RMC

کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی تهران و مشهد

تعداد افراد آنلاین در سایت : 35

خدمات سانترال لب

سانترال لب بهترین روش دائمی جایگزین ژل لب

دلیل اهمیت لیفت سانترال لب از آن جایی مشخص می شود که لب بعد از چشم، به عنوان مهم ترین عامل در جذابیت صورت به شمار می رود. یکی از تغییرات طبیعی بدن این است که با افزایش سن، فاصله بینی و لب بیشتر می‌شود و دندان‌های بالایی تحت پوشش لب قرار میگیرد که جلوه ناخوشایندی را به همراه دارد؛ بنابراین با لیفت سانترال لب، این فاصله کاهش خواهد کرد. علاوه بر زیبایی و جوانسازی، تاثیر بسیار مثبتی در اعتماد به نفس افراد می تواند داشته باشد.

مشاوره برای سانترال لب

لیفت سانترال لب برای چه کسانی مناسب می باشد؟( نمونه کارها)

ممکن است بعضی افراد از قبل بر روی لب خود عمل های زیبایی دیگری انجام داده باشند. به عنوان نمونه، شخصی تزریق فیلر را بر روی لب خود انجام داده باشد، تمایل و جهت لب ها به سمت داخل می شود و برای حل این مشکل، از لیفت سانترال لب استفاده می شود. این عمل برای افراد زیر مناسب می باشد:

 • اشخاصی که دچار مشکلات ساختار لب و بینی هستند.
 • به طور کلی افرادی از وضعیت فعلی لب خود راضی نیستند. (حداقل سن 20 سال می باشد).
 • کسانی که می خواهند چروک های لب خود را از بین ببرند.
 • افرادی که لب های نازکی دارند.

کاندیدای ایده آل برای لیفت لب، افرادی هستند که به دنبال بهبود نمایش قرمز و افزایش حجم لب می باشند.

 

چه تکنیک هایی برای عمل سانترال لب مورد استفاده قرار می گیرند ؟

تکنیک های متعددی در طول دهه های اخیر ، برای لیفت لب مورد استفاده قرار گرفته است. تکنیک اصلی ، شامل بالا کشیدن لب از طریق برداشتن بخشی از پوستی است ، که درست در بالای لب قرار گرفته و فاصله بین لب بالا و بینی را تشکیل می دهد. تکنیک برداشتن بخشی از پوست بین لب بالا و بینی ، را می توان در عرض بخش مرکزی لب (cupids bow) یا در گوشه های لب ، بسته به تغییرات مورد نیاز در فرایند لیفت لب ، انجام داد. در تکنیک های مدرن تر ، برش ، درست در زیر بینی قرار داده می شود. هدف از این کار ، جلوگیری از برجای ماندن اسکار یا جای زخم می باشد. نوار کوچکی از پوست در این ناحیه برداشته می شود و سپس ، بخیه ها با دقت بسته می شوند. لیفت لب مادیفاید (modified) ، پیشرفته ترین تکنیک تا به امروز بوده و تحت آن ، بخش قرمز رنگ بیشتری از لب ، نمایان می شود و نتیجه به دست آمده از آن ، طبیعی تر و ماندگار تر می باشد.

چه کسانی داوطلب ایده آل برای عمل سانترال لب هستند ؟

اگر لب بالای شما در فاصله زیادی نسبت به بینی تان قرار گرفته است ، یا لب بالایتان نسبتاً نازک می باشد ، داوطلب خوبی برای عمل لیفت لب محسوب می شوید. بیشتر بیمارانی که برای جراحی سانترال لب داوطلب می شوند ، اغلب تجربه خوبی از تزریق فیلرها یا تزریق ژل لب به دلیل موقتی بودن نتیجه و نیز طبیعی نبودن نتیجه آن ، در مقایسه با عمل سانترال لب ، ندارند.

مشاوره برای سانترال لب

مزایای لیفت سانترال لب

جراحی تخصصی سانترال لب
 • عمل لیفت سانترال لب یکی از روش های کم تهاجم می باشد که برای زیبایی و افزایش حجم لب مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای لیفت سانترال لب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تاثیر مثبت در جوانسازی لب.
  • نمایش دندان های بالایی.
  • بهبود چین و چروک بین بینی و لب.
  • آسیب رسیدن به عصب لب و از بین رفتن احساس.
  • افزایش زاویه بین لب و بینی. آناتومی اطراف لب و بینی تاثیر خاصی در زیبایی هر فرد دارد.
  • افزایش برجستگی لب. (بویژه مناسب افرادی که فک بالایی عقب تری نسبت به فک پایین دارند)
  • جراحی لیفت سانترال لب باعث می شود که نوک بینی اندکی بالاتر برود؛ البته این روش جوانسازی مخصوص بالا بردن نوک بینی نیست.

ماندگاری سانترال لب چقدر است؟

 • اگر شما نیز جزء آن افرادی هستید که که به یافتن روشی برای جذابیت و زیبایی لب‌های خود هستید و درست نمی دانید دقیقا باید از چه روشی برای این کار استفاده کنید ما به شما توصیه می‌کنیم که از روشی دائمی به نام جراحی سانترال لب بهره‌مند شوید، زیرا ماندگاری لیفت سانترال لب به گونه ای است که در طولانی مدت باقی خواهد ماند و تنها در اثر حوادث و سوانح یا آسیب‌های جسمی، احتمال دارد ظاهر کلی لب های شما دچار تغییر شود.

  اگز می‌خواهید زیبایی و جذابیت در لب را به همیشگی داشته باشید و به اجبار هزینه ی زیادی را در فواصل زمانی مختلف به خود تحمیل نکنید و صرفه جویی در وقت خود کنید، ما به شما توصیه میکنیم از روش سانترال لب بهره‌مند شوید. ماندگاری این روش کاملا دائمی است و از طرفی نیز ظاهری کاملا طبیعی به لب ها می‌بخشد.

نمونه کار های جراحی سانترال لب

لیفت سانترال لب
سانترال لب در RMC
سانترال لب
جراحی سانترال لب

سوالات متداول

بعد از انجام لیفت سانترال لب چه مدت طول می کشد تا نتایج مشخص شود؟

 • نتایج اولیه و معمولی بعد از سه هفته نمایان می‌شود، اما بعد از حدود دو ماه که تورم کاهش یافت شما به وبی می توانید نتایج عمل را ملاحظه کنید.

   
 

آیا جای زخم عمل باقی می ماند؟

 • بطور کلی، فیلرهای تزریقی امروزی خطری ندارند. هرچند، زنان باردار و مادران شیرده برای انجام تزریق باید تا پایان این دوره صبر کنند. البته این تنها محض اطمینان خاطر است. همچنین، بیمارانی که همچنان از مشکل آکنه رنج می‌برند باید ابتدا این مشکل را درمان کنند. بیماری‌های پوستی همچون آکنه احتمال بروز عفونت پس تزریق را افزایش می‌دهند.
 

چه میزان پوستی در این عمل برداشته می‌شود؟

 • میزان پوستی که باید برداشته شود را پزشک بعد از معاینه مشخص می‌کند. ولی حدودا بین 5تا7 میلی متر برداشته می‌شود.

   
 

آیا تزریق دردناک است؟

 • در بیشتر فیلرهای پوستی، پزشک از سرنگ‌های بسیار کوچکی استفاده می‌کند و در نتیجه شما تنها احساس نیشگون‌های بسیار ریزی را خواهید داشت. اکثر موارد تزریق کاملاً بدون درد است. خیلی از فیلرهای تزریقی شامل لدوکائین نیز هستند، که یک بیحس کننده است، و به بیحس کردن ناحیه تزریق کمک می‌کند. برخی پزشکان حتی پیش از تزریق از پمادهای بیحسی موضعی نیز در سرتاسر ناحیه تزریق استفاده می‌کنند، تا هرگونه احساس محتمل ناراحتی را کاهش دهند. در بعضی موارد احتمالاً از کمپرس یخ نیز برای راحتی بیشتر و کاهش تورم بلافاصله پس از تزریق استفاده می‌شود.

آیا با جراحی لیفت سانترال لب می توان افتادگی گوشه دهان را اصلاح کرد؟

افتادگی گوشه دهان در هر شخصی نشان از غمگین بودن، افسردگی و افزایش سن و سال شخص دارد و اثرات ناخوشایندی در فرد ایجاد می کند. از آنجا که در جراحی لیفت سانترال لب، با برشی که در پایین بینی داده میشود، فقط بخش وسط لب را بالا خواهیم کشید و هیچگونه تغییری در بخش کناری لب و علی الخصوص گوشه دهان ایجاد نخواهد شد.

 
Summary
دوره تزریق ژل و بوتاکس در RMC
Article Name
دوره تزریق ژل و بوتاکس در RMC
Description
با شرکت در دوره تزریق ژل و بوتاکس می‌توانید در کنار آموزشِ کاملا حرفه‌ای در این زمینه، از خیلی ویژگی‌ها و امتیازات بسیار عالی بهره‌مند شوید.
Author
سایت RMC
Publisher Name
مجموعه RMC
Publisher Logo
© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

جراحی پلک تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

فرصت ویژه  RMC

جراحی پلک فقط تخصصی توسط بهترین متخصصان پلک

 

جهت گرفتن وقت مشاوره برای
جراحی پلک در مرکز تخصصی پلک RMC

 سرویس رایگان برای مراجعه به مجموعه

 شماره تماس خودتان را وارد کنید

انجمن چشم پزشکی ایران
انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک