RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 40
دسته بندی کلی

گود شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی + نظرات نی نی سایت

همانطور که می دانید عمل بلفاروپلاستی یا همان جراحی پلک، عملی برای برطرف کردن افتادگی پلک است. در این جراحی پزشک با برداشتن چربی ها و پوست های اضافه پلک به زیبایی چشم ها و همینطور بهبود وضعیت بینایی کمک می کنند.

حالا با این تفاسیر می خواهیم در این مقاله به بررسی یکی از عوارضی که ممکن است بعد از عمل بلافاروپلاستی برای هر کسی که این عمل را انجام داده اتفاق بیفتد، بپردازیم. میخواهیم ببینیم تا گود شدن و یا کوچک شدن چشم ها بعد از جراحی پلک ممکن است یا خیر. بعلاوه دلایل اتفاق افتادن گودی چشم بعد از عمل پلک را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

ضمن اینکه گود شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی نی نی سایت را نیز بررسی میکنیم. برای این منظور چند تا از نظرات افرادی که این عارضه برایشان پیش آمده را در نی نی سایت با هم میبینیم. پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

بعد از بلفاروپلاستی گودی چشم اتفاق میافتد؟

عمل بلفاروپلاستی نیز مانند سایر جراحی ها ممکن است تا بعد از انجام عمل یک سری عوارض به همراه داشته باشد. بعضی از این عوارض ممکن است زود بهبود یابند و بعضی دیگر نیز کمی دیرتر . اگر می خواهید بیشتر با عوارض این عمل آشنا شوید می توانید با مراجعه به مقاله عوارض جراحی پلک در سایت کلینیک RMC و خواندن آن اطلاعات جامع تری نسب به این موضوع به دست آورید. شما همچنین می توانید با انجام مراقبت های لازم بعد از جراحی پلک از شدت آن بکاهید و در سریع ترین حالت ممکن به بهبودی کامل و شرایط ایده آلی که انتظار دارید برسید.

اما هدف اصلی ما در این بخش اشاره به عارضه گودی چشم بعد از بلفاروپلاستی هست و اینکه آیا ممکن است بعد از جراحی پلک دچار گودی چشم شوم یا خیر؟ ضمن اینکه قرار است به این موضوع بپردازیم، نظرات افرادی که این مشکل برایشان پیش آمده را میخوانیم و بررسی میکنیم.

گود شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی نی نی سایت

در مورد گود شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی نی نی سایت در ابتدا نظرات 2 نفر از کسانی که جراحی پلک انجام دادند و به مشکل گودی چشم بعد از بلفاروپلاستی دچار شدند را از نی نی سایت میخوانیم:

سلام دوستان من برادر کوچکترم یه مشکلی داره وقتی میخواد غذا بخوره یا بخواد حرف بزنه یکی از چشماش بازو بسته میشه و تکون میخوره کلا از بچگی اینجوری بود تا الان

من خالم یه ماهه عمل کرده دکترش خوب نبود اینقدر چشاش ریز شدن پف زیره ابروشم کامل هست دکتر بش گفته طبیعی عملت کردم در صورتی که اصلا انگار هیچی نکرده حتما خاستی عمل کنی نمونه کارهای خودشو ببین

خب برای گود شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی نی نی سایت 2 نمونه را دیدیم و از این دو نظر متوجه می شویم که ممکن است بعد از عمل این عارضه یعنی گودی چشم برای ما پیش بیاید.

ممکن است در نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی نی نی سایت عارضه گودی چشم اتفاق بیفتد. احتمال بروز این عارضه در افراد با سن بالا بیشتر است ولی انتخاب بهترین جراح پلک میتواند در جلوگیری از این عارضه بسیار موثر باشد. بهترین جراح پلک و بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در رضایت از نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی نی نی سایت بسیار موثر هستند.

علاوه بر گودی چشم بعد از بلفاروپلاستی سوال دیگری که بسیار مطرح می شود این است که ممکن است بعد از عمل اندازه چشمانم تغییر کند یا نه ؟

که در بخش پایین به این سوال رایج نیز یک نگاه گذرا خواهیم کرد.

علت کوچک شدن چشم بعد از عمل بلفاروپلاستی چیست؟

کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی

در بخش بالایی با گودی چشم بعد از بلفاروپلاستی آشنا شدیم. این عارضه ممکن است در مدت زمان کوتاهی از بین برود و یا ممکن است کمی بیشتر طول بکشد. همین امر موجب تاخیر در مشاهده نهایی نتیجه عمل شما نیز می شود.

سوالی که قبل و بعد از عمل ممکن است برای افراد پیش بیاید، این است که میخواهند علت کوچک شدن چشم بعد از جراحی پلک را بدانند.

برای پاسخ این سوال میتوان چند مورد را در نظر گرفت: 

  • تورم زیادی که ممکن است بعد از عمل به سراغ شخص بیاید
  • احساس درد و تورم در بافت های پلک بعد از عمل
  • عدم دقت پزشک و بی توجهی در برداشت چربی ها و یا پوست اضافی از پلک که چشم‌ها را فرورفته و بدفرم
  • ایجاد اسکار های داخلی بزرگ و کوچک

ولی اگر پزشک عمل خوبی را انجام نداده باشد، ممکن است تا نیاز شود بار دیگر جراحی مجدد پلک انجام شود یا نیاز به درمان های طولانی تری باشد.

 البته در نهایت باید این را بدانید که کوچک شدن چشم بعد از عمل یک باور غلط است، چرا که جراح کاری با چشمان شما ندارد. ولی به دلایل بالا که اشاره کردیم ممکن است بعد از عمل چنین حسی به شما دست دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله ما در مورد علت کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی را مطالعه بفرمایید.

در پایان این بخش نظر یکی از کاربران نی نی سایت را راجع به کوچک بودن چشمش بعد از عمل بلفاروپلاستی و بهبود آن بعد از گذشت زمان را میخوانیم:

دکتر گفت تا دوما ممکنه چشمات تا ب تا بنظر بیاد اما بعد دوما نتیجه نهایی مشخص میشه. راست میگفت اول چشمام کوچیک و بزرگ بود  اما هر روز که میگذره بهتر میشه

چه عواملی باعث ایجاد گودی و سیاهی چشم بعد از جراحی پلک می شوند؟

عوامل باعث گودی چشم بعد از بلفاروپلاستی

به طور کل عوامل زیادی می توانند باعث ایجاد گودی و سیاهی دور چشم بعد از بلفاروپلاستی شوند. البته معمولا این علائم با گذشت زمان از بین می روند.

از مهم ترین عوامل گودی و سیاهی چشم بعد از بلفاروپلاستی می توان به مواردی نظیر مصرف زیاد سیگار، انواع آلرژی های رایج و ایجاد التهاب در رگ های خونی زیر چشم اشاره کرد. قبل از عمل حتما از دکترتان زمینه آلرژی ها مشورت بگیرید. التهاب در رگ های خونی زیر چشم نیز توسط حساسیت هایی پیش می آید که منجر به ایجاد حلقه های سیاه دور چشم می شود.

افرادی که سن بیشتری دارند ممکن است بیشتر دچار گودی و سیاهی بعد از عمل شوند. علاوه بر موارد بالا، پایین آمدن کلاژن سطح پوست بعد از جراحی می تواند منجر به نتایج بسیار بدی در چشمان شما شود. یکی دیگر از دلایل مشکل حلقه های سیاه یا گودی چشم بعد از بلفاروپلاستی خواب ناکافی یا داشتن هرگونه مشکل در خواب است. توصیه میکنیم حتما سعی کنید تا شرایط خواب خوب را برای خود فراهم کنید زیرا این مورد می تواند یکی از دلایل مهم برای بروز این مشکل برای شما باشد.

یکی دیگر از اصلی ترین دلایل برای گودی چشم بعد از بلفاروپلاستی و سیاهی پلک ها، جراح پلک است

یکی دیگر از اصلی ترین دلایل برای گودی چشم بعد از بلفاروپلاستی و سیاهی پلک ها، جراح پلک است.  جراح پلک متخصص و ماهر دقت بیشتری در برداشتن چربی ها انجام میدهد که خود منجر به ریسک کمتر بروز این عارضه می شود.

 برداشتن میزان نامناسب چربی یکی از عوامل اصلی به وجود آمدن این عارضه است. با انتخاب جراح پلک خوب در پایان از عوارض کمتری رنج می برید و در سریع ترین حالت ممکن به نتیجه دلخواه خود دست پیدا می کنید.

یک نمونه از نظرات کاربران نی نی سایت راجع به کبودی و گودی چشم بعد از بلفاروپلاستی بخوانیم:

براساس عكسها من دور چشمم بعد بلفارو از روز دوم عمل كبود و متورم شد. اين كبودي تا ١٠ روز طول كشيد ، بعد بهبود كبود زير چشمم كامل يه هاله بزرگ سياه در اومد. دکتر گفتن تا ٦ ماه اين سياهي زير چشم ميمونه و از بين نميره.

راه حل بر طرف کردن گودی چشم بعد از بلفاروپلاستی

راه حل برطرف کردن گودی چشم بعد از بلفاروپلاستی

راهکار های پزشکی و درمانی:

راه های مختلفی برای بر طرف کردن گودی چشم بعد از بلفاروپلاستی و سیاهی های نواحی چشم وجود دارد که در این بخش میخواهیم برطرف کردن گودی و سیاهی با استفاده از راهکار های پزشکی و درمانی را به شما بگوییم:

1.تزریق ژل:

استفاده از ژل‌های تزریقی حاوی اسید هیالورانیک می‌تواند برای درمان گودی چشم موثر باشند. استفاده از این ژل ها می تواند این گودی را به صورت موقتی تا حدود یک سال از بین ببرد. ولی باید بدانید این روش به دلیل اینکه زیاد طولانی نمی باشد و هر چند وقت نیاز به ترمیم دارد گزینه مناسبی نمی تواند باشد.

2.تزریق چربی

بعد از اینکه جراح پلک شما نتوانست تناسب را در برداشتن چربی های پلک شما رعایت کند و یا اینکه چربی زیادی برداشته شد، یکی از روش های درمانی که معمولا پیشنهاد می شود تزریق چربی به نواحی چشم است. در این روش این چربی را از جاهای مختلف بدن بر می دارند و به آن نواحی تزریق می کنند تا گودی چشم شما را پر کنند. 

معمولا این روشی دائمی و ماندگار به حساب می آید ولی از آنجا که سلول‌های چربی همیشه طی فرایند انتقال چربی زنده نمی‌مانند، دائمی بودن نتایج تضمین نمی‌شود. همچنین اگر بعد از مدتی چربی ها بیفتند و یا اتفاقاتی از این قبیل بیفتد ممکن است برای انجام مجدد این کار به مشکل بخورید و به سختی دکتر ها انجام اینکار برای بار دوم را قبول کنند.

 با این توضیحات سعی کنید از همان اول برای انجام عمل بلفاروپلاستی نزد دکتر متخصصی بروید که بتواند چربی های اضافی پلک شما را به خوبی بر دارد تا بعد از عمل دچار گودی و نامتناسب بودن چربی در چشمان خود نشوید.

3.استفاده از کرم های جوانسازی پوست: 

علاوه بر موارد بالا که اشاره کردیم از تاثیر کرم های جوانسازی پوست نیز نمیتوان گذشت و به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این مدل کرم ها نیز برای برطرف کردن گودی چشم خود استفاده کنید. البته تاثیر کرم به مراتب دیرتر از مراحل بالا خودش را نشان می دهد و نیاز به صبر و شکیبایی زیادی دارد.

 

راهکار های درمان طبیعی:

راهکار های پزشکی برای بهبود گودی چشم را با هم بررسی کردیم و حالا می خواهیم به بررسی راهکار های طبیعی که می توانیم برای بهبود گودی چشمانمان انجام دهیم بپردازیم.

اما اولین راهکار طبیعی که می خواهیم به شما معرفی کنیم استفاده از چای کیسه ای است که برای کاهش میزان تورم ناحیه چشم بسیار مفید است. علاوه بر چای شما می توانید از پوست خیار نیز به جهت دارا بودن خاصیت ضد التهابی استفاده کنید. خیار به صورت مستقیم می تواند بر روی رفع عارضه گود شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی نقش داشته باشد.

دومین مورد مصرف منابع تغذیه ای مناسب می باشد که از مهم ترین آن ها می توان به مصرف امگا 3 اشاره کرد. از مهم ترین مواد غذایی که شامل امگا 3 می باشد ماهی و روغن ماهی است که با استفاده از آن می توانید آسیب های جدی این ناحیه را تا حد زیادی برطرف کنید. سیاهی و گودی چشم با یک منبع غنی تغذیه اصلاح خواهد شد و روغن ماهی که در واقع یک کلاژن ساز کاملا طبیعی است نقش مهمی در بهبود سیاهی پوست شما ایفا می کند.

و در  آخرین مورد هم می توانیم به تاثیر آب لیمو بر رفع گودی چشم بعد از عمل اشاره کنیم، زیرا آبلیمو به خوبی قدرت حذف سلول های مرده بر روی پوست صورت شما را خواهد داشت. البته باید به این موضوع دقت کنیم که قرار دادن بیش از حد آبلیمو بر روی پوست می تواند باعث سوزش شدید پوست صورت شود و مضر باشد.

جراحی پلک خود را به کلینیک RMC بسپارید!

با توجه به بررسی هایی که از انواع عوارض جراحی پلک در این مقاله کردیم و با توجه به آشنایی شما با این عوارض حتما متوجه این قضیه شده اید که دکتری که برای جراحی پلکتان قرار است انتخاب کنید چه تاثیر مهم و بسزایی در کم شدن عوارض شما بعد از جراحی خواهد گذاشت. علاوه بر آن خیلی مهم است تا جراحتان تناسب برداشتن چربی های اضافه پلک را رعایت کند.

خوشحالیم تا به شما اعلام کنیم که جراحان کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی RMC که تنها کلینیک تخصصی در زمینه انجام عمل پلک در تهران است که بسیار دقت عمل در تناسب برداشتن چربی های پلک شما به خرج می دهند. در این کلینیک به صورت تخصصی به انجام این عمل می پردازند و با استفاده و بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و مدرن و کادری مجرب همواره در راستای تحقق رضایت مراجعه کنندگان می باشند. تمام پرسنل این کلینیک در تلاش اند تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهند.

پس اگر می خواهید پلک های خود را در مجموعه ما زیبا کنید می توانید با وارد کردن شماره تماس خود در این باکس منتظر تماس مشاوران ما باشید تا بعد از انجام یک مشاوره رایگان نوبت ویزیت و جراحی پلکتان را ثبت کنید.

مشاوره رایگان(جهت جراحی پلک)

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.9 / 5. تعداد آرا: 30

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

Summary
گود شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی + نظرات نی نی سایت
Article Name
گود شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی + نظرات نی نی سایت
Description
در این مقاله راجع به گود شدن چشم بعد از عمل بلفاروپلاستی صحبت خواهیم کرد و نظرات افراد مختلف را که به این مشکل برخورده اند بررسی می کنیم.
Author
کلینیک RMC
Publisher Name
کلینیک RMC
Publisher Logo

پیام بگذارید

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک