RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 19
معرفی پزشکان

بررسی صفر تا صد دکتر شبنم شادابی در جراحی پلک + نی نی سایت

همیشه افرادی که به دنبال جراحی پلک خود هستند دوست دارند پیش بهترین جراح پلک این عمل را انجام دهند. این افراد دغدغه هایی نظیر پیدا کردن برترین جراحان پلک و یا بهترین مرکز جراحی پلک در تهران را دارند.

در مجموع شما اگر قصد عمل را دارید در قدم اول باید برای پیدا کردن دکتر ها و کلینیک هایی که به خوبی عمل بلفاروپلاستی را انجام می دهند اقدام کنید. برای این تحقیق میتوانید در اینترنت سرچ کنید یا از اطرافیان پرس و جو کنید. 

ما در کلینیک RMC همواره سعی کرده ایم تا بتوانیم به شما در زمینه عمل جراحی پلک و هر چیزی که به آن مربوط میشود کمک کنیم. به این منظور تلاش کرده ایم تا بتوانیم بهترین جراحان پلک را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید راحت تر تصمیم گیری کنید.

در این مقاله نیز می خواهیم به شما یکی از جراحان فعال و خوب در زمینه بلفاروپلاستی در تهران را به نام خانم دکتر شبنم شادابی معرفی کنیم. برای این کار سایت هایی نظیر نی نی سایت را بررسی میکنیم و همچنین نظرات در مورد دکتر شادابی را نیز بررسی خواهیم کرد. بعلاوه با مشاهده نمونه کار های دکتر شادابی به صورت جامع و کامل به معرفی این دکتر میپردازیم تا شما بتوانید اطلاعات خوبی راجع به دکتر شبنم شادابی به دست آورید.

معرفی دکتر شبنم شادابی

در ابتدا برای شناخت بهتر نسبت به دکتر شبنم شادابی بهتر است تا ایشان را برای شما معرفی کنیم. بعد از بیوگرافی دکتر شادابی، رزومه کاری و سوابق تحصیلی ایشان را با هم بررسی کنیم تا از تخصص این جراح در کارش مطمئن شویم.

دکتر شبنم شادابی متولد بیستم تیر ماه 1353 در تهران هستند. ایشان توانستند در سال ۱۳۷۲ در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شوند. در نهایت در سال ۱۳۸۰ از دانشگاه پزشکی فارغ التحصیل شدند.

سپس در سال ۱۳۸۵ تخصص جراحی گوش و حلق و بینی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند. بعد از آن، دوره تکمیلی جراحی عملکردی اندوسکوپی بینی و سینوس را در کشور بلژیک گذرانده اند.

دکتر شادابی خدمات بسیار خوبی را در حوزه تخصصش ارائه می دهد. از جمله این خدمات مواردی همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، جراحی زیبایی گوش، جراحی لیفتینگ صورت، پروتز لب و چانه و گونه، تزریق ژل، پی آر پی، تزریق بوتاکس، برداشتن خال، و … هستند. شما عزیزان می توانید از این خدمات نزد دکتر شادابی بهره مند شوید.

با بررسی رزومه و سوابق فعالیتی خانم دکتر شادابی می توانیم به مواردی چون حضور به عنوان متخصص و جراح گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی ارتش اشاره کنیم. بعلاوه حضور در بیمارستان ۵۰۱-۵۰۴ ،بیمارستان خانواده به مدت ۶ سال و همچنین حضور به عنوان متخصص ارشد رسمی گوش و حلق و بینی در بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت از سال ۱۳۹۰ هم جزو رزومه ایشان است.

مشاهده نمونه کارهای جراحی پلک توسط دکتر شبنم شادابی

بعد از معرفی دکتر شادابی و بررسی رزومه ایشان حالا باید نمونه کارهای دکتر شادابی و عمل های موفق بلفاروپلاستی ایشان را بررسی کنیم. در واقع هرچقدر هم که یک دکتر سوابق تحصیلی و رزومه خوبی داشته باشد نمیتوانیم بدون دیدن نمونه کارهای جراحی پلک مطمئن شویم. ما برای بررسی بهتر لازم است از از تخصص پزشک در جراحی پلک اطمینان داشته باشیم.ضمن اینکه بررسی نظرات افرادی که نزد ایشان جراحی پلک کرده اند هم نقش مهمی دارد.

از این رو ما سعی داریم تا در این بخش چند تا از نمونه کارهای دکتر شادابی را ببینیم. همچنین میخواهیم بررسی کنیم تا بتوانیم با نحوه عمل بلفاروپلاستی و سبک کاری ایشان آشنا شویم. 

در ابتدا یک ویدئو از عمل بلفاروپلاستی توسط دکتر شادابی با هم ببینیم که در این ویدئو ایشان به انجام جراحی پلک بالا می پردازند. انتهای عمل هم می توانید به مقایسه قبل و بعد از عمل بلفاروپلاستی مراجعه کننده بپردازید. همینطور می توانید توضیحات خانم دکتر راجع به انجام این جراحی را نیز بشنوید و با نحوه عمل کردن ایشان آشنا شوید:

خب با دیدن این ویدئو و مقایسه قبل و بعد از عمل شخص مراجعه کننده حتما متوجه تخصص و جراحی خوب خانم دکتر شادابی شده اید. در این عمل دیدید که ایشان چقدر خوب و موفقیت آمیز این عمل جراحی را انجام دادند.

با هم چند نمونه کار دکتر شادابی ببینیم تا بیشتر با جراحی پلک ایشان آشنا شوید:

نمونه کار بلفاروپلاستی دکتر شادابی
نمونه کار بلفاروپلاستی دکتر شادابی

همچنین اگر شما مایل به دیدن نمونه کارهای بیشتری از دکتر شادابی هستید میتوانید  به صفحات اجتماعی ایشان مراجعه کنید. از جمله اینستاگرام، کانال ویدئویی آپارات و همینطور سایت شخصی شان که نمونه کارهای بیشتری دارند. نظرات در مورد دکتر شادابی را نیز در این پلتفرم ها یا زیر هرکدام از نمونه کار هایش میتوانید بخوانید.

بررسی نظرات مراجعه کنندگان بلفاروپلاستی دکتر شبنم شادابی در نی نی سایت

چطور میتوانیم بررسی خود را از یک پزشک دقیق تر کنیم؟ یکی از راه ها این است که شما نظرات و کامنت ها در صفحات مجازی در مورد آن دکتر را بررسی کنید. برای اینکه بتوانیم نظراتی که توسط مراجعه کنندگان گذاشته می شود را بررسی کنیم می توانیم به جاهای مختلفی از جمله صفحات مجازی خود دکتر، صفحات نوبت دهی اینترنتی که بخش نظرات دارند و انجمن هایی نظیر نی نی سایت مراجعه کنیم.

 شما با بررسی و خواندن نظرات مختلف می توانید متوجه این موضوع شوید که مراجعه کنندگان از عمل خود راضی هستند یا خیر. 

مثلا اگر تاپیک “دکتر شبنم شادابی نی نی سایت” یا ” نظرات دکتر شادابی” را سرچ کنید به نظرات جالبی می رسید.

در این بخش هم ما می خواهیم برای شما همین کار را انجام دهیم. لذا کار شما را برای گشتن در سایت های مختلف از جمله نی نی سایت راحت کنیم. در ادامه تعدادی از نظراتی که در نی نی سایت توسط این عزیزان گذاشته شده را با هم میخوانیم و بررسی می کنیم.

ابتدا نظر یکی از کاربران که مادرش نزد دکتر شادابی جراحی پلک انجام داده را می خوانیم:

نظر بیمار دکتر شادابی

و در نظر بعدی، مراجعه کننده از انجام 3 عمل موفق لیفت لب، عمل بینی و بلفاروپلاستی توسط دکتر شادابی برایمان می گوید. رضایت وی نشان از مهارت دکتر در زمینه های مختلف می دهد:

نظر بیمار دکتر شادابی

خب با هم 2 نمونه از نظرات راجع به عمل بلفاروپلاستی دکتر شادابی را دیدیم و خواندیم. با خواندن این نظرات متوجه شدیم که ایشان در جراحی پلک توانسته رضایت مراجعه کنندگانش را جلب کند.

هزینه عمل بلفاروپلاستی توسط دکتر شادابی چقدر است؟

یکی از بحث هایی که امروزه بسیار داغ است این است که هزینه عمل جراحی پلک چقدر است. برای افرادی که می خواهند این عمل را انجام دهند مهم است که بتوانند با پرداخت یک هزینه مناسب عملی خوب را تجربه کنند.

البته نکته ای که باید به آن اشاره کنیم و بسیار هم حائز اهمیت است این است که شما نباید زیبایی خود را فدای پول کنید. باید دقت کنید که اولویتتان انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی باشد و سپس به هزینه عمل پلک تان فکر کنید. از آنجاییکه چشم ها از ارکان اصلی زیبایی صورتتان به حساب می آید، نمی توانید آن را به هر دکتری بسپارید.

هزینه جراحی پلک به طور کل بستگی به نوع عمل دارد. به طور مثال اگر بخواهید پلک های بالای خود را عمل کنید هزینه اش با عمل پلک های پایین متفاوت است. بعلاوه اگر بخواهید هر 4 پلک بالا و پایین را با هم جراحی کنید قطعا هزینه ای متفاوت با عمل های جداگانه بالا و پایین دارد.

هزینه عمل بلفاروپلاستی نزد دکتر شادابی نیز به این صورت است که ایشان برای انجام بلفاروپلاستی برای پلک های بالا و به صورت بی حسی مبلغ شش میلیون و پانصد هزار تومان دریافت می کنند. برای انجام بلفاروپلاستی پلک های پایین نیز مبلغ پانزده میلیون تومان دریافت می کنند.

 پس اگر شما مایلید تا پلک های خود را توسط دکتر شادابی عمل کنید باید این مبالغ  را برای انجام این کار کنار بگذارید. در نظر داشته باشید این مقدار هزینه برای سال 1401 است و قطعا امسال افزایش قیمت داریم.

در ضمن اگر شما مایل هستید تا اطلاعات بیشتری در مورد هزینه های بلفاروپلاستی داشته باشید می توانید مقاله ما در مورد هزینه جراحی پلک در سال 1402 را مطالعه کنید.

جمع بندی کلی انجام جراحی پلک توسط دکتر شبنم شادابی

جمع بندی جراحی پلک توسط دکتر شادابی

به طور کل در این مقاله و با توجه به بررسی که در مورد انجام جراحی پلک توسط دکتر شادابی انجام دادیم متوجه این موضوع شدیم که ایشان از افراد با مهارت و متخصص در انجام عمل بلفاروپلاستی می باشند. بعلاوه دکتر شادابی در زمینه های دیگری همچون انجام عمل های بینی نیز بسیار متبحر و شناخته شده هستند. به طور کل افرادی که در زمینه های معرفی شده به ایشان مراجعه می کنند اکثرا از انجام عمل های زیبایی خود توسط دکتر شادابی بسیار راضی اند.

نکته بعدی که در این جمع بندی مهم است این است که دکتر شادابی چندین سال سابقه به عنوان متخصص گوش، حلق و بینی دارند. ایشان عمل های فراوانی را انجام داده اند که می تواند این اطمینان خاطر را به شما عزیزان بدهد که می توانید پلک های خود را به ایشان بسپارید.

در کل هدف ما در این مقاله آشنایی شما با دکتر شبنم شادابی بود. سعی کردیم تا به شما کمک کنیم تا اگر قصد مراجعه به ایشان را برای جراحی پلک خود دارید بتوانید راحت تر تصمیم خود را بگیرید.

توصیه های دکتر شبنم شادابی در خصوص جراحی های زیبایی 

 

کلینیک RMC همراه همیشگی شما برای انجام عمل بلفاروپلاستی

ما در کلینیک RMC  همیشه سعی داشته ایم با معرفی جراحان خوب بلفاروپلاستی به شما کمک کنیم و شما را با این عزیزان آشنا کنیم. باید به شما بگوییم که به عنوان تنها کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی فعال در تهران نیز آماده ارائه خدماتی حرفه ای در زمینه بلفاروپلاستی به شما عزیزان هستیم. در کلینیک RMC با برترین جراحان پلک در تهران همکاری میکنیم و با داشتن کادری مجرب و امکاناتی بسیار خوب همواره سعی کرده ایم بهترین خدمات در انجام پروسه عمل بلفاروپلاستی را به شما عزیزان ارائه دهیم. کسب زضایت شما مهم ترین خواسته ماست. 

خوشبختانه کلینیک RMC با سابقه انجام عمل های بلفاروپلاستی بسیار موفق و متعدد توانسته رضایت بسیاری از افراد مراجعه کننده خود را جلب کند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت و یا صفحات اجتماعی ما با نمونه کارهای بلفاروپلاستی مجموعه RMC آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره هم می توانید با مشاوران تخصصی ما در این زمینه تماس بگیرید تا با انجام مشاوره رایگان ابهامات خود را نیز برطرف کنید.

ما در RMC همواره رضایت مخاطبین و مراجعه کنندگانمان را در اولویت خود قرار می دهیم، پس با ما همراه باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 10

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

Summary
بررسی صفر تا صد دکتر شبنم شادابی در جراحی پلک + نی نی سایت
Article Name
بررسی صفر تا صد دکتر شبنم شادابی در جراحی پلک + نی نی سایت
Description
در این مقاله به بررسی چراحی پلک توسط دکتر شبنم شادابی می پردازیم و نظر مراجعه کنندگان ایشان را می خوانیم.
Author
کلینیک RMC
Publisher Name
کلینیک RMC
Publisher Logo

پیام بگذارید

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک