RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 20
دسته بندی کلی

عوارض جراحی پلک بالا و پایین نی نی سایت

جراحی پلک بالا و پایین میتواند عوارضی داشته باشد که به جای اینکه زیبایی را برای ما به ارمغان بیاورد ما را دچار دردسر کند. دانستن اطلاعات کافی در مورد عوارض جراحی پلک بالا و پایین بعلاوه دانستن تجربه افراد از جراحی پلک میتواند یاری دهده باشد.

  تجربه من از عمل پلک بالا و پایین جمع آوری از نی نی سایت مقاله ای است که ما آن را برای کسانی که میخواهند در مورد بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین بیشتر بدانند آماده کردیم. دانستن این تجارب و در کنارش اطلاع از عوارض جراحی پلک بالا و پایین دید شما را نسبت به بلفاروپلاستی هر چهار پلک کامل میکند تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

جراحی پلک یکی از مرسوم ترین عمل های زیبایی است که به ویژه در ایران طرفداران زیادی دارد. عمل بلفاروپلاستی یا جراحی پلک بعد از عمل بینی پرطرفدارترین عمل زیبایی بعد از عمل بینی است. یکی از دلایلی که این عمل جراحی پرطرفدار است این است که این عمل نسبتا ساده است. دوره نقاهت خاصی ندارد و مراقبت های پیچیده ای نیز ندارد.

مثلا نظر این دوست عزیزمان را ببینید:

تجربه خوب بعد از بلفاروپلاستی

در جراحی پلک بالا و پایین برشی روی پلک ها زده می شود که جراح از آن چربی و پوست اضافه را خارج میکند. سپس با بخیه هایی ظریف محل برش را میبندد و عمل تمام می شود.

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک در بهترین مرکز تهران همانطور که گفتیم روش ساده ای است و حدودا یک تا دو ساعت زمان میبرد. بعلاوه عمدتا این عمل سرپایی انجام شده و با بی حسی موضعی قابل انجام است و جز در مواردی خاص نیاز به بیهوشی عمومی وجود ندارد.

عوارض جراحی پلک بالا و پایین

هر عملی ممکن است عوارضی داشته باشد که با داشتن اطلاعات کافی در مورد آن بهتر میتوانید تصمیم بگیرید. شاید سوال بپرسید چطور میتوان این عوارض را به حداقل رساند؟ باید بگوییم یکی از راه هایی که میتوانید اطمینان داشته باشید که دچار عوارض جراحی پلک بالا و پایین نمیشوید انتخاب بهترین جراحی پلک در تهران است.

اگر هم ساکن شهرهای دیگری هستید جالب است بدانید تا ما در مقاله های بهترین جراح پلک در کرمانشاه، و همچنین بهترین جراح پلک در کرمان، بهترین جراحان پلک را بررسی کردیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

در این قسمت میخواهیم انواع عوارضی را که ممکن است بعد از جراحی پلک بالا و پایین دچار آن شوید را بررسی میکنیم. علاوه بر توضیح در مورد این عوارض نظرات کاربران در مورد عوارض جراحی پلک بالا و پایین در نی نی سایت را هم بررسی میکنیم.

البته باید بدانید اصولا عوارض بعد از جراحی پلک بالا و پایین دائمی نیستند و با مراقبت های بعد از جراحی پلک بالا و پایین کنترل شده و پس از مدتی درمان می شوند. اگر در حالت هایی خاص عوارض جراحی پلک بالا و پایین باقی بماند و دائمی باشد آن وقت شاید بیمار نیاز به جراحی ترمیمی پلک پیدا کند. حالا بریم سراغ عوارض!

تورم و کبودی دور چشم بعد از جراحی پلک بالا و پایین در نی نی سایت

تورم و کبودی چشم یکی از عارضه های بعد از جراحی پلک بالا و پایین

تورم و کبودی بعد از جراحی پلک بالا و پایین کاملا عادی است. در واقع تورم و کبودی یکی از عارضه های رایج بعد از هر عمل جراحی زیبایی از جمله بلفاروپلاستی است و عمدتا بین 3 تا 7 روز کاهش می یابد. البته ممکن است برای برطرف شدن کامل این تورم و کبودی زمان بیشتری نیاز باشد.

برای کنترل تورم یکی از بهترین راه ها استفاده از کمپرس آب سرد است. بلافاصله بعد از عمل هر یک ساعت 10 دقیقه استفاده از کمپرس سرد در بهبود تورم کمک کننده است. بهتر است استفاده از کمپرس سرد را با توجه به دستورات پزشک انجام دهید.

در این نظر همانطور که میبینید، فردی بعد از عمل بلفاروپلاستی دچار تورم شده است. این تورم بعد از مدتی از بین رفته است ولی خطوط سیاهی زیر چشم بوجود آمده است.

تورم بعد از عمل جراحی پلک بالا و پایین

 یکی از دلایل ایجاد تورم بیشتر از حد معمول میتواند برش زیاد پلک باشد. پس حتما برای عمل بلفاروپلاستی باید پیش بهترین جراح پلک بروید و از او کمک بگیرید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 آیا میخواهید یک تجربه فوق العاده در عمل جراحی پلک بالا و پایین داشته باشید؟ پس به شما توصیه میکنیم تا فرم زیر را پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند:

4 عامل تحریک کننده ورم، بعد از جراحی پلک بالا و پایین

4 عامل تحریک کننده بعد از جراحی پلک بالا و پایین

باید بدانید انجام یک سری کارها باعث می شود که بهبود تورم به سختی انجام شود. که در اینجا به چهار مورد از مهم ترین این عوامل اشاره میکنیم. اولین عامل تحریک کننده دستکاری کردن محل زخم و بخیه است. در طول روزهای نخست بعد از عمل از ماساژ یا خارش محل بخیه خودداری کنید. حتی بهتر است در روزهای اولیه بعد از عمل غذاهای سبک مصرف کنید تا به عضلات صورت فشار کمتری بیاید. مصرف مایعات و کاهش مصرف نمک را هم در رژیم غذایی خود قرار دهید.

برای اینکه بتوانید تورم را بهتر کنترل کنید بهتر است عوامل تحریک کننده ورم پلک هم حذف شود. استفاده از مواد آرایشی در این مدت به هیچ وجه توصیه نمی شود. پیامد استفاده از مواد آرایشی افزایش عفونت است که اگر کنترل نشود میتواند منجر به آسیب به چشم ها هم شود.

درست است ورزش کردن به سلامت جسم و روح کمک میکند اما به شما توصیه میکنیم تا مدتی بعد از عمل بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین از انجام ورزش خودداری کنید. چرا که بواسطه آن به عضلات صورت فشار می آید و افزایش تعریق روند بهبودی را هم کند میکند. 

پس در این دوران لطفا ورزشکار نباشید! مصرف مشروبات الکلی و سیگار هم یکی دیگر از موانع بهبودی تورم و کبودی بعد از جراحی پلک بالا و پایین است. سیگار با مختل کردن اکسیژن رسانی به بافت ها و مشروبات الکلی با رقیق کردن خون و افزایش احتمال خونریزی جزو مواردی هستند که بهتر است قبل و بعد از جراحی پلک بالا و پایین آن را انجام ندهید.

درد بعد از عمل جراحی پلک بالا و پایین

درد بعد از جراحی پلک بالا و پایین

درد بعد از جراحی پلک بالا و پایین کاملا طبیعی است ولی این درد آن قدر زیاد نیست که نتوان کنترل کرد و شما را خیلی عذاب دهد. یکی از سوالات خیلی از کاربران نی نی سایت احتمالا مانند شما عزیزان در مورد میزان درد بعد از عمل جراحی پلک بالا و پایین است.

میزان این درد کاملا کنترل شده است و با مسکن های نه چندان قوی کاملا برطرف می شود پس نگران درد بعد از بلفاروپلاستی نباشید. اساسا بلفاروپلاستی عمل ساده ای است و بهبود آن نیز آسان است به شرط اینکه پیش بهترین جراح بلفاروپلاستی عمل کنید و مراقبت های بعد از عمل جراحی پلک را نیز به درستی انجام دهید.

البته راه هایی هم وجود دارد تا تا بتوان درد را کاهش داد. 5 استراتژی طلایی کاهش درد بعد از جراحی پلک مواردی همچون استراحت کامل، مصرف به موقع دارو ها، استفاده از کمپرس یخ، استفاده از پماد و قطره چشم و در نهایت انتخاب بهترین روش بلفاروپلاستی توسط جراح پلک میتواند درد را کاهش دهد.

قرینه نبودن چشم ها بعد از جراحی پلک بالا و پایین

قرینه نبودن چشم ها بعد از جراحی پلک بالا و پایین

عدم تقارن چشم ها بعد از بلفاروپلاستی جزو عوارض شایع بعد از بلفاروپلاستی نیست. اولین نکته ای که باید بدانید این است که بلافاصله بعد از عمل ممکن است به دلیل وجود تورم طبیعی مقداری چشم هایتان تا به تا دیده شود. در روزهای ابتدایی بعد از عمل این موضوع نگران کننده نیست و تا حدودی طبیعی است.

 مثلا این نظر دوست عزیزمون در مورد عدم تقارن چشم ها بعد از بلفاروپلاستی را ببینید:

قرینه نبودن بعد از جراحی پلک

ولی در برخی افراد موارد متاسفانه این عدم قرینگی باقی می ماند. در واقع عملی که باید به زیبایی چهره کمک کند و چهره را شاداب تر کند برعکس عمل میکند. مثلا این نظر را ببینید:

عدم قرینگی بعد از جراحی پلک بالا و پایین

اگر این عدم قرینگی بعد از عمل بلفاروپلاستی بعد از 3 تا 6 ماه از بین نرود ممکن است نیاز باشد تا عمل جراحی پلک دوباره تکرار شود. به عمل دوباره جراحی پلک برای رفع مشکلات بوجود آمده در عمل اول جراحی پلک، ترمیم جراحی پلک گفته می شود که هم عمل سخت تری است و هم گران تر است.

 به علاوه بسیاری از پزشکان انجام این عمل را نمیپذیرند چرا که ریسک بالاتری دارد. مثلا نظر این فرد را درباره ترمیم ببینید:

ترمیم جراحی پلک

اما چرا این اتفاق می افتد و چشم ها بعد از جراحی پلک بالا و پایین نامتقارن می شوند؟

یکی از دلایل اساسی بروز این عارضه عدم دقت جراح در برداشتن میزان کافی و یکسان از بافت هر دو چشم است. پس اینجا هم نقش انتخاب بهترین جراح پلک اهمیت پیدا میکند.

 اگر میخواهید اطلاعات جامع تری در این مورد بدست بیاورید به شما توصیه میکنیم قرینه نبودن چشم بعد از عمل بلفاروپلاستی نی نی سایت را ببینید. در این مقاله به طور کامل این مسئله را با بررسی نظرات در نی نی سایت بررسی کردیم.

کوچک شدن چشم بعد از جراحی پلک بالا و پایین

کوچک شدن چشم یکی از عارضه های بعد از بلفاروپلاستی بالا و پایین

یکی دیگر از عوارضی که ممکن است بعد از عمل جراحی پلک بالا و پایین دچار آن شوید کوچک شدن چشم است. ما در مقاله ای تحت عنوان علت کوچک شدن چشم بعد از عمل بلفاروپلاستی خود این عارضه و علت آن را بررسی کردیم.

کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی ممکن است به دلایل زیادی از جمله، تورم زیاد، احساس درد و سخت پلک زدن، اسکارهای داخل چشم و همچنین عدم دقت پزشک در برداشتن بافت و چربی اضافه اتفاق بیفتد.

اصولا این عارضه هم بعد از مدتی از بین خواهد رفت و موقتی است و با از بین رفتن عامل ایجاد کننده آن چشم ها به حالت عادی بر میگردند. البته جز در مواردی مانند برداشتن بیش از اندازه بافت چربی که ممکن است بهبود را دچار چالش کند. در این مورد هم تبحر جراح پلک حرف اول را میزند.

از بین بردن جای بخیه عمل پلک نی نی سایت

از بین بردن بخیه بعد از بلفاروپلاستی

از بین بردن جای بخیه عمل پلک نی نی سایت یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی است که میخواهند این عمل زیبایی را انجام دهند. چه چیزی میتواند بیشتر از جای زخم و بخیه روی صورت شادابی چهره ما را تحت تاثیر قرار دهد؟

شاید برایتان سوال پیش بیاید که در چه صورتی جای بخیه بعد از عمل پلک باقی میماند. در جواب باید بگوییم که تا چندین روز بعد از عمل بخیه های شما کشیده نمی شود. این زمان بستگی به خود دکترتان دارد ولی عمدتا بین 7 تا 10 روز طول میکشد. بعد از کشیدن بخیه ها باید از بهترین کرم های ترمیم کننده استفاده کنید تا جای بخیه ها بهتر شود.

 ما در مقاله بهترین کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی نی نی سایت بهترین کرم های ترمیم کننده را به شما معرفی کردیم تا راحت تر دوران نقاهت بعد از عمل جراحی پلک را بگذرانید. ولی یک مسئله دیگر هم وجود دارد! باز هم میخواهیم به نقش تعیین کننده و با اهمیت بهترین جراح پلک اشاره کنیم.

 اگر عمل بلفاروپلاستی را تحت نظر بهترین جراح پلک در بهترین کلینیک بلفاروپلاستی انجام دهید پزشک دقت کافی در زدن بخیه ها به خرج میدهد و این دقت باعث می شود که با جای بخیه به مشکلی بر نخورید.

اما دقت کافی در زدن بخیه ها به چه معنی است؟ پوست پلک بسیار ظریف است پس پزشک باید بخیه ها را به ظریف ترین شکل ممکن بزند. بخیه ظریف یکی از مهارت هایی است که بهترین جراح بلفاروپلاستی آن را دارد و او را از سایر جراحان متمایز میکند. باز هم میرسیم به انتخاب بهترین جراح پلک و معیار های بهترین جراح پلک در تهران!

آیا راهی هست از عوارض بعد از جراحی پلک بالا و پایین جلوگیری کنیم؟!

جلوگیری از عوارض جراحی پلک با کلینیک rmc

بله راهی وجود دارد! اولین و مهم ترین قدم برای داشتن یک تجربه عالی از عمل بلفاروپلاستی و نداشتن عوارض بعد از جراحی پلک بالا و پایین انتخاب بهترین جراح پلک در تهران و بهترین کلینیک بلفاروپلاستی است. یک جراح با تجربه و با مهارت از بهترین تکنیک های جراحی پلک با توجه به نیاز بیمار استفاده میکند. بهترین کلینیک بلفاروپلاستی هم با فراهم آوردن بهترین امکانات و داشتن بهترین پرسنل بهترین تجربه را برای متقاضیان عمل بلفاروپلاستی فراهم میکند.

در اینجا میخواهیم یک پیشنهاد ویژه به شما بدهیم تا بهترین تجربه را از عمل جراحی پلک خود داشته باشید. آیا میدانستید تنها کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی در تهران و مشهد کجاست؟ کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی RMC بهترین مرکزی است که برای جراحی بلفاروپلاستی میتوانید انتخاب کنید.

 با عمل در مجموعه RMC میتوانید اطمینان داشته باشید که دچار عوارض بعد از جراحی پلک بالا و پایین نخواهید شد. پزشکان و مشاوران ما در تمامی مراحل پیش از عمل، حین عمل و بعد از عمل جراحی پلک در کنار شما هستند تا شما به بهترین شکل ممکن این عمل را بگذرانید.

کلینیک RMC سه سال است که در حال فعالیت در تهران است و با بهترین پزشکان و جراحان بلفاروپلاستی در تهران فعالیت میکند. یکی از پزشکانی که کلینیک RMC افتخار همکاری با ایشان را دارد دکتر مهدی کمانی متخصص بلفاروپلاستی است که میتوانید در این مقاله در مورد ایشان بیشتر بخوانید.

 پس از کسب تجربه موفق در تهران و داشتن متقاضیان زیاد در مشهد تصمیم گرفتیم فعالیت خود را در مشهد هم شروع کنیم. برای اینکه اطلاعات بیشتری از نحوه نوبت گیری و عمل جراحی پلک در کلینیک RMC بدست بیاورید میتوانید فرم زیر را پر گنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند:

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 19

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


پیام بگذارید

RMC کلینیک تخصصی جراحی پلاستیک , پوست و زیبایی
تحت استانداردهای روز دنیا
© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک