RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 30
انواع عمل بلفاروپلاستی دسته بندی کلی مراقبت‌های قبل از عمل

برای جراحی پلک به چه کسی مراجعه کنم؟ + بررسی جامع نی نی سایت

در روزگاری که برای انتخاب و یا چک کردن هرچیزی به دنیای گسترده وب و اینترنت رجوع می کنیم و با هزاران صفحه مربوط به موضوع مان رو به رو میشیم باید بدانیم که از کدام یک از آن ها استفاده کنیم و کدام را مرجع خود قرار بدیم و با چشمانی باز و دقیق آن ها را بررسی کنیم تا فریب بعضی از سایت ها رو نخوریم،مخصوصا اگر هدفمان انتخاب و تحقیق درباره موضوعات پزشکی و انتخاب دکتر ها و موضوعاتی در این زمینه باشد.

جراحی پلک عملی است که باید بسیار ظریف و با مهارت خاصی توسط جراح انجام شود درست مانند جواهر سازی که با دقت و ظرافت تمام شروع به ساختن جواهر می‌کند و تمام قسمت های مختلف آن جواهر را با هنر دستانش به زیبایی می‌سازد.

حال اگر شما قصد انجام عمل بلفاروپلاستی را کرده اید و برای انتخاب بهترین دکتر، کلینیک یا بیمارستان برای جراحی پلکتان شک دارید ما اینجا هستیم و تلاش می کنیم تا در این مقاله اطلاعات کافی درباره این عمل را به شما بدهیم و شما رو از سردرگمی نجات دهیم و به خواستتان برسانیم پس ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

برای جراحی پلک به کجا مراجعه کنم؟

سرفصل موضوعات

عمل بلفاروپلاستی چیست و چه زمانی نیاز به این جراحی داریم؟

ابتدا و قبل از شروع هرچیز ما باید با خود عمل بلفاروپلاستی و نحوه انجام آن آشنا شویم و بدانیم که کی و چه زمانی باید این عمل را انجام دهیم.

عمل بلفاروپلاستی در واقع عملی است که در آن جراح با کشیدن خطوط فرضی روی پلک شما و در آوردن الگوی اولیه، جراحی را آغاز کرده و شروع به برداشتن چربی ها و پوست اضافه اطراف چشم شما می کند.

اما عوامل متعددی میتوانند باعث شوند که ما به فکر جراحی پلک خود بیوفتیم و ما را به این وادارند که دست به این عمل بزنیم، از جمله این عوامل میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

1.افزایش و کهولت سن

2.افتادگی پلک به دلایل ژنتیکی

3.ضعف بافتی

4.بیماری های عضلانی

5.مشکلات عصبی

انواع بلفاروپلاستی و کاربرد آن

انواع بلفاروپلاستی و کاربرد های آن

البته موارد بالا بخشی از دلایلی است که ما را ترغیب به انجام این عمل می کند و بیشتر هم به جنبه درمانی جراحی پلک مرتبط می شود. ولی برخی از افراد هم این عمل را صرفا جهت زیبایی بیشتر خود انجام می دهند، از این رو ما عمل بلفاروپلاستی را به 2 نوع زیر دسته بندی میکنیم:

1.بلفاروپلاستی درمانی

2.بلفاروپلاستی زیبایی

در ضمن این موضوع را هم باید بدانیم که هرکدام از انواع بلفاروپلاستی برای هردو پلک بالا و پایین انجام می شود.

بلفاروپلاستی درمانی؛راه نجات شما برای افتادگی پلک

بسیاری از افراد خیلی دیر برای افتادگی پلک خود عمل می کنند و  شدت افتادگی پلک های بالا و پایین آن ها بسیار زیاد است و همینطور عواملی مثل لاغری شدید، عفونت چشم، کهولت سن و … باعث میشود تا آن ها دست به عمل بلفاروپلاستی برای بهبود وضعیت پلک خود بزنند.

بلفاروپلاستی زیبایی؛رایج ترین نوع جراحی پلک

سالانه در کشور ما بسیاری از افراد به دنبال دست یافتن به زیبایی بیشتر دست به عمل های زیبایی مختلفی می زنند که عمل بلفاروپلاستی را نیز می توان به عنوان یکی از این گزینه ها نام برد.

این عمل نسبت به نوع درمانی اش از شدت و عمق کمتری برخوردار است و به دلیل سطحی بودنش عوارض کمتری هم در پیش دارد.البته نوع جراحی زیبایی و درمانی چه در پلک بالا و چه در پلک پایین با هم هیچ تفاوتی ندارندو هردو به یک شکل انجام میشوند.

4 ویژگی جراح خوب

4 ویژگی مشخص کننده یک جراح پلک خوب

خوب حالا که با عمل بلفاروپلاستی و انواع آن و اینکه چه زمانی باید برای این عمل اقدام کنیم آشنا شدیم، نوبت آن رسیده که بدانیم یک جراح پلک خوب چه ویژگی هایی دارد.ما به 4 مورد از اصلی ترین ویژگی هایی که هر متخصص لازم دارد تا آن را به یک جراح خوب تبدیل کند می پردازیم:

تخصص جراح پلک

در ابتدا و اولین چیزی که برای مشخص شدن جراح مناسب ما باید بررسی شود این است که آن متخصص در چه زمینه ای تخصص دارد و آیا آن شخص دارای تخصص در زمینه مورد نیاز ما هست یا خیر.به همین منظور شما برای عمل بلفاروپلاستی نیاز به پزشکی دارید که تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی،تخصص مرتبط با چشم و یا متخصص گوش،حلق و بینی باشد.

برای اینکار شما میتوانید با مراجعه به سایت نظام پزشکی و در بخش سامانه جست و جوی اعظای نظام پزشکی با وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی جراح پلک و شهر آن به اطلاعات آن جراح و تخصصش دسترسی داشته باشید.

بررسی رزومه و نمونه کار های موفق جراح پلک

بعد از اینکه نام و تخصص جراح مورد نظر خود را پیدا کردید حالا لازم دارید تا رزومه و سابقه کار آن جراح را بررسی کنید تا ببینید در کاری که می کند از تبحر و تجربه لازم برخوردار است یا خیر و همچنین شما می توانید با مشاهده نمونه کار های موفق جراح و مقایسه آن با سایر جراحانی که در این حوزه فعالیت می کنند از ماهر بودن آن شخص در این زمینه اطمینان حاصل کنید.ولی حتما مراقب باشید تا نمونه کار هایی که میبینید واقعی باشد زیرا بسیاری از عکس ها دستکاری شده اند و یا اینکه جراح چند روز بعد از عمل عکس برداری رو انجام داده است.خوشبختانه ما در بخش نمونه کار های بلفاروپلاستی عکس قبل و بعد جراحی تعدادی از مراجعین عزیزمون به کلینیک RMC را برای شما قرار داده ایم تا با خیالی راحت پلک های زیبای خود را به ما بسپارید.

رفتار یک جراح بلفاروپلاستی حرفه ای

رفتاری که یک جراح حرفه ای ارئه میدهد دقیقا همان چیزی است که آن شخص را از سایر جراحان و متخصصین در این زمینه متمایز می سازد.حالا منظور ما از رفتار حرفه ای یک جراح چیست؟

یک پزشک باید بدون اینکه به منافع مالی خود فکر کند، مراجعین خود را ویزیت کند و در نظر بگیرد که اگر شخص مراجعه کننده نیازی به عمل نداشت،پیشنهاد جراحی را مطرح نکند و صادقانه نظر خودش را درباره پلک هر شخص بدهد.

همچنین پزشک شما باید با معاینه دقیق و صحیح از پلک شما ،مقدار حذفیات مورد نیاز پلک شما را به دقت اندازه گیری کند و تا شما را به نتیجه دلخواه تان برساند و از عوارض و خطرات احتمالی که ممکن است برای شما بعد از عمل پیش بیاید بکاهد.

در ادامه با هم نظر یکی از کاربران نی نی سایت را راجع به عدم معاینه صحیح پزشک میبینیم:

“من بعد از گذشت حدود چند ماه بعد از عملم رفتم پیش دکترم و بهش گفتم که اندازه پلکام یکی نیست و هنوز پلک چپم پایین تره میگه به من ربطی نداره من یک اندازه عمل کردم…”

در آخر به شما توصیه می کنیم تا جراحی را انتخاب کنید که از صبر و دقت بالایی برخوردار باشد و برای شما وقت کافی را برای معاینه بزارد و به جزئیات هم اهمیت ویژه ای بدهد.

مشاوره رایگان(جهت جراحی پلک)

به نحوه بخیه زدن جراح اهمیت دهید

اگر جراح پلک شما مهارت خوبی در نحوه بخیه زدن نداشته باشد ممکن است تا در نتیجه نهایی عمل شما و زیبایی شما تاثیر محسوسی بزارد، پس بسیار حائز اهمیت است تا متخصصی که برای جراحی پلک خود انتخاب می کنید دارای مهارت خاصی در زمینه بخیه زدن باشد.

زیرا اگر این کار را خوب انجام ندهد ممکن است عوارضی دائمی از جمله ماندن جای بخیه بر روی پلکتان را در پیش داشته باشد. و همچنین ممکن است باعث به وجود آمدن عفونت و لخته خون در چشم شود و دوره نقاهت را به شدت افزایش می دهد و علاوه بر آن بخیه نا مناسب باعث نزدیک شدن زیاد از حد چشم با ابرو شما شود.

در ادامه تجربه چند مورد از تجربه کاربران نی نی سایت راجع به بخیه نا مناسب را میخونیم:

بخیه طولانی تا دم ابروم پوست را زیادی بریده و ابروم کشیده شده توی چشمم فاصله چشم و ابرام رو کلا برده من ابروهام کمونی بلند بود 🙄

بیچاره کردن منو با این جراحی اشتباهی که انجام دادن جای بخیه تا انتهای بیرونی ابروی من رفته و کاملا ابرو چسبیده به چشمم .. چشمم گرد شده.. مطب اتاقی که جراحی میکنه فوق العاده کثیف.. بدون دستکش و گان جراحی میکنن..‌ چشمم عفونت کرد بیچاره شدم… الانم که زشت شدم نمیتونم برم توی اجتماع ..

عزیزم همه چیز بستگی به پزشکت و بدن خودت داره تحربه پزشکت برای عمل مفیده مثلا پوست اضافه برنداره و چشمات باز بمونه.. بخیه ها مرتب بزنه ریز بزنه

در نتیجه و با دیدن این نظرات متوجه این موضوع که نحوه بخیه زدن چقدر میتواند در زیبایی چشم ما بعد از عمل تاثیر گذار باشد می شویم.

چگونه یک جراح ماهر پیدا کنیم؟

چگونه یک جراح پلک مناسب و ماهر پیدا کنیم؟

بعد از اینکه با ویژگی هایی که یک جراح پلک باید داشته باشد آشنا شدیم حالا نوبت آن رسیده که نحوه پیدا کردن یک جراح با تجربه و ماهر بلفاروپلاستی را با هم بررسی کنیم .

به طور کلی ما به 3 روش می توانیم جراح و متخصص مورد نظرمان را پیدا کنیم :

1.استفاده از منابع اینترنتی و گشت و گذار در سطح وب

2.پرس و جو از دوستان و آشنایان

3.گرفتن وقت مشاوره با جراح پلک مورد نظر و ارزیابی حضوری آن

به طور کلی ما می توانیم از روش های بالا به خواسته مان که پیدا کردن جراح پلک با تجربه و ماهر است برسیم.در ادامه این 3 روش را با هم بررسی خواهیم کرد.

در ضمن در نظر بگیرید که هرچقدر که این روش ها میتوانند به ما کمک کنند در عین حال اگر به درستی از این منابع استفاده نکنیم میتواند به انتخاب اشتباه منجر شود.

جست و جو درباره متخصصین بلفاروپلاستی در اینترنت

در دنیای امروزه و حال حاضر ما هرچیزی که برایمان سوال می شود و یا میخواهیم درباره اش اطلاعاتی کسب کنیم را با یک سرچ زدن ساده در گوگل به دست میاریم و نتایج آن را بررسی میکنیم .

به طور مثال اگر میخواهیم راجع به متخصص بلفاروپلاستی و یا جراح پلک در تهران اطلاعاتی به دست بیاوریم قطعا یکی از گزینه های سرچمان “بهترین جراح بلفاروپلاستی تهران” می باشد.

البته امروزه به دلیل گستردگی سطح وب و وجود تبلیغات های فراوان در آن نمیتوان به هر سایت و منبعی دل بست و باید نکاتی را درباره سرچ کردن و نحوه پیدا کردن بهترین متخصص در نظر بگیرید که در زیر به توضیح آن می پردازیم:

از منابع معتبر و شناخته شده برای انتخاب جراح پلک استفاده کنیم

برای اینکه ما بخواهیم یک جراح پلک خوب و ماهر پیدا کنیم لازم داریم تا با بررسی سایت های معتبری که در این زمینه فعالیت می کنند و دیدن رزومه جراح و خواندن نظرات کاربران آن سایت راجع به پزشک مورد نظر خود اطلاعات کافی را به دست آوریم.

به مقاله های سایت کلینیک یا دکتر پلک مورد نظرت توجه کن!

شما در کل وقتی به یک سایت که حوزه تخصصی را ارائه می دهد مراجعه می کنید باید با حواس جمع به بررسی مطالبی که در سایت قرار دارد بپردازید، به طور مثال شما برای پیدا کردن یک جراح بلفاروپلاستی خوب اگر وارد هر سایتی شدید لازم است تا با دیدن مقالات و خواندن آن ها ببینید که آیا آن مقالات برای شما مفید است یا خیر؟آیا جوری نوشته شده است که هدفش جلب رضایت کاربر باشد یا نه؟ سطح علمی آن مقاله چقدر است و چه مدتی برای آن مقاله زمان صرف شده است؟

نمونه کار های جراح پلک تو ببین

شما برای اینکه از ماهر بودن متخصص خود اطمینان حاصل کنید نیاز است تا با دیدن نمونه کار ها و عکس های قبل و بعد مراجعین آن به بررسی آن متخصص بپردازید.همچنین باید دقت کنید تا در عکس هایی که میبینید کلک و فریبی در کار نباشد و عکس ها به درستی گزاشته شده باشند.

از دوستان و آشنایانت درباره جراح پلک خوب پرس و جو کن!

یکی از بهترین و مطمئن ترین روش هایی که هر شخص می تواند تا از آن طریق متخصص یا پزشک مورد نظر خود را پیدا کند، پرس و جو از آشنایان و اطرافیان قابل اعتمادی است که قبلا جراحی پلک انجام داده اند.شما می توانید با سوال پرسیدن از آن ها به بهترین گزینه مد نظر خود برسید زیرا آن ها بدون در نظر گرفتن سود یا منفعتی با شما با صداقت رفتار می کنند و به شما بهترین گزینه ها را پیشنهاد میدهد و ما می توانیم روی حرف آن ها حساب باز کنیم.همچنین شما اگر در بین نزدیکانتان افرادی را دارید که عضو جامعه پزشکی هستند می توانید از آن ها هم کمک بگیرید زیرا معمولا این افراد با بهترین متخصصان در هر زمینه ای از حوزه کاری خودشان آشنا هستند و به همین دلیل می توانند بهترین کمک را به شما در انتخاب جراح یا پزشک مورد نظرتان بکنند.

گرفتن وقت مشاوره و ارزیابی حضوری جراح پلک

اما سرانجام و بعد از جست و جو و گشت گذار در سطح وب و پرس و جو های مختلف از آشنایان و اطرافیان خود و انتخاب یک جراح پلک خوب، حالا وقت آن است تا شما برای ارزیابی و آشنایی با نحوه کار دکتر انتخابی خود از مطب یا کلینیک آن دکتر وقتی را برای مشاوره بگیرید و به مطب آن سر بزنید تا ببینید که این شخص همان متخصصی است که مورد نیاز شماست یا خیر.

البته لازم است تا شما قبل از اینکه به مطب دکتر بروید اطلاعات خود را راجع به عمل و خطرات و عوارض بلفاروپلاستی بالا ببرید تا بتوانید با پرسیدن سوالات تخصصی تر جراح مورد نیازتان را به خوبی بسنجید.

شما باید از 2 چیز درباره متخصص خود اطمینان لازم را کسب کنید:

1.آیا پزشک مورد نظرتان با دقت و حوصله به تمامی سوالات شما پاسخ می دهد؟

این نکته را در نظر بگیرید که هرچقدر جراح پلک شما در طول زمان مشاوره با دقت و حوصله کافی با شما برخورد کند و جواب سوال های شما را بدهد، قطعا در طی فرایند عمل هم به همان اندازه با حوصله و با دقت رفتار می کند.

2.آیا شما را از عوارض و خطراتی که جراحی پلک می تواند داشته باشد با خبر می کند؟

و نکته بعدی که بسیار حائز اهمیت است این است که پزشک با شما صادق باشد و از عوارض و خطراتی که ممکن است برای شما در طول عمل پلکتان و یا بعدش به وجود آید مطلع سازد.

ویژگی کلینیک های جراحی پلک

6 ویژگی کلینیک های جراحی پلک

اگر به دنبال جراحی پلک های خود در کلینیک های تخصصی آن هستی ولی نمیدونی ویژگی یک کلینیک بلفاروپلاستی خوب چیه و معیار های تشخیص یک مجموعه خوب برای عمل بلفاروپلاستی چیه، ما به شما 6 تا از اصلی ترین ویژگی هایی که هر کلینیک باید داشته باشه رو معرفی میکنیم تا به شما در انتخاب کلینیک مد نظرتان کمک کنیم.

1.به مجوز کلینیکی که انتخاب کردی دقت کن؛

یکی از اولین و مهم ترین قدم ها برای تشخصیص کلینیک خوب، چک کردن مجوز آن کلینیک است که باید توسط وزارت بهداشت صادر گردیده باشد.همچنین این مجوز باید در دسترس و دید عموم باشد که شما بتوانید به راحتی آن را پیدا کنید و از این قضیه مطمئن شوید.داشتن این مجوز می تواند به شما این اطمینان خاطر را بدهد که مجموعه فوق از دستورالعمل هایی که وزارت بهداشت تعین کرده پیروی می کند.این دستورالعمل ها شامل داشتن کادر مجرب،رعایت نکات بهداشتی و ایمنی و تجهیزات مناسب است.

حالا وقتی شما این مجوز را چک کنید کمی از نگرانی های شما از بین می رود ولی تنها داشتن یک مجوز دلیل محکم و قانع کننده ای برای این که این کلینیک بهترین گزینه برای انجام جراحی پلک شما باشد نمیتواند باشد.

2.تخصص جراحان کلینیک مد نظرت را چک کن؛

از دیگر موارد حائز اهمیتی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که چه کسانی در این کلینیک فعالیت می کنند و اینکه آیا جراحانی که در این مطب هستند متخصص هستند یا خیر.

در این دوره و زمونه که اکثر کلینیک ها مخصوصا در کلان شهر ها از زرق و برق خاصی برخوردارند،شما نمیتوانید تنها به ظاهر آن ها توجه کنید و باید حتما از متخصصین و پزشکانی که در این مطب وجود دارند مطمئن شویم چون نمیتوانیم چشم های خود را که برایمان بسیار حیاتی هستند دست هر کسی بسپاریم.

ما در قسمت بالایی مقاله ویژگی هایی که لازم است تا یک جراح و متخصص داشته باشد را گفتیم،در صورت نیاز می توانید به قسمت های بالایی مقاله مراجعه کنید.

3.به کادر پزشکی کلینیک اهمیت بده!

هر متخصصی برای انجام دادن جراحی های خود دارای یک کادر پزشکی هست که خیلی مهم است که کادری که همراه جراح ها هستند با تجربه و متخصص باشند. معمولا کادر پزشکی که همراه جراحان به اتاق های عمل می روند به دکتر جهت پاک کردن عرق روی پیشانی و همینطور دادن وسایل به جراح کمک می کنند و در حین فرآیند عمل نقش بسزایی دارند پس بسیار نقششان مهم و کلیدی هست و باید از متخصص بودن آن ها در این زمینه اطمینان حاصل شود.

4.حواست به تمیزی و پاکیزگی کلینیک باشه!

یکی دیگر از نکات کلیدی تمیزی محیطی است که قرار است در آن به جراحی پلک خود بپردازید.باید این اطمینان را داشته باشید که اتاق عمل و وسایلی که برای جراحی استفاده می شود کاملا استریل و بهداشتی باشد و همینطور وسایلی که برای بی هوشی،بخیه زدن و … نیز استفاده می شود باید از استاندارد های لازم برخوردار باشد.پس زمانی که شما به کلینیک رفتید باید به این نکته اهمیت دهید و حتما از آن ها بابت تمیزی محیط و وسایل جراحی بپرسید که خدایی نکرده بعد از عمل عوارضی برای شما پیش نیاید و دچار عفونت های ناشی از کثیفی وسایل نشوید.

5.تجهیزات و امکانات آن مجموعه چگونه است؟

شما هر چقدر هم که از متخصصان و کادر پزشکی یک مجموعه مطمئن باشید ولی باز هم بخش عظیمی از موفقیت یک جراحی به تجهیزات و امکانات آن مجموعه بستگی دارد.این موضوع دقیقا مانند این می ماند که شما برای تعمیر ماشین خود به پیش یک تعمیرکار حرفه ای بروید ولی تعمیرکار برای درست کردن ماشین شما وسایل مورد نظر را نداشته باشد و یا اینکه از وسایل خراب و قدیمی که برایش مانده شروع به نعمیر ماشین شما کند،حالا شما به نظرتان نتیجه آن چه میشود؟

این موضوع دقیقا برای جراح پلکی که قرار است در یک کلینیک به عمل پلک شما بپردازد هم صدق می کند.اگر آن جراح یا مجموعه از ابزار حرفه ای و جدید ترین تجهیزات روز دنیا استفاده نکند امکان دارد تا عمل شما به خوبی پیش نرود و شما ناراضی از عمل پلکتان باشید.

پس حتما به این موضوع که کلینیکی که می روید دارای مدرن ترین و تجهیز ترین دستگاه ها برای عمل بلفاروپلاستی هست، مطمئن شوید.

6.کلینیکی که میخوای بری کجاست؟اصلا مهمه!

آیا تا به حال به این فکر کردی که کلینیکی که میخوای بری کجاست؟یا چرا مهمه که کجا باشه؟ این موضوع از این لحاظ حائز اهمیته چون که شما با یک بار رفتن به آنجا کارتان با آن مرکز تمام نمیشه و حداقل باید چند باری به آنجا چه قبل از عمل و چه بعد از عمل سر بزنی، آن هم به این دلیل که عمل بلفاروپلاستی عملی است که از جزئیات زیادی برخوردار است و نمیشه با یک بار رفتن به اتمام برسه.

2 تا از بهترین کلینیک های جراحی پلک در تهران

حالا که با هم بهترین ویژگی هایی که لازم است تا یک کلینیک لازم دارد داشته باشد را بررسی کردیم و با دقت به آن ها پرداختیم، میخواهیم به معرفی 3 تا از بهترین کلینیک هایی که در این حوزه فعالیت دارند بپردازیم و با آن‌ها آشنا شویم:

معرفی کلینیک نور

1.کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور

در ابتدا و پیش از هر چیزی ما به شما کلینیک نور را معرفی خواهیم کرد. این مجموعه ابتدا در سال 1372 کار خود را با افتتاح یک بیمارستان شروع کرد و پس از چند سال از گذشت کارش مجموعه و کلینیک های خود را نیز به آن اضافه کرد.کلینیک نور هم به عنوان یکی از شناخته شده ترین مراکز خصوصی چشم پزشکی در سال 1392 شروع به فعالیت کرد و هم اکنون در تهران و کرج به ارائه خدمات چشم پزشکی در بخش هایی نظیر ویزیت چشم پزشکی که خود شامل شبکیه، انحراف چشمی، قرنیه و بیماری های سطح چشم می شود؛ درمانگاه زیبایی شامل جراحی های زیبایی پلک مثل تزریق بوتاکس، کلینیک کودک و کلینیک دیابت و همچنین تصویربرداری که شامل توپوگرافی، پنتاکم، پاکیمتری، ارب اسکن و OCT می شود و بخش های دیگری مثل خدمات ویژه بیماران شبکیه و دیابتیک،خدمات پاراکلینیکی و عینک نیز در این کلینیک وجود دارد.

از کلینیک نور چه باید دانست؟

در گذشته ای نه چندان دور اکثر جراحی های مربوط به حوزه چشم در بیمارستان ها انجام می‌شد ولی امروزه و با توجه به شلوغی بیمارستان ها و ازدحام آن ها مراجعه به کلینیک ها به دلیل وجود دستگاه های پیشرفته و تجهیز شدن کلینیک ها به مجهز ترین امکانات، بیماران می توانند بسیاری از عمل های خود را در کلینیک ها انجام دهند. کلینیک نور هم با داشتن امکانات کافی توانسته است خدمات چشم پزشکی را به مراجعه کنندگان خود در زمینه های مختلف ارائه دهد. راحت تر بودن دسترسی به کلینیک ها، تعداد مراجعه کنندگان کمتر و در نتیجه کیفیت بالاتر ارائه خدمات توسط پرسنل از جمله دلایلی است که این روزها بسیاری از بیماران به جای رفتن به بیمارستانها ترجیح میدهند به کلینیک ها مراجعه کنند.

امکانات ساختمان کلینیک نور

کلینیک نور شامل خدمات رفاهی و خدماتی نیز هست به طوری که شما میتوانید در تمامی طبقات از همه امکانات از جمله صندوق،پذیرش،اپتومتری و پاراکلینیک بهره بگیرید و برای استفاده از آن ها لازم نیست که به طبقات دیگری از آن ساختمان استفاده کنید.

هزینه جراحی در کلینیک نور به چه صورت است؟

این روز ها و در این زمانه برای هرکدام از ما که بخواهیم عملی را انجام بدهیم بسیار حائز اهمیت است که هزینه آن عمل برایمان چقدر آب می‌خورد.

خوشبختانه جراحی هایی که در کلینیک نور انجام میشوند با وجود اینکه این کلینیک خصوصی به حساب می آید شامل بیمه میشود و شما می توانید با استفاده از بیمه هایی که طرف قرارداد با این مجموعه هستند استفاده کنید و روند درمان خود را با مبلغ پایین تری به پایان برسانید.

البته این موضوع هم باید در نظر بگیرید که عمل بلفاروپلاستی در واقع یک جراحی زیبایی به حساب می‌آید و فقط طبق شرایطی خاص بیمه به آن تعلق میگیرد.

پس لازم است که قبل از شروع جراحی پلک خود از این موضوع اطمینان حاصل کنید و سپس شروع به کار کنید.

معرفی پزشکان کلینیک نور

کلینیک نور با توجه به بزرگ بودن حوزه فعالیتش که شامل تمام فرآیند های مربوط به چشم از جمله قرنیه، شبکیه، گلوکوم، یوئیت و التهاب چشم، استرابیسم و اکوپلاستیک، اپتومتری، پلاستیک و ترمیمی صورت و چشم و استرابیسم، نوروافتالمولوژی و اطفال هست در نتیجه شامل متخصصان با تجربه و جوان زیادی می باشد و به همین دلیل ما نمیتوانیم به معرفی تمامی این متخصصان بپردازیم ولی شما میتوانید با مراجعه به سایت کلینیک نور، تمامی متخصصینی که در آنجا به فعالیت می پردازند را مشاهده کنید و اطلاعات لازم درباره آن‌ها را به دست بیاورید.ما هم در این مقاله سعی داریم تا دو تا از دکتر هایی که در این مرکز فعالیت می کنند را به شما معرفی کنیم :

1.دکتر سید حسن هاشمی

دکتر حسن هاشمی بنیانگذار بیمارستان نور و یکی از شناخته شده ترین افراد در حوزه چشم پزشکی و قرنیه چشم می باشد.ایشان در سال 1338 و در شهر فریمان در استان خراسان رضوی به دنیا آمد و در سال 1356  وارد دانشگاه علوم پزشکی مشهد شد و در سال 1368 دکترای چشم پزشکی خود را از همان دانشگاه گرفت.او همچنین پس از آن، مدرک “فلوشيپ قرنيه و سگمان قدامي چشم” را از دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي اخذ کرد.

2.دکتر فدرا حاجی زاده

خانم دکتر حاجی زاده در سال 1348 در تهران متولد شد و در سال 1382 با مدرک فوق تخصص شبکیه از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد.ایشان از سال 1386 تا به حال در مجموعه نور به فعالیت خود ادامه میدهد و خدمات جراحی شبکیه، ویتره و لیزر، کاتاراکت(آب مروارید)، تزریقات داخل چشمی، درمان بیماری های التهاب چشم(یوئیت) را در آنجا انجام میدهد.

خوب تا اینجای کار با کلینیک نور و ویژگی های آن آشنا شدیم و به آن پرداختیم ولی شما اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری راجع به کلینیک نور هستید میتوانید با مراجعه به مقاله ما به طور کاملتری به بررسی کلینیک نور بپردازید.

کلینیک جراحی پلک RMC

2.کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی RMC

در قدم بعدی ما به معرفی کلینیک تخصصی جراحی پلک RMC می پردازیم. این مجموعه که به طور تخصصی فقط برروی جراحی پلک تمرکز دارد و فعالیتش را فقط در این زمینه متمرکز کرده است در سال 1397 افتتاح گردید و تا به حال با افتتاح بیش از 12 لوکیشن در تهران، خدمات بلفاروپلاستی را توسط برترین جراحان، به شما عزیزان در تهران ارائه می دهد.

“اگر در تهران نبودم چی؟” شاید این سوال شما هم باشد. اول اینکه باید بدونید خیلی از بیماران ما از شهرهای دیگه هستند. در واقع از اونجایی که جراحی پلک عمل ساده ای هست و سرپایی انجام میشه مشکلی پیدا نمیکنید. اما یه خبر خوب برای ساکنین مشهد داریم و اونم اینه که شعبه دوم کلینیک RMC در مشهد دایر شده است. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی پلک در مشهد میتونید مقاله ما در این مورد رو بخونید. 

تفاوت RMC با دیگر مجموعه ها چیست؟

شاید برایتان سوال باشد که چرا باید کلینیک RMC را انتخاب کنم یا فرق آن با سایر مجموعه هایی که این جراحی را انجام می دهند چیست.در پاسخ باید بهتون بگوییم که یکی از اصلی ترین و مهم ترین تفاوت هایی که این مجموعه با سایر مجموعه های فعال در این حوزه دارد این است که کلینیک RMC به طور تخصصی فقط در زمینه جراحی پلک فعالیت دارد و کل حوزه کاری اش را به طور تخصصی به این کار اختصاص داده است ولی سایر مجموعه ها ممکن است آنطور که RMC در این زمینه فعال است،نباشند و آنقدر تخصصی به این زمینه نگاه نکنند.از دیگر تفاوت هایی که این کلینیک دارد می توان به تفاوت هزینه ای و قیمت بهتری که کلینیک RMC ارائه می دهد میتوان نام برد.در ضمن این مجموعه از بهترین و مجهر ترین دستگاه ها و تجهزیات و همینطور با فراهم کردن محیطی کاملا استریل و بهداشتی برای عمل بلفاروپلاستی به شما این امکان را می دهد تا تفاوتی میان این کلینیک و بیمارستان هایی که این عمل را انجام می دهند حس نکنید. همچنین شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره رایگان در زمینه جراحی پلک و همین‌طور مطلع شدن از هزینه هایی که این جراحی برای شما میتواند به همراه داشته باشد با مشاورین ما در تماس باشید تا از کمک های آن ها در این زمینه برخوردار شوید و بهترین انتخاب را برای خود و عزیزانتان بکنید.

معرفی متخصصان جراحی پلک RMC

1.دکتر محمد مهدی مرادی (جراح زیبایی):

دکتر محمد علی مرادی عضو انجمن زیبایی آمریکا، دارای مدرک دکتری تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی و دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند؛ دکتر مرادی را میتوان به عنوان یکی از بهترین متخصصین جراحی پلک حرفه ای معرفی کرد؛ از آن جهت که ایشان بیشتر کیس هایی که توسط سایر پزشکان دچار مشکل شده اند را ترمیم می کنند.

2. دکتر مهدی کمانی (متخصص چشم پزشکی):

دکتر مهدی کمانی متخصص و جراح تخصصی چشم در حوزه ی لیزیک و بلفاروپلاستی به صورت تخصصی می باشند و بیش از ده سال است که در این حوزه طبابت می کنند. ایشان با کسب افتخارات و مدارک زیادی در حوزه ی جراحی پلک یکی از افراد به نام در این حوزه می باشند.

3. دکتر زهرا مهاجر نژاد فرد (متخصص چشم):

دکتر زهرا مهاجر نژادفرد دارای مدرک دکتری تخصصی جراحی چشم از دانشگاه علوم پزشکی تهران و  دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستند؛ دکتر مهاجر نژاد فرد یک متخصص بلفاروپلاستی بسیار حرفه‌ای هستند که می‌توانند تمام انتظارات شما را از یک عمل رضایت‌بخش یه عنوان یک جراح ماهر برآورده کنند.

این اشخاصی که در بالا معرفی شد،تعدادی از متخصصینی هستند که در این کلینیک مشغول به فعالیت هستند.شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر راجع به متخصصان مجموعه و یا برای گرفتن وقت مشاوره با این عزیزان با ما در ارتباط باشید.

کلینیک یا بیمارستان جراحی پلک؟

برای جراحی پلک به کلینیک مراجعه کنم یا بیمارستان؟

شاید بعد از اینکه تصمیم گرفتید تا پلک های خود را به دست تیغ جراح بسپارید اولین سوالی که ذهن شما را درگیر کند این باشد که برای عمل به بیمارستان ها مراجعه کنیم یا کلینیک ها هم میتواند گزینه مناسبی برای اینکار باشد؟حالا با هم به بررسی و مقایسه بیمارستان ها و کلینیک های جراحی پلک می پردازیم تا دغدغه فکری شما را پاسخ دهیم و بتوانیم بهترین تصمیم را برای انتخاب مکان عمل پلکمون بگیریم.

بیمارستان یا کلینیک؟ مسأله این است!

در حالت کلی این که برای جراحی به کجا مراجعه کنیم به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آنها میتوان به مدت زمان عمل و بیهوشی و همچنین مدتی که قرار است بستری شویم اشاره کرد، اما عمل هایی مانند جراحی پلک یا از این دست عمل ها که جراحی های نسبتا راحتی به حساب می‌آیند و نیازی به بیهوشی های کامل و طولانی مدت ندارند و میشود با بیهوشی های موضعی آن را انجام داد و همچنین نیاز به مراقبت و بستری طولانی مدت ندارند،بیمارستان ترجیح و اولویتی نسبت به کلینیک پیدا نمیکند و حتی کلینیک گزینه مناسب تری نیز می‌باشد.

همچنین شما به دلیل شلوغی و ازدحام زیادی که در بیمارستان ها وجود دارند معمولا به سختی می توانید تا نوبتی برای خود دریافت کنید ولی کلینیک ها به این صورت نیستند و شما می توانید در سریع ترین حالت ممکن وقت مشاوره یا عمل خود را دریافت کنید و وقتی به کلینیک ها سر می زنید با آن شلوغی بیمارستان ها هم روبرو نشوید.

هزینه ها در بیمارستان ها و کلینیک ها چقدر متفاوت است؟

قطعا چشم های ما آنقدر برای ما مهم است که دوست داریم تا همیشه سالم بمانند و از آنها به بهترین نحوی که بتوانیم مراقبت کنیم و از ارزش چشم های خود مطلع هستیم.هزینه ی عمل بلفاروپلاستی هم در بیمارستان ها و کلینیک ها تفاوت آنچنانی ندارند که بخواهند در تصمیم ما نقش آفرینی مستقیمی بکنند و شما به دلیل اهمیتی که برای پلک ها و چشم های خود قائل هستید نباید به خاطر این تفاوت های اندک اولویت و یا تصمیم خود را عوض کنید.این نکته را هم در نظر بگیرید که اولویت شما ابتدا و همیشه باید انتخاب یک جراح خوب باشد نه چیز دیگری!

متخصصان با تجربه بلفاروپلاستی در بیمارستان ها هستند یا در کلینیک ها؟

 درواقع اینکه به طور مثال شما بخواهید دنبال جراح پلک باتجربه فقط در بیمارستان ها باشید و یا بالعکس فقط در کلینیک ها کامل غلط است. زیرا همواره و در هر دو جا شما می توانید یک جراح با تجربه،حرفه ای و متخصص را پیدا کنید و اینکه آن جراح در کدام جا کار می کند نمیتواند نشان دهنده تخصص یا حرفه ای بودن در کارش باشد. ما به شما در ابتدای مقاله درباره ویژگی هایی که یک متخصص خوب نیاز دارد داشته باشد گفتیم،و شما میتوانید برای انتخاب اینکه چه پزشکی ماهر و با تجربه هست یا خیر،جراحان خود را با آن ویژگی ها تطبیق دهید و بهترین انتخاب را داشته باشید. 

مقایسه تجهیزات و امکانات پزشکی بیمارستان ها و کلینیک های جراحی پلک

قطعا شما نمیتوانید فرق گسترده ای از لحاظ تجهیزات و امکانات پزشکی بین بیمارستان ها و کلینیک ها بگیرید چون امروزه اکثر کلینیک ها بسیار مجهز هستند و از امکانات کاملی برخوردارند و همچنین پزشکی که مسئولیت این عمل را بر روی پلک شما قبول می کند قطعا قبلش درباره تجهیزات اتاق عمل و امکاناتش آنقدر مطمئن است که دیگر ترسی در این زمینه نمیماند.اما باز هم این موضوع مهم است که شما متخصصی که انتخاب می کنید چه کسی است و چقدر به وسایل و ابزار جراحی اهمیت می دهد و بعد از آن شما میتوانید بدون داشتن استرس و نگرانی در این مورد به کار خود ادامه دهید.

حالا که با هم با نحوه انتخاب بهترین متخصص های عمل بلفاروپلاستی آشنا شدیم و همینطور فهمیدیم که برای جراحی پلک خود به کجاها میتوانیم مراجعه کنیم حالا لازم دانستیم تا با شما کمی راجع به عوارض و خطراتی که ممکن است برای ما پیش بیاید و همینطور مراقبت هایی که لازم است تا بعد از عمل انجام دهیم تا آن خطرات و عوارض بعد از عمل را کاهش دهد،آشنا کنیم.

عوارض جراحی پلک

چه چیز هایی باید راجع به عوارض جراحی پلک بدانیم؟

همانطور که انتخاب جراح خوب و اینکه کجا عمل کنیم مهم است، لازم است تا قبل از اینکه دست به عمل پلک های خود بزنیم کمی راجع به عوارض و خطرات جراحی پلک که ممکن است برای ما بعد از عمل پیش بیاید آشنا شویم تا بتوانیم خود را برای مقابله با آن آماده کنیم.

البته که عمل بلفاروپلاستی یکی از عمل های کم ریسک و بی خطر به حساب می آید و عوارض بسیار کمی هم ممکن است برای شما به ارمغان بیاورد پس نباید خودتون رو زیاد درگیر این مساله کنید و یا اینکه از ترس این عوارض اندک از جراحی پلک خود منصرف شوید.

عوارض بلفاروپلاستی پلک بالا

جراحی پلک بالا بسیار شایع تر از جراحی پلک پایین می باشد زیرا پلک پایین صرفا دچار پف می شود ولی پلک بالا ممکن است در سنین بالا و به دلیل چین و چروکی که کهولت سن به دنبال دارد و یا افتادگی پلک ها و همچنین پف بسیار متقاضی بیشتری را برای جراحی به همراه دارد.

همچنین اکثر عوارضی که این جراحی به همراه دارد در اسرع وقت از بین می روند از جمله رد بخیه که بعد از گذشت چند ماه بر طرف خواهد شد. البته که به دلیل چین و چروک هایی که در پلک بالا وجود دارد و همچنین باز و بسته شدن مکرر پلک ها این عارضه کلا زیاد خودش را نشان نمی دهد.

8 عارضه ی مهم جراحی پلک بالا:

 1. سوزش موقتی پلک
 2. تاری دید یا وجود دوبینی موقتی
 3. احساس اذیت و سوزش بیش از حد در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید
 4. احساس خشکی و جمع شدگی پوست پلک
 5. خارش چشم و اطراف آن
 6. باز ماندن چشم هنگام خواب
 7. کبودی و تورم (این مورد از رایج‌ترین عوارض بلفاروپلاستی است و زودتر از دیگر عوارض برطرف خواهد شد)
 8. آسیب عضلانی، آسیب پزشکی، عفونت (هر سه مورد ناشی از اشتباه پزشک متخصص است و اهمیت حساسیت این جراحی را می‌رساند)
 9. یکی از علت های کوچک شدن چشم بعد از عمل بلفاروپلاستی است که جزو عوارض بعد از جراحی پلک است. 

عوارض بلفاروپلاستی پلک پایین:

پلک پایین به دلیل اینکه بیشتر در معرض دید عموم قرار دارد بسیار مهم است که عوارض آن کمتر باشد و یا زودتر تمام شود از این رو یکی از نکاتی که می تواند برای تحقق این امر موثر باشد انتخاب جراح پلک مناسب است تا بتواند عوارض پلک پایین شما را به کمترین حد ممکن برساند. پس بار دیگر تاکید خود را در این مورد بهتون اعلام میکنیم.

5 عارضه مهم جراحی پلک پایین:

 1. ایجاد دوبینی و کم بینی (این عارضه موقتی است)
 2. عفونت پلک (این عارضه در اثر عدم رعایت بهداشت حین جراحی و مراجعه به کلینیک نامعتبر ایجاد می‌شود)
 3. درد شدید در پلک (خصوصا در زمان پلک زدن)
 4. عدم قرینگی پلک‌ها (این مسئله نیز به مهارت متخصص و دقت او حین عمل برای قرینه سازی هر دو پلک پایین بستگی دارد)
 5. کبودی و تورم (این مورد از رایج‌ترین عوارض بلفاروپلاستی است و زودتر از دیگر عوارض برطرف خواهد شد)

راهکار های مهم کاهش عوارض جراحی پلک

معمولا بعد از جراحی و با انجام دادن یک سری از مراقبت ها ما میتوانیم تا عوارضی که بعد از عمل ممکن است برایمان به وجود آید را کاهش دهیم .از جمله این مراقبت ها میشود به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پس از جراحی اصلا به پلک‌تان دست نزنید و بهداشت را کاملا رعایت کنید.
 2. محکم پلک نزنید و چشمان خود را جمع نکنید.
 3. در ساعات ابتدایی پس از بلفاروپلاستی دائما از کمپرس سرد استفاده کنید.
 4. تا مدتی پس از جراحی به پشت بخوابید (به پهلو نخوابید).
 5. از انجام فعالیت‌های سنگین خودداری نمایید. هیچ فشاری نباید به چشم و پلک شما بیاید.
 6. برای مصرف مسکن پس از جراحی، حتما با متخصص خود مشورت کنید. داروهای تجویز شده از سمت متخصص خود را نیز به موقع و تا انتها مصرف کنید.
 7. تا مدتی پس از جراحی از عینک آفتابی استفاده کنید.
 8. هیچ پماد آرایشی به محل جراحی و اطراف آن نزنید.
 9. از مصرف سیگار، سایر دخانیات و نوشیدنی‌های الکلی اکیدا خودداری کنید. این موارد بهبودی شما را به تعویق می اندازند.

پس لطفا موارد بالا را جدی بگیرید تا بتوانید با کمترین عوارض از این عمل بگزرید و پلک ها چشمانی زیبا داشته باشید.

با کلینیک RMC کمترین عوارض را بعد از عمل تجربه کنید.

برای بیشتر افرادی که به دنبال جراحی پلک هایشان هستند مهم است تا در سریع ترین حالتی که می شود از شر عوارض و مراقبت های بعد از عمل خلاص شوند.اما با این وجود بسیاری از کلینیک ها و یا متخصصان به دلیل شلوغی مطب هایشان و نداشتن حوصله و به این خاطر که میخواهند در سریع ترین حالت ممکن عمل ها را به پایان برسانند تا به مراجعین بیشتری برسند در نحوه عمل یا زدن بخیه ها دقت و تمرکز کافی را خرج نمی دهند و این باعث می شود تا بیمار بعد از عمل مدت زمان زیادی را صرف این کند که به طور مثال جای بخیه هایش را ترمیم کند و یا کبودی های زیر چشمم را التیام ببخشد ولی ما در کلینیک RMC با بهره مندی از متخصصان صبور و با تجربه خود،ارزش زیادی را برای مراجعه کنندگان خود قائلیم و برایمان مهم است تا بیمار بعد از جراحی پلک خود کمترین عوارض را داشته باشد، به همین دلیل متخصصان ما در اتاق عمل با ظرافتی خاص و دقتی بالا شروع به زدن بخیه های ریز می کنند تا بیمار بعد از عمل از جای بخیه خود احساس نارضایتی نکند و سریع تر جای آن بهبود یابد.همینطور ما میتوانیم این قول را به شما  بدهیم تا شما بعد از این عمل کمترین کبودی یا هرچیز دیگری را بر روی صورت یا چشمان خود خواهید دید و دیگر به طور مداوم درگیر کرم های دور چشم و کرم های مربوط به جای بخیه نخواهید شد.

فاصله من با کلینیک شما زیاد است،آیا به آنجا مراجعه کنم یا نه؟

قطعا همه ما از اهمیتی که چشم های ما برامون دارند مطلع هستیم و میدانیم که چقدر برای ما مهم است که از آن ها به بهترین شکل مراقبت کنیم ، زیرا چشم های ما نقش مهم و به سزایی در زیبایی ما ایفا می کنند. پس به همین دلیل اگر ما قصد انجام عمل های زیبایی بر روی اعضای صورت و از آن مهم تر پلک های خود را داریم باید این نکته را در نظر بگیریم که جا و دکتری که برای این کار در نظر میگیریم مناسب و حرفه ای باشد تا خدایی نکرده بعد از عمل پشیمانی برای ما باقی نگزارد و احساس رضایت را بعد از عمل برای ما به ارمغان بیاورد.

اکثر افراد برای راحتی رفت و آمد و خلاص شدن از شر ترافیک های کلافه کننده تهران و یا اینکه از شهرستان تا تهران باید فاصله زیادی را برای رفت و آمد طی کنند، از اینکه برای جراحی پلک خود به بهترین کلینیک و جراحان بلفاروپلاستی رجوع کنند منصرف می شوند و پلک های  خود را به تیغ جراحان نابلد و غیر حرفه ای میسپارند که بعد از عمل باعث پشیمانی آن ها میشود. ولی باید بدانیم که تحمل کمی سختی باعث میشود تا یک عمر ناراحتی و غصه را کنار بگذاریم و از اینکه برای پلک های خود ارزش نگذاشتید شرمگین نباشید و احساس خوشحالی و رضایت را بعد از عملی موفق برای خود به همراه داشته باشید.

خوشبختانه کلینیک فوق تخصصی RMC که در محله نیاوران تهران به فعالیت خود ادامه می دهد، توانسته تا در زمینه جراحی پلک برای خود برندی قابل اعتماد بسازد و با انجام دادن عمل های موفق بسیار به یکی از مراکز اصلی این عمل در تهران تبدیل شود و مراجعه کنندگان زیادی را با خود همراه کند.همچنین این کلینیک با در نظر گرفتن سه نکته مهم که شامل ارائه بالا ترین کیفیت و رعایت بالاترین استاندارد و همینطور پیگیری و پشتیبانی از بیمار است همواره در تلاش است تا نظر و احترام مراجعه کنندگانش را جلب کند.

در نتیجه شما عزیزان می توانید با مراجعه به کلینیک RMC و سپردن پلک های خود به جراحان متخصص این مجموعه عملی رضایت بخش را برای خود به دست آورید.پس فکر دور بودن یا سخت بودن راه را از فکر خود بیرون کنید و از هر نقطه از تهران یا کشور خواستید دست به جراحی پلک بزنید اولویت خود را زیبایی خود بگذارید و برای پلک هایتان ارزش قائل شوید.

مراجعه به بهترین کلینیک و جراح پلک ؛ مهم ترین فاکتور در زیبایی پلک های شما

خب همانطور که تا اینجای مقاله با ما همراه شدید قطعا متوجه اهمیت انتخاب یک جراح خوب شدید و همینطور اهمیت این موضوع که باید الویت خود را پیدا کردن یک مجموعه و جراح ماهر و با تجربه قرار بدهید هستید.ما هم تا جایی که می توانستیم سعی کردیم تا شما را در این امر و انتخاب یاری رسانیم و همچنین بتوانیم کمک شایان و موثری در امر اینکه به کجا برای جراحی پلک های خود مراجعه کنید، کرده باشیم.

از دید ما مجموعه ای برای جراحی پلک خوب است که پزشکان آن مجموعه بتوانند همانند یک جواهر ساز،جواهر پلک شما را به بهترین شکل ممکن بسازند و شما با بیشترین رضایت از عملی که انجام دادید آن مجموعه را ترک کنید و کمترین دوره نقاهت را پشت سر بگذارید.

پس با تمامی این اوصاف ما کلینیک تخصصی جراحی پلک RMC را به شما معرفی میکنیم تا با خیال راحت پلک های خود را به دست جراحان آن بسپارید.

خوشحالیم تا به شما اعلام کنیم تا ما در کلینیک تخصصی  RMC و همینطور با بهره‌گیری از بهترین و مجهز ترین دستگاه ها و با همکاری با بهترین جراحان بلفاروپلاستی تهران و کادر پزشکی مجرب و حاذقی که در اختیار داریم میتوانیم تا به بهترین شکل به زیبایی پلک های شما کمک کنیم و لبخند رضایت را بر لب های پر مهر شما بیاوریم. همچنین شما میتوانید با مراجعه به بخش های مختلف سایت ما و همینطور مشاهده نمونه کارهایی که قبلا توسط پزشکان مجموعه RMC انجام شده است با سبک کاری ما و پزشکان ما آشنا شوید.

پس اگر مایل به استفاده از خدمات مجموعه ما هستید در کادر زیر شماره موبایل خود را برای ما قرار دهید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شما را از مشاوره های لازم بهره مند گردانند و به شما در این امر یاری رسانند.

بهترین جراح پلک در کرمانشاه نی نی سایت

برای این سوال واقعا جواب مشخصی نیست ولیکن RMC اومدن خیلی هزینه ای نداره و با یک سفر میتونید در تهران با بهترین های جراحی پلک ایران این عمل را انجام دهید.

بهترین جراح پلک در اصفهان نی نی سایت

اصفهان بسیار پزشکان ماهری دارد ولی بهترین ها در تهران در کلینیک RMC جمع شدند پس تنبلی نکنید و حضور پیدا کنید

بهترین جراح بلفاروپلاستی در تبریز نی نی سایت

تبریز شهر دوست داشتنی هست ولی اگر دنبال کیفیت متفاوتی هستین تهران بهترین گزینه برای شما می باشد 

بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد نی نی سایت

می دونستین RMC یک شعبه در مشهد و سناباد داره و میتونید اونجا خدمات بگیرید

بهترین جراح بلفاروپلاستی در اهواز نی نی سایت

بیشترین تعداد سفر به تهران از اهواز می باشد پس تنبلی نکنید و برای این خدمات به کلینیک RMC بیاین!

هزینه جراحی پلک دکتر ابوالفضل رحیمی نی نی سایت

دکتر رحیمی به صورت تخصصی برای پلک فعالیت نمی کنند بنابراین پیشنهاد میشود از خدمات کلینیک RMC استفاده بفرمایید 

 

 

 

مشاوره رایگان(جهت جراحی پلک)

سوالات متداول

چقدر احتمال عفونت چشم بعد از جراحی پلک وجود داره؟

عفونت بعد از عمل به ندرت و در صورت رعایت نکردن بهداشت و در معرض آلودگی قرار گرفتن بخیه‌ها رخ می‌دهد

بعد از بلفاروپلاستی می‌تونم از لنز استفاده کنم؟

تا دو هفته بعد از جراحی پلک از هیچ گونه لنزی نباید استفاده کرد

آیا بلفاروپلاستی باعث تاری و ضعف بینایی میشه؟

تاری، دوبینی و حساسیت به نور، از عوارض کوتاه مدت
بلفاروپلاستی هستند و در یک یا دو روز اول بعد از عمل تجربه آنها طبیعی‌ست.

فرم درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره جهت استفاده از خدمات کلینیک بلافاروپلاستی RMC، فرم زیر را کامل کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آرا: 59

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


٪ نظرات

 1. سلام میخواستم بدونم میشه هر دوتا پلک رو توی ی جلسه عمل ‌کرد یا باید جدا انجام بشن؟

  • سلام دوست عزیز
   بله اکثرا در صورت لزوم، هر دو پلک در یک جلسه جراحی می‌شن.

 2. من شنیدم ترمیم کردنش سخت تر از جراحی اوله

  • سلام
   بله همینطوره، هر بار ترمیم از دفعه قبلش سخت‌تر هستش. برای همین باید در انتخاب جراحتون خیلی دقت کنید.

 3. خب جراح بلفاروپلاستی دقیقا باید چه تخصصی داشته باشه؟ یعنی پیش جراح پلاستیک‌ برم خوب نیست ؟

  • پزشک متخصص چشم و جراح پلاستیک هر دو گزینه های مناسبی برای اجرای بلفاروپلاستی هستند. مطمئن باشید که تجربه ی بد یک بیمار یا جراح پلاستیک، فقط به دلیل تخصص آن پزشک رخ نداده‌است و عوامل مختلفی باعث رقم خوردن این تجربه تلخ شده‌اند.

 4. من‌ همینجوریشم به عکسای که دکترا نشون میدن اعتماد نداشتم الانم که میگن فوتوشاپ میکنن. هیچی دیگه🤦‍♀️

  • بله درسته. تشخیص عکسی که فوتوشاپ شده باشه در لحظه کار ساده ای نیست اما خب شما معیار های دیگه ایم دارید که بتونید به کمک اونا پزشک حرفه ای رو انتخاب کنید. رفتار پزشک هنگام معاینه و مشاوره قبل از جراحی و داشتن تخصص مرتبط می‌تونه خیلی بهتون کمک کنه. اگر هنوزم نسبت به انتخاب پزشک تردید دارید پیشنهاد میکنم از خدمات مشاوره مجموعه ما استفاده کنید

 5. […] به آرامش کامل می‎‌رسانند. ضمناً همان‌طور که در مقاله بهترین جراح بلفاروپلاستی از نظر کاربران نی‌نی‌سایت اشاره کردیم، بیماران در حین این عمل، هیچ دردی را حس […]

 6. سلام تو رو خدا دقت کنید من جراحی کردم پلکم تا به تا شده چشمهام چپ شده چون پلک چپم را زیادی بریده دو بینی دارم یک ماهه فقط گریه میکنم

  • سلام خانم عزیز
   کاش از مجموعه ما مشاوره می گرفتین تا کمکتون می کردیم به بهای ارزون نباید هرجایی عمل کرد !

پیام بگذارید

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک