RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 48
معرفی پزشکان

دکتر مسعود راستکاری و بررسی صفر تا صد براساس نظرات نی نی سایت

در دنیای امروز عمل های زیبایی بسیار رایج شده اند. بسیاری از افراد حاضرند خود را به دست تیغ جراح بسپارند تا حس بهتری نسبت به چهره یا بدن خود داشته باشند. در این راه علم پزشکی هم به آنها کمک میکند. فراگیر شدن جراحی زیبایی به قدری است که بسیاری از پزشکان در این زمینه فعالیت میکنند.

 آیا میدانید بعد از جراحی بینی که در صدر جراحی های زیبایی در ایران است چه جراحی رتبه دوم را به خود اختصاص داده است؟ جراحی افتادگی پلک

جراحی پلک که به صورت تخصصی به آن بلفاروپلاستی میگویند. همانطور که گفتیم یکی از پر کاربردترین عمل ها در حوزه زیبایی است. البته این عمل فقط جزو عمل های زیبایی محسوب نمی شود. بلکه راهکاری درمانی برای افتادگی پلک هم هست. بلفاروپلاستی برخلاف بسیاری از عمل های زیبایی، عمل ساده ای است.

 در این عمل، پزشک جراح برش هایی در سطح پلک ها ایجاد میکند. پس از خارج کردن چربی اضافه و پوست اضافی، با بخیه های ظریف کار را تمام میکند.

اما یکی از مراحل مهم عمل بلفاروپلاستی مانند بسیاری از عمل های دیگر، انتخاب جراح مناسب است. برای انتخاب بهترین جراح پلک و کلینیک بلفاروپلاستی در تهران فاکتورهای زیادی وجود دارد. این فاکتورها شامل تخصص پزشک، تجربه پزشک و نمونه کارهای او است. در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده فراگیر از اینترنت، یکی از راه های بررسی این فاکتور ها را میتوان سرچ در اینترنت دانست.

یکی از رسالت های ما در RMC کمک به شما برای گرفتن تصمیم بهتر در زمینه انتخاب پزشک است. حال در این مقاله میخواهیم یکی از پزشکان فعال در این حوزه یعنی جناب آقای دکتر مسعود راستکاری جراحی پلک را بر اساس نی نی سایت بررسی کنیم. پس با ادامه مقاله با ما همراه باشید.

چقدر دکتر مسعود راستکاری را می شناسید

بسیاری از پزشکان به ویژه در حوزه عمل های زیبایی فقط یک عمل را انجام نمیدهند. مجموعه ای از عمل های زیبایی را انجام میدهند. یکی از ویژگی های خوب این موضوع این است که در صورت وجود مشکلات دیگر در صورتتان، پزشک میتواند شما را کمک کند. مثلا ممکن است به جای عمل بلفاروپلاستی شما نیاز به عمل لیفت شقیقه داشته باشید. تشخیص این موضوع برای پزشکی که هر دو این عمل ها را انجام میدهد راحت تر است. البته نکته منفی در این مورد این مسئله این است که با انجام چندین عمل، تجربه پزشک در یک عمل خاص ممکن است کمتر از پزشکی باشد که فقط به صورت تخصصی روی یک عمل جراحی زیبایی تمرکز دارد.

با این حال خیلی کم پیش می آید که پزشکی به صورت تخصصی فقط یک نوع از عمل های زیبایی را انجام دهد. دکتر مسعود راستکاری متخصص گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن هستند. بواسطه تخصص خود عمل های زیبایی انجام میدهند. اگر سایت و پیج اینستاگرام ایشان را بررسی کنید متوجه خواهید شد که تخصص ایشان بیشتر در زمینه عمل بینی میباشد، با این حال عمل بلفاروپلاستی هم انجام میدهند.

جراحی انواع بینی، جراحی زیبایی گوش، لیفت شقیقه، ساکشن غبغب، پروتز چانه و جراحی پلک، همچنین انواع تزریق های زیبایی از جمله عمل هایی است که ایشان انجام میدهند. مطب دکتر راستکاری واقع در پاسداران است. برای نوبت دهی میتوانید به صورت تلفنی با شماره تماس های مطبشون یا به صورت اینترنتی از طریق سایت ایشان یا سایر سایت های نوبت دهی آنلاین اقدام کنید.

از رزومه جراحی پلک دکتر راستکاری چه چیزی دستگیرمان می شود؟

بررسی رزومه دکتر راستکاری

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم ظاهرا ایشان به صورت تخصصی در حوزه جراحی بینی فعالیت میکنند. در کنار آن عمل های زیبایی دیگری نیز مانند پروتز چانه، لیفت شقیقه و همینطور جراحی پلک انجام میدهند. البته وقتی اسم ایشان را به همراه بلفاروپلاستی در اینترنت سرچ میکنیم علاوه بر نتایج مرتبط با دکتر راستکاری در نی نی سایت، در یک سایت از ایشان به عنوان ده متخصص برتر در زمینه جراحی پلک هم اشاره شده است.

در سایت های نوبت و باقی سایت های نوبت دهی آنلاین هم به صورت موردی در کنار نظراتی که مراجعین ایشان در مورد عمل بینی داشتند، چند مورد نظر مثبت در مورد عمل جراحی پلک هم بود. دکتر راستکاری هم اکنون نیز با شماره نظام پزشکی 57656  فعالیت تخصصی انجام میدهند و پروانه طبابت ایشان تا سال 1405 معتبر است.

مراجعین بلفاروپلاستی دکتر راستکاری در نی نی سایت چه میگویند؟

پیش از اینکه به بررسی نظرات نی نی سایت در مورد دکتر مسعود راستکاری بپردازیم باید بدانیم تا چه حد میتوانیم به نظرات داده شده در سایت هایی نظیر نی نی سایت اعتماد کنیم. در کل قبل از هر عمل جراحی یا ویزیتی، سرچ در اینترنت میتواند در مورد هر چیزی که لازم دارید در مورد آن عمل یا پزشک بدانید به شما اطلاعات کافی دهد ولی در این میان باید توجه کنید که گول یک سری از مطالب را نخورید.

نظر مراجعین جراحی پلک دکتر راستکاری در نی نی سایت

راستی آزمایی مطالب گفته شده و اولویت دادن به توصیه های پزشک معالج یکی از راه های مقابله با اطلاعات غلط است. یکی از راه هایی که ممکن است اشخاصی اقدام به پخش اطلاعات غلط کنند نظرات در سایت هایی نظیر همین نی نی سایت است. وقتی نظرات در مورد هر پزشکی را در این سایت بررسی میکنید غیر از تعداد نظرات مثبت و منفی، نظرات اغراق آمیز یا نظراتی که مربوط به پروفایل های ناشناس هستند را به راحتی نپذیرید.

همانطور که اشاره کردیم بیشتر فعالیت های دکتر راستکاری در زمینه جراحی بینی است. در سایت های مختلف هم بیشتر نظرات مربوط به جراحی بینی است که تقریبا اکثر مراجعین راضی بوده اند.

حال در ادامه به بررسی نظرات راجع به دکتر راستکاری در نی نی سایت می پردازیم. وقتی عبارات بهترین جراح پلک در تهران نی نی سایت یا دکتر خوب برای افتادگی پلک در نی نی سایت را جستجو میکنیم اسم دکتر مسعود راستکاری را جزو جراحان پلک میبینیم ولی عمدتا این نظرات مربوط به چند سال گذشته است و ما نتوانستیم نظری مربوط به امسال در میان آنها پیدا کنیم. در ادامه میتوانید نظرات مراجعین در نی نی سایت را مشاهده کنید.

نظر مثبت یکی از مراجعه کنندگان دکتر راستکاری در نی نی سایت

بررسی نمونه کارهای بلفاروپلاستی دکتر راستکاری

متاسفانه جستجوی ما در سایت یا پیج اینستاگرام ایشان برای بررسی نمونه کارهای دکتر راستکاری در زمینه بلفاروپلاستی یا جراحی افتادگی پلک بی ثمر بود. ایشان در این زمینه هیچ نمونه کاری ثبت نکرده اند و نمونه کارهای دکتر راستکاری بیشتر در حیطه جراحی بینی می باشد.

نظر یکی از مراجعه کنندگان بلاروپلاستی دکتر راستکاری در نی نی سایت

اما آیا میتوان به صرف نبود هیچ نمونه کاری به این نتیجه رسید که ایشان دکتر مناسبی نیست؟ جواب این پرسش را میتوان از دو منظر بررسی کرد:

اول اینکه، به هر حال دکتر راستکاری مانند بسیاری از پزشکانی که تا کنون بررسی کرده ایم، پزشک با تجربه ای است که ظاهرا اکثر مراجعین از عمل هایی که ایشان انجام داده اند راضی هستند. درست است که در دنیای امروز وجود اینترنت و فضای شبکه های اجتماعی خیلی به انتخاب بهتر بیماران و تعامل آنها با پزشک کمک کرده است و پزشکان هم توانسته اند خودشان را در این بستر بهتر معرفی کنند اما نمیتوان فقط با توجه به نبود نمونه کار در این زمینه یک پزشک را فاقد صلاحیت دانست.

نگاه دیگری که میتوانیم به این ماجرا داشته باشیم این است که به هر حال با توجه به نظرات نی نی سایت و سایت های دیگر ظاهرا ایشان به صورت تخصصی در حوزه جراحی بینی فعالیت میکنند و با کسی که به صورت تخصصی در حوزه جراحی پلک کار میکند متفاوت است. چرا که ممکن است تجربه کم پزشک به دلیل تعداد عمل کم منجر به نتیجه مطلوبی نشود. مثلا این نظر رو ببینید:

کامنت عدم رضایت یک بیمار از عمل پروتز پیش دکتر راستکاری

 در این زمینه ما پیشنهاد میکنیم که اگر میخواهید پیش دکتر راستکاری عمل جراحی پلک انجام دهید حضوری ویزیت شوید و حتما نمونه عمل های ایشان را ببینید.

جمع بندی RMC در مورد دکتر راستکاری چیست؟

دکتر راستکاری یکی از پزشکان به نام در حوزه جراحی زیبایی هستند. فعالیت و رزومه کاملی در اینترنت از ایشان به عنوان جراح پلک در تهران موجود نیست. حتی در سایت ایشان هم معرفی کاملی از ایشان وجود ندارد. البته بسیاری از پزشکان هستند که خیلی به حضور در اینترنت و شبکه های اجتماعی اعتقادی ندارند.

لذا برای این نوع از پزشکان که اتفاقا برخی از آنها پزشکان به نامی هم هستند، بهترین راه تشخیص اینکه آیا این دکتر مناسب شما هست یا خیر، مراجعه حضوری و صحبت با خود پزشک است. اما نکته ای که مایلیم در مورد دکتر راستکاری در مورد آن تاکید کنیم این است که یکی از نقاط قوت دکتر راستکاری را میتوان این دانست که ایشان در کنار انجام عمل بلفاروپلاستی، سایر عمل های زیبایی را انجام میدهند.

 حالا شاید بپرسید خب این چه فایده ای داره؟ باید بگیم که این موضوع به پزشک این امکان را میدهد که با شناخت همه اجزای صورت، تصمیم بهتری در مورد عمل جراحی افتادگی پلک بیمار بگیرد. پس میتونید در بررسی هاتون از دکتر راستکاری برای جراحی پلک این موضوع رو هم در نظر بگیرید.

 امیدواریم تونسته باشیم در این مقاله به شما کمک کنیم تا بهتر تصمیم بگیرید. اگر نیاز به مشاوره داشتید میتونید این فرم مشاوره رو رایگان پر کنید تا مشاورین ما باهاتون تماس بگیرن و کمکتون کنند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 23

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


پیام بگذارید

RMC کلینیک تخصصی جراحی پلاستیک , پوست و زیبایی
تحت استانداردهای روز دنیا
© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک