RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 58
دسته بندی کلی

بهترین جراح پلک در رشت + نی نی سایت

همیشه پیدا کردن بهترین ها دشوار است و پیدا کردن بهترین جراح پلک هم از این قاعده مستثنی نیست. ولی نگران نباشید در این راه ما همراه شما هستیم.

 عمل پلک، عملی برای بهبود ظاهر چشمان شماست. در این عمل بهترین جراح پلک با برداشتن پوست و چربی اضافه چشمان شما به حالت طبیعی پیش از پف بر میگردد.

پف چشم یا افتادگی پلک باعث می شود صورت شما پیرتر و حتی خسته تر به نظر برسد. گاهی اوقات بخاطر شدت این افتادگی اختلال در دید بیمار هم بوجود می آید. بهترین جراح پلک در رشت می تواند با بررسی دقیق ساختار چشم و بعد با برداشتن پوست و چربی اضافه به مقدار کافی، زیبایی را به چشمان شما برگرداند.

اما پیش از انجام هر عملی هر کس نگران نتیجه آن است. عمل بلفاروپلاستی عمل پیچیده و سختی نیست. یک عمل سرپایی است که با بی حسی موضعی قابل انجام است؛ این عمل عمدتا در کلینیک ها انجام می شود.

ولی توجه کنید دوستان! درسته که عمل جراحی پلک یک عمل ساده است ولی عمل دقیق و ظریفیه. برش ها باید ظریف باشه تا جاش نمونه. از طرف دیگه باید از این برش ها چربی و پوست به اندازه خارج بشه. این اندازه بودن هم خیلی اهمیت داره. اهمیت این موضوع دو دلیل داره: اول اینکه اگر در این عمل، پزشک چربی و پوست اضافه کمی خارج کنه این عمل باز هم بر میگرده. از طرف دیگر، اگر هم بیش از اندازه این بافت را خارج کند، درگیر عوارض بعد از عمل خواهید شد.

 ما در این بخش علاوه بر بررسی بلفاروپلاستی و بهترین جراح پلک در رشت، نی نی سایت را هم بررسی میکنیم تا بتوانیم همه جانبه این موضوع را برای شما باز کنیم.

عمل جراحی پلک یعنی چی

اگر نمیدونید عمل جراحی پلک چیه نگران نباشید در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با این عمل آشنا بشید. جراحی پلک، جراحی افتادگی پلک یا به اصطلاح تخصصی بلفاروپلاستی یک عمل ظریف و ساده است. جراحی پلک میتواند روی پلک ها پایین، پلک های بالا یا هر چهار پلک انجام شود.

پس از اینکه بهترین جراح پلک رو پیدا کردید، او برش هایی روی پلک ها ایجاد میکند و بافت و پوست اضافه را از آن خارج میکند. این برش ها برای جراحی پلک های فوقانی روی خط پلک بالا و در جراحی پلک های پایین زیر پلک پایین انجام می شود. پس از خارج کردن بافت و پوست اضافی محل برش را بخیه میزند. این بخیه ها باید بسیار ظریف باشد تا جای آن نماند.

پس از اینکه عمل که بیشتر از یک ساعت و نیم زمان نمیبرد تمام می شود بیمار میتواند به خانه برود. دستورات و مراقبت های بعد از عمل کارهای پیچیده ای نیستند ولی در صورت انجام ندادن میتوانید دچار عواقب و عوارض بعد از عمل شوید. توجه داشته باشید بهترین جراح پلک حتما به بهترین شکل ممکن هم پیش و هم بعد از عمل شما را به خوبی راهنمایی میکند.

بهترین جراح پلک در رشت کجاست؟

بهترین جراح پلک در رشت کجاست

بعد از اینکه تصمیم گرفتید عمل جراحی پلک را انجام دهید باید بتوانید براساس یک سری معیارها بهترین جراح پلک را انتخاب کنید.

حال اگر ساکن رشت یا استان گیلان هستید ما میخواهیم به شما کمک کنیم تا بهترین جراح پلک در رشت را پیدا کنید. پس از آن سری به نی نی سایت میزنیم تا ببینیم دوستانی که در رشت هستند در مورد بهترین جراح پلک در نی نی سایت چه گفتند.

اما در ابتدا بهتر است بدانید اساسا ویژگی بهترین جراح پلک چیست؟ برای پاسخ به این سوال نیاز است مواردی همچون تحصیلات، نمونه کارها و تجربیات سایر بیماران و اخلاق خود پزشک را بررسی کنید. در ادامه مفصل تر در مورد این موارد صحبت میکنیم. پیش از آنکه به ویژگی های بهترین جراح پلک اشاره کنیم چهار پزشک فعال در حوزه چشم و بلفاروپلاستی را بررسی میکنیم.

معرفی چهار جراح پلک در رشت

معرفی چهار جراح پلک در رشت

ما نمیتوانیم بگوییم هیچ کدام از این پزشکان بهترین جراح پلک در رشت هستند چرا که قضاوت در مورد این موضوع کار ساده ای نیست. ولی پیش از نام بردن از یک سری از پزشکان در رشت باید بدانید پزشکانی که عمل جراحی پلک را انجام میدهند پزشکان متخصص چشم یا جراح پلاستیک و زیبایی هستند.

 پس به هیچ وجه برای عمل پلک خود سراغ پزشک غیر متخصص نروید. بهترین جراح پلک باید با ساختار چشم آشنا باشد تا اختلالی در بینایی بوجود نیاید.

دکتر اسد الله کاکایی

یکی از پزشکانی که در رشت هستند و یکی از پزشکان متخصص بلفاروپلاستی دکتر اسدالله کاکایی است. ایشان فارغ التحصیل جراحی چشم از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران هستند. به علاوه ایشان سابقه شرکت در کنگره جامعه جراحان متخصص چشم اروپا در سال 2009 به میزبانی کشور اسپانیا ( ESCR-2009 ) را دارند. ایشان سپس در دوره آموزشی کنگره بین المللی سال2011 آمریکا شرکت کردند. همچنین آقای دکتر کاکایی عضویت در آکادمی چشم پزشکان آمریکا AAO را دارا می باشند.

دکتر اسدالله کاکایی

ایشان مجموعه ای از خدمات چشم پزشکی را در مطب خود ارائه می دهند که بلفاروپلاستی هم شامل این خدمات می شود. نظرات در سایت نوبت در مورد ایشان مثبت است. البته باید بدانید بلفاروپلاستی جزو عمل هایی نیست که مراجعین به طور اختصاصی در مورد آن صحبت کرده باشند.

دکتر میر سیامک ریاضی

پزشک بعدی که میخواهیم در رشت به شما معرفی کنیم دکتر میر سیامک ریاضی جراح و متخصص چشم هستند. ایشان عمل بلفاروپلاستی را هم در کنار سایر عمل های چشمی مانند آب مروارید انجام میدهند. دکتر ریاضی یکی از دکتر های فعال در زمینه بلفاروپلاستی در رشت هستند. نمونه کارهای ایشان را میتوانید در پیج اینستایشان ببینید و تصمیم بگیرید که پزشک مناسبی برای شما هستند یا خیر.

دکتر میر سیامک ریاضی

دکتر مژگان نیکدل

یکی از پزشکان خانم که در حوزه بلفاروپلاستی فعالیت میکنند دکتر مژگان نیکدل هستند. ایشان فلوشیپ فوق تخصصی چشم کودکان را دارند ولی در زمینه بلفاروپلاستی یا جراحی پلک هم فعالیت میکنند. ایشان با 18 سال سابقه انواع بیماری های چشمی از جمله بلفاروپلاستی را درمان میکنند.

دکتر مژگان نیکدل

دکتر رضا قنبرپور مقدم

یکی دیگر از چشم پزشکان ساکن رشت دکتر رضا قنبرپور مقدم هستند. ایشان جراح و متخصص چشم و لیزر هستند ولی مانند بسیاری از پزشکان متخصص چشم در حوره بلفارو هم فعالیت میکنند. به علاوه دکتر قنبرپور مقدم عضو آکادمی جراحان چشم آمریکا هم هستند.

دکتر رضا قنبرپور مقدم

بهترین جراح پلک در رشت نی نی سایت

نی نی سایت یکی از سایت های پر طرفدار است که افراد مختلف تجربیات متفاوت خود را در آن به اشتراک میگذارند. تقریبا در هر حوزه ای بخواهید میتوانید در یکی از انجمن های نی نی سایت، موضوع مورد نظر خود را مطرح کنید. بعد از به اشتراک گذاشتن موضوع، بقیه کاربران نظرات و تجربیات خود را با شما در میان میگذارند.

با سرچ های ما مشخص شد که یکی از کاربران احتمالا دغدغه مشابه شما را داشته است ولی متاسفانه پاسخی مشخص دریافت نکرده است. همانطور که خودتان هم میتوانید سرچ کنید متاسفانه هیچ نظری در رابطه با بهترین جراح پلک در رشت دیده نمی شود. بیشتر سوال و جواب ها در مورد دکتر خوب برای افتادگی پلک نی نی سایت یا بهترین جراح پلک است.

خیلی ناامید نشید! درسته که به هر حال این سایت هم یک راه برای تحقیق محسوب می شود ولی از نظر ما راه خیلی مطمئنی نیست. یکی از راه های مطمئن پیدا کردن بهترین جراح پلک در رشت، پرس و جو از اطرافیان است. اما در خیلی مواقع این گزینه در دسترس نیست؛ در این شرایط دیدن نمونه کارها را اصلا فراموش نکنید.

بعلاوه نکاتی هست که میتونید با در نظر گرفتن اونها بهترین جراح پلک رو پیدا کنید. در ادامه به بررسی این نکات می پردازیم.

پیدا کردن مطمئن ترین جراح پلک در رشت

پیدا کردن بهترین جراح پلک

برای داشتن یک جراحی پلک خوب و پیدا کردن بهترین جراح پلک بهتر است در ابتدا تخصص پزشک را بررسی کنید که آیا پزشک در حوزه چشم تخصص دارد یا خیر. البته علاوه بر تخصص در زمینه چشم بهترین جراح پلک میتواند در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک نیز متخصص باشد. بعلاوه باید بدانید یکی از ویژگی های مهم بهترین جراخ پلک این است که در این مسیر مانند یک مشاور و دوست کنار شما است. پس در نظر داشته باشید که اخلاق خوب پزشک یکی از فاکتورهای تعیین کننده است.

 پس از اینکه از تخصص جراح مطمئن شدید باید کلینیکی که در آن عمل انجام می شود را بررسی کنید. در هر خدمتی امکانات آن مرکزی که خدمت را ارائه می دهد بسیار اهمیت دارد. داشتن امکانات مناسب و پرسنل حرفه ای از مواردی است که میتواند تجربه خوب یا بد شما را در یک کلینیک هنگام عمل، تعیین کند.

دیدن نمونه کارها یا تجربه سایر بیماران تصمیم گیری شما را برای انتخاب بهترین جراح پلک بسیار آسان تر میکند. امروزه بسیاری از پزشکان در اینستاگرام فعالیت میکنند و نمونه کارهای خود را در این پلتفرم به اشتراک میگذارند. دیدن و بررسی این نمونه کارها میتواند کمک کننده باشد.

 بعلاوه سایت های نوبت دهی آنلاین هم نظرات کاربران را منتشر میکنند که منبع خوبی برای دریافت اطلاعات در مورد بهترین جراح پلک است. البته اگر بتوانید مستقیما با بیماران پزشک مورد نظر خود صحبت کنید که واقعا عالی است.

حال در اینجا کمی به ویژگی ها و مزایای رشت اشاره می کنیم. رشت بواسطه مرکز استان بودن امکانات بهتری نسبت به سایر شهرهای اطراف دارد. بسیاری از بیماران این استان برای انجام انواع عمل ها از جمله بلفاروپلاستی به این شهر می آیند.

ویژگی های رشت

هر شهری ویژگی های خودش را دارد. این ویژگی ها گاه میتواند خوب باشد و گاه بد. رشت جزو شهرهایی هست که به سختی میتوان ویژگی بد در موردش پیدا کرد. شهری آرام و نه چندان بزرگ که امکانات نسبتا معقولی را برای شهروندان خود فراهم آورده است. بعلاوه بواسطه قرار گرفتن در نوار شمالی ایران از آب و هوای معقولی هم برخوردار است و مقصد مسافرت های بسیاری از هموطنان در سراسر ایران است.

 از نقاط قوت این شهر میتوان به آب و هوای خوب، زیبایی محیط زیست، شاد بودن مردم رشت و غذاهای خوشمزه اشاره کرد. در واقع میتوان با حضور در این شهر برای عمل جراحی پلک با یک تیر دو نشان زد و هم از یک سفر دلچسب لذت برد و هم یک عمل جراحی خوب انجام داد.

تهران در برابر رشت؟ در جراحی پلک

درست است که رشت شهر بسیار خوبی است و در مقابل تهران یک شهر شلوغ است ولی شما برای پیدا کردن بهترین جراح پلک به چیزی بیشتر از یک شهر خوب احتیاج دارید. علی رغم نکات خوبی که در مورد رشت گفتیم احتمالا خودتون هم حدس زدید که طبیعتا تعداد پزشکان بلفاروپلاستی حاذق در رشت بواسطه اینکه شهر کوچکی است در مقایسه با شهری مثل تهران کم است. این مسئله باعث می شود انتخاب شما برای بهترین جراح پلک محدودتر است.

در رشت عمل جراحی پلک توسط جراحان پلک در کلینیک ها و مطب های شخصی خودشان انجام می شود اما در تهران یک کلینیک اختصاصی برای بلفاروپلاستی هست که بهترین جراحان پلک را گرد هم آورده تا به بیماران بهترین خدمت را ارائه کند.

خلاصه ما بهتون توصیه میکنیم اگر در رشت هستید به عمل در تهران هم فکر کنید. بعد مسافت کم با تهران و سادگی عمل دست شما رو برای انتخاب بهترین جراح پلک باز میکند.

آیا میدانستید میتوانید نمونه کارهای کلینیک RMC را در بخش نمونه کارهای بلفاروپلاستی ما ببینید؟

ما در این بخش تجربه بیمارانمان را با شما به اشتراک گذاشتیم تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

چرا کلینیک RMC؟

چرا باید کلینیک rmc را انتخاب کنیم

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی RMC در تهران که فاصله چندانی هم با رشت ندارد به شما تضمین میدهد که حداقل تا 10 سال نتیجه عمل بر نگردد. علاوه بر این ما در کلینیک امکاناتی را برای شما مهیا کردیم تا یکی از دلنشین ترین تجربه های خود را داشته باشید. ضمن اینکه هزینه معقولی هم برای عمل در نظر گرفتیم که همه افراد بتوانند از خدمات ما بهره ببرند. بعلاوه نیاز نیست پیش یا پس از عمل هم نگران باشید چرا که کارشناسان ما در تمام مسیر کنار شما هستند.

و نکته آخر! شاید شما دغدغه مسافت را داشته باشید ولی باید بدانید بسیاری از بیماران ما حتی از شهر های دورتر به تهران می آیند تا این عمل را در کلینیک RMC انجام دهند. در واقع بواسطه سادگی عمل بعد مسافت عاملی است که کمتر به چشم می آید. به ویژه اینکه غیر از کشیدن بخیه ها نیازی به ویزیت پزشک بعد از عمل وجود ندارد و دوره نقاهت آسانی را میتوانید با رعایت مواردی که پزشک به شما یادآوری میکند بگذرانید.

اگر میخواهید برای پیدا کردن بهترین جراح پلک مشاوره داشته باشید شماره تماس خود را در فرم زیر بگذارید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.8 / 5. تعداد آرا: 15

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

Summary
بهترین جراح پلک در رشت + نی نی سایت
Article Name
بهترین جراح پلک در رشت + نی نی سایت
Description
در این مقاله براساس فاکتورهای مهمی که آنها را به شما میگوییم بهترین جراح پلک در رشت را به شما معرفی میکنیم.
Author
کلینیک RMC
Publisher Name
کلینیک RMC
Publisher Logo

پیام بگذارید

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک