RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 47
مقدمة من الأطباء

فحص مهارة الدكتورة شبنم شادابي ومهنتها في جراحة الجفون + نی نی سایت

همیشه افرادی که به دنبال جراحی پلک خود هستند و دوست دارند تا پیش بهترین جراح پلک این عمل را انجام دهند دغدقه هایی نظیر پیدا کردن برترین جراحان پلک و یا بهترین مرکز جراحی پلک در تهران را دارند .

در مجموع شما برای پیدا کردن دکتر ها و کلینیک هایی که به خوبی عمل بلفاروپلاستی را انجام می دهند باید دست به کار شوید و سرچ کردن در اینترنت و یا پرس و جو را شروع کنید تا بتوانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

ما در کلینیک RMC همواره سعی کرده ایم تا بتوانیم به شما در زمینه عمل جراحی پلک و هر چیزی که به آن مربوط میشود کمک کنیم و تلاش کرده ایم تا بتوانیم بهترین دکتر هایی که در این حوزه فعالیت می کنند را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید راحت تر تصمیم گیری خود را انجام دهید.

در این مقاله نیز می خواهیم به شما یکی از جراحان فعال و خوب در زمینه بلفاروپلاستی در تهران را به نام خانم دکتر شبنم شادابی معرفی کنیم و با بررسی سایت هایی نظیر نی نی سایت و بررسی نظر های افرادی که نزد دکتر شادابی دست به عمل بلفاروپلاستی زده اند و همین طور مشاهده نمونه کار های دکتر شادابی به صورت جامع و کامل به معرفی این دکتر بپردازیم تا شما بتوانید اطلاعات خوبی راجع به دکتر شبنم شادابی به دست آورید.

معرفی دکتر شبنم شادابی

در ابتدا برای شناخت بهتر نسبت به دکتر شبنم شادابی بهتر است تا ایشان را برای شما معرفی کنیم و رزومه کاری و سوابق تحصیلی ایشان را با هم بررسی کنیم تا از تخصص این جراح در کارش مطمئن شویم.

دکتر شبنم شادابی متولد بیستم تیر ماه 1353 در تهران می باشد و ایشان توانستند تا در سال ۱۳۷۲ در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شوند و در نهایت در سال ۱۳۸۰ از دانشگاه پزشکی فارغ التحصیل شدند.

سپس در سال ۱۳۸۵ تخصص جراحی گوش و حلق و بینی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و بعد از آن دوره تکمیلی جراحی عملکردی اندوسکوپی بینی و سینوس را در کشور بلژیک گذرانده اند.

دکتر شادابی خدمات بسیار خوبی را در حوزه تخصصسش ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به مواردی همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، جراحی زیبایی گوش، جراحی لیفتینگ صورت، پروتز لب و چانه و گونه، تزریق ژل، پی آر پی، تزریق بوتاکس، برداشتن خال، و … اشاره کرد که شما عزیزان می توانید از این خدمات نزد دکتر شادابی بهره مند گردید.

با بررسی رزومه و سوابق فعالیتی خانم دکتر شادابی و می توانیم به مواردی چون حضور به عنوان متخصص و جراح گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی ارتش و حضور در بیمارستان ۵۰۱-۵۰۴ بیمارستان خانواده به مدت ۶ سال و همچنین حضور به عنوان متخصص ارشد رسمی گوش و حلق و بینی در بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت از سال ۱۳۹۰ تا کنون اشاره کنیم.

مشاهده نمونه کارهای جراحی پلک توسط دکتر شبنم شادابی

بعد از معرفی دکتر شادابی و بررسی رزومه ایشان حالا باید نمونه کار ها و عمل های موفق بلفاروپلاستی ایشان را بررسی کرد، زیرا هرچقدر هم که یک دکتر سوابق تحصیلی و رزومه خوبی داشته باشد نمیتوان بدون دیدن نمونه کار و همانطور مطمئن شدن از تخصصش در این زمینه و بررسی نظرات افرادی که نزد ایشان جراحی پلک کرده اند، چشم ها و پلک ها که نقشی حیاتی در زیبایی هرکس می تواند داشته باشد را به آن سپرد.

از این رو ما سعی داریم تا در این بخش چند تا از نمونه کارهای خانم دکتر شادابی را ببینیم و بررسی کنیم تا بتوانیم با نحوه عمل بلفاروپلاستی و سبک کاری ایشان آشنا شویم و همچنین ببینیم ایشان در انجام عمل بلفاروپلاستی موفق بوده یا خیر؟

در ابتدا یک ویدئو از عمل بلفاروپلاستی توسط دکتر شادابی با هم ببینیم که در این ویدئو ایشان به انجام جراحی پلک بالا می پردازند و در پایان عمل هم می توانید به مقایسه قبل و بعد از عمل مراجعه کننده بپردازید و همینطور می توانید توضیحات خانم دکتر راجع به انجام این جراحی را نیز بشنوید و با نحوه عمل کردن ایشان آشنا شوید:

خوب با دیدن این ویدئو و مقایسه قبل و بعد از عمل شخص مراجعه کننده حتما متوجه تخصص و جراحی خوب خانم دکتر شادابی شده اید و دیدید که ایشان چقدر خوب و موفقیت آمیز این عمل جراحی را انجام دادند.

با هم چند تصویر دیگر از عمل های موفقیت آمیز دکتر شادابی ببینیم تا بیشتر با جراحی های ایشان آشنا شوید:

نمونه کار بلفاروپلاستی دکتر شادابی
نمونه کار بلفاروپلاستی دکتر شادابی

همچنین اگر شما مایل به دیدن نمونه کارهای بیشتری از دکتر شادابی هستید میتوانید با مراجعه به صفحات اجتماعی ایشان از جمله اینستاگرام، کانال ویدئویی آپارات و همینطور سایت شخصی شان بیشتر با نمونه کارهایشان آشنا شوید و نظرات مراجعه کنندگان این دکتر را نیز در این پلتفرم ها زیر هرکدام از نمونه کار هایش بخوانید.

بررسی نظرات مراجعه کنندگان بلفاروپلاستی دکتر شبنم شادابی در نی نی سایت

برای اینکه بتوانیم نظرات و کامنت هایی که توسط مراجعه کنندگان دکترها و علی الخصوص دکتر شادابی گذاشته می شود را بررسی کنیم می توانیم به جاهای مختلفی از جمله صفحات مجازی خود دکتر، صفحات نوبت دهی اینترنتی که بخش نظرات دارند و به طور خاص از پلتفرم هایی که می توان در آن نظر ثبت کرد از جمله نی نی سایت اشاره کنیم. که شما با بررسی و خواندن نظرات مختلف می توانید متوجه این موضوع شوید که مردمی که به این دکتر ها مراجعه می کنند از آن ها راضی اند یا خیر.

در این بخش ما می خواهیم برای شما همین کار را انجام دهیم و کار شما را برای گشتن در سایت های مختلف از جمله نی نی سایت راحت کنیم و تعدادی از نظراتی که در نی نی سایت توسط این عزیزان گذاشته شده را با هم بخوانیم و بررسی کنیم.

ابتدا نظر یکی از کاربران که مادرش توسط دکتر شادابی جراحی پلک انجام داده را می خوانیم:

نظر بیمار دکتر شادابی

و نظر بعدی که می خوانیم مراجعه کننده از انجام 3 عمل موفق لیفت لب، عمل بینی و بلفاروپلاستی توسط دکتر شادابی برایمان می گوید که نشان از مهارت دکتر در زمینه های مختلف می دهد:

نظر بیمار دکتر شادابی

خوب با هم 2 نمونه از نظرات راجع به عمل بلفاروپلاستی توسط دکتر شادابی را دیدیم و خواندیم و متوجه این موضوع شدیم که ایشان در اینکار توانسته رضایت مراجعه کنندگانش را به همراه داشته باشد.

همچنین شما می توانید با مراجعه به سایر پلتفرم ها که در بالا نیز به آن اشاره کردیم سایر نظرات مربوط به ایشان را بخوانید و اطمینانتان را راجع به کار ایشان بیشتر کنید.

هزینه عمل بلفاروپلاستی توسط دکتر شادابی چقدر است؟

یکی از بحث هایی که امروزه بسیار داغ است و برای هرکسی در این بازه زمانی می تواند مهم باشد این است که هزینه عمل و یا کار پزشکی که می خواهد انجام دهد چقدر است و چه مقداری باید برایش هزینه کند. عمل بلفاروپلاستی نیز مانند سایر جراحی ها و عمل های زیبایی است و از این قضیه مستثنی نیست و خیلی برای افرادی که می خواهند این عمل را انجام دهند مهم است که بتوانند با پرداخت یک هزینه مناسب عملی خوب را تجربه کنند.

البته نکته ای که باید به آن اشاره کرد و بسیار هم حائز اهمیت است این است که شما نباید زیبایی خود را فدای پول کنید و باید دقت کنید که اولویتتان باید انتخاب جراح خوب برای انجام عمل بلفاروپلاستی تان باشد و سپس به هزینه عمل پلک تان فکر کنید. زیرا چشم ها از ارکان اصلی زیبایی صورتتان به حساب می آید و نمی توانید آن را به هر دکتری بسپارید.

هزینه جراحی پلک به طور کل بستگی به نوع عمل دارد، به طور مثال اگر بخواهید پلک های بالای خود را عمل کنید هزینه اش با عمل پلک های پایین متفاوت است و همینطور اگر بخواهید هر 4 پلک بالا و پایین را با هم جراحی کنید قطعا هزینه ای متفاوت با عمل های جداگانه بالا و پایین دارد.

هزینه عمل بلفاروپلاستی نزد دکتر شادابی نیز به این صورت است که ایشان برای انجام بلفاروپلاستی برای پلک های بالا و به صورت بی حسی مبلغ شش میلیون و پانصد هزار تومان دریافت می کنند و برای انجام بلفاروپلاستی پلک های پایین نیز مبلغ پانزده میلیون تومان دریافت می کنند که اگر شما مایلید تا پلک های خود را توسط دکتر شادابی عمل کنید باید این مبالغ گفته شده را برای انجام اینکار کنار بگذارید.

در ضمن اگر شما مایل هستید تا اطلاعات بیشتری نسبت به هزینه های بلفاروپلاستی داشته باشید می توانید مقاله ما در مورد هزینه جراحی پلک در سال 1401 را مطالعه کنید.

جمع بندی کلی انجام جراحی پلک توسط دکتر شبنم شادابی

جمع بندی جراحی پلک توسط دکتر شادابی

به طور کل در این مقاله و با توجه به بررسی که در مورد انجام جراحی پلک توسط دکتر شادابی انجام دادیم متوجه این موضوع شدیم که ایشان از افراد با مهارت و متخصص در انجام عمل بلفاروپلاستی می باشند و در زمینه های دیگری همچون انجام عمل های بینی نیز بسیار متبهر و شناخته شده هستند و به طور کل افرادی که در زمینه های معرفی شده به ایشان مراجعه می کنند اکثرا از انجام عمل های زیبایی خود توسط دکتر شادابی بسیار راضی اند.

نکته بعدی که در این جمع بندی مهم است این است که دکتر شادابی سابقه چندین ساله به عنوان متخصص گوش، حلق و بینی دارد و عمل های فراوانی را انجام داده است که می تواند این اطمینان خاطر را به شما عزیزان بدهد که می توانید پلک های خود را به ایشان بسپارید

در کل هدف ما در این مقاله آشنایی شما با دکتر شبنم شادابی بود و سعی کردیم تا به شما کمک کنیم تا اگر قصد مراجعه به ایشان را برای جراحی پلک خود دارید بتوانید راحت تر تصمیم خود را بگیرید .

توصیه های دکتر شبنم شادابی در خصوص جراحی های زیبایی 

 

کلینیک RMC همراه همیشگی شما برای انجام عمل بلفاروپلاستی

ما در کلینیک RMC همانطور که همیشه سعی داشته ایم با معرفی سایر جراحان خوب بلفاروپلاستی به شما کمک کنیم و شما را با آن عزیزان آشنا کنیم باید به شما بگوییم که به عنوان تنها کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی فعال در تهران نیز آماده ارائه خدماتی حرفه ای در زمینه بلفاروپلاستی به شما عزیزان هستیم و با همکاری با برترین جراحان پلک در تهران و داشتن کادری مجرب و امکاناتی بسیار خوب همواره سعی کرده ایم بهترین خدمات در انجام پروسه عمل بلفاروپلاستی را به شما عزیزان اائه دهیم و بتوانیم شما را راضی نگه داریم.

خوشبختانه کلینیک RMC با سابقه انجام عمل های بلفاروپلاستی بسیار موفق و متعدد توانسته رضایت بسیاری از افراد مراجعه کننده خود را جلب کند که شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت و یا صفحات اجتماعی ما با نمونه کارهای بلفاروپلاستی مجموعه RMC آشنا شوید و در صورت نیاز به مشاوره هم می توانید با مشاوران تخصصی ما در این زمینه تماس بگیرید تا با انجام مشاوره رایگان بتوانید ابهامات خود را نیز برطرف کنید.

ما در RMC همواره رضایت مخاطبین و مراجعه کنندگانمان را در اولویت خود قرار می دهیم، پس با ما همراه باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


Leave A Comment

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک