RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 93

اگر شما‌هم تابحال به فکر انجام جراحی پلک بالا یا بلفاروپلاستی افتاده اید، حتما احساس نیاز پیدا کردید تا کسی که قبلا این عمل را انجام داده تجربیاتش را با شما در میان بگذارد و شما رو از فرایند آن و سختی های احتمالی در این مسیر آگاه کند.
خوشبختانه کسانی که این جراحی را انجام داده‌اند نیز خودشان زمانی همین نیاز را تجربه کرده بودند؛ به همین دلیل در مورد به اشتراک گذاشتن تجربه های خود با دیگران بسیار سخاوتمندانه عمل می‌کنند و سوالات متداولی که ممکن است برای همه متقضاضیان این عمل پیش بیاید را با توجه به تجربه ای که داشتند پاسخ می‌دهند.
ما در این مقاله تلاش کردیم تا تجربیاتی را که افراد مختلف در نی‌ نی سایت به اشتراک گذاشته اند در یک مکان جمع آوری کنیم و آنها را بر اساس سوالات پر تکراری که ممکن است برای شما پیش بیاید مرتب کنیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اگر می‌خواهید در مورد جراحی پلک بالا یا بلفاروپلاستی بیشتر بدایند، شما را به خواندن مقاله‌ی خطرات و عوارض بلفاروپلاستی دعوت می‌کنیم.

قبل از عمل بلفاروپلاستی:

سوالات افرادی که تمایل به انجام عمل زیبایی پلک بالا دارند حتی قبل از اقدام به انجام خود جراحی آغاز می‌شود. نگرانی هایی نظیر اینکه «باید برای انجام عمل به پزشک جراح پلاستیک مراجعه کنم یا متخصص چشم» و یا «اصلا این مشکل چشم من با عمل بلفارو پلاستی رفع میشه یا نه». کاربران نی‌ نی سایت که سابقه ی انجام جراحی پلک بالا را داشته اند به دغدغه های احتمالی شما اینطور پاسخ می‌دهند:

چرا تصمیم گرفتید جراحی پلک انجام بدید ؟

یک کاربر در مورد مشکلی که باعث شده بود برای انجام جراحی بلفاروپلاستی اقدام کند نوشته:

کاربر دیگری به علت پف چشم‌هایش تصمیم به انجام این عمل گرفته بود:

متخصص چشم یا جراح زیبایی؟

انتخاب متخصص چشم یا جراح زیبایی | بلفاروپلاستی نی نی سایت

کاربر زیر، به متقاضیان دیگر انجام بلفاروپلاستی در انجمن نی ‌نی سایت، در مورد انتخاب پزشک اینطور هشدار داده :

کاربر دیگری برای انجام این عمل به یک فوق تحصص زیبایی مراجعه کرده :

اگر در مورد انتخاب بهترین پزشک برای انجام جراحی پلک تردید دارید، می‌توانید از خدمات مشاوره سایت ما استفاده کنید. ما در روند مشاوره بهترین پزشک را با در نظر گرفتن تمام شرایط، به شما معرفی می‌کنیم.

همین الان برای مشاوره و گرفتن وقت اقدام کن !

هنگام جراحی پلک بالا:

تجربیاتی که بیماران بلفاروپلاستی، در مورد روند اتفاقات در حین عمل می‌توانند در اختیار ما بگذارند تنها به نوع بی‌حسی و میزان درد آن محدود می‌شود چرا که مدت زمان این عمل بسیار کوتاه است و بیمار هم بعد از بی حسی موضعی چیزی احساس نمی‌کند.

بی‌حسی برای بلفاروپلاستی چطوری انجام میشه؟

جراحی زیبایی پلک | نظرات نی نی سایت

کاربر درد سوزن بی‌حسی را ناچیز می‌داند و در مورد روند بی‌حسی توضیح زیر را نوشته:

کاربر بعدی، در تاپیکی در مورد تجربه عملش در نی ‌نی سایت، گفته ‌که درد سوزن بی‌حسی را یه کوچولو‌ احساس کرده :

بعد از جراحی پلک بالا :

در مورد مراقبت های بعد از عمل خواندن تجربه های دیگران اهمیت بیشتری پیدا می‌کند؛ چون جدا از آنکه به شما در مورد مسیر پیش رویتان اطلاعات مفیدی می‌دهد، اشتباهات دیگران را نیز به شما نشان می‌دهد تا بتوانید از انجام آنها پرهیز کنید؛ برای مثال کاربری در نی‌ نی سایت در مورد استفاده از کرم ترمیم کننده نامرغوب و بی توجهی به دستور پزشکش نوشته:

استفاده از کرم ترمیم کننده در بهبود هر چه سریعتر جراحی پلک بالا بسیار اهمیت دارد. اگر برایتان سوال باشد که استفاده کردن از چه کرم های ترمیم کننده ای مفید است میتوانید به مقاله ما در مورد کرم های ترمیم کننده بعد از جراحی بلفاروپلاستی مراجعه کنید.

به طور کلی سوالاتی که در مورد اقدامات بعد از عمل پرسیده می‌شود معمولا در چند دسته زیر قرار می‌گیرد ولی پیش از آنکه به این سوالات بپردازیم برای درک بهتر این عمل بهتر است در مورد عوارض جراحی پلک بالا بر اساس نظرات نی نی سایت کمی بدانید.

عوارض جراحی پلک بالا نی نی سایت

عوارض جراحی پلک بالا نی نی سایت اصولا عوارض زیادی نیست و اگر در انتخاب بهترین جراح پلک و همینطور بهترین کلینیک بلفاروپلاستی دقت کافی به خرج دهید دچار عوارض بعد از جراحی پلک بالا نخواهیدشد. 

عدم قرینگی چشم ها بعد از بلفاروپلاستی پلک بالا، علت کوچک شدن چشم ها بعد از بلفاروپلاستی، تورم و کبودی بعد از جراحی پلک بالا از جمله عوارضی هستند که ممکن است شما را درگیر کند ولی همانطور که گفتیم موقتی هستند.

مثلا در مورد عدم قرینگی چشم ها بعد از جراحی پلک بالا یکی از نظرات نی نی سایت را ببینید:

تجربه عدم قرینگی بعد از بلفاروپلاستی نی نی سایت

یکی دیگر از عوارضی که ممکن است برای بیماران پیش بیاید باقی ماندن رد بخیه بعد از جراحی پلک بالا است که از عوارض جراحی پلک بالا نی نی سایت است. مثلا این نظر را ببینید:

ماندن جای بخیه بعد از جراحی پلک بالا

در این کامنت نی نی سایت هم میتوانید نظر یکی از افرادی که درگیر ورم بعد از جراحی پلک است را ببینید. البته ورم بعد از جراحی پلک در اکثر مواقع موقتی است و جای هیچگونه نگرانی نیست.

ورم بعد از بلفاروپلاستی

تا اینجا چند نمونه از انواع عوارضی که ممکن است بعد از عمل جراحی پلک بالا با آن درگیر شوید را گفتیم. البته هر کدام  از این موارد را به طور کامل در مقالاتی جداگانه بررسی کردیم که میتوانید آنها را ببینید. حالا بریم سراغ سوالات متداولی که احتمالا برای شما هم پیش از عمل پیش میاد.

 البته باز یه مقاله داریم که 17 سوال متداول در مورد جراحی پلک را جمع آوری کردیم و پاسخ دادیم که اگر سوالاتتون اینجا نبود میتونید اون مقاله رو هم ببینید.

بعد از جراحی پلک می‌تونستید خودتون کاراتونو انجام بدید؟

در این مورد مادری در نی‌ نی سایت که مسئولیت یک فرزند را نیز بر عهده داشته، نوشته:

کاربر دیگه ای هم اضافه کرده:

بعد از عمل چه مراقبتایی انجام دادید؟

مراقبت های بعد از عمل بلفاروپلاستی | تجربه ها در نی نی سایت

در این حوزه بهتر است هرفرد با توجه به دستور پزشکش عمل کند و در مشورت با او بهترین نتیجه را دریافت کند اما برای آنکه بدانید باید انتظار چه طیفی از کارها را داشته باشید دو مثال زیر را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

کاربر اول توضیح می‌دهد:

کاربر دیگری اینطور با جزییات تجربه‌ی خودش را با سایر کاربران نی‌ نی سایت هم در میان گزاشته:

کی میشه نتیجه نهایی جراحی پلک رو دید؟

نتیجه نهایی عمل پلک بالا

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که بلفاروپلاستی انجام‌داده‌اید و الان در مورد گرفتن نتیجه‌ی دلخواهتون نگرانید ، نقل قول های زیر را، که از تجربیات بیماران واقعی در نی‌ نی سایت گرفته شده، بخوانید و با صبر و آرامش بیشتری منتظر رسیدن به نتیجه نهایی باشید:

کاربر دیگری هم اضافه میکنه:

پس اگر فکر میکنید چشم‌هایتان نامتقارن است یا ورم آنها بعد از گذشت 2 ماه هنوز کامل رفع نشده است صبور باشید. بهتر است برای دیدن نتیجه نهایی بلفاروپلاستی نی نی سایت کمی زمان بگذارید و اجازه دهید درمان روند طبیعی خودش را طی کند.

در نهایت سوالی که ممکن است برای همه افرادی که تاکنون به فکر انجام بلفاروپلاستی افتاده اند، پیش بیاید:

آیا ارزششو داشت؟

کاربر زیر نه تنها خودش از نتیجه‌عملش راضیست، این کار را به افراد دیگری که به فکر انجام جراحی پلک هستند نیز توصیه می‌کند:

اگر شما هم پزشک خود را با حساسیتی که لایق شما و سلامتیتان است انتخاب کنید، حتما نتیجه ی مطلوبی خواهید گرفت و ممکن است شما هم در آینده این جراحی را به افرادی که در فکر زیبایی چشمانشان هستند، پینشهاد دهید.

رسالت ما در مجموعه RMC آن است که بهترین متخصصین در سراسر تهران را گرد هم آوریم تا فرایند جستجوی پزشک مناسب را برای شما عزیزان آسان تر کنیم و با ارائه ی گزینه های مطمئن و مورد اعتماد، شرایطی را برای شما فراهم آوریم تا بتوانید با خیالی آسوده انتخاب کنید.

سوالات متداول

جای بخیه بلفاروپلاستی روی پلکم باقی می‌مونه؟

این موضوع خیلی به مهارت و ظرافت کار جراح پلک شما و همچنین رعایت مراقبت‌های بعد از عمل بستگی داره

دوستم بعد از بلفاروپلاستی نمیتونه چشمش رو کامل ببنده، این طبیعیه؟

خیر، دوست عزیز در صورتی که جراحی پلک به درستی انجام بشه فرد بعد از عمل مشکلی در بستن چشم ها به طور کامل نخواهد داشت

بعد از بلفاروپلاستی فرد بستری میشه؟

خیر، بلفاروپلاستی یک جراحی سرپایی و ساده‌ست و نیازی به بستری شدن نداره

فرم درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره جهت استفاده از خدمات کلینیک بلافاروپلاستی RMC، فرم زیر را کامل کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 139

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


٪ نظرات

 1. یعنی اینکه بعد از عمل چشما تا به تان عادیه؟

  • سلام دوست عزیز
   در بسیاری از موارد بله طبیعی هستش و پیش میاد که یک چشم ورم بیشتری از چشم دیگه داشته باشه و به همین علت متقارن به نظر نرسن چشم‌ها
   اینکه پلک‌ها مشابه هم دراومده باشن یا نه رو زمان تعیین می‌کنه، پیشنهاد می‌کنم کمی بیشتر صبر کنید تا نتیجه نهایی خودش رو بیشتر نشون بده

 2. من افتادگی پلک دارم راهی جز بلفارو نداره؟ از جراحی میترسم

  • سلام دوست عزیز
   در این مورد احتیاج به نظر تخصصی پزشک دارید تا با توجه به میزان افتادگی پلکتون تجویز نهایی رو انجام بدن. برای ویزیت تخصصی می‌تونید از قسمت تماس با ما سایت درخواست ثبت کنید تا وقت مشاوره براتون گرفته بشه.

 3. یعنی اصلا هیچ تجربه‌ی منفی از بلفاروپلاستی نداشتن؟ عجیبه 🙄

  • چرا اتفاقا کاربران نی‌نی سایت تجربه های بدی هم به اشتراک گذاشته بودن که بخشی از اونا رو توی مقاله «بهترین جراح بلفاروپلاستی از نظر کاربران نی نی سایت» پوشش دادیم ولی به طور کلی نظراتی که از روی عصبانیت نوشته شدن با جزییات نیستن و نمی‌تونیم برای نوشتن چنین مقاله هایی بهشون اتکا کنیم :))

پیام بگذارید

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک