RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 74

خدمات لیزر در تهران

 • خانه
 • خدمات لیزر در تهران

خدمات لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو ۲۰۲۳ پلاتینیوم (امریکا)

 

در این تکنیک، دستگاه‌های لیزر با ایجاد اشعه ای در درون پوست، ایجاد حرارت می‌کند. این نور فولیکول مو را می سوزاند و باعث ضعیف شدن رویش موهای زائد بدن می شود. با تکرار جلسات براساس یک بازه زمانی مشخص، فولیکول‌ها به طور کامل از بین می روند. عملکرد لیزر برای از بین بردن مو، با توجه به نوری که تابیده می شود، روی هر چیز تیره ای در پوست تاثیر می گذارد. به همین دلیل هرچقدر موی بدن تیره تر باشد، لیزر اثر گذاری بیشتری دارد.

دستگاه‌‌های لیزر موهای زائد به نحوی طراحی و تولید شده‌‌‌اند که پرتوی نور، طول معین و انرژی مشخصی را تولید کند. این پرتوها باید تنها بر روی فولیکول‌‌های مو اثر بگذارد و باعث آسیب به نواحی دیگر نشوند و به عمق پوست نفوذ نکنند. خوشبختانه دستگاه هایی که در این مرکز زیبایی استفاده می شود نه تنها باعث آسیب رساندن به پوست نمی شود، بلکه باعث جوانسازی پوست خواهد شد.

لیزر موهای زائد برای خانم ها و اقایان

تعرفه های لیزر برای خانم ها و اقایان

لیزر کاربردی(بیکینی، زیر بغل، ساعد، ساق)

۴۵۰ هزارتومان

فول بادی 

۶۰۰ هزارتومان

پکیج برنزی(صورت، بیکینی، زیر بغل، ساق)

۴۸۰ هزارتومان

پکیج طلایی(دست، پا، بیکینی، زیر بغل)

۵۳۰ هزارتومان

شماره جهت گرفتن وقت از کلینیک RMC در اندرزگو تهران

آیا تاثیر لیزر موهای زائد دائمی است؟

خیر، نتایج لیزر موهای زائد دائمی نیست بلکه رشد موهای بدن را در طولانی مدت متوقف می کند. برای اینکه علت عدم دائمی بودن نتایج را بدانید، در دوره درمان لیزر فقط موهایی که در چرخه رشد قرار داشتند از بین می رود و رویش مجدد به صورت ضعیف و بسیار کم حجم خواهد بود.

موهای زائد بدن که بعد از اتمام لیزر رشد می کنند، در حین انجام لیزر در دوره استراحت بودند به همین دلیل نور لیزر امکان نفوذ به آن ها را نداشته است. بنابراین لیزر موهای زائد بدن حتی با قوی ترین دستگاه ها باعث حذف 100% نمی شود.

عوامل تاثیرگذار بر کاهش رویش موهای بدن

 • کنترل هورمونهای بدن (مصرف برخی داروهای هورمنی باعث کاهش رشد مو بدن می شود): در صورتی که از بیماری هایی مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک رنج می برید، احتمالا دکتر داروی هورمونی تجویز می کند و شما مجبور به مصرف آن هستید. این دسته از داروهای هورمونی برخلاف تصور عام از تاثیر قرص هورمن بر افزایش رشد موهای زائد، باعث کاهش رشد موهای زائد می شود.
 • مصرف مواد غذایی که بر تضعیف شدن رشد موهای زائد اثر گذار است مانند دم نوش زردچوبه، مواد غذایی ارگانیک، کاهش گوشت و افزایش سویا در تهیه غذا، پرهیز از استفاده مکرر از تیغ و ژیلت (استفاده تیغ و ژیلت در بهترین حالت تنها ساقه مو را قطع می کند و در بدترین حالت باعث افزایش رویش موهای ضخیم می شود) و … باعث کاهش رشد موهای زائد می شود.
 • توجه به زمان مراجعه مجدد که نباید کمتر از 30 روز و بیشتر از 45 روز باشد. معمولا توصیه می شود که 35 تا 45 روز پس از مراجعه، برای جلسه بعدی درمان وقت بگیرید.
 • برای کسانی که سولار کردن در بسیاری از کلینیک ها امکان لیزر وجود ندارد مژده می دهیم که ما با بهره گیری از بهترین دستگاه لیزر این امکان را برای پوست های سولار شده فراهم کردیم.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ضرر دارد؟

 • استفاده از این روش، از نظر جنسیتی هیچ محدودیتی ندارد. با این که لیزر به صورت کلی، باعث ایجاد عوارض خاص و شدید‌‌ نمی‌شود، اما برخی افراد با شرایط زیر بهتر است لیزر موهای زائد خود را به تعویق بیندازند و یا آن را انجام ندهند. 

  • کسانی که دارای اختلالات هورمونی هستند.
  • افرادی که داروهای خاص مثل راکوتان و ایزوترتینوئین مصرف‌‌ می‌کنند.
  • اگر در محلی که قصد لیزر دارد، گوشت اضافه وجود داشته باشد.
  • کسانی که به طور مرتب تبخال‌‌ می‌زنند یا در زمان لیزر، در محل مورد نظر تبخال دارند.
  • وجود تتو یا خال در محل لیزر، باعث عدم نتیجه گیری‌‌ می‌شود.
  • بانوان در دوران بارداری نباید لیزر موهای زائد انجام دهند.
  • افرادی که به بیماری لوپوس مبتلا هستند.
  • افرادی که به تازگی پوست خود را برنزه کرده‌اند، نباید لیزر انجام دهند.
   

سوالات متداول

آیا هزینه لیزر موهای زائد بر اساس منطقه بدن متفاوت است؟

بله، هزینه لیزر موهای زائد معمولاً بر اساس منطقه بدن که قرار است مورد درمان قرار بگیرد، متفاوت است. مناطقی مانند صورت، بیکینی، زیربغل، پاها و دستها معمولاً به عنوان مناطق محبوب برای لیزر موهای زائد محسوب می‌شوند و هزینه بالاتری نسبت به مناطق دیگر ممکن است داشته باشند.

 

آیا هزینه لیزر موهای زائد بر اساس تعداد جلسات متغیر است؟

بله، هزینه لیزر موهای زائد ممکن است بر اساس تعداد جلسات مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه مطلوب متغیر باشد. برخی از افراد ممکن است برای داشتن نتایج دائمی و تمامی حذف موهای زائد نیاز به جلسات بیشتری داشته باشند.

 
 

آیا هزینه لیزر موهای زائد در خانه متفاوت است؟

با وجود اینکه هزینه لیزر موهای زائد خانگی کمتر است اما کیفیت مورد نظر را دریافت نخواهید کرد و البته که این روش برای از بین بردن موهای زائد بدن توصیه نمی شود.

 

 
Summary
دوره تزریق ژل و بوتاکس در RMC
Article Name
دوره تزریق ژل و بوتاکس در RMC
Description
با شرکت در دوره تزریق ژل و بوتاکس می‌توانید در کنار آموزشِ کاملا حرفه‌ای در این زمینه، از خیلی ویژگی‌ها و امتیازات بسیار عالی بهره‌مند شوید.
Author
سایت RMC
Publisher Name
مجموعه RMC
Publisher Logo
© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.