RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 39
دسته بندی کلی

بلفاروپلاستی در شیراز و بررسی نظرات در نی نی سایت + 1402

بلفاروپلاستی در شیراز یکی از عمل های پرطرفدار زیبایی است. البته این عمل صرفا برای زیبایی نیست و میتواند کارکردی درمانی هم داشته باشد. جالب است بدانید عمل بلفاروپلاستی(توضیح جامع آن) در شیراز دومین عمل پرطرفدار زیبایی در ایران بعد از جراحی بینی است. اگر میخواهید اطلاعات کاملی درمورد این عمل بدست بیاورید و در مورد همه چیز بلفاروپلاستی در شیراز اطلاعات کامل بدست بیاورید این مقاله را از دست ندهید.

در این مقاله بلفاروپلاستی در شیراز را به صورت کامل معرفی میکنیم. در کنار این موضوع و مسائل مهمی که میدانیم ذهن شما را درگیر کرده است، نظرات افراد در نی نی سایت، یکی از پر طرفدارترین سایت های ایرانی را هم بررسی خواهیم کرد. در قدم اول بهتر است با عمل بلفاروپلاستی در شیراز آشنا شوید و بدانید این عمل چیست.

بلفاروپلاستی در شیراز، دریچه ای به چشمان زیبا

بلفاروپلاستی در شیراز

پوست پلک ها جز ظریف ترین قسمت های بدن است و تاثیر افتادگی پوست بر آنها بیشتر دیده می شود.

اگر بپرسید چه راه حل قطعی برای درمان افتادگی پلک وجود دارد باید به شما عمل جراحی پلک را معرفی کنیم. 

جراح متخصص بلفاروپلاستی در شیراز بر حسب نیاز شما برای اینکه به کدام یک از انواع عمل بلفاروپلاستی احتیاج دارید برش هایی را در پلک ها ایجاد میکند. از طریق این برش ها پوست و چربی اضافه را خارج میکند. پس از آن با بخیه هایی ظریف محل برش را میبندد.

همانطور که احتمالا تا اینجای کار متوجه شدید این عمل خیلی ساده است و اصلا پروسه پیچیده ای ندارد. درست حدس زدید ولی همین عمل ساده اگر درست انجام نشود شما را دچار عواقبی میکند که ممکن است تا پایان عمر گریبانگیرتان شود. نیازی نیست بگوییم چشم ها تا چه اندازه در زیبایی چهره موثرند. درست است که بلفاروپلاستی عملی است که روی پلک ها انجام می شود ولی مستقیما روی چشم ها موثر است.

انواع عمل بلفاروپلاستی در شیراز

انواع عمل بلفاروپلاستی در شیراز

همانطور که در بالا گفتیم بلفاروپلاستی انواع مختلفی دارد. در واقع میتوان به دو شکل بلفاروپلاستی در شیراز را طبقه بندی کرد. اول به لحاظ کارکرد بلفاروپلاستی و دوم انواع عمل. به لحاظ کارکرد باید بدانید که بلفاروپلاستی میتواند کارکرد درمانی داشته باشد یا کارکرد زیبایی. 

برخی افراد انقدر دچار افتادگی پلک هستند که میدان دید آنها تحت تاثیر قرار میگیرد و محدود می شود. در این حالت عمل بلفاروپلاستی کارکرد درمانی دارد. در برخی حالات که افراد بیشتری را شامل می شود افتادگی پلک به حدی نیست که میدان دید را محدود کند ولی فرد برای زیبایی چشمانش این عمل را انتخاب میکند.

چشمان شما تاثیرگذارترین عضو چهره هستند و زیبایی آنها تاثیر مستقیمی بر شادابی چهره تان دارد. افرادی که دچار افتادگی پلک هستند و عمل بلفاروپلاستی در شیراز را انتخاب میکنند از این موضوع آگاهی کامل دارند. آنها میخواهند با انجام این عمل ظاهری به مراتب جذاب تر به خود بدهند.

اما نوع دیگر دسته بندی عمل بلفاروپلاستی برمیگردد به نوع عمل بر روی پلک ها. برحسب نیاز شما و تشخیص پزشک بلفاروپلاستی میتواند روی پلک های بالا، پلک های پایین یا هر چهار پلک انجام شود. البته عمل دیگری نیز داریم مختص کسانی که میخواهند چشمانی کشیده تر و جذاب تر داشته باشند. اسم این عمل کانتوپلاستی چیست و بهترین مرکز یا به اصطلاح عامیانه عمل چشم گربه ای است.

بلفاروپلاستی پلک بالا

افتادگی پلک های بالا میتواند چهره شما را خسته تر نشان دهد. برای رفع این موضوع متخصصان، بلفاروپلاستی پلک بالا را به شما پیشنهاد میکنند. در بلفاروپلاستی پلک بالا پزشک برش هایی را بر روی پلک ها بالا ایجاد میکند و چربی و پوست اضافه را از آنها خارج میکند. سپس با بخیه هایی ظریف محل برش بسته می شود.

بلفاروپلاستی پلک پایین

بلفاروپلاستی پلک پایین به دو شکل انجام می شود. یا بوسیله برش در خارج از چشم و یا بوسیله برش داخلی. تفاوت این دو این است که در عمل دوم که بنا بر تشخیص پزشک انجام می شود جای بخیه ای وجود ندارد. بلفاروپلاستی پلک پایین عمل حساس تر و ظریفتری است و نیاز به مهارت بیشتری دارد.

نکات کاربردی بلفاروپلاستی یا جراحی پلک در شیراز

نکات بلفاروپلاستی در شیراز

با در نظر گرفتن نکاتی که در این بخش به شما میگوییم میتوانید انتظار عمل خوبی را داشته باشید. ولی در صورتی که این نکات را انجام ندهید ممکن است درگیر عوارض جراحی پلک می شوید.

نکاتی که باید قبل از عمل بلفاروپلاستی در شیراز آنها را در نظر بگیرید شامل مواردی همچون:

  • انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز
  • داشتن انتظارات واقع بینانه از نتیجه عمل بلفاروپلاستی
  • مراقبت های قبل از عمل بلفاروپلاستی در شیراز
  • مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی در شیراز

است.

حالا تک تک به سراغ توضیح همه این موارد می رویم و برای شما با جزئیات شرح میدهیم تا بتوانید یک عمل خوب با نتیجه عالی از بلفاروپلاستی در شیراز داشته باشید.

انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز

انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز

جهت مشاوره و نوبت جراحی پلک رایگان شماره موبایل خود را وارد کنید!

اولین قدم در هر جراحی انتخاب بهترین پزشک است. جراحی بلفاروپلاستی در شیراز هم از این قاعده مستثنی نیست. برای داشتن یک عمل خوب در ابتدا باید بهترین جراح را پیدا کنید. برای پیدا کردن بهترین جراح پلک در شیراز در شیراز مهم است یک سری نکات را در نظر بگیرید.

اول از همه بهتر است مدارک پزشکی جراح مورد نظر را بررسی کنید. درست است که عمل بلفاروپلاستی عمل ساده ای است ولی در عین حال عمل حساسی است چرا که به صورت غیر مستقیم به چشمان شما مربوط است. این نظر را درباره تجربه بد یکی از عزیزان ببینید:

کامنت نی نی سایت در مورد عمل بد

 عمدتا چشم پزشکان و جراحان زیبایی کسانی هستند که صلاحیت انجام این عمل را دارند. البته باید در نظر بگیرید آنها باید تجربه کافی در عمل بلفاروپلاستی در شیراز را داشته باشند.

 پیش از تصمیم گیری حتما نمونه کارهای پزشک را ببینید. عمدتا پزشکان به ویژه پزشکان حوزه زیبایی در اینستاگرام پیج دارند یا سایتی دارند که میتوانید نمونه کارها را در آنجا ببینید. ضمنا سایت های نوبت گیری آنلاین هم یکی از راه های بررسی نظرات برای تشخیص بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز است.

 در ادامه 3 تن از بهترین پزشکان بلفاروپلاستی در شیراز را معرفی میکنیم:

3 تن از بهترین پزشکان بلفاروپلاستی در شیراز

در این بخش میخواهیم به معرفی سه تن از بهترین جراحان بلفاروپلاستی در شیراز بپردازیم. 

دکتر رضا پور محمدی جراح پلک

اولین دکتری که میخواهیم در این بخش بررسی کنیم دکتر رضا پور محمدی است. ایشان تخصص چشم پزشکی دارند و شماره نظام پزشکیشان 146394 است. ایشان در اکثر حوزه های مربوط به چشم پزشکی از جمله بلفاروپلاستی فعالیت میکنند. در ادامه چند مورد از نمونه کارهای ایشان را ببینید:

نمونه کار اول دکتر پور محمدی
نمونه کار دوم بلفاروپلاستی دکتر رضا پور محمدی

دکتر بابک باقری جراح پلک

دکتر بابک باقری چشم پزشک و فلوشیپ جراحی پلاستیک چشم و انحراف چشم (اکولوپلاستی) هستند. ایشان هم یکی از پزشکان به نام در حوزه بلفاروپلاستی در شیراز هستند. در ادامه نظرات مراجعه کنندگان ایشان را باهم میبنیم:

نظر مراجعه کنندگان درمورد افتادگی پلک

دکتر باقری در کنار خدمات مربوط به چشم پزشکی که ارائه می دهند بلفاروپلاستی هم انجام میدهند. دو نمونه کار ایشان را در ادامه میبنییم:

نمونه کار دکتر باقری

جهت مشاوره و نوبت جراحی پلک رایگان شماره موبایل خود را وارد کنید!

دکتر ناصر اوجی جراح پلک

دکتر ناصر اوجی، متخصص چشم پزشکی هستند و فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم را دارند.  همچنین ایشان، پروانه طبابت خود را در تاریخ 1398/2/23، دریافت کرده اند و با شماره نظام پزشکی ۴۷۷۶۸ مشغول فعالیت هستند. ایشان هم جزو پزشکان فعال در زمینه بلفاروپلاستی هستند که در ادامه نظرات مربوط به ایشان را میبنیید: برای دیدن نمونه کارها هم میتوانید یه صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

انتظارات واقع بینانه از نتیجه عمل بلفاروپلاستی در شیراز

انتظارات واقع بینانه از بلفاروپلاستی

برای اینکه بدانید چه چیزی بعد از عمل بلفاروپلاستی و حتی در طول عمل بلفاروپلاستی در شیراز انتظار شما را میکشد، چند راه دارید. یکی از راه ها این است که با افرادی که بلفاروپلاستی انجام داده اند صحبت کنید و اگر از نزدیکانتون هستند تغییرات آنها را بررسی کنید. البته همه از این فرصت بهره مند نیستند پس بریم سراغ راه بعدی. دیدن نمونه کارهای پزشکان میتواند به شما در بررسی آنچه انتظارتان را میکشد کمک کند. راه سوم صحبت با جراح بلفاروپلاستی است.

صحبت موثر با پزشک معالج منجر به این می شود که دید واقع بینانه ای نسبت به عمل پیدا کنید. پزشک در این عمل باید مثل یک دوست در کنار شما باشد تا بتواند به همه سوالات شما در این زمینه پاسخ دهد.

باید بدانید در این عمل قرار است افتادگی پلک های شما برطرف شود و درست است که کمی چین و چروک ها برطرف می شود ولی این عمل برای از بین بردن چین و چروک ها یا حتی لیفت ابرو نیست. در عمل بلفاروپلاستی در شیراز حالت چشمان شما تغییری نمیکند. بلکه چشمان شما به حالت طبیعی بدون پف و افتادگی پلک تبدیل می شوند.

آیا میدانستید میتوانید با مشاورین کلینیک RMC، تنها کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی به آسانی در مورد این عمل صحبت کنید و سوالات خود را بپرسید؟ فقط کافیست فرم زیر را پر کنید.

بلفاروپلاستی در شیراز و نی نی سایت

بلفاروپلاستی در شیراز و بررسی نی نی سایت

نی نی سایت، یکی از سایت های شناخته شده برای بسیاری از کاربران فارسی زبان است. کاربران در این سایت بر حسب نیاز خود تاپیکی ایجاد میکنند و باقی افراد برحسب تجربه های خود نظرات خود را میگویند. در اینجا ما برای اینکه شما همه چیز را در مورد بلفاروپلاستی در شیراز بدانید این تاپیک را در نی نی سایت جستجو کردیم.

مثلا در ابتدا این نظر را در مورد میزان تاثیر بلفاروپلاستی در شیراز ببینید:

نظر نی نی سایت در مورد تاثیر بلفاروپلاستی

عمده سوال ها در مورد جراحی پلک در شیراز درباره انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز است. کاربران برحسب تجربه های خود پزشکانی را تایید یا رد کرده اند. مثلا این دو نظر را ببینید:

در نظر اول میبینید که شخصی پیش پزشکی عمل کرده است و اصلا از عمل خود رضایت ندارد. همیشه باید بدانید که ممکن است بعد از عمل بلفاروپلاستی دچار عوارض بعد از عمل بشوید. نکته ای که در اینجا احتمالا نظر شما را هم جلب کرده است این است که پزشک مشاوره خوبی پیش از عمل نداشته است و بیمار را از عوارض بعد از بلفاروپلاستی به خوبی آگاه نکرده است.

نظر عوارض بعد از عمل در نی نی سایت

در کامنت دوم که در ادامه میبینید فردی توصیه کرده بین دو پزشک حتما یک پزشک را انتخاب کنند چرا که با تجربه تر است.

انتخاب بین دو پزشک در نی نی سایت

بارها گفتیم که دیدن نمونه کارها بخشی از راه بررسی پزشک متخصص است ولی همه چیز نیست. نباید تصمیم گیری نهایی خود را فقط منوط به این موضوع کنید. مثلا این مورد را ببینید:

اعتماد نکردن به نمونه کارهای بلفاروپلاستی در نی نی سایت

اتفاقا توصیه ما هم همین است البته نه در مورد این دکتر خاص بلکه در مورد همه پزشکان. بدیهی است که بسیاری از پزشکان نتایج بد عمل خود را به اشتراک نمیگذارند. اتفاقا در مورد نی نی سایت هم همین نظر را داریم. نباید به هر نظری در نی نی سایت اعتماد کامل کنید.

پاسخ به سوالات متداول در مورد جراحی پلک در شیراز نی نی سایت

وقتی این تاپیک را در نی نی سایت جستجو کردیم دیدیم در کنار سوال اصلی بسیاری از کاربران در رابطه با تجربه باقی عزیزان در مورد بهترین جراح بلفاروپلاستی در شیراز سوالاتی نیز پرسیده می شود. در این بخش میخواهیم به این سوالات پاسخ دهیم:

اولین سوال در مورد بخیه و جای آن است که احتمالا سوال بسیاری از شما نیز هست.

بخیه و جای ان در بلفاروپلاستی

ببینید دوستان ماندن جای بخیه یا اسکار به دو دلیل عمده است:

  1. بخیه ای که جراح میزند
  2. مراقبت های بعد از عمل

بخیه ای که جراح میزند باید به حدی با ظرافت زده شده باشد که بعد از عمل جای بخیه نماند. مورد دوم یعنی مراقبت های بعد از عمل هم بسیار اهمیت دارد. مصرف به موقع به ویژه پماد ترمیمی به بهبود هر چه سریعتر شما کمک میکند.

در مورد سوال این دوست عزیز باید بگوییم عمل پلک با هر دو روش ممکن است ولی اصولا پزشکان ترجیح میدهند از بی حسی موضعی استفاده کنند. چرا که عوارض کمتری دارد و هزینه آن نیز کمتر است.

و اما یکی از مهم ترین دغدغه های شما عزیزان: درد عمل بلفاروپلاستی در شیراز

درد بعد از عمل بلفاروپلاستی در شیراز

صادقانه باید بگوییم بله این عمل درد دارد ولی درد آن در مقایسه با سایر عمل های زیبایی واقعا زیاد نیست. کاملا قابل تحمل است و با مسکن کنترل می شود.

خب برسیم به هزینه که میدونیم برای همه شما اهمیت داره و یه سوال مهم در موردش! ” آیا بیمه عمل بلفاروپلاستی رو پوشش میده یا نه؟”

بیمه عمل بلفاروپلاستی

در شرایطی بسیار خاص بله و عمدتا خیر! همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم عمل بلفاروپلاستی دو نوع دارد. بلفاروپلاستی درمانی و بلفاروپلاستی زیبایی. اگر عمل شما زیبایی باشد متاسفانه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار نمیگیرید ولی اگر درمانی باشد میتوانید تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرید.

نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی نی نی سایت

نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی نی نی سایت

اگر بخواهیم یک جمع بندی و نتیچه گیری نهایی عمل بلفاروپلاستی نی نی سایت در شیراز داشته باشیم باید بگوییم که قدم اول در داشتن یک تجربه درخشان از عمل جراحی پلک انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی است. معیارهای زیادی برای انتخاب بهترین جراح پلک وجود دارد که در مقاله ای با عنوان معیار های انتخاب بهترین جراح پلک آن را بررسی کردیم. بعد از این مورد انتخاب بهترین کلینیک بلفاروپلاستی، مراقبت های دقیق بعد از عمل بلفاروپلاستی از جمله مواردی هستند که در نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی تعیین کننده هستند. بسیاری از افراد از انجام دادن این عمل راضی هستند ولی برخی دیگر متاسفانه درگیر عوارض بعد از عمل شدند.

نتیجه نهایی عمل پلک نی نی سایت

یکی از مواردی که مهم است بدانید این است که نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی نی نی سایت طبق گفته کاربران بعد از چندین ماه مشخص می شود. پس انتظار نداشته باشید بعد از خروج از کلینیک یا گذشی فقط چند روز نتیجه نهایی را ببینید. مثلا این نظر را ببینید:

نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی نی نی سایت

هزینه بلفاروپلاستی در شیراز

همانطور که در بالا هم گفتیم یکی از مهم ترین دغدغه های شما عزیزان هزینه است. هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

  • دستمزد پزشک
  • هزینه کلینیک یا بیمارستان
  • هزینه های جانبی
  • نوع عمل

دستمزد پزشک طبیعتا بسته به میزان تجربه او متفاوت است و پزشکانی که تجربه زیادی دارند دستمزد بیشتری هم میگیرند. اگر عمل در کلینیک انجام شود هزینه کمتری دارد ولی هزینه در بیمارستان بیشتر است. هزینه های جانبی مانند هزینه دارو و غیره واقعا زیاد نیست ولی نمیتوان آنها را در نظر نگرفت.

 مورد آخر نوع عمل شماست. گفتیم که یکی دیگر از انواع بلفاروپلاستی، بلفاروپلاستی پلک بالا یا پایین یا هر چهار پلک است. بلفاروپلاستی پلک پایین به دلیل ظریف بودن عمل هزینه بالاتری دارد. از طرف دیگر بلفاروپلاستی هر چهارپلک هم قطعا هزینه بالاتری را دارد. 

یکی از راه ها برای هر کسی در انجام هر کاری از جمله بلفاروپلاستی در شیراز مقایسه هزینه ها است. مثلا میتوانید هزینه بلفاروپلاستی در کلینیک نور را یا هزینه جراحی پبک بیمارستان میلاد را با هزینه جراحی پلک در شیراز مقایسه کنید. 

کلام آخر در خصوص جراحی پلک در شیراز با بهترین قیمت

معرفی کلینیک rmc

جهت مشاوره و نوبت جراحی پلک رایگان شماره موبایل خود را وارد کنید!

در این بخش میخواهیم کلینیک RMC را به شما معرفی کنیم و از خدماتی که در اختیارتان میگذارد صحبت کنیم. رسالت ما در کلینیک RMC فراهم کردن بهترین تجربه در عمل بلفاروپلاستی برای شماست. شاید برایتان جالب باشد که بسیاری از مراجعین ما عزیزانی هستند که از شهرستان تشریف می آورند. پس نگران این نباشید که ساکن شهرستان هستید.

ما در کلینیک RMC بهترین پزشکان را گرد هم آورده ایم تا شما بهترین تجربه را داشته باشید. پیش از عمل میتوانید با پر کردن این فرم مشاوره منتظر تماس از مشاورین ما باشید. در این مرحله میتوانید یا به صورت حضوری تشریف بیارید یا اینکه عکس خود را بفرستید تا پزشک نظر تخصصی خود را بدهد. پس از گرفتن وقت ویزیت حضوری در کلینیک تشریف می آورید و توسط پزشک ویزیت می شوید و درصورت تمایل وقتی برای عمل در نظر گرفته می شود.

ولی سورپرایز ویژه را برای آخر گذاشتیم.

کلینیک RMC این تضمین را به شما میدهد که تا 10 سال نتیجه عملتان بر نمیگردد.

باهامون تماس بگیرید تا بیشتر راهنمایی تون کنیم.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آرا: 22

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

Summary
بلفاروپلاستی در شیراز و نظرات در نی نی سایت 1402
Article Name
بلفاروپلاستی در شیراز و نظرات در نی نی سایت 1402
Description
بلفاروپلاستی در شیراز یکی از پرطرفدارترین و ساده ترین عمل های زیبایی است که با ایجاد برش هایی روی پلک انجام می شود.
Author
کلینیک RMC
Publisher Name
کلینیک RMC
Publisher Logo

پیام بگذارید

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک