RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 16
دسته بندی کلی

تێچووی نەشتەرگەری پێڵووی چاو لە نەخۆشخانەی خاتم الانبیای مەشهەد لە ساڵی ٢٠٢٣

امروزه مشهد را به دلیل وجود دکترهای خوب و همین طور بیمارستان ها و مراکز پیشرفته می توان به عنوان یکی از قطب های پزشکی شرق کشور نام برد و افراد زیادی از نقاط مختلف ایران و همچنین خود مشهد به این مکان ها برای انجام کارهای پزشکی خود رجوع می کنند.

بیمارستان خاتم الانبیا نیز یکی از بیمارستان های دولتی در حوزه چشم است که سالانه افراد زیادی برای انجام کارهای چشم پزشکی خود به آنجا سر می زنند و از خدمات و دکتر های این بیمارستان استفاده می کنند.

ما هم قرار است تا در این مقاله به معرفی بیمارستان خاتم الانبیا بپردازیم و هزینه جراحی پلک در این بیمارستان را بررسی کنیم.

معرفی بیمارستان خاتم الانبیا

بیمارستان تخصصی خاتم الانبیا(ص) در سال 1382 و در زمینی با زیر بنای 5000 متر ساخته و مجهز شد و در سال و پس از تکمیل کادر تخصصی درمانی این بیمارستان به مدیریت جناب آقای هاتفی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار گرفت. فاز دوم این مجموعه در سال 1386 و در زمینی با زیر بنای 8500 متر مربع ساخته شده و همچنان در حال توسعه و تکمیل می باشد.

این مجموعه پس از تکمیل کادر تخصصی درمانی خود به مدریت آقای هاتفی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار گرفت و در حال حاضر یک مرکز آموزشی و درمانی است که به آموزش دانشجویان پزشکی در سطوح استاژر، انترن ، آسیستان ، فلو شیب و ارائه خدمات درمانی در کلینیکهای تخصصی در نوبت صبح و عصر و اورژانس در طی 24 ساعته اقدام می نماید .

همچنین بیمارستان خاتم الانبیا شامل 64 تخت و کلینیک ها و پاراکلینیک های متعدی است که شما میتوانید علاوه بر جراحی پلک برای انجام کارهای مختلف حوزه چشم پزشکی به این مراجع رجوع کنید.

هزینه عمل بلفاروپلاستی در بیمارستان خاتم الانبیا چقدر است؟

هزینه عمل بلفاروپلاستی در بیمارستان خاتم

همواره کسانی که به جراحی پلک های خود فکر می کنند یکی از دغدغه هایشان این است که این جراحی چقدر برایشان خرج به همراه دارد و یا اینکه آیا این مقدار خرجی که قرار است بکنند، پلک ها و چشم های زیبایی برای آن ها به ارمغان می آورد یا خیر؟

خوب باید بدانیم که جراحی پلک عملی است که هم جنبه درمانی دارد و هم برای زیبایی بیشتر افراد استفاده می شود و مهم است تا ما قبل از اینکه به پول این جراحی فکر کنیم به این قضیه فکر کنیم که در یک مکان مناسب و همین طور توسط یک جراح باتجربه پلک که در این کار از مهارت زیادی برخوردار است این عمل را انجام دهیم تا خدایی نکرده از عمل خود ناراضی نباشیم . بعد از اینکه از مکان عمل و جراحمان مطمئن شدیم حالا می توانیم به این فکر کنیم که هزینه عمل بلفاروپلاستی برای ما چقدر تمام می شود و برآورد های مالی خود را انجام دهیم.

بیمارستان خاتم نیز یکی از بیمارستان هایی است که عمل پلک در آن انجام میشود و شما می توانید با در نظر گرفتن شرایط این بیمارستان دست به انجام جراحی خود در آنجا بزنید و به طور معمول این جراحی در بیمارستان خاتم قیمتی بین 12 الی 18 میلیون با توجه به شرایط پلک شما می تواند داشته باشد.

شرایط پرداخت بیمه در بیمارستان خاتم الانبیا به چه صورت است؟

با اینکه بیمارستان خاتم الانبیا یک بیمارستان دولتی به حساب می آید ولی شما نباید روی این قضیه برای جراحی پلک هایتان حساب باز کنید زیرا در اکثر مواقع جراحی پلک یک عمل زیبایی به حساب می آید و در این صورت بیمه مسئولیتی در قبال پرداخت پول شما پیدا نمی کند و هزینه ای به شما نمی پردازد ولی در معدود مواردی شما اگر بتوانید ثابت کنید که این عمل صرفا جنبه درمانی داشته نه زیبایی، در این صورت شاید بتوانید بخشی یا مقدار قابل توجهی از هزینه عمل جراحی پلکتان را از بیمه مورد نظرتان دریافت کنید.

و همین طور بیمارستان خاتم الانبیا به دلیل دولتی بودن با اکثر بیمه های کشور قرارداد دارد و با آن ها همکاری می کند .

معرفی جراحان پلک بیمارستان خاتم الانبیا مشهد

پزشکان بیمارستان خاتم الانبیا

دکتر محمد یاسر کیارودی جراح پلک

دکتر محمد یاسر کیارودی دارای شماره نظام پزشکی 106168 یکی از جراحان پلک بیمارستان خاتم می باشد که تخصص اصلی ایشان جراحی بیماری های چشمی(افتالمولوژی) می باشد و در این زمینه سابقه چند سال فعالیت را دارد .

از دیگر دیگر فعالیت های این جراح می توان به عمل آب مروارید، ترمیم ناخنک چشم، درمان تنبلی چشم، درمان پیر چشمی، بهبود حساسیت چشم، کنترل فشار چشم، درمان عفونت چشم، رفع عیوب انکساری (نزدیک بینی، دور بینی، آستیگماتیسم)، لازک، فمتو لیزیک، تجویز عینک و انواع لنز، تعیین نمره چشم، و… اشاره کرد.

نظر یکی از مراجعه کنندگان جراحی پلک دکتر کیارودی را که از سایت نوبت گرفته شده را با هم می خوانیم:

عمل افتادگی پلک انجام دادم وبسیار راضیم هم خوش برخورد هم متواضع هستند

دکتر علی اکبر صابر مقدم رنجبر جراح پلک

جراح پلک بعدی که میخواهیم از بیمارستان خاتم به شما معرفی کنیم دکتر علی اکبر صابر مقدم رنجبر می باشد که متخصص افتالمولوژی (جراحی بیماری های چشمی) و فوق تخصص استرابیسم (انحراف چشم) می باشد و شماره نظام پزشکی او  ۲۹۲۶۰ است. اگر بخواهیم مهم ترین فعالیت های دکتر صابر مقدم را علاوه بر جراحی پلک شرح دهیم می توانیم به مواردی از جمله: جراحی و اصلاح انحراف چشم (استرابیسم)، درمان تنبلی چشم، عمل آب مروارید (کاتاراکت)، اصلاح عیوب انکساری، لازک، لیزیک، PRK، جراحی مجاری اشکی، درمان حساسیت چشم، درمان عفونت چشم، تعیین شماره چشم، تجویز عینک و انواع لنز، و غیره اشاره کنیم.همچنین ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز می باشند.

نظر یکی از مراجعه کنندگان جراحی پلک دکتر کیارودی را که از سایت نوبت گرفته شده را با هم می خوانیم:

من عمل بلفاروپلاستی انجام دادم و واقعا از نتیجه اون راضی بودم

دکتر محمد شریفی جراح پلک

و اما آخرین پزشک جراح پلکی که می خواهیم از بیمارستان خاتم به شما معرفی کنیم جناب دکتر محمد شریفی می باشد. ایشان با شماره نظام پزشکی 76436 ،متخصص و جراح چشم (افتالمولوژی) و فوق تخصص جراحی زیبایی، ترمیمی و انحراف چشم (اکولوپلاستی) تا به امروز جراحی های بسیاری را انجام داده است و خدمات متعدد درمانی و زیبایی را به شهروندان مشهدی در بیمارستان خاتم عرضه کرده است.

همچنین شما می توانید برای دریافت خدماتی از جمله عمل زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، عمل افتادگی پلک (پتوز)، جراحی و اصلاح انحراف چشم (استرابیسم)، جراحی انسداد مجاری اشکی، فیکو، رفع عیوب انکساری با لیزر (لازک، لیزیک، پی آر کی)، کارگذاری لنزهای تماسی، درمان عفونت چشم، بهبود حساسیت چشم، بررسی و درمان خشکی چشم، تعیین شماره چشم، تجویز عینک، تجویز انواع لنز، و غیره از خدمات ایشان بهره مند شوید.

نظر یکی از مراجعه کنندگان جراحی پلک دکتر کیارودی را که از سایت نوبت گرفته شده را با هم می خوانیم:

عمل بلفارو انجام دادن…من راضی بودم

بیمارستان خاتم الانبیا در کدام منطقه مشهد واقع شده است؟

بیمارستان چشم پزشکی خاتم الانبیا در محله خاتم الانبیا مشهد و بلوار سپهبد شهید قرنی، خیابان قرنی 41 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری برجیس و میدان فردوسی مشهد قرار دارد. فاصله این بیمارستان با خودرو از میدان فردوسی تا آنجا چیزی حدود یک و نیم کیلومتر است که شما با ماشین یا حتی پیاده در مدت زمان کوتاهی به آنجا می رسید همچنین این بیمارستان از حرم حضرت امام رضا(ع) نیز فاصله 5 کیلومتری دارد که شما می توانید با وسیله نقلیه خیلی سریع به بیمارستان خاتم برسید.

با شعبه مشهد کلینیک RMC آشنا شوید!

کلینیک RMC در مشهد

کلینیک تخصصی جراحی پلک RMC که یکی از برترین و تخصصی ترین کلینیک های بلفاروپلاستی در تهران می باشد و از مراجعه کنندگان زیادی نیز برخوردار است و توانسته در تهران رضایت حداکثری مراجعه کنندگان خود را به همراه داشته باشد، حال با راه اندازی شعبه جدید خود در سناباد مشهد و با همکاری با برترین متخصصان جراحی پلک فعال در مشهد و داشتن مجهزترین امکانات پزشکی و بهره مندی از کادری مجرب به دنبال این است تا بتواند رضایت شما عزیزانی که قصد جراحی پلک های خود را در مشهد مقدس دارید را به دنبال داشته باشد و خدمات شایسته و درخوری را به شما ارائه دهد.

علاوه بر آن شما می توانید قبل از مراجعه به صورت حضوری از طریق تماس با مشاوران ما از مشاوره رایگان ما در زمینه بلفاروپلاستی بهره مند شوید و هر سوالی که برایتان مبهم است و یا دنبال جواب آن هستید را به دست آورید، همچنین شما می توانید با ارسال عکس پلک خود در صفحه تماس با ما و ثبت مشاوره جراحی پلک مستقیما نظر جراح را راجع به پلک خود جویا شوید و در صورت نیاز به کلینیک برای انجام سایر موارد رجوع کنید پس با ما در ارتباط باشید.

مزیت های کلینیک تخصصی RMC برای جراحی پلک

و اما در این بخش می خواهیم تا با هم درباره مزیت های کلینیک بلفاروپلاستی RMC نسبت به سایر بیمارستان ها و کلینیک هایی که این عمل را انجام میدهند صحبت کنیم و شما را بیشتر با کلینیک RMC آشنا کنیم.

در ابتدا با هم یک ویدئو از یکی از مراجعه کنندگان کلینیک ببینیم و نظرش را درباره انتخاب مجموعه RMC برای جراحی پلکش بشنویم:

حالا که با هم صحبت های این خانم که برای جراحی پلک مجموعه RMC را انتخاب کرده شنیدیم پس با ما همراه باشید تا تعدادی از مزیت های کلینیک RMC را نسبت به سایر مکان هایی که جراحی پلک می کنند را بازگو کنیم:

1.در سریع ترین حالت ممکن جراحی پلک خود را انجام دهید.

به طور معمول بیمارستان ها و علل الخصوص بیمارستان های دولتی به دلیل ازدحام و شلوغی که دارند گزینه مناسبی برای افرادی که می خواهند در سریع ترین زمان ممکن و دور از شلوغی های زیاد اقدام به جراحی پلک خود کنند نمی باشند، از این رو بهتر است تا برای انجام این مدل عمل ها به کلینیک های تخصصی از جمله کلینیک RMC مراجعه کنید تا در اسرع وقت عملتان انجام شود و همینطور برای مراجعه و ویزیت های بعد از عمل نیز دچار مشکلاتی از قبیل دیر گرفتن نوبت نشوید و بتوانید به راحتی با جراح خود مشورت های لازم را انجام دهید و از خدماتش بهره مند گردید.

2.مقایسه هزینه جراحی پلک در بیمارستان ها و کلینیک RMC:

معمولا همه ما می دانیم که جراحی پلک در بیمارستان ها از شرایط به خصوصی برخوردار است و باید مسیری طولانی را برای انجام جراحی های خود طی کنیم و علاوه بر آن هر کاری که در بیمارستان انجام می دهیم از هزینه های متفاوتی برخوردار است.

به طور کل عوامل زیاد و مختلفی می تواند بر هزینه عمل در بیمارستان تاثیر بگذارد که میتوان به چند مورد از جمله هزینه مجرای بیمارستان، دستمزد پزشک یا جراح متخصص، دستمزدی که کارمندان و پرسنل بیمارستان می گیرند،دستمزد تکنسین های اتق عمل و دستگاه های مختلف استفاده شده در طی عمل بلفاروپلاستی و در بعضی موارد و در صورت لزوم هزینه بستری و … اشاره کرد.

اما اگر شما همین فرآیند را بخواهید در کلینیک RMC انجام بدید طبیعی است که هزینه های جانبی بیمارستان ها مانند هزینه بیمارستان، هزینه بستری و … کم بشه و همچنین شما دیگر درگیر این پروسه های زمان بر نشوید و در مدت زمان کوتاهی عمل خود را انجام دهید.

علاوه بر این ها شما نباید فکر کنید که تجهیزاتی که در بیمارستان ها است مدرن تر و بهتر از کلینیک هاست یا امکانات کلینیک ها کم است، خوشبختانه ما در کلینیک RMC از برترین و مدرن ترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنیم و همینطور کادری حرفه ای در کنار متخصصان ما هستند تا برای شما رضایت را به ارمغان بیاورند.

3.کم تر بودن عوارض بعد از عمل و دقت در انجام جراحی پلک

وقتی شما عمل پلک خود را در مجموعه ای انجام دهید که فقط به صورت تخصصی در حوزه بلفاروپلاستی فعالیت می کند و از کادری مجرب و حرفه ای برای انجام این عمل بهره مند است پس باید این انتظار را داشته باشید تا عملی بسیار دقیق و حرفه ای برای شما انجام شود و عوارض جراحی پلک کمتری نسبت به چیزی که مورد انتظارتان است سراغتان بیاید و دروان نقاهت خود را خیلی سریع پشت سر بگذارید.

در نتیجه شما می توانید این اطمینان خاطر را از مجموعه RMC داشته باشید که زیبایی پلک های شما را تضمین کند و لبخند رضایت را بعد از عمل بر لب های شما بنشاند.

4.ایجاد حس اطمینان و اعتماد نسبت به تخصص و مهارت جراح پلک

و اما یکی دیگر از مواردی که شاید بسیار برای هرکس مهم باشد و دوست داشته باشد تا در مورد آن مطمئن شود مهارت و تخصص پزشک جراح پلکی است که میخواهد نزد آن پلک هایش را عمل کند.

راهکار های زیادی برای شناخت متخصص جراحی پلک است که می توان به مواردی از جمله سرچ کردن در گوگل و یا مراجعه حضوری به مطب شخص و پرس و جو از افرادی که زیر نظر آن دکتر مورد جراحی قرار گرفته اند اشاره کرد.

از این رو اگر شما می خواهید با متخصصان کلینیک RMC آشنا شوید کافیست تا با مراجعه به سایت ما یا برقراری تماس تلفنی با مشاورین ما رزومه متخصص را بپرسید و یا با سرچ کردن نام آن ها در گوگل خودتان تحقیقات لازم را انجام دهید.

و در پایان اگر قصد انجام عمل بلفاروپلاستی در مجموعه RMC را دارید کافیست با وارد کردن شماره خود در کادر زیر با ما همراه باشید.

مشاوره رایگان(جهت جراحی پلک)

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


Leave A Comment

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک