RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 81
أنواع رأب الجفن رعاية ما قبل الجراحة

كم تكلف جراحة بلفاروبلاست أو جراحة الجفن في الكامرانية؟ | اختيار أفضل متخصص

برای ساکنین محله کامرانیه تهران یا کسانی که از این محله عبور کرده اند، برج روما رزیدنس همواره زیبایی خیره کننده ای داشته و طراحی جذاب و چشمگیر آن توانسته نگاه هر بیننده ای را به خود جلب کند. در جراحی پلک یا بلفاروپلاستی نیز یک جراح خوب همینقدر ماهرانه به چشمان شما گیرایی و جذابیت میبخشد. در این مقاله تمام نکاتی که قبل از انجام عمل جراحی پلک لازم است بدانید، از جمله هزینه عمل و  راهنمایی جهت انتخاب بهترین جراح پلک در کامرانیه، را آورده ایم.

: هزینه بلفاروپلاستی در کامرانیه کلینیک RMC

سرفصل موضوعات

مشاوره رایگان(جهت جراحی پلک)

3 عامل موثر بر هزینه جراحی پلک در کامرانیه

شاید به نظر برسد در محله ای با ساختمان های باشکوه مانند روما رزیدنس یا برج کوه نور، همه‌ی خدماتی که ارائه می‌شود گران قیمت تر است! در صورتی که هزینه‌ی خدمات بلفاروپلاستی به عوامل متعددی بستگی دارد، در ادامه با هم به بررسی 3 مورد از مهم ترین عوامل موثر بر هزینه عمل بلفاروپلاستی میپردازیم:

1. نوع عمل جراحی پلک

عمل بلفاروپلاستی انواع مختلفی دارد، هزینه جراحی پلک در کامرانیه یا هرجای دیگری، بسته به نوع عملی که قصد انجام آن را دارید متفاوت است. انواع عمل بلفاروپلاستی شامل بلفاروپلاستی زیبایی و بلفاروپلاستی درمانی است. همچنین این عمل میتواند روی پلک پایین، پلک بالا و یا هر دو پلک انجام شود.

2. تجربه متخصص جراحی پلک در کامرانیه

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر هزینه جراحی پلک در کامرانیه، میزان تجربه ی متخصصی است که برای این عمل انتخاب میکنید و همچنین نوع خدماتی که بعد از عمل به شما عزیزان ارائه می دهد.هرچقدر که متخصص انتخابی شما با تجربه تر باشد و خدمات بهتری را بعد از عمل به شما ارائه دهد قطعا هزینه دریافتی آن نیز با سایر افراد متفاوت است.

باتوجه به اینکه محله ی کامرانیه محله ای تقریبا لوکس نشین می باشد، متخصصینی قادر به گرفتن مطب در کامرانیه هستند که درآمد بالایی دارند، درآمد بالا از تجربه ی خوب و دارا بودن مراجعان زیاد این پزشکان خبر میدهد.  

طبیعی ست که متخصصانی که جراحی های پلک بیشتری انجام داده اند، چه در کامرانیه باشند چه در هر جای دیگری، به علت مهارت بیشترشان شایسته ی دریافت دست مزد بیشتری هستند.

3. فرایند عمل جراحی پلک

عمل جراحی پلک میتواند به صورت های متفاوتی انجام شود در نتیجه بسته به اینکه عمل بلفاروپلاستیِ شما، با بیهوشی و در اتاق عمل انجام شود یا با بی حسی موضعی و به شکل عمل سرپایی صورت گیرد، هزینه جراحی متفاوت خواهد شد.

آیا عمل بلفاروپلاستی تحت پوشش بیمه قرار دارد؟

در جواب این سوال باید از شما بپرسم که آیا صرفاً برای زیبایی میخواهید جراحی پلک انجام دهید؟ یا عمل جراحی پلک شما جنبه درمانی دارد؟ اگر در پی عمل بلفاروپلاستی زیبایی هستید، خیر، متاسفانه این عمل تحت پوشش بیمه قرار ندارد. اما اگر عمل شما بلفاروپلاستی درمانی ست و برای بهبود وضعیت بینایی شما انجام میشود، خوشبختانه بیمه به آن تعلق میگیرد.

انتخاب بهترین متخصص جراحی پلک در کامرانیه

2 گام مهم جهت انتخاب متخصصی که برای شما بهترین گزینه باشد، به شرح زیر است:

گام اول، بیشترین هزینه ای که میتوانید به عمل جراحی پلکتان اختصاص دهید را محاسبه کنید.

چراکه چشم ها از حساس ترین و مهم ترین اعضای بدن ما هستند که علاوه بر تاثیر به خصوصشان در زیبایی چهره، اولین راه ارتباطی ما با انسان ها و جهان پیرامونمان میباشند. بنابراین اهمیت انتخاب جراح پلکی که بیشترین مهارت و تجربه را در این زمینه داشته باشد، بر کسی پوشیده نیست.

گام دوم، با دقت و حساسیت به تحقیق در مورد جراحان پلک فعال در کامرانیه بپردازید.

توجه داشته باشید علی رغم اینکه تخصص و مهارت پزشک معمولاً باعث بالا رفتن هزینه جراحی میشود، لزوماً هر جراح پلکی که بیشترین هزینه را دریافت کند، بهترین خدمات را ارائه نمیدهد! بنابراین لازم است در تحقیقات خود موارد زیر را بررسی کنید:

1. آیا جراح مورد نظر مجوز رسمی و تخصصی مرتبط با جراحی پلک دارد؟

مطمئن شوید که جراحی پلک خود را به دست پزشکی می سپارید که مجوز رسمی برای انجام عمل دارد، پزشکی که قصد انجام عمل بلفاروپلاستی را دارد باید دارای تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، تخصص مرتبط با چشم و یا تخصص گوش و حلق و بینی باشد. برای بررسی مجوزها و مدارک جراح پلک، میتوانید در سایت سازمان نظام پزشکی نام پزشک و شهر تهران و محله کامرانیه را وارد کرده و پروفایل جراح مورد نظر را پیدا کنید.

2. تجربه ی جراح پلک منتخبِ شما چقدر است و چه مدت در این زمینه فعالیت داشته؟

تجربه ی جراح پلک را میتوانید از تاریخی که پروانه ی طبابت گرفته است تا حدودی متوجه شوید. از راه های دیگر بررسی تجربه ی جراحان مشاهده ی نمونه کارها و پرس و جو از مراجعان قدیمی جراح است.

همچنین شما می توانید با خواندن نظرات کسانی که قبلاً عمل بلفاروپلاستی را انجام داده اند و مشاهده ی امتیازات پزشکان در سایت ها، اطلاعاتی در مورد کیفیت کار جراح پلک مورد نظر به دست بیاورید.

گام سوم، بعد از جست و جو و انتخاب جراح مورد نظر جهت مشاوره به مطب دکتر بروید.

در نهایت شما بعد از اینکه مقدار بودجه خود و متناسب با آن متخصص مورد نظر خود را پیدا کردید میتوانید با گرفتن وقت مشاوره با جراح پلک اقدام کنید و به مطبش مراجعه کرده و با بررسی محیط و جراح با شرایط کاری آن آشنا شوید و در صورت راضی بودن به ادامه فرآیند بپردازید.

 

توصیه های لازم قبل از انجام جراحی پلک

هزینه بلفاروپلاستی کامرانیه | کلینیک RMC

قبل از انجام عمل بلفاروپلاستی از موارد زیر اطمینان حاصل کنید: 

  • آیا عمل جراحی پلک دقیقاً همان چیزی است که مورد نیاز شماست و تغییر مدنظرتان را رقم میزند؟

در مورد چگونگی عمل خود از جراح پلک مورد نظرتان سوال کنید:

عمل شما به صورت سرپایی ست یا با بیهوشی انجام میگیرد؟

مدت زمان عمل چقدر است و شما قرار است چه تجربه ای داشته باشید؟

آیا در طی عمل دردی احساس خواهید کرد؟

  • و در نهایت، آیا تصویر روشنی از آنچه بعد از عمل قرار است تجربه کنید در ذهن دارید؟

در مورد مراقبت های بعد از عمل بلفاروپلاستی و طول دوران نقاهت بعد از عمل از پزشک خود سوال کنید.

بررسی کنید که بعد از عمل نیاز به مرخصی گرفتن از محل کارتان دارید؟ 

تا چه مدت در پلک خود احساس درد خواهید داشت؟ انتظار چه نتیجه ای را باید از عمل داشته باشید؟

انتخاب متخصص بلفاروپلاستی در کامرانیه

چشم ها دریچه های روح ما هستند، عشق، غم، ترس، شادی، دلهره و امید قبل از هرچیز در چشم هایمان منعکس میشوند. به علت اهمیت بالایی که این دو عضوِ دوست داشتنی در زندگی مان دارند، قبل از انجام عمل جراحی پلک در کامرانیه لازم است به خوبی از شرایط عمل آگاه شویم و با انجام تحقیقات کافی و دقیق، مناسب ترین جراح پلک را انتخاب کنیم، نگرانی درباره هزینه در درجه سوم اهمیت قرار میگیرد، به ویژه برای ساکنین کامرانیه که یکی از گران قیمت ترین مناطق مسکونی تهران است، نگرانی درباره ی هزینه در مقایسه با کیفیت خدماتی که دریافت میکنند، اهمیت خود را از دست میدهد.

سوالات متداول

عوارض طولانی مدت بلفاروپلاستی چیه؟

عوارض بلفاروپلاستی با گذر زمان از بین میرن و تنها در صورتی ممکنه مشکلات پایدار به وجود بیاد که جراح پلک مهارت کافی رو نداشته باشه و اشتباهی انجام بده

چطور میتونم اعتماد کنم به یک جراح برای انجام عملم؟

شما میتونید مدارک جراح مورد نظرتون رو بررسی کنید و نمونه کارهاشون رو ببینید. در کنار اینها ببینید چقدر صادقانه و با حوصله به سوالات شما پاسخ میدن

من به بلفاروپلاستی نیاز دارم ولی خیلی میترسم چکار کنم؟

بلفاروپلاستی یک جراحی سرپایی و راحته و اگر متخصصتون رو درست انتخاب کنید اصلاً جای نگرانی نداره، اما باز هم اگر در فرایند انجامش ترس داشته باشید با تشخیص پزشک میتونید جراحی رو با بیهوشی پشت سر بذارید تا اصلاً چیزی احساس نکنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

بدون رای! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.


Leave A Comment

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک