RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 92
دسته بندی کلی

بررسی جامع دکتر امید ابراهیمی در جراحی پلک + نی نی سایت

امروزه یکی از معیار های مهم برای انجام جراحی های زیبایی و در مجموع هر جراحی انتخاب دکتر خوب و با تجربه برای انجام آن است. جراحی پلک نیز از این قضیه مستثنی نیست و کسانی که به فکر جراحی پلک خود هستند همیشه به دنبال بهترین جراح پلک هستند.

با اینکه شاید این عمل از نظر خیلی ها عملی کم ریسک و ساده و کوتاهی به نظر بیاید  اما نباید از این موضوع به راحتی گذر کنیم. زیرا همان طور که همه ما می دانیم چشم های ما یکی از ارکان اصلی زیبایی صورت ما هستند. قطعا کسی که بخواهد در این ناحیه دست به عمل بزند خیلی حساسیت بیشتری را در انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی باید به خرج دهد.

به همین دلیل ما در کلینیک RMC سعی داریم تا همواره به شما عزیزان در زمینه عمل بلفاروپلاستی کمک کنیم. ما قصد داریم شما را با برترین جراحان پلک فعال در این حوزه آشنا کنیم. ضمن اینکه اطلاعات جامعی را در این موارد به شما عزیزان ارائه دهیم.

در این مقاله هم قرار است تا به معرفی یکی دیگر از این جراحان پلک به نام دکتر امید ابراهیمی بپردازیم و ایشان را به شما معرفی کنیم. بعلاوه نظرات در مورد دکتر امید ابراهیمی را هم بررسی میکنیم. به طور خاص به دنبال تاپیک “دکتر امید ابراهیمی نی نی سایت” نیز میگردیم تا نظرات در این سایت را هم بررسی کنیم. آیا در تاپیک “بهترین دکتر بلفاروپلاستی نی نی سایت” میتوانیم نامی از ایشان ببینیم؟

 با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

معرفی دکتر امید ابراهیمی

دکتر ابراهیمی متولد سال 1351 می باشند. همچنین ایشان در سال 1369 و با رتبه تک رقمی 6 موفق به ورود به دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شد. ایشان در سال1377 موفق به اخذ مدرک پزشکی عمومی خود از این دانشگاه شد. در سال 1383 هم موفق شد تا به عنوان رتبه اول بورد تخصصی گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شدند.

دکتر ابراهیمی را می توان جزو پزشکان با تجربه در تهران در شاخه عمل های زیبایی از جمله رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی)، اتوپلاستی (جراحی زیبایی گوش)، بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)، پروتز گونه و چانه، تزریق چربی، و غیره معرفی کرد. 

زیرا ایشان چندین سال است که در زمینه های بالا فعالیت دارد و تا کنون تعداد بسیار زیادی عمل های مختلف را با موفقیت پشت سر گذاشته است. ایشان توانسته است که رضایت حداکثری بیماران خود را به دست آورد.

البته باید این نکته را هم به شما بگوییم که دکتر ابراهیمی به واسطه تخصصی که دارد بیشتر فعالیتش در حوزه عمل بینی می باشد ولی همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ایشان در زمینه های دیگر و علی الخصوص بلفاروپلاستی نیز فعال هستند. 

مشاهده نمونه کارهای جراحی پلک دکتر امید ابراهیمی

 اعتماد به جراح پلک چه زمانی بدست می آید؟ دیدن نمونه کارها یکی از راه های جلب اعتماد است.

ممکن است دکتر ابراهیمی و یا هر دکتر دیگری که برای جراحی پلک خود انتخاب کردیم از سابقه خوبی در این حوزه برخوردار باشند ولی باز هم اعتماد خیلی سخت است. نمیتوانیم بدون اینکه هیچ نمونه کاری یا اینکه نظر افرادی که نزد جراحان رفته اند را بخوانیم این اعتماد را بابت سپردن پلک هایمان به جراحان به دست آوریم.

از این رو ما سعی داریم تا با بررسی چند نمونه از کارهای دکتر ابراهیمی در این بخش با سبک کاری او و نحوه عمل بلفاروپلاستی ایشان آشنا شویم. ببینیم که آیا ایشان در کارشان در این زمینه موفق هستند یا خیر؟

ابتدا یک ویدئو از آقای دکتر ابراهیمی خواهیم دید که در آن شما می توانید یک عمل موفق از ایشان را ببینید. در این عمل میتوانید قبل و بعد از عمل را به طور کامل و با توضیحات دکتر ببینید. این عمل تزریق چربی، لیفت شقیقه، جراحی پلک و ساکشن غبغب بوده است.

خب همانطور که در ویدئو مشاهده کردید حتما متوجه این موضوع شدید که ایشان  خوب عمل کرده اند.

با هم چند نمونه دیگر و این بار به طور خاص فقط نمونه های بلفاروپلاستی ایشان را می بینیم:

نمونه عمل بلفاروپلاستی دکتر ابراهیمی

نمونه عمل بلفاروپلاستی بعدی:

نمونه عمل بلفاروپلاستی دکتر ابراهیمی

همچنین اگر شما مایل به دیدن نمونه کارهای بیشتری از دکتر ابراهیمی باشید کانال های مختلفی وجود دارد. میتوانید با مراجعه به صفحات اجتماعی ایشان از قبیل اینستاگرام، کانال ویدئویی آپارات و همینطور سایت شخصی شان بیشتر با نمونه کارهایشان آشنا شوید. همچنین میتوانید نظرات مراجعه کنندگان این دکتر را نیز در این پلتفرم ها زیر هرکدام از نمونه کار هایش بخوانید.

بررسی نظرات مراجعه کنندگان بلفاروپلاستی دکتر ابراهیمی در نی نی سایت

در این بخش تاپیک “دکتر امید ابراهیمی نی نی سایت” را جستجو کردیم ولی از آنجاییکه ایشان تمرکز کاریشان بیشتر بر روی بینی است لذا به نتیجه خاصی نرسیدیم.

حالا برایتان تعدادی از این موارد را به اشتراک می گذاریم تا با این نظر ها آشنا شوید:

نظرات نی نی سایت دکتر ابراهیمی

و نظر بعدی :

نظرات نی نی سایت درباره دکتر ابراهیمی

خب با هم دو نمونه از نظر های جراحی بینی دکتر ابراهیمی را دیدیم. همانطور که گفتم به دلیل نبود نظری در مورد دکتر امید ابراهیمی نی نی سایت اگر قصد انجام جراحی پلک خود را نزد دکتر ابراهیمی دارید، مجبورید تا به دیدن چند نمونه کار از ایشان اکتفا کنید. پس باید تصمیم خود را با دیدن همان نمونه کار ها بگیرید.

سوالی را در ابتدای مقاله مطرح کردیم و آن این بود که آیا نامی از ایشان در “بهترین دکتر بلفاروپلاستی نی نی سایت” میبینیم؟ خیر ایشان جزو بهترین جراحان پلک حداقل از نظر کاربران نی نی سایت نبودند. 

البته که لازم به ذکر است تا به شما بگوییم که دیدن نمونه کار و ارزیابی خودتان قطعا گزینه بهتری از خواندن چند نظر در یک سایت است. به این خاطر که این نوشته ها می توانند واقعی نباشند و از آن مهم تر معیار هرکس ممکن است از خوب یا بد بودن آن چیز با هم فرق کند.

هزینه جراحی پلک توسط دکتر امید ابراهیمی

معمولا برای کسانی که می خواهند عمل جراحی پلک انجام دهند بعد از پیدا کردن بهترین جراح پلک، هزینه هم جزو اولویت قرار می گیرد.

هزینه جراحی پلک به طور کل بستگی به نوع عمل دارد. اگر بخواهید پلک های بالای خود را عمل کنید یا پلک های پایین و یا اینکه بخواهید هر 4 پلک بالا و پایین را با هم جراحی کنید قطعا هزینه متفاوت است. 

با پرس و جوئی که از مطب دکتر ابراهیمی کردیم متوجه این موضوع شدیم که ایشان جراحی پلک پایین انجام نمی دهند. باید بدونید که جراحی پلک پایین خیلی ظریف تر است و نیاز به مهارت بیشتری دارد. 

اما هزینه ای که ایشان برای جراحی پلک بالا می گیرد به چه صورت است؟ هزینه بلفاروپلاستی پلک بالا دکتر ابراهیمی مبلغ 15 میلیون تومان است. ولی شما باید علاوه بر این پول، 6 میلیون تومان دیگر نیز برای اتاق جراحی و خدمات کلینیک پرداخت کنید. در مجموع چیزی حدود 21 میلیون تومان هزینه بلفاروپلاستی است که شما برای کل فرآیند این جراحی باید بپردازید.

نتیجه گیری کلی درباره انجام عمل بلفاروپلاستی نزد دکتر امید ابراهیمی

بررسی عمل بلفاروپلاستی توسط دکتر ابراهیمی

  در این مقاله با هم به بررسی دکتر امید ابراهیمی پرداختیم. متوجه شدیم که ایشان از افراد با سابقه و باتجربه در زمینه های مختلف زیبایی صورت می باشند.

همچنین متوجه این موضوع هم شدیم که ایشان بیشتر تمرکزشان بر روی جراحی بینی است. ولی عمل های دیگر از جمله بلفاروپلاستی را نیز انجام می دهند. نمونه کارهای ایشان نشان از کیفیت خوب عمل دارد ولی نباید فقط به همین موضوع اکتفا کرد.

درست است که پزشکی که اکثر عمل های زیبایی را انجام میدهد با ساختار صورت اشنایی بیشتری دارد ولی نباید از تخصصی بودن گذشت. 

همانطور که گفته شد نظر ثبت شده ای راجع به جراحی های پلک دکتر ابراهیمی وجود ندارد. ولی شما می توانید با دیدن نمونه کار ها و بررسی صفحات مجازی ایشان و یا سر زدن به مطب شخصی ایشان تصمیم نهایی خود را برای انجام این عمل بگیرید. 

به علاوه اینکه هزینه عمل بلفاروپلاستی دکتر ابراهیمی را نیز ما به شما گفتیم که نمی تواند بی تاثیر بر انتخاب شما باشد. در ضمن شما می توانید با خواندن مقاله هزینه جراحی پلک در سال 1402 که ما در سایت خود قرار دادیم از وضعیت و شرایط هزینه ای جراحی های پلک مطلع شوید.

انجام عمل بلفاروپلاستی در کلینیک تخصصی RMC

امیدواریم که توانسته باشیم تا در این مقاله اطلاعات خوب و کاملی را نسبت به دکتر امید ابراهیمی به شما داده باشیم.

کلینیک RMC یک مرکز تخصصی فعال در انجام عمل بلفاروپلاستی در تهران است. ما ادعا میکنیم کلینیک بلفاروپلاستی RMC بهترین کلینیک بلفاروپلاستی است، اما چرا؟ داشتن بهترین جراحان پلک، کادر پزشکی مجرب و همینطور دریافت هزینه ای مناسبی برای جراحی پلک میتواند از جمله این خصوصیات است. 

شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت RMC و دیدن نمونه کارهای بلفاروپلاستی این مجموعه و همینطور بازدید از صفحه های مجازی ما با این کلینیک آشنا شوید.

همچنین اگر شما عزیزان نیاز به مشاوره بیشتر برای انجام جراحی پلک خود دارید می توانید با مشاوران ما در کلینیک RMC در تماس باشید. مشاوران ما با دادن مشاوره رایگان به شما راهنمایی های لازم را جهت انجام این عمل میکنند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 4

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

Summary
بررسی جامع دکتر امید ابراهیمی در جراحی پلک + نی نی سایت
Article Name
بررسی جامع دکتر امید ابراهیمی در جراحی پلک + نی نی سایت
Description
در این مقاله به طور کامل به بررسی رزومه و معرفی دکتر امید ابراهیمی می پردازیم و ایشان را به شما معرفی می کنیم.
Author
کلینیک RMC
Publisher Name
کلینیک RMC
Publisher Logo

پیام بگذارید

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک