RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 10
علاج الجفن

علاج تدلي الجفن مع رأب الجفن في فرمانيه | صورة قبل وبعد الجراحة

 اگر مایل هستید چشمانی گیرا همچون چشمان قجری را در صورت خود داشته باشید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید ؛ روشی را معرفی می‌کنیم که علاوه بر از بین بردن پف چشمان شما، ظاهری چند سال جوان­تر به شما می­‌بخشد. عمل جراحی بلفاروپلاستی در فرمانیه شاید همان چیزی است که راه حل خواسته شما باشد.

شاید برایتان جالب باشد، محله اعیان نشین فرمانیه با وجود بافت مدرن و امروزی خود یکی از محلات قدیمی با عمر 200 ساله است. این محله قدیمی نام خود را از نام خانواده فرمانفرمانیان، خانواده پر نفوذ و ثروتمند دوره قاجار گرفته است. شاید وقتی از قاجار صحبت به میان می­‌آید یاد چشم و ابروی زیبا و معروف قجری بیفتیم.

بلفاروپلاستی در فرمانیه | کلینیک RMC

با بلفاروپلاستی که جراحی سریع و سرپایی محسوب می­شود می­توانید زیبایی چشمان قجری را در صورت خود تداعی کنید. ما در پیدا کردن یکی از بهترین متخصصان جراحی پلک بلفاروپلاستی در فرمانیه که در کلینیک زیبایی RMC با ما همکاری می­‌کنند همراهی می­‌کنیم.

Play Video about بلفاروپلاستی چیست | کلینیک RMC در فرمانیه

بلفاروپلاستی نوعی جراحی است که افتادگی پلک را ترمیم می کند وشامل برداشتن پوست، ماهیچه و چربی اضافی است. با افزایش سن، پلک های شما کشیده می شود و ماهیچه های حمایت کننده از آنها ضعیف می شوند. در نتیجه، چربی اضافی ممکن است در بالا و زیر پلک شما جمع شود و باعث افتادگی ابروها، افتادگی پلک های فوقانی و کیسه های زیر چشم شود.

علاوه بر این که شما را مسن‌تر نشان می‌دهد، افتادگی شدید پوست اطراف چشم‌ها می‌تواند دید جانبی (دید محیطی) به‌ویژه قسمت‌های فوقانی و بیرونی میدان دید شما را کاهش دهد. بلفاروپلاستی می تواند این مشکلات بینایی را کاهش داده یا از بین ببرد و چشمان شما راجوان تر و هوشیارتر نشان دهد.

دلایل انجام عمل جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

اگر افتادگی پلک شما مانع از دید کامل شما شده و چشم های شما به خوبی باز نمی‌شود و یا پلک های پایینی شما کشیده می‌شوند برداشتن پلک اضافی می‌تواند در حل این مسائل کمک‌کننده باشد. همچنین، بلفاروپلاستی به جوان شدن و شاداب شدن چهره ی شما کمک شایانی می کند. تورم زیر چشم، شل شدن و افتادگی پلک ها می تواند مانع بروز زیبایی کامل چهره ی شما شود. از آنجا که چشمان شما مهم ترین جزء صورت تان هستند، حتی یک تغییر کوچک می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی چهره ی شما بگذارد.

بلفاروپلاستی درمانی می‌تواند در موارد زیر انجام شود:

 • گشادی یا افتادگی پلک پایینی
 • پوست اضافی پلک پایینی
 • کیسه‌های زیر پلک شما
 • چین و چروک اطراف چشم
 • مختل شدن بینایی به خاطر پوست اضافی پلک فوقانی 
بلفاروپلاستی در کلینیک RMC - فرمانیه

عوارض احتمالی عمل جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

 

لازم است که شما نسبت به هر خطر احتمالی ای که در اثر این عمل جراحی می تواند برایتان به وجود بیاید، آگاهی کامل داشته باشید و با رضایت کامل و سنجیدن تمامی جوانب، خودتان در این باره تصمیم بگیرید. انجام هر عملی که برای شما عوارض طولانی مدت به همراه داشته باشد، به هیچ وجه به صلاح نیست. لازم است که شما قبل از انجام عمل جراحی، حتما با پزشک جراح خود مشورت کرده و نسبت به مشکلات و خطرات احتمالی به آگاهی کامل دست پیدا کنید. از آن جا که این عمل علاوه بر کاربرد زیبایی، کاربرد درمانی هم دارد، اطمینان از سلامتی پس از انجام عمل و طی کردن دوران نقاهت، امری کاملا ضروری است.

خطرات احتمالی این عمل می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 •      عفونت و خونریزی
 •      چشم های خشک
 •      مشکل در بستن پلک
 •      جای بخیه قابل توجه
 •      آسیب به عضلات چشم
 •      تغییر رنگ پوست
 •      نیاز به جراحی مجدد
 •      تاری دید موقت یا ندرتا از دست دادن بینایی

اقدامات پیش از عمل جراحی بلفاروپلاستی در فرمانیه

قبل از برنامه ریزی برای بلفاروپلاستی، با یک جراح پلاستیک و یک متخصص چشم (چشم پزشک) یا یک جراح پلاستیک متخصص در جراحی های چشم (جراح چشمی) ملاقات خواهید کرد تا موارد زیر مورد بررسی قرار گیرند:

سابقه پزشکی شما

جراح شما سوالاتی در مورد جراحی های قبلی و شرایط گذشته یا فعلی مانند خشکی چشم، گلوکوم، آلرژی، مشکلات گردش خون، مشکلات تیروئید و دیابت می پرسد. پزشک شما همچنین در مورد استفاده شما از داروها، ویتامین ها، مکمل های گیاهی، الکل، تنباکو و مواد مخدر می پرسد.

انتظارات شما

بحث صادقانه در مورد امیدها و انگیزه شما برای جراحی به ایجاد زمینه برای یک نتیجه رضایت بخش کمک می کند. پزشک با شما صحبت خواهد کرد که این روش برای شما خوب عمل خواهد کرد یا نه.

معاینات پیش از عمل برای بلفاروپلاستی در فرمانیه

معاینه فیزیکی؛ جراح شما یک معاینه فیزیکی انجام می دهد که ممکن است شامل آزمایش تولید اشک شما و اندازه گیری قسمت هایی از پلک شما باشد.

معاینه بینایی؛ چشم پزشک چشم های شما را معاینه می کند و بینایی شما از جمله بینایی محیطی را آزمایش می کند.

عکاسی از پلک؛ از چشمان شما از زوایای مختلف عکس گرفته می شود. این عکس ها به برنامه ریزی جراحی، ارزیابی اثرات فوری و بلندمدت آن و حمایت از ادعای بیمه کمک می کند.

و از شما خواسته می شود که:

مصرف وارفارین (Coumadin، Jantoven)، آسپرین، ایبوپروفن (Advil، Motrin IB)، ناپروکسن سدیم (Aleve)، ناپروکسن (Naprosyn) و هر دارو یا مکمل گیاهی دیگر مرتبط با افزایش خونریزی را متوقف کنید. از پزشک خود بپرسید که چه مدت قبل از جراحی نیاز به قطع مصرف این داروها دارید. فقط داروهای مورد تایید جراح خود را مصرف کنید.

نکته 1: چند هفته قبل از جراحی، سیگار را ترک کنید. (چرا که سیگار توانایی ترمیم و بهبود پس از عمل را تحت تاثیر قرار می‌دهد.)

نکته 2: ترتیبی دهید که شخصی شما را به سمت جراحی براند و برگردد. برنامه ریزی کنید که کسی برای اولین شب پس از بازگشت به خانه کنار شما بماند.

کلینیک بلفاروپلاستی RMC - فرمانیه

بلفاروپلاستی در فرمانیه - چه انتظاراتی باید داشته باشید؟

قبل از عمل

بلفاروپلاستی معمولاً در یک محیط سرپایی انجام می شود. جراح شما داروهای بی حس کننده را به پلک های شما تزریق می کند و داروهای داخل وریدی برای کمک به آرامش شما تجویز می کند.

 

در طول عمل

اگر پلک بالایی و پایینی خود را جراحی می کنید، جراح معمولاً ابتدا روی پلک بالایی شما کار می کند. او در امتداد چین پلک برش می‌دهد، مقداری پوست، ماهیچه و احتمالاً چربی اضافی را برمی‌دارد و برش را می‌بندد.

در پلک پایینی، جراح برشی را درست زیر مژه ها در چین طبیعی چشم شما یا داخل پلک پایین ایجاد می کند. او چربی اضافی، ماهیچه ها و پوست افتاده را برداشته یا دوباره توزیع می کند و برش را می بندد.

بعد از عمل

پس از جراحی، شما مدتی را در اتاق ریکاوری می گذرانید، برای اینکه از نظر عوارض تحت نظر قرار بگیرید.

پس از عمل جراحی موارد زیر را ممکن است موقتاً تجربه کنید:

 • تاری دید ناشی از پماد روان کننده ای که روی چشمان شما استفاده می شود
 • اشک چشم
 • حساسیت به نور
 • دوبینی
 • پلک های پف
 • کرده و بی حس
 • تورم و کبودی
 • شبیه به سیاهی چشم
 • درد یا ناراحتی
دوران نقاهت بلفاروپلاستی - کلینیک RMC

علائمی که نباید در دوران نقاهت به آن بی توجه باشید

در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر باید به پزشک مراجعه کنید:

 • تنگی نفس
 • درد قفسه سینه
 • ضربان قلب غیر معمول
 • چشم درد شدید
 • خونریزی
 • مشکلات بینایی

نتیجه عمل جراحی بلفاروپلاستی

بسیاری از افراد از نتایج بلفاروپلاستی مانند ظاهری آرام و جوان تر و اعتماد به نفس بیشتر ابراز رضایت می کنند. برای برخی افراد، نتایج جراحی ممکن است تا آخر عمر باقی بماند. برای برخی دیگر، افتادگی پلک ممکن است عود کند.

کبودی و تورم به طور کلی در عرض 10 تا 14 روز کاهش می یابد، که ممکن است زمانی باشد که احساس راحتی کنید که دوباره در مکان های عمومی بیرون بروید. اسکارهای ناشی از بریدگی های جراحی ممکن است ماه ها طول بکشد تا محو شوند. مراقب باشید که از پوست ظریف پلک خود در برابر قرار گرفتن بیش از حد خورشید محافظت کنید.

برای انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی در فرمانیه یا هر منطقه دیگری از تهران با ما در تماس باشید تا مشاوران ما شما را راهنمایی نمایند.

سوالات متداول

هزینه عمل جراحی بلفاروپلاستی در فرمانیه چقدر است؟

هزینه عمل جراحی پلک به عوامل مختلفی از جمله کلینیک، دکتر جراح و… بستگی دارد. طبیعتا برای انجام عمل در فرمانیه باید انتظار مبالغ بالاتری را داشته باشید. برای اطلاع دقیق از هزینه ها با ما تماس بگیرید

آیا محدودیتی از لحاظ سن و جنسیت برای عمل بلفاروپلاستی وجود دارد؟

برای افراد بزرگ‌تر از 18 سال، پزشک متخصص با بررسی وضعیت پلک و چشمان شما راجع به نیازتان به جراحی پلک تصمیم گیری می‌کند. همچنین محدودیتی برای آقایان و خانم ها از این بایت وجود ندارد

کدام کلینیک ها در فرمانیه برای مراجعه و انجام این عمل مناسب تر هستند؟

برای مشاوره رایگان و اطلاع از هرگونه سوال در این زمینه، با ما تماس بگیرید

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


Leave A Comment

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک