RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 83
دسته بندی کلی معرفی پزشکان

معرفی دکتر ابوالفضل رحیمی + بررسی کامل در نی‌نی‌‌سایت

جراحی پلک یا همون بلفاروپلاستی از جمله عمل‌هایی هستش که در عین سادگی و عدم پیچیدگی، خیلی حساس و مهمه. چرا؟ مشخصه. چون این جراحی با رکن اصلی زیبایی صورت شما در ارتباط هستش که اون هم چیزی نیست جز چشمان زیبای شما. پس بدون شک انتخاب یک پزشک ماهر برای جراحی پلک یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های فردی هستش که می‌خواد عمل بلفاروپلاستی رو انجام بده .البته شما می‌تونید برای افتادگی پلک از کرم‌های دور چشم هم استفاده کنید اما خب جوابی که از جراحی می‌گیرید متفاوته. انتخاب یک پزشک خوب به همین سادگی نیست و نیازمند کلی تحقیق و بررسی هستش، ولی خب میگن هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد!

ما با بررسی پزشک‌های مختلف سعی داریم تا این کار سخت رو برای شما راحت‌تر کنیم و تو این مقاله هم قصد داریم به بررسی دکتر ابوالفضل رحیمی که از جراحان بلفاروپلاستی هستند، بپردازیم. پس حتما ما رو همراهی کنید تا به هدفمون که کمک به شما برای یک انتخاب خوب هستش برسیم.

معرفی دکتر ابوالفضل رحیمی

دکتر ابوالفضل رحیمی، یکی از بهترین‌ها در جراحی پلک

خب می‌رسیم به بررسی دکتر ابوالفضل رحیمی. برای بررسی ایشون تو فضای اینترنت شاید بشه گفت که کار راحت‌تری داریم چراکه مطالب مفید و کاربردی، به راحتی و به اندازه‌ی کافی از ایشون وجود داره. این موضوع نشون دهنده‌ی این هستش که دکتر ابوالفضل رحیمی از شهرت مناسبی برخوردار هستش اما خب طبیعتاً شهرت، ملاک مناسبی برای انتخاب یک پزشک نیست. ما سعی کردیم مطالبی که میشه به اون‌ها استناد کرد و همچنین برای انتخاب یک پزشک خوب در زمینه‌ی بلفاروپلاستی مهم هستند رو برای شما جمع‌آوری کنیم.

اگه می‌پرسید منابعتون کجا هستش باید به شما بگم که ما با استفاده از بررسی نظرات مراجعین دکتر ابوالفضل رحیمی در نی‌نی سایت، نظرات مراجعین در اینستاگرام، بررسی پروفایل ایشان در سایت سازمان نظام پزشکی، بررسی سایت خود دکتر رحیمی و همچنین تجربه‌ی خودمون تو این زمینه این مطالب رو برای شما فراهم کردیم تا خودتون بتونید به راحتی دکتر ابوالفضل رحیمی رو تجزیه و تحلیل کنید. خب حالا بیاید تا با استفاده از معیار‌های مختلف، مهارت و تخصص دکتر ابوالفضل رحیمی رو بررسی کنیم و بیشتر با ایشون آشنا بشیم و ببینیم از چندتا از این معیار‌ها سربلند بیرون میان.

رزومه‌ی دکتر ابوالفضل رحیمی

رزومه‌ی پربار دکتر ابوالفضل رحیمی

رزومه‌ی دکتر ابوالفضل رحیمی به قدری پر‌باره که نمیشه همه‌ی مواردش رو برای شما ارائه داد چراکه مطلب خیلی طولانی میشه اما ما به طور خلاصه بخشی از موارد مهم و جذاب اون رو برای شما ارائه کردیم. البته شما می‌تونید با رفتن به سایت دکتر ابوالفضل رحیمی رزومه‌ی کامل ایشون رو مشاهده کنید و اون رو دقیق‌تر بررسی کنید.

دکتر ابوالفضل رحیمی تحصیلات خودشون رو در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز کردن و تحصیلات تکمیلی رو تو داشنگاه‌های علوم پزشکی قم، ایلام و تهران گذروندن.

ایشون در حال حاضر استادیار و رئيس دپارتمان چشم پزشکی و همچنین رئيس بخش چشم پزشکی بیمارستان بوعلی از سال ۱۳۸۵ تا به حال هستند. دکتر رحیمی تا به حال ۲۰ مقاله پزشکی هم منتشر کرده‌اند. ایشون در ترجمه یا تألیف ۸ کتاب پزشکی هم نقش داشته و رزومه‌ی خودشون رو پربارتر کردن. حتی ایشون ویراستار ۸ کتاب غیر پزشکی هم هستند که نشون دهنده‌ی علاقه‌ی شدید ایشون به مطالعه و علم در سایر حوزه‌ها هم هستش.

چیزی در حدود ۲۴ تحقیق هم در دست نگارش دارن. دکتر رحیمی در ۹۴ همایش داخلی و خارجی در خصوص مسائل مختلف چشم پزشکی سخنرانی داشتن. دکتر ابوالفضل رحیمی عضو آکادمی چشم پزشکی آمریکا، انجمن چشم پزشکی ایران، انجمن بین‌المللی داکریولوژی و خشکی چشم و انجمن جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم ایران هم هستند.

این هم از رزومه‌ی پربار ایشون که به طور خلاصه خدمت شما ارئه کردیم. فک می‌کنم ایشون تو معیار رزومه نمره‌ی قبولی رو از شما کسب کنن. خب بریم سراغ بررسی معیار بعدی.

تخصص دکتر ابوالفضل رحیمی

بررسی مدارک و تخصص دکتر ابوالفضل رحیمی

وقتی می‌خوایم جراحی انجام بدیم یکی از معیار‌هایی که برای همه‌ی ما خیلی مهمه مدارک و تخصص پزشک جراحمون هستش. طبیعتاً پزشکی که تحصیلات بالا و مدارک معتبری داره می‌تونه خیال مارو از جراحی راحت کنه و حس خوب آرامش رو به ما هدیه کنه. پس بریم با هم دکتر رحیمی رو تو این بخش هم بررسی کنیم. دکتر ابوالفضل رحیمی دارای مدرک تخصص چشم پزشکی و دکترای حرفه‌ای پزشکی هستن. ایشون برای افزایش مهارت‌های علمی و تجربی خود دوره‌ی فلوشیپ رو هم گذروندن و دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم یا (اکولوپلاستی) هستن. دکتر رحیمی دوره‌های فلوشیپ خودشون رو ظرف مدت ۳ سال در بیمارستان دانشگاه نورفولک و نوریچ در انگلستان، بیمارستان چشم مورفیلدز لندن، موسسه‌ی چشم باسکوم پالمر در میامی ایالات متحده آمریکا و بیمارستان مشهور رامون کاخال در مادرید اسپانیا گدروندن.

خب مدارک و تخصص دکتر ابوالفضل رحیمی رو هم که بررسی کردیم اما شاید براتون سوال باشه که اصلا یک جراح بلفاروپلاستی خوب چه ملاک‌هایی باید داشته باشه؟ ما جواب این سوال شما رو تو مقاله‌ای تحت عنوان ملاک‌های انتخاب بهترین متخصص بلفاروپلاستی دادیم.

پروانه‌ی طبابت دکتر ابوالفضل رحیمی تا چه تاریخی فعال است؟

یک پزشک برای طبابت حتما و حتما باید پروانه‌ی طبابت رو داشته باشه و اگه پزشکی بدون این پروانه به طبابت بپردازه در صورت شناسایی جریمه‌های سنگینی رو باید به جونش بخره. پس پزشکی که می‌خواید گوهر زیبایی صورتتون رو به دستش بسپارید باید پروانه‌ی طبابت فعال داشته باشه. یعنی چی؟ یعنی اینکه تاریخ انقضای پروانه‌ی طبابتش تموم نشده باشه. دکتر ابوالفضل رحیمی هم دارای پروانه‌ی طبابت فعال به شماره‌ی ۴۰۵۲۹ هستن و پروانه‌ی ایشون تا تاریخ 1405/03/11  فعال هستش.

شما می‌تونید برای اطمینان از این مسئله و همچنین بررسی بیشتر به پروفایل دکتر ابوالفضل رحیمی در سایت سازمان نظام پزشکی مراجعه کنید.

وقت بررسی دقیق نظرات مراجعین دکتر ابوالفضل رحیمی در نی‌نی سایت رسید

نظرات مراجعین درباره‌ی دکتر ابوالفضل رحیمی در نی‌نی سایت

رسیدیم به بررسی نظرات مراجعین دکتر ابوالفضل رحیمی در نی‌نی سایت، این سایت در بین کسایی که به پزشک‌ها مراجعه کرده و به دنبال تبادل نظر با افراد مشابه خود هستند بسیار پرطرفداره. برای بررسی نظرات افراد در هر سایت یا شبکه اجتماعی باید این رو بدونیم که بعضی افراد با نیتی منفی دنبال تخریب هستند یا برعکس عده‌ای هم دنبال تعریف کردن با نیتی خاص هستند؛ اما وقتی نظرات کاربران در نی‌نی سایت را بررسی می‌کنیم به جز تعریف و تمجید چیز دیگه‌ای نمی‌بینیم. قطعا همه‌ی این تعریف‌ها با نیتی خاص نیست و شما می‌تونید با بررسی به این نتیجه برسید که اکثر نظرات مثبت واقعی هستند. پس این یعنی دکتر ابوالفضل رحیمی به قدری خوب کار کرده که ۹۰ درصد نظرات مثبت می‌باشد و همه از ایشون تعریف می‌کنن. در ادامه تعدادی از نظرات رو برای شما آوردیم تا اون‌هارو مشاهده کنید.

نظرات مراجعین درباره‌ی دکتر ابوالفضل رحیمی در نی‌نی سایت

همچنین می‌تونید با رفتن به صفحه‌ای که در اون نظرات مراجعین دکتر ابوالفضل رحیمی در نی‌نی سایت هست، نظرات رو به طور کامل بررسی کنید.

بررسی پیج اینستاگرام دکتر ابوالفضل رحیمی را هم به ما بسپارید

بررسی اینستاگرام دکتر ابوالفضل رحیمی

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی دنیای امروز ماست و همه‌ی ما روزانه ساعت‌ها از وقت خودمون رو صرف اون می‌کنیم. به نظر نگارنده قابل اطمینان‌ترین شبکه اجتماعی برای بررسی نظرات مراجعین به پزشک و هر کسب و کار دیگه‌ای اینستاگرام هستش. پس با بررسی اینستاگرام دکتر ابوالفضل رحیمی و نظراتی که برای ایشون گذاشته شده اطلاعات مفیدی بدست میاریم.

تو بخش نظرات مثل نی‌نی سایت نظرات مثبت و تعریف تجمید بخش عمده‌ای از کامنت‌ها رو شامل میشه. پست‌های دکتر هم سرشار از ویدیو‌های قبل و بعد عمل جراحی پلک ایشون هستش که شما می‌تونید با مراجعه به اینستاگرام دکتر اون‌هارو مشاهده کنید. با بررسی بخش هایلایت‌های پیج دکتر متوجه شدیم که ایشون علاوه بر بلفاروپلاستی کار تغییر رنگ چشم رو هم انجام میدن که در نوع خودش جالبه!

سمیه
سمیهsomaye__adib@
بیشتر بخوانید
آقای دکتر شما بی نظیرین 8 سال پیش پلک دخترم رو شما جراحی کردین عالیه
الهام
الهامelhamimani_law@
بیشتر بخوانید
باور کردنی نیست دستهای شما معجزه میکنه👏👏👏👏👏👏
حدیث
حدیثhadis_bayat6790@
بیشتر بخوانید
سلام هزینه میفرمایید پلک بالا
سهیلا
سهیلاsohi.amiri@
بیشتر بخوانید
سلام خدمت شما من در بلژیک زندگی میکنم کمتر از یک ماه دیگه میخواهم بیایم ایران برای جراحی پلک لطفا اگر ممکنه برایم راهنمایی کنید
قبل
بعدی

نمونه کارهای دکتر ابوالفضل رحیمی

رسیدیم به یه بخش جذاب. همه‌ی ما دوست داریم وقتی قراره جراحی زیبایی انجام بدیم نمونه‌ کار‌های پزشک جراحمون رو ببینیم، حالا اگه اگه این جراحی روی ستون زیبایی صورتمون باشه که حتما دوس داریم نمونه کار‌ها رو با چشمای خودمون ببینیم تا با خیال راحت‌تری به سراغ بلفاروپلاستی یا همون جراحی پلک بریم. پس حالا لازمه که نمونه کارهای قبل و بعد از عمل دکتر ابوالفضل رحیمی رو که در سایت و اینستاگرامشون هم موجوده با هم ببینیم تا بتونیم با چشمای خودمون جراحی‌های بلفاروپلاستی دکتر رو مورد بررسی قرار بدیم تا بتونیم تشخیص بدیم دکتر رحیمی از مهارت و تخصص لازم برخوردار هست یا نه.

قبل از جراحی پلک بعد از جراحی پلک
قبل از جراحی پلک بعد از جراحی پلک
قبل از جراحی پلک بعد از جراحی پلک

سنجش حضوری پزشک یه چیز دیگه است!

یک سری مسائل هستش که شما فقط می‌تونید با دیدن و هم صحبت شدن با پزشک اون‌هارو متوجه بشید و اون مسائل هم می‌تونن چیزهایی مثل ادب، شخصیت، طرز برخورد، صبر و حوصله‌ی دکتر باشن. شما با گرفتن یه وقت مشاوره و مراجعه به پزشک می‌تونید از این مسائل مطلع بشید و ببینید دکتر برای سوالات شما وقت می‌ذاره یا بی حوصله جواب میده و همچنین اصلا حل مشکل شما براش مهمه یا فقط به فکر گرفتن پول از شماست.

پس اگر از نظر ملاک‌های قبلی دکتر ابوالفضل رحیمی مورد قبولتون بود می‌تونید با گرفتن یه وقت مشاوره ایشون رو حضوری هم بسنجید و اگه از این نظر هم دکتر نمره‌ی قبولی گرفت دیگه با خیال راحت و فراغ بال نوبت عمل بلفاروپلاستی رو بگیرید.

جمع‌بندی RMC در خصوص دکتر ابوالفضل رحیمی برای شما

جمع بندی تیم RMC در خصوص دکتر ابوالفضل رحیمی

دکتر ابوالفضل رحیمی رزومه‌ای قوی، مدارک و تخصص مورد نیاز و خوب، تجربه‌ی کافی و نمونه کار‌های خوبی دارند. همچنین نظرات مراجعین ایشون هم مثبته. اما تصمیم نهایی بر‌عهده‌ی شماست. ما در RMC یک هدف داریم و اون هم یک انتخاب خوب تو بلفاروپلاستی برای شما هستش. امیدواریم که تونسته باشیم با بررسی کامل دکتر ابوالفضل رحیمی به شما کمک کرده باشیم و تصمیم گیری در خصوص انتخاب جراح بلفاروپلاستی رو برای شما راحت‌تر کنیم. حتما اگر تجربه‌ی جراحی پلک رو زیر نظر دکتر ابوالفضل رحیمی یا هر پزشک دیگه‌ای داشتین، تجربه‌ی خودتون رو برای ما بنویسید تا ما و افرادی که به اون نیاز دارن ازش استفاده ببرن.

در نهایت اگر در مسیر انجام عمل بلفاروپلاستی هستید، تیم RMC در این مسیر همراه و هم‌قدم شماست. در صورت تمایل برای انجام جراحی پلک خود با پزشکان مورد تایید ما و یا پرسیدن هر سوالی در این زمینه که ذهنتون رو مشغول کرده می‌تونید از خدمات مشاوره‌ی رایگان ما استفاده کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 22

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


٪ نظرات

 1. سلام هزینه ای که دکتر رحیمی برای جراحی پلک بالا میگیرن چقدر هستش؟

  • سلام روزتون بخیر. شما می‌تونید با تیم مشاوره‌ی ما ارتباط برقرار کنید تا اطلاعات کاملی بهتون بدن.

  • سلام روزتون بخیر. شما می‌تونید با تیم مشاوره‌ی ما ارتباط برقرار کنید تا اطلاعات کاملی بهتون بدن.

 2. سلام، می‌خواستم بدونم که دکتر رحیمی برای مجموعه شما فعالیت می‌کنن؟

  • روزتون بخیر.
   خیر ما دکتر رحینی رو به عنوان یک جراح خوب در این زمینه معرفی کردیم و صرفا جهت معرفی بوده.

پیام بگذارید

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک