RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 36
معرفی پزشکان

دکتر هادی مشکدار جراحی پلک + بررسی کامل کاربران نی‌نی‌سایت

دکتر هادی مشکدار با مجموعه RMC فعالیت نمی کند و این مقاله صرفا جهت بررسی فعالیت ایشان است 

همه ما وقتی تصمیم می‌گیریم که عمل جراحي پلک رو انجام بدیم، اولین اقدام‌ ما سرچ کردن درباره بهترین دکتر و یا مرکز بلفاروپلاستی است.

حین جست و جو درباره پزشکان جراحی پلک مانند دکتر هادی مشکدار جراح پلک در اقیانوس وسیعی از اطلاعات رنگارنگ از پزشکان و مراکز بلفاروپلاستی در شهرهای متنوع قطعاََ احساس سردرگمی به ما دست میده که چه تصمیمی بگیریم!

وجود یک بستری که اطلاعات کامل و جامع از پزشکان و حوزه تخصصی آن‌ها را در اختیار ما قرار دهد به تصمیم‌گیری ما کمک و مارو از سرچ‌های زمان‌بر در گوگل بی نیاز می‌کنه.

هدف ما از مقالات بخش معرفی پزشکان جراحی پلک در کلینیک RMC هم همین است، که به عنوان یک سایت جامع در جست و جو پزشک مورد نظرتون، تخصص و سایر اطلاعات لازم به شما کمک بشه تا بهترین تصمیم‌گیری رو داشته باشید.

یکی از پزشکان ماهر در حوزه جراحی پلک یا بلفاروپلاستی در تهران دکتر هادی مشکدار هستند که اسم ایشون بسیار در نتایج جست‌وجوهای گوگل به چشم میخوره.

در ادامه به بررسی پروفایل تخصصی دکتر و نظرات کاربران و مراجعین در سایت‌هایی نظیر پذیرش۲۴، نی نی سایت و… درباره دکتر هادی مشکدار همچنین راه‌های ارتباطی برای مشاوره می‌پردازیم.

نیاز به مشاوره رایگان افتادگی پلک داری؟(تکمیل فرم)

تخصص دکتر هادی مشکدار چیست؟

فارغ از اینکه عمل جراحی بلفاروپلاستی ما یک عمل زیبایی‌است یا درمانی، برای جراحی پلک بالاست یا پایین، باید یک پزشک کار بلد و با تجربه را انتخاب کنیم.

یکی از با تجربه‌ترین پزشکان این حوزه دکتر هادی مشکدار جراح پلک هستند.

چون بلفاروپلاستی یک عملی است که ارتباط مستقیمی با عضو حساسی مثل چشم دارد، ضروريست از تخصص و مهارت پزشک مورد نظرمون اطمینان حاصل کنیم.

این کار به ما کمک می‌کنه که با اعتماد کامل با پزشک‌مون همراه بشیم و اطمینان داشته باشیم که رضایت نهایی ما حاصل میشه.

دکتر هادی مشکدار دارای مدرک حرفه‌ای پزشکی با کد نظام پزشکی ۷۶۸۳۰ در شهر تهران هستند.

داشتن تجربه بالا صد البته تجربیات خوب و موفقیت‌آمیز در رزومه پزشکان از اهمیت بالایی برخوردار هستش، چون حس اطمینان رو در افراد بابت کیفیت عمل جراحی‌های دکتر ایجاد می‌کند.

دکتر مشکدار با ۲۳ سال تجربه در زمینه جراحی تخصص پلک در تهران می‌تونن انتخاب هر کاندیدی‌ برای بلفاروپلاستی باشن.

همچنین برای آرامش خاطر بیشتر استعلام از صحت این اطلاعات و پروانه صلاحیت حرفه‌ای دکتر رو میتونید از صفحه دکتر هادی مشکدار در سایت نظام پزشکی بگیرید.

نظرات مراجعین دکتر هادی مشکدار

نظرات مراجعین دکتر مشکدار

بعد از اطمینان از تخصص پزشک قدم دوم نظرات مراجعه کنندگان پزشک مورد نظر یعنی دکتر هادی مشکدار در سایت‌ها، انجمن‌ها و شبکه‌های اجتماعی است.

قطعا همه ما یک‌بار تجربه خرید اینترنتی رو داشتیم.

برای خرید اینترنتی در پلتفرمی مثل دیجی کالا بعد از جست‌وجو و پیدا کردن محصول مورد نظرمون و خوندن ویژگی‌های ظاهری و کارکردی کالا، قبل از ثبت سفارش وارد بخش نظرات کاربران میشیم.

اما چرا؟!

این بخش به ما کمک میکنه تا با نظرات مثبت و منفی کاربران که از این کالا استفاده کردن آگاه بشيم و با دقت بیشتری خریدمون‌ رو انجام بدیم.

مطالعه قسمت نظرات کاربران ما رو از اتفاقات و تجربیاتی که ممکنه برای ما هم اتفاق بیوفته آگاه می‌کنه.

مثلا اینکه کالایی که سفارش دادیم با چیزی که به ما تحویل داده شد زمین تا آسمون متفاوت بوده. یا اینکه حین حمل و نقل به کالامون‌ آسیب وارد شده که به علت بی‌دقتی تیم بسته‌بندی و ارسال کالا ممکنه باشه و…

قاعدتا انتخاب پزشک در حوزه جراحی مثل جراحی پلک به مراتب حساس‌تر و با اهمیت‌تر از خرید کردن کالا‌ست، پس حتما قبل از هر اقدامی نظرات مختلف درباره پزشک رو کامل بررسی کنید.

حالا سوال پیش میاد که از کجا نظرات رو دنبال کنیم که اطلاعات بیشتری کسب کنیم؟

اگر از اطرافیان کسی برای عمل پلک خودش دکتر مشکدار رو انتخاب کرده باشه بهترین منبع برای گرفتن اطلاعات هستش اما بعضاََ پیش میاد که هیچ فردی از آشنایان و دوستان‌مون این عمل رو انجام ندادن و یا حتی نمیشناسن.

در این زمان باید دست به دامن اینترنت بشیم.

در بستر اینترنت انجمن‌های گفت‌و‌گو محور و شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام خود پزشک از بهترین و در دسترس‌ترین فضاها برای آگاهی از نظرات دیگران‌ست.

در انجمن نی نی سایت اطلاعات خاصی درباره دکتر مشکدار ‌دار وجود نداشت و در حد چند کامنت که آنها هم مثبت بودن و نظر نگران‌کننده‌ای و منفی‌ای وجود نداشت.

در قسمت کامنت‌های زیر پروفایل در سایت‌هایی مثل پذیرش۲۴ هم میشه اطلاعات بدست آورد.

نظرات بسیار مثبتی از مراجعه‌کنندگان دکتر هادی مشکدار در سایت پذیرش۲۴ به چشم می‌خورد که همه آن‌ها از هم دکتر و عمل بلفاروپلاستی خود راضی هستند.

نظرات کاربران سایت پذیرش24 در مورد دکتر مشکدار

یکی از نکات مهمی که هر فردی قبل از عمل جراحی بلفاروپلاستی ممکن است براش مبهم‌ باشه این است که این عمل تا چقدر نتیجه بخش خواهد بود و یا امکان بازگشت دوباره و افتادگی مجدد وجود داره یا نه؟

برای پاسخ به این ابهام بهترین کار پرس‌وجو از افرادی‌ست که چندین سال از عمل بلفاروپلاستی آن‌ها گذشته باشه چون فقط این افراد هستن که میشه درباره نتايج عمل بعد از گذشت چند سال نظر بدن.

البته این مورد نباید فراموش بشه که یک نسخه برای همه نمیشه پیچید، اینکه تا به حال کسی افتادگی پلک مجدد نداشته دلیل بر عدم رخ دادن قطعی نیست و بسته به کیس‌های مختلف نتایج ممکنه متفاوت باشه.

اما‌ جای نگرانی نیست چون پزشک در طی جلسه مشاوره تخصصی همه این نکات رو برای شما شفاف و ابهامات شما رو برطرف می‌کنه.

در سایت دیگری نظیر سلامتی۲۴ که در بعد از معرفی دکتر در زیر قسمت پروفایل پزشک بخش امتیاز‌دهی وجود داره که امتیازات بالایی به دکتر مشکدار به عنوان پزشک انتخابی برای جراحی پلک در تهران داده شده است.

نظرات مراجعین دکتر مشکدار

اطلاعات تماس و راه‌های ارتباطی با دکتر هادی مشکدار

حالا که هم از تخصص و هم از نظرات راجع به دکتر هادی مشکدار مطمئن شدیم، قدم سوم باید راه ارتباطی با پزشک رو هم داشته باشیم.

قبل از هر عمل جراحي پلک باید یک جلسه مشاوره با پزشک داشته باشید.

در جلسات مشاوره قبل از عمل پزشک باید درباره ضرورت انجام عمل به صورت صادقانه و شفاف صحبت کند.

