RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 70
دسته بندی کلی

پێداچوونەوەی هەمەلایەنەی دکتۆر ئومێد ئیبراهیمی لە نەشتەرگەری پێڵوی چاو + سایتی نی نی

امروزه یکی از معیار های مهم برای انجام جراحی های زیبایی و در مجموع هر جراحی انتخاب دکتر خوب و با تجربه برای انجام آن است. جراحی پلک نیز از این قضیه مستثنی نیست و کسانی که به فکر جراحی پلک های خود هستند همیشه به دنبال این می گردند تا یک جراح کاربلد را برای انجام دادن عمل بلفاروپلاستی شان انتخاب کنند.

با اینکه شاید این عمل از نظر خیلی ها عملی کم ریسک و ساده به نظر بیاید و همچنین سریع نیز به پایان برسد اما نباید از این موضوع به راحتی گذر کنیم، زیرا همان طور که همه ما می دانیم چشم های ما یکی از ارکان اصلی زیبایی صورت ما به حساب می آید و قطعا کسی که بخواهد در این ناحیه دست به عمل بزند خیلی حساسیت بیشتری را در انتخاب دکتر خود باید به خرج بدهد.

به همین دلیل ما در کلینیک RMC سعی داریم تا همواره به شما عزیزان در زمینه عمل بلفاروپلاستی کمک کنیم و شما را با برترین جراحان پلک فعال در این حوزه آشنا کنیم و اطلاعات جامعی را در این موارد به شما عزیزان ارائه دهیم.

در این مقاله هم قرار است تا به معرفی یکی دیگر از این جراحان پلک به نام دکتر امید ابراهیمی بپردازیم و ایشان را به شما معرفی کنیم و نظرات افرادی که نزد ایشان برای جراحی پلک رفته اند را در سایت نی نی سایت مورد بررسی قرار دهیم، پس با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

معرفی دکتر امید ابراهیمی

دکتر ابراهیمی متولد سال 1351 می باشند و همچنین ایشان در سال 1369 و با رتبه تک رقمی 6 موفق به ورود به دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شد و در سال1377 موفق به اخذ مدرک پزشکی عمومی خود از این دانشگاه شد و در سال 1383 موفق شد تا به عنوان رتبه اول بورد تخصصی گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شود.

دکتر ابراهیمی را می توان جزو پزشکان با تجربه در تهران در شاخه عمل های زیبایی از جمله رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی)، اتوپلاستی (جراحی زیبایی گوش)، بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)، پروتز گونه و چانه، تزریق چربی، و غیره معرفی کرد .

زیرا ایشان چندین سال است که در زمینه های بالا فعالیت دارد و تا کنون تعداد بسیار زیادی عمل های مختلف را با موفقیت پشت سر گذاشته است و توانسته است که رضایت حداکثری بیماران خود را به دست آورد.

البته باید این نکته را هم به شما بگوییم که دکتر ابراهیمی به واسطه تخصصی که دارد بیشتر فعالیتش در حوزه عمل بینی می باشد ولی همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ایشان در زمینه های دیگر و علی الخصوص بلفاروپلاستی نیز فعال هستند و جراحی های مختلف را نیز انجام می دهند .

مشاهده نمونه کارهای جراحی پلک دکتر امید ابراهیمی

 نمیشود که کسی بخواهد پیش یک دکتر جراحی پلک انجام دهد، بدون اینکه نمونه کارهای موفق آن دکتر را ندیده باشد. زیرا اعتماد به جراح زمانی ده دست می آید که با دیدن چند نمونه از عمل های بلفاروپلاستی موفق آن دکتر از کارش مطمئن شویم.

ممکن است دکتر ابراهیمی و یا هر دکتر دیگری که برای جراحی پلک خود انتخاب کردیم از سابقه خوبی در این حوزه برخوردار باشند ولی باز هم خیلی سخت است و نمیتوان بدون اینکه هیچ نمونه کاری یا اینکه نظر افرادی که نزد جراحان رفته اند را بخوانیم این اعتماد را بابت سپردن پلک هایمان به جراحان به دست آوریم.

از این رو ما سعی داریم تا با بررسی چند نمونه از کارهای دکتر ابراهیمی در این بخش با سبک کاری او و نحوه عمل بلفاروپلاستی ایشان آشنا بشیم و ببینیم که آیا ایشان در کارشان در این زمینه موفق هستند یا خیر؟

در ابتدا یک ویدئو از آقای دکتر ابراهیمی خواهیم دید که در آن شما می توانید یک عمل موفق از ایشان ببینید که در آن تزریق چربی، لیفت شقیقه، جراحی پلک و ساکشن غبغب توسط ایشان انجام شده و می توانید قبل و بعد از عمل را در آن به طور کامل و با توضیحات خود دکتر ببینید:

خوب همانطور که در ویدئو مشاهده کردید حتما متوجه این موضوع شدید که ایشان در این زمینه ها چقدر خوب در این جراحی ها ظاهر شده و بسیار موفقیت آمیز بوده.

با هم چند نمونه دیگر و این بار به طور خاص فقط نمونه های بلفاروپلاستی ایشان را می بینیم:

نمونه عمل بلفاروپلاستی دکتر ابراهیمی

نمونه عمل بلفاروپلاستی بعدی:

نمونه عمل بلفاروپلاستی دکتر ابراهیمی

همچنین اگر شما مایل به دیدن نمونه کارهای بیشتری از دکتر ابراهیمی می باشید میتوانید با مراجعه به صفحات اجتماعی ایشان از قبیل اینستاگرام، کانال ویدئویی آپارات و همینطور سایت شخصی شان بیشتر با نمونه کارهای ایشان آشنا شوید و نظرات مراجعه کنندگان این دکتر را نیز در این پلتفرم ها زیر هرکدام از نمونه کار هایش بخوانید.

بررسی نظرات مراجعه کنندگان بلفاروپلاستی دکتر ابراهیمی در نی نی سایت

 خوب ما با بررسی های لازم و سرچ های مختلفی که در نی نی سایت و سایت های دیگر زدیم تا نظرات افرادی را که نزد دکتر ابراهیمی جراحی پلک خود را انجام دادند ببینیم و بخوانیم و با شما به اشتراک بزاریم متاسفانه هیچ نظری را نتوانستیم در این مورد پیدا کنیم .

به دلیل اینکه جناب دکتر ابراهیمی بیشتر تخصص و تمرکز کاریش در زمینه انجام جراحی بینی می باشد، تعداد بالایی نمونه کار و نظر راجع به جراحی بینی ایشان در این سایت ها موجود است که برایتان تعدادی از این موارد را به اشتراک می گذاریم تا با این نظر ها آشنا شوید:

نظرات نی نی سایت دکتر ابراهیمی

و نظر بعدی :

نظرات نی نی سایت درباره دکتر ابراهیمی

خوب با هم دو نمونه از نظر های جراحی بینی دکتر ابراهیمی را دیدیم و همانطور که گفتم به دلیل نبود نظری راجع به عمل بلفاروپلاستی این دکتر شما اگر قصد انجام عمل پلک خود را نزد دکتر ابراهیمی دارید، مجبورید تا به دیدن چند نمونه کار از ایشان اکتفا کنید و تصمیم خود را با دیدن همان نمونه کار ها بگیرید.

البته که لازم به ذکر است تا به شما بگوییم که دیدن نمونه کار و ارزیابی خودتان قطعا گزینه بهتری از خواندن چند نظر در یک سایت یا هرجایی است، به این خاطر که این نوشته ها می توانند واقعی نباشند و از آن مهم تر معیار هرکسی است که ممکن است از خوب یا بد بودن آن چیز با هم فرق بکند.

هزینه جراحی پلک توسط دکتر امید ابراهیمی

معمولا برای کسانی که می خواهند عمل جراحی پلک انجام دهند بعد از پیدا کردن دکتر خوب، هزینه عمل است که در اولویت آن ها قرار می گیرد.

هزینه جراحی پلک به طور کل بستگی به نوع عمل دارد که بخواهید پلک های بالای خود را عمل کنید یا پلک های پایین و یا اینکه بخواهید هر 4 پلک بالا و پایین را با هم جراحی کنید. قطعا هزینه های هر کدام از این مدل هایی که گفته شد با هم متفاوت است.

با پرس و جوئی که از مظب دکتر ابراهیمی کردیم متوجه این موضوع شدیم که ایشان جراحی پلک پایین انجام نمی دهند و فقط جراحی پلک های بالا را قبول می کنند.

در این صورت اگر شما مایل به انجام جراحی پلک های پایین خود نزد ایشان بودید باید به شما بگوییم که این امر برای شما نمی تواند میسر شود.

اما هزینه ای که ایشان برای جراحی پلک بالا می گیرد به چه صورت است؟ دکتر ابراهیمی برای انجام جراحی پلک های بالا مبلغ 15 میلیون تومان می گیرد که همچنین شما باید علاوه بر این پول، 6 میلیون تومان دیگر نیز برای اتاق جراحی و خدمات کلینیک پرداخت کنید که در مجموع چیزی حدود 21 میلیون تومان می شود که شما برای کل فرآیند این جراحی باید بپردازید.

نتیجه گیری کلی درباره انجام عمل بلفاروپلاستی نزد دکتر امید ابراهیمی

بررسی عمل بلفاروپلاستی توسط دکتر ابراهیمی

   در این مقاله با هم به بررسی دکتر امید ابراهیمی پرداختیم و متوجه شدیم که ایشان از افراد با سابقه و باتجربه در زمینه های مختلف زیبایی صورت می باشد.

همچنین متوجه این موضوع هم شدیم که ایشان بیشتر تمرکزشان بر روی جراحی بینی می باشد ولی عمل های دیگر از جمله بلفاروپلاستی را نیز به خوبی و تخصصی انجام می دهند و با دیدن نمونه کارهای ایشان نیز می توان به این قضیه پی برد.

همانطور که گفته شد نظر ثبت شده ای راجع به جراحی های پلک انجام شده توسط دکتر ابراهیمی ثبت نشده ولی شما می توانید با دیدن نمونه کار ها و بررسی صفحات مجازی ایشان و یا سر زدن به مطب شخصی ایشان تصمیم نهایی خود را برای انجام این عمل نزد ایشان بگیرید زیرا می توانند مشاوره بهتری در این زمینه به شما ارائه دهند.

به علاوه اینکه هزینه انجام عمل بلفاروپلاستی دکتر ابراهیمی را نیز ما به شما گفتیم که نمی تواند بی تاثیر بر انتخاب شما باشد. در ضمن شما می توانید با خواندن مقاله هزینه جراحی پلک در سال 1401 که ما در سایت خود قرار دادیم از وضعیت و شرایط هزینه ای جراحی های پلک مطلع شوید.

انجام عمل بلفاروپلاستی در کلینیک تخصصی RMC

امیدواریم که توانسته باشیم تا در این مقاله اطلاعات خوب و کاملی را نسبت به دکتر امید ابراهیمی به شما داده باشیم و به شما عزیزان در این زمینه کمک کرده باشیم.

کلینیک RMC نیز که به عنوان یک مرکز تخصصی فعال در انجام عمل بلفاروپلاستی در تهران شناخته شده است، با داشتن جراحان پلک خوب و کادر پزشکی مجرب و همینطور دریافت هزینه ای مناسبی  که برای جراحی پلک هایش دریافت می کند، می تواند به شما در انجام عمل پلک هایتان کمکتان کند.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت RMC و دیدن نمونه کارهای بلفاروپلاستی این مجموعه و همینطور بازدید از صفحه های مجازی ما با این کلینیک آشنا شوید.

همچنین اگر شما عزیزان نیاز به مشاوره بیشتر برای انجام جراحی پلک های خود دارید می توانید با مشاوران ما در کلینیک RMC در تماس باشید تا با دادن مشاوره رایگان به شما راهنمایی های لازم را جهت انجام این عمل بکند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


Leave A Comment

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک