RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 19
دسته بندی کلی

جراحی پلک در بیمارستان نگاه + معرفی پزشکان و هزینه های آن

امروزه برای اکثر مردم خیلی مهم است که برای عمل ها وجراحی های زیبایی خود هرچند اگر زیاد عمل سختی هم نباشد به مراکز و بیمارستان هایی رجوع کنند که از امکانات و خدمات خوبی بهره مند باشند. و بهترین جراحان و کادر پزشکی را دارا باشند.حال اگر آن جراحی به چشمان ما مربوط شوند، به دلیل حساس بودن آن و همچنین به دلیل تاثیر مستقیمی که بر زیبایی صورت ما میزارد، از اهمیت دوچندان و ویژه‌ای برخوردار می‌شود .

از این رو ما در RMC سعی داریم تا شما را با یکی از بیمارستان های خوب و شناخته شده در زمینه بلفاروپلاستی به نام بیمارستان نگاه آشنا کنیم و به بررسی آن بپردازیم.

در این مقاله علاوه بر بررسی کلی بیمارستان نگاه، ما به معرفی پزشکان این مجموعه نیز میپردازیم. و شما را از هزینه های جراحی پلک در این بیمارستان مطلع میکنیم.پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا اطلاعات مورد نیازی که راجع به عمل بلفاروپلاستی در بیمارستان نگاه دارید رو به دست آورید.

بیمارستان نگاه و خدمات آن

مجموعه چشم پزشکی نگاه ابتدا در سال 1373 پایه گذاری و تشکیل شد و سپس در سال 1378 مرکز جراحی انکساری خود را راه اندازی کرد که عمدتا به انجام خدماتی نظیر لیزر اکسایمر برای اصلاح عیوب انکساری چشم می پرداخت.سپس به دلیل همکاری با متخصصان و جراحان سرشناسی که با این مجموعه همکاری داشتند این مجموعه خیلی زود شناخته شد و در سال 1381 مرکز جراحی نگاه نیز تاسیس شد و با انجام پیشرفته ترین عمل های چشمی و استفاده از فن آوری و تجهیزات روز دنیا به یکی از اصلی ترین مراکز چشم پزشکی ایران تبدیل شد. و در انتها در جهت گسترش فعالیت های خود و توسعه بیشتر و امکان پاسخگوئی به مراجعان زیادی که داشت در سال 1390 بیمارستان نگاه تاسیس شد.همینطور این مجموعه با دریافت مجوز های مورد نیاز توانسته است تا پذیرش بیماران سایر کشورها را نیز داشته باشد و به صورت بین المللی به فعالیت خود ادامه بدهد.

همچنین در این بیمارستان خدماتی نظیر اپتومتری ، خدمات تشخیص (آنژیوگرافی – الکتروفیزیولوژی (OCT– ،تصویر برداری چشم ، عمل های جراحی ، لیزر های درمانی چشم ، اورژانس ، رادیولوژی ، آزمایشگاه های تشخیص طبی ، داروخانه ، عینک سازی نیز انجام می‌شود و شما میتوانید از این خدمات نیز بهره مند شوید.

امکانات بیمارستان نگاه

بیمارستان نگاه دارای چه امکاناتی هست؟

به طور کلی برای ما بسیار مهم است که بیمارستان یا مجموعه ای که برای جراحی انتخاب میکنیم همه امکانات و ویژگی ها را در خود جای دهد،مخصوصا اگر در شهر بزرگی مانند تهران باشید این اهمیت به دلیل ترافیک و زمان کمی که افراد برای رسیدن به کارهایشان دارند، دوچندان می‌شود. خوشبختانه بیمارستان نگاه را میتوان به عنوان یک بیمارستان تخصصی و حرفه ای نام برد که دارای بخش های متنوع بسیار زیادی از جمله اتاق عمل و بخش های بستری، خدمات تشخیصی ،اورژانس چشم ، آزمایشگاه، داروخانه و درمانگاه های مختلف است که شما را از مراجعه به چند جای مختلف برای انجام هرکدام از این کار ها به صورت مجزا بی نیاز می کند و شما می توانید همه این امکانات را در بیمارستان نگاه به صورت یکجا در دسترس داشته باشید.

همچنین این بیمارستان مجهز به عینک سازی نیز می باشد و دیگر لازم نیست تا شما برای ساخت و دریافت عینک خود به جای دیگری مراجعه کنید و میتوانید از خدمات همین بیمارستان استفاده کنید و از بهترین برند ها در این مرکز بهره مند شوید

چرا در بیمارستان نگاه عمل کنیم؟

چرا باید در بیمارستان تخصصی نگاه جراحی پلک انجام دهیم؟

یکی از دلایلی که باید در بیمارستان تخصصی نگاه به جراحی پلک خود بپردازیم و به بیمارستان ها و مراکز غیر تخصصی برای این کار رجوع نکنیم این است که شما در این بیمارستان میتوانید از امکانات و تجهیزات تخصصی که مربوط به چشم است بهره مند شوید. و همچنین معمولا اکثر متخصصانی که این عمل را انجام می دهند در بیمارستان های تخصصی مربوط به چشم پیدا می شوند که بیمارستان نگاه نیز از این موضوع مستثنی نیست و با جمع آوری بهترین متخصصانی که در این حوزه فعالیت می کنند خود را به یکی از برترین بیمارستان های تخصصی فعال در حوزه چشم پزشکی معرفی کرده است.علاوه بر این، بیمارستان نگاه از کلینیک های تخصصی زیادی برخوردار است که میتواند همه بخش های مربوط به حوزه چشم را در آن پیدا کنید و از خدمات آن بخش ها نیز در کنار جراحی پلک خود استفاده کنید.

هزینه جراحی پلک در بیمارستان نگاه

هزینه جراحی پلک در بیمارستان نگاه چقدر است؟

یکی دیگر از نکاتی که برای هرکسی که بخواهد جراحی پلک انجام دهد و برایش بسیار مهم است این است که علاوه بر امکانات و متخصصانی که آن مجموعه دارد، شرایط هزینه عمل در آنجا به چه صورت است و اینکه چقدر باید برای جراحی پلک های خود خرج کند.

درست است که این سوال برای هرکس می تواند مهم باشد ولی همه ما از این موضوع که چشم ها و پلک های ما چقدر برای ما ارزشمند و حیاتی هستند، مطلع هستیم و می‌دانیم که نباید برای اینکه پول کمتری خرج کنیم سلامت چشم های خود را به خطر بیاندازیم.

اما اگر بخواهید به طور کلی بدانید تا هزینه عمل بلفاروپلاستی در این مجموعه چقدر است باید به شما اعلام کنیم که باید مبلغی در حدود 14 تا 20 میلیون تومان برای انجام جراحی پلک های خود در نظر داشته باشید با اینکه ما تماس گرفتیم ولیکن سیستم مشخصی برای اعلام قیمت نداشتن و توصیه کردن حضوری بیایم

آیا جراحی پلک در بیمارستان نگاه تحت پوشش بیمه قرار میگیرد یا خیر؟

خوشبختانه بیمارستان نگاه با وجود اینکه یک بیمارستان غیر دولتی است ولی با اکثر بیمه های خصوصی و دولتی همکاری می کند و شما می توانید از خدمات بیمه خود در این بیمارستان استفاده کنید ولی باید این را در نظر بگیرید که جراحی پلک یک عمل زیبایی به حساب می آید و ممکن است که بیمه قبول نکند تا هزینه ای در قبال عمل شما متقبل شود، ولی در بعضی موارد این عمل ممکن است جنبه درمانی پیدا کند،در این صورت شرایط کمی متفاوت می شود.

به طور کلی اگر شما در بینایی خود اختلالی نداشته باشید و صرفا برای زیبایی خود این عمل را انجام داده باشید،بیمه شما هزینه ای بابت آن جراحی به شما پرداخت نمی کند .

ولی در بسیاری از موارد این عمل از جنبه زیبایی خود خارج می شود و بیمار به دلیل افتادگی شدید پلکش و یا پف زیادی که دارد در بینایی خود دچار مشکل می شود، در این موارد بیمه شما موظف می شود تا بخشی یا به طور کل هزینه جراحی پلک شما را پرداخت کند.

بیمارستان نگاه کجاست؟

بیمارستان نگاه در کجا واقع شده است ؟

بیمارستان نگاه در منطقه 3 تهران و در خیابان شریعتی، تقاطع بزرگراه همت، خیابان شهید داود گلنبی(کتابی) قرار دارد. اگر شما قصد آمدن به بیمارستان نگاه را دارید ولی نمیخواهید با ماشین شخصی خود به آنجا مراجعه کنید شما می توانید برای راحتی مسیر از وسایل نقلیه عمومی مانند مترو یا بی آر تی استفاده کنید، که در این صورت اگر قصد استفاده از مترو را دارید باید به خط یک مترو تهران به سمت تجریش مراجعه کنید و در یکی از ایستگاه های میرداماد یا شریعتی پیاده شوید ولی اگر میخواهید با بی آر تی به سمت بیمارستان نگاه مراجعه کنید باید در پایانه اتوبوس همت پیاده شوید.

پزشکان بیمارستان نگاه

معرفی پزشکان بیمارستان نگاه و بررسی نظرات مراجعه کنندگان

در این بخش به دلیل تعداد زیاد متخصصانی که در بیمارستان نگاه وجود دارد ما تنها چند تن از این متخصصان را به شما معرفی خواهیم کرد و به بررسی آن ها خواهیم پرداخت و نظرات مراجعه کنندگان این متخصصان را در سایت نوبت بررسی می کنیم.

1.دکتر حسین ضیائی اردکانی (جراحی پلک) :

دکتر حسین ضیائی متخصص بیماری های چشم هستند و به طور تخصصی در زمینه های جراحی پلاستیک چشم، پتوز یا افتادگی پلک، مجاری اشکی، اربیت و استرابیسم، جراحی کاتاراکت  و جراحی پلک و بلفاروپلاستی فعالیت دارند.

همچنین ایشان ریاست هیئت مدیره بیمارستان نگاه را نیز بر عهده دارند و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز می باشند.

حالا با هم به بررسی چند مورد از مراجعه کنندگان ایشان بپردازیم:

عمل پلک انجام دادم و عالی بود خیلی راضی بودم

مادر بزرگم و من و برادرم پیش ایشون عمل چشم داشتیم. دکتر خوبی هستن

مشکل پلک وبا جراحی خیلی راضی هستم فوق العاده کارش تمیزه بدون درد و خونریزی با گدراندن دوره نقاهت خیلی عالی شده

2.دکتر محمد ابریشمی (جراحی پلک) :

دکتر محمد ابریشمی هم جراح و متخصص بیماری های چشم هستند و ایشان هم به طور تخصصی در زمینه های جراحی پلاستیک چشم، پتوز یا افتادگی پلک، مجاری اشکی، اربیت و استرابیسم، جراحی کاتاراکت و سایر جراحی های اکولوپلاستیک به فعالیت خود مشغول اند.

در ضمن دکتر ابریشمی نیز عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند.

با هم چند مورد از نظرات مراجعه کنندگان ایشان را بررسی کنیم:

خیلی کارشون خوب و دقیقه، با حوصله به حرف و توضیحات مراجعه کننده گوش میده

یک تومورخوش خیم روی جمجمه و پشت چشمم بوجود آمده بود که دکتر ابریشمی این تومور رو با باز کردن پلک برداشتند بقدری با مهارت این جراحی رو انجام دادن که تقریبا میتونم بگم که جایعمل اصلا مشخص نیست

بسیار در کارخود عالی وباسابقه هستند

3.دکتر نفیسه منتظرین(جراحی پلک):

خانم دکتر نفیسه منتظرین به صورت تخصصی در زمینه های جراحی پلاستیک چشم، پتوز یا افتادگی پلک، مجاری اشکی، اربیت و استرابیسم، جراحی کاتاراکت و سایر جراحی های اکولوپلاستیک مشغول به فعالیت در کلینیک نگاه می باشند و اگر شما قصد انجام جراحی پلک خود را دارید می‌توانید به ایشان مراجعه کنید.

چند نمونه از نظرات افرادی که به ایشان مراجعه کرده اند را می‌بینیم:

دکتر حاذق و بسیار در کارشان دقیق و منظم ومهربان هستند،بسیار از ایشان راضی هستیم”

“پیش ایشان پلکم را عمل کردم و بسیار راضی ام”

“بسیار پزشک ماهر و با حوصله ایست در کارش”

خب در این بخش ما سه تن از افرادی که در بیمارستان نگاه مشغول به فعالیت در زمینه بلفاروپلاستی هستند را معرفی کردیم و نظرات مراجعه کنندگان آن ها هم دیدیم.

RMC تخصصی ترین مرکز جراحی پلک در تهران

ما در کلینیک RMC و طبق مسئولیتی که در راستای کمک به شما عزیزان در پیدا کردن بهترین مراکز و بیمارستان ها و همین طور برترین متخصصان در زمینه جراحی پلک داریم، در این مقاله شما را با بیمارستان فوق تخصصی نگاه آشنا کردیم.

اما لازم است تا شما این موضوع را در نظر بگیرید که کلینیک RMC تنها کلینیکی در تهران است که به طور تخصصی در زمینه بلفاروپلاستی فعالیت می کند و همچنین با بهره مندی از برترین متخصصان در زمینه بلفاروپلاستی و داشتن کادری حاذق و مجرب می تواند بهترین انتخاب برای جراحی پلک های شما باشد.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی پلک در کلینیک RMC با مشاورین ما در ارتباط باشید و هر سوالی که در این باره داشتید را از آنها بپرسید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 38

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

Summary
Article Name
جراحی پلک در بیمارستان نگاه + معرفی پزشکان و هزینه های آن
Description
در این مقاله به بررسی بیمارستان تخصصی نگاه و پزشکان آن میپردازیم و هزینه های عمل جراحی پلک در آنجا را بررسی میکنیم.
Author
کلینیک RMC
Publisher Name
کلینیک RMC
Publisher Logo

پیام بگذارید

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک