رضايت داد به عكس انداختن خودشم عكساش بعد دو هفته رو ميذاره تا حالا سه نفر اومدن گفتن راضى نبودن

همه ما هنگامی که قصد انجام یک عمل زیبایی هرچند جزئی را داشته باشیم، اولین چیزی که به اون توجه خواهیم کرد؛ در خیلی از موارد حتی تخصص پزشک هم نیست؛ بلکه نمونه کارهای موفق اون هستن. در این بین اگر اطلاعی از اینکه نمونه کارها تقلبی هستن اطلاع نداشته باشیم، به احتمال زیاد نتیجه نهایی مطلوب نخواهد بود.
پس اولین مشخصه یک جراح بلفاروپلاستی حرفه‌ای از نظر کاربران نی نی سایت، نمونه کارهای موفقش هستن. جراحی که نمونه کار موفق زیادی ندارد، عکس‌ها را تغییر می‌دهد و یا آنها را با عناوین کذب منتشر می‌کند، قطعاً برای شما سبب مشکل خواهد شد.

بهترین جراح بلفاروپلاستی نی نی سایت

بخیه نامناسب پلک

شیوه بخیه‌ زدن در نتیجه نهایی جراحی بسیار حائز اهمیت است. اگر جراح از مهارت کافی در بخیه‌ زدن برخوردار نباشد، مشکلات متعددی می‌تونه برای پلک به وجود بیاد که از بارز ترین اونها، واضح بودن جای بخیه روی پلک مراجع هستش.
همچنین در صورت درست انجام نشدن فرایند بخیه کردن، پلک مستعد عفونت و لخته خون خواهد شد و دوره نقاهت مراجع را بشدت افزایش خواهد داد.
علاوه بر این دو مورد، بخیه نامناسب باعث نزدیک شدن زیاد از حد چشم و ابرو هم می‌شود.
در ادامه تجربه یکی از کاربران نی نی سایت راجع به بخیه نامناسب رو باهم می‌خونیم:

بخیه طولانی تا دم ابروم پوست را زیادی بریده و ابروم کشیده شده توی چشمم فاصله چشم و ابرام رو کلا برده من ابروهام کمونی بلند بود 🙄

بیچاره کردن منو با این جراحی اشتباهی که انجام دادن جای بخیه تا انتهای بیرونی ابروی من رفته و کاملا ابرو چسبیده به چشمم .. چشمم گرد شده.. مطب اتاقی که جراحی میکنه فوق العاده کثیف.. بدون دستکش و گان جراحی میکنن..‌ چشمم عفونت کرد بیچاره شدم… الانم که زشت شدم نمیتونم برم توی اجتماع ..

عزیزم همه چیز بستگی به پزشکت و بدن خودت داره تحربه پزشکت برای عمل مفیده مثلا پوست اضافه برنداره و چشمات باز بمونه.. بخیه ها مرتب بزنه ریز بزنه

در ادامه این موارد نظری را در تایید اهمیت مهارت بخیه زدن جراح آوردم:

هنوز بخیه را نکشیدم خیلی ظریف بخیه زده خواهش میکنم هر کس میخواد عمل کنه خیلی تحقیق کنه پیش دکتر خوب بره که کارش خوب باشه خوب بخیه بزنه که بعدا جاش نمونه

همانطور که از این تجربیات پیداست، مهارت جراح در بخیه زدن، تاثیر مستقیم بر زیبایی چشمان شما خواهد داشت.

انتخاب متخصص چشم یا جراح زیبایی | بلفاروپلاستی نی نی سایت

نداشتن تخصص مرتبط با بلفاروپلاستی

به علت کوتاه بودن مدت زمان این جراحی و سرپایی بودن آن، خیلی از افراد این تصور را دارند که این عمل بسیار راحت است و به همین علت اینکه چه پزشکی انجامش دهد اهمیت خاصی ندارد. این مورد تا حدودی درست است؛ در واقع بلفاروپلاستی برای مراجعه کنندگان عمل نسبتا راحتی خواهد بود و برای پزشک هم در صورت داشتن تخصص مربوطه، سخت نیست.

اما دیده شده که پزشک‌های عمومی و کسانی که صلاحیت انجام این جراحی را ندارند، دست به انجام آن زده و نتایج غیر قابل قبولی را رقم می‌زنند. همانطور که در ادامه نمود این مورد را در تجربیات افراد خواهید دید، باید به تخصص جراح بلفاروپلاستی خودتون اهمیت ویژه‌ای داده و در این موضوع وسواس به خرج بدید.

در ادامه نظر دو کاربر دیگه در نی نی سایت را می‌بینید که به اهمیت پزشک اشاره داشتند:

در ضمن عكسش را فتوشاپ كرده بود چون بالاى چشاش اينقدر پف نداشت موقع عكس انداختن هى میگه (جراح) ابروهات رو بيار پايين ميگه اخر سر حالت اخم گرفتم كه رضايت داد به عكس انداختن خودشم عكساش بعد دو هفته رو ميذاره تا حالا سه نفر اومدن گفتن راضى نبودن

میخوای عمل کنی برای سلامتیت یه دکتری برو که از هر لحاظ خیالت راحت باشه، یکم گرونتر باشه ولی می‌ارزه برای سلامتیت

من خودم انجام ندادم ولی دیدم اگه دکتر خوب باشه، بعد ازمدتی جاشم باقی نمی‌مونه

من رو این موضوع حساسم، کار خیلی از پزشکا رو دیدم ک اصلاً خوب نبود چشما رو غیر قرینه در آوردن خواهرانه بهتون پیشنهاد میکنم این عمل را انجام بدین انشاالله ک نتیجه دلخواهتونو بگیرین😊 انتخاب دکتر خوب و کار بلد خیلی مهمه حتما قبلش تحقیق کنید و نمونه کارشون را ببینین.

جراحی زیبایی پلک | نظرات نی نی سایت

رفتار جراح پلک

رفتار حرفه‌ای مشخصه دیگری‌ست که یک جراح خوب را از جراحان غیرحرفه‌ای متمایز می‎‌کند. منظور از رفتار حرفه‌ای چیست؟
پزشک مناسب، بدون در نظر گرفتن منفعت مالی مراجعان خود را معاینه می‎‌کند. این بدین معناست که پزشک باید در صورتی که فرد مشکل خاصی ندارد، پیشنهاد جراحی را مطرح نکند و کاملا صادقانه و بدون سو گیری نظر خودش را اعلام کند.
همچنین پزشک شما باید معاینه صحیح و دقیقی انجام بدهد و مقدار حذفیات مورد نیاز پلک را کاملا دقیق اندازه‎‌گیری کند تا نتیجه دلخواه شما باشد و از عوارض بعد از عمل کاسته شود.
در ادامه نظری را می‎بینیم که درمورد عدم معاینه صحیح پزشک و برداشتن بیش از حد بافت پلک است:

یه چیز دیگه وقتی رفتی پیش دکتر بهش بگو افتادگی یه پلکم بیشتره چون معمولا موقع عمل ب اندازه مساوی از پلک رو برمیدارن البته اگر دکتر خوب و کار بلد باشه خودش میدونه چکار کنه. دوستم مشکل شمارو داشت بعد عمل بازم یه چشمش افتادگیش بیشتر بود بعد که ب دکتر مراجعه کرده بود بهش گفته بوده مشکل از چشم خودت بوده من ب اندازه ی مساوی از هردو پلک برداشتم😐

در نتیجه از صورت گرفتن صحیح معاینه اطمینان حاصل کنید و پزشکی را انتخاب کنید که به جزئیات هم اهمیت ویژه‌ای می‌دهد.

جراح پلک خوب کیست؟

با تمام این‌ها، جراح بلفاروپلاستی خوب کیست؟

جراح حرفه‌ای از دید ما و کاربران نی نی سایت کسی است که ظرافت لازم  را در هر مرحله از فرایند این جراحی به خرج داده و باعث طولانی‌تر شدن دوران نقاهت مراجعه کننده و کاهش رضایت فرد از جراحی نشود.

برای انتخاب جراح مناسب برای بلفاروپلاستی، متخصصان ما در تیم RMC همراه شما هستن تا مسیر رو براتون هموار کنند.

سوالات متداول

چقدر احتمال عفونت چشم بعد از جراحی پلک وجود داره؟

عفونت بعد از عمل به ندرت و در صورت رعایت نکردن بهداشت و در معرض آلودگی قرار گرفتن بخیه‌ها رخ می‌دهد

بعد از بلفاروپلاستی می‌تونم از لنز استفاده کنم؟

تا دو هفته بعد از جراحی پلک از هیچ گونه لنزی نباید استفاده کرد

آیا بلفاروپلاستی باعث تاری و ضعف بینایی میشه؟

تاری، دوبینی و حساسیت به نور، از عوارض کوتاه مدت
بلفاروپلاستی هستند و در یک یا دو روز اول بعد از عمل تجربه آنها طبیعی‌ست.

فرم درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره جهت استفاده از خدمات کلینیک بلافاروپلاستی RMC، فرم زیر را کامل کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد آرا: 27

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


٪ نظرات

 1. سلام میخواستم بدونم میشه هر دوتا پلک رو توی ی جلسه عمل ‌کرد یا باید جدا انجام بشن؟

  • سلام دوست عزیز
   بله اکثرا در صورت لزوم، هر دو پلک در یک جلسه جراحی می‌شن.

 2. من شنیدم ترمیم کردنش سخت تر از جراحی اوله

  • سلام
   بله همینطوره، هر بار ترمیم از دفعه قبلش سخت‌تر هستش. برای همین باید در انتخاب جراحتون خیلی دقت کنید.

 3. خب جراح بلفاروپلاستی دقیقا باید چه تخصصی داشته باشه؟ یعنی پیش جراح پلاستیک‌ برم خوب نیست ؟

  • پزشک متخصص چشم و جراح پلاستیک هر دو گزینه های مناسبی برای اجرای بلفاروپلاستی هستند. مطمئن باشید که تجربه ی بد یک بیمار یا جراح پلاستیک، فقط به دلیل تخصص آن پزشک رخ نداده‌است و عوامل مختلفی باعث رقم خوردن این تجربه تلخ شده‌اند.

 4. من‌ همینجوریشم به عکسای که دکترا نشون میدن اعتماد نداشتم الانم که میگن فوتوشاپ میکنن. هیچی دیگه🤦‍♀️

  • بله درسته. تشخیص عکسی که فوتوشاپ شده باشه در لحظه کار ساده ای نیست اما خب شما معیار های دیگه ایم دارید که بتونید به کمک اونا پزشک حرفه ای رو انتخاب کنید. رفتار پزشک هنگام معاینه و مشاوره قبل از جراحی و داشتن تخصص مرتبط می‌تونه خیلی بهتون کمک کنه. اگر هنوزم نسبت به انتخاب پزشک تردید دارید پیشنهاد میکنم از خدمات مشاوره مجموعه ما استفاده کنید

 5. […] به آرامش کامل می‎‌رسانند. ضمناً همان‌طور که در مقاله بهترین جراح بلفاروپلاستی از نظر کاربران نی‌نی‌سایت اشاره کردیم، بیماران در حین این عمل، هیچ دردی را حس […]

پیام بگذارید