 

یکی از باورهای غلطی که در جامعه وجود داره این‌ است که اغلب مردم عمل جراحی پلکی را عمل‌ صرفاََ زیبایی محسوب میکنن.

اما هر عمل بلفاروپلاستی لزوما‌ََ برای زیبایی نیست، گاهی اوقات شدت افتادگی پلک به قدری زیاد هست که حتی بینایی فرد را در تاثیر قرار‌بده.

این اتفاق ممکن است هم‌زمان برای هم پلک بالا و هم پلک پایین رخ بده، تشخیص این امر بر عهده پزشک هست و موظف است توضیحات کافی ارائه دهد.

با اینکه عمل جراحی پلک یک عمل سرپایی محسوب میشه ولی بعد از عمل باید مراحل ریکاوری انجام بشه، و پزشک باید درباره این موارد نیز در اطلاعات جامعی به مراجعه کننده ارائه بده.

پیشنهاد میشه در طی روند مشاوره با پزشک هرگونه سوالی که در ذهن دارید بپرسید برای مثال سوالات زیر را مطرح کنید:

 • شدت افتادگی پلک من چقدر است و چه راه درمان قطعی رو پیشنهاد می‌کنید؟
 • عمل بلفاروپلاستی ممکنه بینایی من رو دچار مشکل کنه؟
 • چه مراقبت‌هایی بعد از جراحی بلفاروپلاستی لازم و ضروریست؟
 • عوارض احتمالی جراحی پلک چه چیزهایی است؟
 • آیا بعد از عمل هم امکان بازگشت و افتادگی مجدد وجود دارد یا خیر؟

البته درمورد خیلی از سوالات احتمالی شما مقالاتی تهیه شده در داخل سایت RMC که پیشنهاد می‌کنیم به آخرین مقالات ما سر بزنید قول میدیم‌ که اطلاعاتی خوبی بدست میارید‌ و جواب اکثر سوال‌هاتون رو می‌گیرید.

همراهی کلینیک RMC با شما تا رضایت کامل

مزیت کلینیک بلفاروپلاستی RMC

در این مقاله سعی کردیم پروفایل تخصصی دکتر هادی مشکدار رو کامل بررسی کنیم تا به شما مخاطبین عزیزمون در روند انتخاب پزشک کمک کنیم.

 برای جمع‌بندی این بررسی می‌توان گفت که دکتر هادی مشکدار جراح پلک با تجربه ۲۳ساله در تهران، با توجه به نظرات مثبتی که مراجعین این دکتر داشتند و به آنها اشاره کردیم، دکتر هادی مشکدار مورد تایید کلینیک ‌ RMC هستند و شما با خیالی راحت می‌توانید به پزشک اعتماد کنید و روند مشاوره اولیه خود را شروع کنید.

اگر شما هم نظری در رابطه با دکتر هادی مشکدار دارید خوشحال میشیم که در بخش کامنت‌های این صفحه تجربیاتتون‌ رو با ما و کاربرها به اشتراک بزارید.

ما در RMC همواره تلاش می‌کنیم که بهترین پزشکان حوزه حراجی بلفاروپلاستی و پلک در تهران را به شما عزیزانی که در جست‌و‌جوی پزشک با‌تجربه هستید معرفی کنیم.

روند ما به این صورت انجام میشه که پروفایل تخصصی پزشک مورد نظر رو بررسی می‌کنیم، به نقاط ضعف و قوت در دوران حرفه‌ای پزشک اشاره می‌کنیم، از همه مهم‌تر نظرات مختلف مراجعین به پزشک رو در پلتفرم‌های مختلف جمع‌آوری کرده و برای شما بازگو می‌کنیم.

پس روی ما به عنوان یک همراه متخصص در این راه حساب کنید تا رضایت کامل شما حاصل شه چیزی که هدف ما بوده و خواهد‌ بود.

برای گرفتن وقت مشاوره رایگان با متخصصان بلفاروپلاستی مورد تایید ما اینجا کلیک کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2.7 / 5. تعداد آرا: 20

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


٪ نظرات

 1. سلام،
  ببخشید مشاوره حضوری هم دارید در مجموعتون؟

  • عصر بخیر،
   چرا که نه! برای دریافت نوبت مشاوره حضوری با تیم پشتیبانی ما از طریق واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنن

پیام بگذارید

RMC کلینیک تخصصی جراحی پلاستیک , پوست و زیبایی
تحت استانداردهای روز دنیا
© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک