RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 71
دسته بندی کلی

بلفاروپلاستی در مشهد و نظرات نی نی سایت

بلفاروپلاستی در مشهد برای از بین بردن پف و افتادگی پلک ها کاربرد دارد. آیا تا به حال از اطرافیان خود شنیده اید که چهره خسته ای دارید؟ یا خواب آلوده به نظر میرسید؟

اگر جواب شما به این سوالات مثبت است احتمالا درگیر افتادگی پلک هستید. پس اگر میخواهید شادابی و جذابیت را دوباره به چشمان زیبایتان بازگردانید بدانید تنها راه حل شما عمل بلفاروپلاستی است.

 متخصصان بلفاروپلاستی را در شهرهای مختلفی انجام می دهند که یکی از آنها مشهد است. در این مقاله قصد داریم همه جوانب بلفاروپلاستی در مشهد را بررسی کنیم تا شما بیشتر با این عمل آشنا شوید.

بلفاروپلاستی در مشهد

بلفاروپلاستی یکی از جراحی های زیبایی پرطرفدار است. این جراحی بعد از جراحی بینی دومین عمل پرطرفدار در بین ایرانی ها به ویژه خانم ها است. اما جراحی پلک یا بلفاروپلاستی یعنی چی؟

 با بالا رفتن سن اتفاقات زیادی در بدن می افتد. افتادگی پوست یکی از اثرات پیری یا بالا رفتن سن است. با افزایش سن میزان کلاژن سازی در پوست کم می شود و پوست پلک ها به سبب ظرافتشان بیشتر در معرض افتادگی قرار میگیرند. یکی از عمل هایی که میتواند این افتادگی پلک ها را برطرف کند عمل جراحی پلک یا بلفاروپلاستی است.

جراحی پلک یا اسم تخصصی آن بلفاروپلاستی عمل جراحی ساده ای است که بیشتر از دو ساعت زمان نمیبرد. در این عمل، جراح برشی روی سطح پلک ها ایجاد میکند و پوست و بافت چربی اضافه را خارج میکند. سپس با بخیه هایی ظریف محل جراحی را میبندد. بعد از جراحی کمپرس سرد باعث می شود کبودی و التهاب بعد از جراحی کنترل شود.

عمدتا برحسب تشخیص پزشک تا دو سه روز بعد از عمل میتوانید به زندگی عادی خود برگردید. پس از طی 10 الی  15 روز نیز میتوانید برای کشیدن بخیه ها مراجعه کنید. در عین حال لازم است پماد های ترمیمی را استفاده کنید تا هر چه زودتر جای بخیه از بین برود.

تا اینجا کمی با بلفاروپلاستی و نحوه انجام آن آشنا شدید. جراحی پلک انواع مختلفی دارد. بلفاروپلاستی زیبایی یا درمانی از جمله انواع بلفاروپلاستی هستند. بعلاوه جراحی پلک بالا، پایین یا هر دو نیز از انواع دیگر بلفاروپلاستی است.

بلفاروپلاستی پلک بالا

بلفاروپلاستی پلک بالا در مشهد برای افرادی کاربرد دارد که پلک های بالایی شان دچار افتادگی شده باشد.

 افرادی که دچار این مشکل می شوند میدان دیدشان هم تحت تاثیر قرار میگیرد. در عمل بلفاروپلاستی پلک بالا در مشهد پوست و چربی اضافه از محل برش تخلیه می شود و سپس با بخیه هایی ظریف محل برش بسته می شود. 

 جراحی پلک بالا علاوه بر بهبود بینایی چهره شما شاداب تر خواهد شد.

بلفاروپلاستی پلک پایین

برای بلفاروپلاستی پلک پایین دو روش وجود دارد که انتخاب روش مناسب بر عهده پزشک شماست. در ادامه این دو روش را باهم بررسی میکنیم.

 تفاوت این دو عمل در نوع بخیه است. بلفاروپلاستی پلک پایین نسبت به بلفاروپلاستی پلک بالا عمل ظریف تری است و به همین دلیل هزینه بالاتری هم دارد.

بلفاروپلاستی پلک پایین از خارج: در این روش پوست و چربی اضافه خارج خواهد شد.

جراحی پلک پلک پایین از داخل: این عمل همانطور که از اسمش پیداست از داخل پلک انجام می شود پس بعد از اتمام جراحی اثری از بخیه باقی نمیماند. در این عمل پوستی برداشته نمیشود فقط چربی های اضافه خارج می شود.

بلفاروپلاستی بدون جراحی در مشهد

بلفاروپلاستی بدون جراحی در مشهد

اسم جراحی برای برخی افراد ترسناک است لذا به دنبال راه هایی هستند تا مشکلشان را بدون جراحی برطرف کنند. در مورد بلفاروپلاستی هم همینطور است. بسیاری به دنبال روش هایی هستند تا خود را به دست تیغ جراح نسپارند.

 این موضوع دلایل متفاوتی دارد، از ترس از خود جراحی گرفته تا هزینه و حتی جلوگیری از درد جراحی. اما در بعضی موارد روش های جایگزین کارآیی لازم را ندارد. به این معنی که انجام این روشهای غیر جراحی نتیجه لازم را در بر ندارد.

از انواع روش هایی که به عنوان روش جایگزین بلفاروپلاستی بدون جراحی در مشهد میتوان نام برد پلکسر، پلاسما جت و پلاسما تراپی است. این روش ها توسط متخصصین بلفاروپلاستی توصیه نمیشود.

 در این روش که یک فرایند 2 تا 6 هفته ای است از فناوری پلاسما برای تحریک انقباض و سفت شدن پوست استفاده میکنند. در واقع کاربرد این روش در سفت کردن و کشیدن پوست است.

نکات انجام بلفاروپلاستی در مشهد

نکات انجام بلفاروپلاستی در مشهد

برای داشتن یک تجربه خوب بلفاروپلاستی در مشهد نکاتی وجود دارد که بهتر است آنها را رعایت کنید. با رعایت کردن این نکات تجربه بهتری از این عمل را خواهید داشت. این نظر را ببینید:

نظر نی نی سایت

همانطور که این دوست عزیز در کامنت های نی نی سایت گفته است انتخاب بهترین جراح پلک در مشهد، فرصت دادن به نتیجه جراحی برای بررسی آن و رعایت کردن نکات و مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی میتواند شما را در داشتن یه تجربه خوب یاری کند.

البته ما هم باید به این نکات مواردی را اضافه کنیم تا با خواندن این مقاله به طور کامل با این عمل و مراقبت های قبل و بعد از بلفاروپلاستی آشنا شوید.

انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد

انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد

اولین قدم برای یک جراحی پلک در مشهد انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد است. جراح بلفاروپلاستی خوب باید چند ویژگی داشته باشد. ممکن است از آنجاییکه عمل بلفاروپلاستی ساده است به این فکر بیفتید که نیازی به دقت زیادی برای انتخاب جراح مناسب نیست ولی اشتباه میکنید. اگر هم این اشتباه رو انجام بدید متاسفانه پیشمون خواهید شد.

دوباره برگردیم به همون نکته دوستمون. توصیه این دوست عزیز در نی نی سایت درست هست ولی کامل نیست. یکی از پزشکانی که میتونه عمل جراحی پلک رو انجام بده چشم پزشک است ولی پزشکان با تخصص زیبایی هم میتونن جراحی پلک رو انجام بدن.

 در کل باید توجه داشته باشید که پزشکانی میتونن این جراحی رو انجام بدن که با ساختار چشم آشنایی داشته باشند. بعلاوه همونطور که این دوست عزیز در نی نی سایت گفته باید نمونه کارهای پزشک رو حتما بررسی کنید.

علاوه بر تخصص و تجربه جراح، دلسوزی پزشک بلفاروپلاستی در مشهد هم بسیار اهمیت دارد. جراح باید در این مسیر مثل یک دوست همراه شما باشد. ضمن اینکه دقت و ظرافت جراح در زدن برش ها و بخیه ها بسیار اهمیت دارد. ظریف بودن بخیه ها و برش ها تضمین کننده برجای نماندن جای اسکار بر روی صورت شماست.

بسیاری از پزشکان در اینستاگرام پیج شخصی دارند یا سایت شخصی خودشون رو دارن که نمونه کارها رو اونجا گذاشتن و میتونید اونها رو بررسی کنید. بعلاوه میتونید اسم دکتر رو در سایت های نوبت دهی آنلاین هم چک کنید و نظرات بیماران رو ببینید. بررسی این موارد میتونه در تصمیم گیری شما بهتون کمک کنه.

 بررسی تحصیلات و شماره نظام پزشکی جراح مورد نظرتون هم جزو ابتدایی ترین کارهایی هست که میتونید انجام بدید. پس برای انتخاب بهترین جراح پلک در مشهد این کارها رو فراموش نکنید.

انتظارات واقع بینانه از عمل بلفاروپلاستی در مشهد

انتظارات واقع بینانه از عمل بلفاروپلاستی در مشهد

خیلی مهم است که انتظارات واقع بینانه ای از آنچه انتظارتان را میکشد داشته باشید. برای اینکه انتظار واقع بینانه ای از عمل داشته باشید بهتر است نمونه کارهای بلفاروپلاستی را بررسی کنید تا متوجه میزان تغییرات بشوید. بعلاوه صحبت صادقانه با پزشک جراحتان میتواند به شما کمک کند.

 باید بدونید بعد از عمل، تورم و کبودی تا مدتی طبیعی است و برای دیدن نتیجه عمل باید مدتی صبر کنید. البته در صورت اینکه تورم و کبودی بیشتر شود یا اختلالی در بینایی به وجود بیاید باید سریعا به پزشک مراجعه کنید.

 بروز این عوارض رابطه مستقیمی با مهارت جراحی بلفاروپلاستی دارد. هر چه جراح ماهرتر باشد امکان بروز عوارض بعد از عمل بلفاروپلاستی کمتر خواهد شد و دوره نقاهت راحت تری را طی خواهید کرد. در این صورت نیازی به عمل مجدد که نام آن ترمیم جراحی پلک است نخواهید داشت. 

مراقبت های پیش از جراحی پلک در مشهد

مراقبت های پیش از جراحی بلفاروپلاستی

برای انجام هر عملی حتی اگر عمل ساده ای مثل بلفاروپلاستی هم باشد نیاز است یک سری کارها را انجام دهید. پس از بررسی های مربوط به بهترین جراح پلک و بدست آوردن انتظارات واقع بینانه از آنچه انتظارتان را میکشد بهتر است بایدها و نبایدهای عمل بلفاروپلاستی در مشهد را بدانید.

  • اگر داروی خاصی مصرف میکنید حتما پزشکتان را از آن مطلع کنید و سرخود آن ها را قطع نکنید. اگر لازم باشد دارویی مصرف یا قطع شود پزشک حتما باید در جریان آن باشد.
  • به طور جدی به شما توصیه میکنیم مصرف داروهایی مانند وارفارین و آسپرین را متوقف کنید. این داروها رقیق کننده خون هستند و ممکن است منجر به خونریزی شوند.
  • قبل از عمل ترجیحا استحمام کنید چرا که تا چند روز بعد از عمل بهتر است حمام نکنید.
  • در روز عمل لطفا آرایش نکنید و بدون هیچگونه آرایشی برای عمل آماده شوید.
  • ترجیحا به همراه یک فرد برای جراحی بروید چرا که علاوه بر اینکه نمیتوانید بلافاصله پس از جراحی رانندگی کنید بهتر است شب اول هم کسی در کنار شما باشد.

مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی در مشهد

مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی در مشهد

دوارن نقاهت بعد از بلفاروپلاستی در مشهد، دوره خاصی نیست. اگر مراقبت های بعد از عمل بلفاروپلاستی در مشهد را جدی بگیرید این دوره را به راحتی میگذرانید. بعد از عمل جراحی بلفاروپلاستی در مشهد لازم است از کمپرس یخ استفاده کنید. استفاده از کمپرس یخ به بهبود و کنترل تورم و کبودی چشمان شما کمک میکند.

 سرتان هنگام خواب باید بالاتر از بدن قرار گیرد. از انجام فعالیت های سنگین یا هر گونه فعالیتی که ممکن است فشار زیادی به شما بیاورد پرهیز کنید. استفاده از سیگار و مشروبات الکلی بعد و قبل از عمل بلفاروپلاستی ممنوع است. احتمالا پزشک داروها و پمادی را برای شما تجویز میکند. داروها را به موقع مصرف کنید.

 در مورد استحمام بعد از عمل بلفاروپلاستی باید بگوییم حمام کردن بلافاصله بعد از عمل از گردن به پایین مشکلی ندارد ولی برای استحمام کامل حتما باید از پزشک اجازه بگیرید. اصولا بعد از پنج روز احتمالا اجازه استحمام دارید.

 بعد از عمل هم با مشورت پزشک داروها و پمادهای تجویز شده را مصرف کنید.

بهترین کاندیدای بلفاروپلاستی در مشهد کیست؟

بهترین کاندیدای بلفاروپلاستی در مشهد

تا الان با خواندن این مطالب شاید برایتان سوال پیش آمده که آیا کاندید مناسبی هستید برای عمل بلفاروپلاستی یا خیر؟! اگر میخواهید پاسخ این سوال را پیدا کنید در ادامه با ما همراه باشید.

داشتن پف پلک یا افتادگی پلک به شرطی که زیبایی شما و یا حتی در مواردی شدیدتر میدان دید شما را تحت تاثیر قرار دهد شما را کاندید مناسبی برای عمل بلفاروپلاستی در مشهد میکند البته به شرط آنکه از سلامت کامل برخوردار باشید.

داشتن هر گونه بیماری خاص یا مصرف دارو باید به اطلاع پزشک برسد تا او بتواند بهترین تصمیم را بگیرد. باید توجه داشته باشید درست است چین و چروک های اطراف پلک با این عمل تا حدودی برطرف می شود ولی بلفاروپلاستی برای رفع چین و چروک نیست. 

همچنین بلفاروپلاستی در مشهد برای لیفت ابرو هم مناسب نیست و این کار عمل دیگری را می طلبد. در مورد اینکه آیا نیاز به عمل لیفت شقیقه دارید یا بلفاروپلاستی بهتر است به پزشکتان اعتماد کنید.

3 تا از بهترین جراحان پلک در مشهد

سه تا از بهترین جراحان بلفاروپلاستی در تهران

در این بخش میخواهیم 3 تن از بهترین جراحان بلفاروپلاستی در مشهد را به شما معرفی کنیم و رزومه آنان را باهم بررسی کنیم.

دکتر نرگس رزم آرا

دکتر نرگس رزم آرا متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن هستند. ایشان همچنین فلوشیپ جراحی زیبایی صورت و بینی را هم دارند. اول یک فیلم از ایشان در رابطه با بلفاروپلاستی در مشهد ببینید:

 از جمله موارد دیگر در رزومه ایشان میتوان به عضویتشان در آکادمی جراحان پلاستیک صورت اشاره کرد. بعلاوه ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه مشهد نیز هستند. نکته ای که در رزومه ایشان وجود دارد این است که ایشان انواع جراحی های زیبایی از جمله جراحی پلک را انجام میدهند.

نظر نی نی سایت رزم آرا

در ادامه به بررسی بعضی از نمونه کارهای ایشان میپردازیم:

نمونه کار بلفاروپلاستی دکتر رزم آرا 2
نمونه کار بلفاروپلاستی دکتر رزم آرا 2

دکتر سید مسعود ناصری صدر

دکتر ناصری صدر متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در مشهد هستند. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا هستند و انواع عمل های زیبایی از جمله جراحی پلک در مشهد را هم انجام میدهند.

در نی نی سایت هم افرادی از ایشان اسم برده اند که از نتیجه عمل رضایت داشته اند. مثلا این نظر را ببینید: 

نظر نی نی سایت دکتر ناصری صدر

در ادامه نمونه کارهای ایشان را میتوانید ببینید:

دکتر ناصری صدر
دکتر ناصری صدر

دکتر اسماعیل فرزاد فرد

دکتر فرزاد فرد هم یکی دیگر از پزشکان فعال در حوزه جراحی های زیبایی و بلفاروپلاستی است. ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه شیراز و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند. ایشان هم در کنار سایر عمل های زیبایی مانند عمل بینی، جراحی های صورت و اندام، بلفاروپلاستی هم انجام میدهند.

حالا بریم سراغ نی نی سایت! اگر در گوگل تاپیک ” دکتر فرزادفرد مشهد نی نی سایت” رو جستجو کنید میتوانید نظرات در مورد سایر عمل های زیبایی مانند عمل بینی را ببیند. حال فقط کافی است کلمه بلفاروپلاستی هم این وسط اضافه کنید تا بتوانید نظرات مراجعه کنندگان بلفاروپلاستی ایشان را هم ببینید. مثلا این نظر را ببینید:

دکتر فرزاد فرد مشهد نی نی سایت

در این نظر، به بقیه توصیه شده از آنجاییکه این عمل حساس است دکتر فرزاد فرد را انتخاب کنند. تقریبا هر سه پزشکی که ما در این مقاله برای شما معرفی کردیم در نی نی سایت هم توسط کاربران توصیه شده اند و جزو تاپیک “بهترین جراح پلک در مشهد نی نی سایت” هستند.  

حال در ادامه دو مورد از نمونه کارهای بلفاروپلاستی دکتر فرزادفرد را بررسی میکنیم:

دکتر فرزاد فرد

بررسی بلفاروپلاستی در مشهد و نظرات نی نی سایت

بلفاروپلاستی در مشهد و نظرات نی نی سایت

نی نی سایت یکی از انجمن هایی است که بسیاری از افراد برای پیدا کردن پاسخ هر مسئله ای تاپیکی در آن ایجاد میکنند تا سایر افراد هم نظراتشان را در آن ابراز کنند. لذا تصمیم گرفتیم برای اینکه بررسی بلفاروپلاستی در مشهد کامل تر شود سراغ بررسی این تاپیک در نی نی سایت هم برویم.

بسیاری به دنبال این هستند تا پزشک خوب را در نی نی سایت پیدا کنند. مثلا فردی تاپیک بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد نی نی سایت را ایجاد کرده است و افراد دیگری طبق تجربیات خودشان یا افراد نزدیکشان پزشکانی را به ایشان معرفی کرده اند. برخی از این پیشنهادات را در بخش معرفی پزشکان دیدیم.

اما در مورد نی نی سایت یک مسئله وجود دارد که نمیشود آن را در نظر نگرفت. ببینید دوستان از آنجاییکه نی نی سایت یک انجمن قدیمی و پرطرفدار است لذا ممکن است برخی افراد از آن سو استفاده کنند. مثلا صرفا برای تبلیغ در جهت مثبت یا منفی از پزشکی تعریف یا بد بگویند. برای همین باید بدانید که قرار نیست هر چیزی را که میخوانید را درجا قبول کنید. حتما همه جوانب را در نظر بگیرید.

تجربیات بلفاروپلاستی در مشهد نی نی سایت

تجربیات بلفاروپلاستی در مشهد

در نی نی سایت علاوه بر اینکه بسیاری به دنبال بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد نی نی سایت هستند، افرادی هم هستند که به دنبال یافتن تجربیات در مورد این عمل هستند. در این مورد هم باقی دوستان که خود یا نزدیکانشان تجربه داشتند نظرات خود را بیان میکنند. وقتی این تاپیک را در نی نی سایت سرچ میکنیم علاوه بر اسامی پزشکانی که کابران معرفی کردند تجربیات آنها هم نظر ما را جلب کرد.

مثلا این نظر در مورد روش های جایگزین بلفاروپلاستی در مشهد را ببینید:

نظر در مورد روش های جایگزین بلفاروپلاستی

همانطور که در این نظر هم مشخص است روش های جایگزین غیر جراحی تاثیری بر افتادگی پلک ندارند. این روش ها عمدتا تلف کردن و قت و هزینه است پس اگر به دنبال یک روش تضمینی هستید تا یک بار برای همیشه کار را تمام کنید این روش برای شما عالی است.

سوالات دیگری که کاربران کنجکاو در نی نی سایت میپرسند در مورد تجربه افراد بعد از عمل است. عمده این سوالات هم در مورد میزان درد و نوع بیهوشی است.

 باید بدانید که عمدتا این عمل با بی حسی موضعی انجام می شود یعنی در طول عمل شما بیدار هستید ولی دردی حس نمیکنید. این روش مزایایی نسبت به بیهوشی عمومی دارد چرا که هم خطرات و عوارض آن را ندارد، هم هزینه آن کم است.

 در مورد میزان درد، نکته اول این است که این موضوع کمی به خود شما بستگی دارد. بعضی افراد ذاتا تحمل درد بهتری دارند ولی در کل بلفاروپلاستی عمل پر دردی نیست و بعد از عمل هم در صورت درد با مسکن های معمول این درد قابل کنترل است.

هزینه بلفاروپلاستی در مشهد

هزینه بلفاروپلاستی در مشهد

عوامل مختلفی در برآورد هزینه بلفاروپلاستی در مشهد تاثیر گذارند. نوع و پیچیدگی عمل جراحی، دستمزد پزشک، امکانات کلینیک یا بیمارستانی که در آن عمل میکنید و البته هزینه های جانبی در هزینه کلی عمل بلفاروپلاستی در مشهد موثر است. باید بدانید هزینه بلفاروپلاستی پلک بالا عمدتا کمتر از پلک پایین است چرا که پیچیدگی کمتری دارد و قطعا عمل هر چهار پلک هزینه بالاتری دارد.

هرچقدر پزشک با تجربه تر و ماهرتر باشد احتمالا دستمزد او نیز بیشتر است. عمدتا بلفاروپلاستی در مشهد در کلینیک ها و با بی حسی موضعی انجام می شود. توجه داشته باشید اگر در صورت صلاحدید پزشک و یا به دلایلی خاص این عمل در بیمارستان و تحت بیهوشی عمومی انجام شود این مسئله نیز بر روی هزینه نهایی بلفاروپلاستی در مشهد تاثیرگذار است.

جراحی پلک در بیمارستان خاتم الانبیا مشهد یا کلینیک RMC

جراحی پلک در کلینیک یا بیمارستان

حالا برسیم به اینکه کجا میتوان عمل بلفاروپلاستی بهتری را در مشهد تجربه کنیم. بیمارستان خاتم الانبیا، یکی از بیمارستان های چشم پزشکی مشهد است که بسیاری از عمل های مرتبط با چشم از جمله جراحی پلک را انجام میدهد. ما در مقاله ای مرتبط با بیمارستان خاتم الانبیا ، جراحی پلک در بیمارستان خاتم الانبیا مشهد را به طور کامل بررسی کردیم.

اصولا روال کار در بیمارستان های دولتی با روال در کلینیک ها متفاوت تر است و اگر بخواهیم صادق باشیم روال در کلینیک ها ساده تر است.

کلینیک بلفاروپلاستی RMC به صورت تخصصی کار بلفاروپلاستی را انجام می دهد. کلینیک RMC در تهران تجربه بسیار خوبی داشته است و توانسته رضایت بالای 90 درصد مراجعین را کسب کند. 

ما در کلینیک افتخار میزبانی از بسیاری از مراجعین شهرستانی را داشته ایم. به دلیل افزایش متقاضیان مشهدی برای عمل در کلینیک RMC تصمیم گرفتیم شعبه ای در مشهد دایر کنیم که بتوانیم خدمت رسانی بهتری برای هموطنانمون داشته باشیم.

چرا کلینیک RMC در مشهد؟

در اینجا میخواهیم دلایل انتخاب مجموعه RMC برای عمل بلفاروپلاستی در مشهد را برای شما باز شماریم. اولین مسئله تخصص جراحان ماست. همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم یکی از مهم ترین قدم ها برای عمل بلفاروپلاستی در مشهد پیدا کردن بهترین پزشک بلفاروپلاستی در مشهد است. باید بدانید که ما در کلینیک RMC در مشهد بهترین پزشکان را گرد هم آورده ایم تا به شما خدمت رسانی کنیم.

 دومین مسئله که با توجه تجربه ما از بازخورد مراجعین برای شما عزیزان اهمیت دارد روال راحت نوبت گیری و عمل بلفاروپلاستی است. در بیمارستان ها روال کار خیلی پیچیده است. نوبت گیری و تشکیل پرونده و در نهایت عمل پروسه ای واقعا پیچیده و خسته کننده است ولی در کلینیک RMC اینطور نیست. شما با تماس با مشاورین ما یک مشاوره رایگان خواهید داشت. سپس در صورت تمایل برای شما وقت ویزیت در نظر گرفته می شود. ویزیت مشاوره با پزشکان مجموعه RMC هم میتواند به صورت حضوری باشد و هم میتوانید با فرستادن عکس برای ما از نظر پزشک آگاه شوید.

پس از آنکه برای عمل مراجعه کردید پزشک ابتدا شما را ویزیت میکند و پلک های شما را بررسی میکند. پس از آن در صورت رضایت و تصمیم برای عمل، یک فرم تشکیل پرونده را پر خواهید کرد. بعد از آن لباس های مخصوص را میپوشید و برای عمل آماده می شوید. به همین راحتی!

خود عمل حدود یک تا دو ساعت زمان میبرد و با بی حسی موضعی انجام می شود. قبل و بعد عمل پزشکان ما از شما عکس میگیرند تا تفاوت را احساس کنید. البته باید بدانید که برای دیدن نتیجه پایانی باید مدتی صبر کنید.

اما سورپرایز آخر!

 تضمین 10 ساله کلینیک تخصصی RMC برای برنگشتن نتیجه عمل! همین الان با مشاورین ما تماس بگیرید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 24

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


پیام بگذارید

RMC کلینیک تخصصی جراحی پلاستیک , پوست و زیبایی
تحت استانداردهای روز دنیا
© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک